خانه / اخبار اجتماعی / راهکارهای درمان اگزمای پوست به همراه توضیحات

راهکارهای درمان اگزمای پوست به همراه توضیحات

راهکارهای درمان اگزمای پوست ، راهکارهای درمانی اگزمای پوست ، درمان قطعی اگزمای درماتیت سبورئیک ، سفت شدن پوست بعد از کاهش وزن | درمان افتادگی پوست ، ترک پوست یا اسـترچ مارک چیست و درمان قطعی ترک های پوست ، راهکارهای فوق العاده برای حفظ طراوت پوست .
خبرگزاری تسنیم: پزشک منصور نصیری کاشانی در آستانه برگزاری کنگره قاره‌ای درماتولوژی اظهار داشت: ایـن کنگره ۵ تا ۷ اردیبهشت در سالن همایش‌های صدا و سیما به همت مرکز آموزش و پژوهش بیماری‌های پوست و جذام دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.
نصیری کاشانی با اشاره به ایـنکـه بیماری اگزما یکی از …

راهکارهای درمان اگزمای پوست

خبرگزاری تسنیم: پزشک منصور نصیری کاشانی در آستانه برگزاری کنگره قاره‌ای درماتولوژی اظهار داشت: ایـن کنگره ۵ تا ۷ اردیبهشت در سالن همایش‌های صدا و سیما به همت مرکز آموزش و پژوهش بیماری‌های پوست و جذام دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

نصیری کاشانی با اشاره به ایـنکـه بیماری اگزما یکی از موارد مورد بحث در ایـن کنگره اسـت، اظهار داشت: اگزما شایع‌ترین بیماری پوستی بوده کـه افـراد به دلیل آن‌ به پزشکان و متخصصان پوست مراجعه می‌کـنند و درواقع ایـن مشکل نوعی حساسیت پوستی بوده کـه به شکل التهاب، ضایعات خارش‌دار و قرمزی در نواحی کـه در تماس با ماده بیرونی اسـت ایجاد می‌شود.

همه چیز در مورد پوست درمان پزشک

وی با بیان ایـنکـه شایع‌ترین اگزمای تماسی اگزمای تحریکی بوده کـه با تماس با آب،‌شوینده‌ها و … ایجاد می‌شود، گفت: قرمزی، خارش، ترک، ضخیم شدن پوست و ایجاد دانه‌های ریز آبدار خارش‌دار از نشانه‌های ایـن نوع اگزما اسـت.

دبیر اجرایی کنگره قاره‌ای درماتولوژی اضافه کرد: اگزما فرم‌های مختلفی داشته و به طور کلی ۸۰ درصد اگزماهای تماسی از نوع تحریکی و ۲۰ درصد اگزماهای تماسی از نوع آلرژیک اسـت. نماهایی مشابه به یکدیگر داشته و افتراق ایـن دو مشکل از یکدیگر سخت‌ اسـت.

جزییات مطلب پوست و درمان و پزشک را میخوانید .

نصیری کاشانی اضافه کرد: از هر ۱۰نفر کـه با ماده تماسی کـه باعث ایجاد اگزما شده در ارتباط بوده یک نفر ممکن اسـت دچار اگزمای تماسی از نوع آلرژیک بوده و بدن آن‌ واکنش نشان دهد. همچنین پزشکان همیشه به طور دقیق موفق به افتراق و تشخیص ایـن دو مورد نبوده و از طریق پچ تست ایـن مساله را تشخیص می‌دهند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره راهکارهای درمان اگزمای پوست

وی گفت: یکسری از موارد کـه سبب حساسیت می‌شوند طی ۴۸ ساعت از طرقی به پوست چسبانده و واکنش پوست را ارزیابی می‌کـنند تا از ایـن طریق اگزمای آلرژیک را متوجه شوند.

برای پزشک کتابی

ایـن متخصص پوست و مو با اشاره به ایـنکـه در اگزمای مساله پیشگیری حائز اهمیت اسـت گفت: شخصی کـه اگزما دارد باید تماس خود را با موادی همچون شوینده‌ها، گردو خاک و … کاهش دهد و از ایـن مواد دوری کند. درمان ایـن بیماری نیز علاوه بر پیشگیری بسته به وسعت و انتشار آن‌ دارد کـه پزشک داروی تزریقی، خوراکی یا مالیدنی تجویز می‌کند.

دبیر اجرایی کنگره قاره‌ای درماتولوژی خاطرنشان کرد: در مواردی کـه بیماری اگزما محدود باشد اصولا از داروهای مالیدنی و زمانی کـه گسترده و وسیع باشد پزشک داروهای تزریقی خوراکی تجویز می‌کند. کنگره قاره‌ای درماتولوژی ۵ تا ۷ اردیبهشت در سالن همایش‌های صدا و سیما به همت مرکز آموزش و پژوهش بیماری‌های پوست و جذام دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

توضیحات بیشتر در موردپوست درمان پزشک
شمـا مطلب راهکارهای درمان اگزمای پوست را می خوانید .

سفت شدن پوست بعد از کاهش وزن | درمان افتادگی پوست

کاهش وزن های طولانی و بی برنامه ریزی منجر به شل شدن پوست صورت و بدن می شود. در ایـن مقاله قصد داریم راه های سفت شدن پوست و زیبایی صورت و بدن بعد از کاهش وزن را معرفی کنیم. لطفا با ما همراه باشید.   درمان خانگی افتادگی پوست , سفت شدن پوست   چگونه پس از کاهش وزن پوست سفتی داشته باشیم : به نقل ازsteptohealthبرای جلوگیری از بروز ایـن عارضه، شمـا نیاز به تعقیب رژیم های غذایی متعادل به همراه ورزش های خاص دارید. در ایـنجا ۷ پیشنهاد موثر برای پیشگیری از شل شدن پوست بعد از کاهش وزن معرفی شده اسـت:   پروتئین کافی بخورید: برترین گزینه های غذایی برای سفت شدن پوست بعد از کاهش وزن، پروتئین اسـت ضمن ایـن کـه به کاهش وزن موثر نیز کمک می کند. برترین گزینه های غذایی سرشار از پروتئین عبارتند از ماهی سالمون، گوشت …
اولین محصول سلول های بنیادی برای درمان بیماری های پوست رونما

علل ریزش مو در زنان | درمان دارویی ریزش مو

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش پارس اولین محصول سلول های بنیادی برای درمان بیماری های پوست رونمایی شد و …
روش هایی برای درمان مو و پوست سر چرب

مو و پوست سر چرب همیشه یه کابوس برای همه زنانی هست کـه به دنبال زیبایی و لطافت موهاشون هستن. گذشته از هر چیز موهای صاف، ابریشمی و سالم‌ روی شخصیت شخص اثر زیادی میذاره و همچنین باعث بیشتر شدن زیبایی انسان میشه. چربی مو اگرچه میتونه به خاطر داشتن موهای کثیف به وجود بیاد، اما به طور کلی نتیجه ترشح اضافی چربی توسط غده های چربی ساز پوست سر می باشد. درسته کـه مقداری از ترشح چربی پوست سر طبیعیه و برای داشتن پوست و موی سالم ضروریه، اما ترشح بیش از حد چربی باعث ایجاد وضعیت نامطلوبی برای شمـا میشه. ایـن موضوع چیزیه کـه در میان زنان عجیب و غیرمنتظره نیست. اما باید بدونید کـه اگه به درستی از مو و پوست سرتون مراقبت کنین، ایـن وضعیت قابل حل می باشد. در ادامه ایـن مطلب روش هایی برای خلاصی از پوست سر چرب به شمـا معرفی می کنیم.
خلاص …

  • اخبار اجتماعی
  • راهکارهای درمان اگزمای پوست


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *