خانه / اخبار سیاسی / دریادار سیاری: در برابر استکبار جهانی ایستاده ایم به همراه توضیحات

دریادار سیاری: در برابر استکبار جهانی ایستاده ایم به همراه توضیحات

دریادار سیاری: در برابر استکبار جهانی ایستاده ایم ، اردبیلی ها ۲ برابر متوسط جهانی برق استفاده می کـنند ، پیروزی آسان برزیل برابر میزبان جام جهانی ، سیاری: نیازمند انقلاب آبی در کشور استیم ، هدر رفت ۳۰ درصدی آب در شهر تهران/ استحصال آب‌های زیرزمینی تهران سه برابر استاندارد جهانی ، کارت‌های بانکی گاوصندوق‌های سیاری استند کـه کلید ان‌ها فقط باید در دستان خودمان باشد .
خبرگزاری تسنیم: امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کـننده ارتش عصر امررز در همایش مردمی شرح فراق بزرگذاشت شهیدان سپهبد محمد ولی قرنی و سپهبد صیاد شیرازی گفت: ایـن دو شهید بزرگوار در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی نقش بسیار مهمی داشتند و از سوی دیگر هردو شهید ترور …

دریادار سیاری: در برابر استکبار جهانی ایستاده ایم

خبرگزاری تسنیم: امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کـننده ارتش عصر امررز در همایش مردمی شرح فراق بزرگذاشت شهیدان سپهبد محمد ولی قرنی و سپهبد صیاد شیرازی گفت: ایـن دو شهید بزرگوار در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی نقش بسیار مهمی داشتند و از سوی دیگر هردو شهید ترور استند.

وی ادامه داد: دشمنان ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همـه اقدامات را برای مقابله با انقلاب اسلامی انجام دادند و شهدا برای خنثی سازی توطئه های و دشمنی ها جان خود را فدا کردند.

همـه چیز در مورد جهان دریادار

امیر سیاری با بیان ایـنکـه ما هرچه داریم مدیون خون شهدا است تصریح کرد: جایگاه امروز ایران در سطح منطقه و جهان به برکت خون شهدا است. امروز ما به یک قدرت منطقه ای و جهانی تبدیل شده ایم کـه هیچ تصمیمی در ایـن منطقه بدون حضور ایران گرفته نمی شـود و همچنین با وجود حضور در منطقه ای نا امن کشوری امن استیم کـه همـه ایـنها به برکت خون شهدا است.

معاون هماهنگ کـننده ارتش تصریح کرد: باید جایگاه ویژه ای کـه امروز در جهان داریم حفظ و ان را ارتقاء ببخشیم و توان بازدارندگی را بیش از پیش افزایش دهیم و به همگان نشان دهیم کـه توانایی مقابله با هر تهدیدی را داریم .

جزییات مطلب جهان و دریادار را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره دریادار سیاری: در برابر استکبار جهانی ایستاده ایم

امیر سیاری مهمترین عنصر قدرت ساز و عامل بازدارندگی در مقابل دشمنان را نیروی انسانی انقلابی دانست و گفت: امروز هر تجهیزاتی را لازم داشته باشیم در داخل کشور و به وسیله جوانان ولایت مدار و شهادت طلب تولید می کنیم . به واسطه همین انسانها ولایی و شهادت طلب است کـه حرف حق می زنیم و در برابر زیاده خواهی های استکبار جهانی می ایستیم و هرکس بخواهد تعرضی به کشور ما کند پاسخ سختی دریافت می کند.

برآورد جهانی از وضعیت اقتصاد ایران در سال جدید

وی در ادامه تصریح کرد: اگر می خواهیم همچنان با قدرت پیش برویم باید راه شهدا را با قدرت دنبال کنیم زیرا دشمنان انقلاب اسلامی استقلال و پیشرفت ما را نمی خواهد و به همین علت همواره در سطح منطقه دست به توطئه می زند .

امیر سیاری با تاکید بر پیروی از راه شهدا گفت: باید ویژگی شهدا ور روش زندگی انها را در کتاب ها بیاوریم و اطمینان داشته باشیم کـه اگر راه شهدا را برویم قطعا موفق می شویم.

توضیحات بیشتر در موردجهان دریادار
شمـا مطلب دریادار سیاری: در برابر استکبار جهانی ایستاده ایم را می خوانید .

کشور روسیه به حمله سایبری جهانی متهم شد


خبرگزاری ایسنا: ایالات متحده و انگلیس، کشور روسیه را به اجرای حملات سایبری علیه روترهای کامپیوتری، فایروال‌ها و سایر تجهیزات شبکـه‌ای مورد استفاده آژانس‌های دولتی، حوزه‌های کسب و کار و اپراتورهای زیرساختی حیاتی در سراسر جهان متهم کردند.
واشنگتن و لندن با صدور هشدار مشترکی اعلام کردند کمپین دولت کشور روسیه در حمایت از هکرها با هدف ارتقای جاسوسی، سرقت مالکیت معنوی و سایر فعالیت‌های مخرب است و ممکن است به سطح حملات تهاجمی افزایش یابد.
ایـن هشدار پس از ان مطرح می‌شـود کـه دولت‌های غربی چندین بار مسکو را عامل یک سری حملات سایبری دانستند. ایالات متحده آمریکا، انگلیس و سایر کشورها ماه فوریه کشور روسیه را به انتشار ویروس “نات‌پتیا” متهم کردند کـه در سال ۲۰۱۷ بخش‌هایی از زیر ساخت اوکرایـن را فلج کرد و به شبکـه‌هایی در سراسر جهان آسیب رساند و میلیاردها دلار ضرر زد.
کرملین هنوز واکنشی به ایـن ادعاها نداشته است …
گاردین: وجود برجام برای جهان حیاتی است

قویترین مرد جهان در دیدار با رهبر انقلاب + عکس


خبرگزاری ایرنا: نشریه گاردین روز پنجشنبه علاوه بر انتشار نامه ۵۰۰ تن از نمایـندگان پارلمان‌های آلمان، فرانسه و انگلیس به اعضای کنگره آمریکا درباره لزوم حفظ برجام عنوان کرد کـه اروپا تلاش می‌کند تا از تمام نفوذ خود برای تأکید بر حیاتی بودن برجام در جهت متقاعد ساختن ترامپ استفاده کند.
گاردین افزود : در نامه نمایـندگان یادشده از اعضای کنگره آمریکا خواسته ‌شده تا دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا را متقاعد سازند کـه توافق استه‌ای ایران را لغو نکند. ان‌ها در یک بیانیه مشترک کـه در روزنامه‌های لوموند فرانسه، گاردین انگلیس، اشپیپل آلمان و نیویورک‌تایمز آمریکا منتشر شد، از کاخ سفید خواسته‌اند تا پیش از ضرب‌الاجل ۱۲ «می» کـه احتمال می‌رود دونالد ترامپ از برجام خارج شـود، تجدیدنظر کند.
ایـن نشریه به فرازهایی از ایـن نامه اشاره کرد و نوشت: ‘دولت آمریکا در جهت رها کردن توافق استه‌ای حرکت می‌کند و ایـن در …
صدیقی: در برابر جهان سلطه، زورمان را نشان دهیم


خبرگزاری ایسنا: امام جمعه موقت تهران با بیان ایـنکـه جهان سلطه هیچ حد و مرزی ندارد و منطقش زور است، گفت: در برابر کسی کـه چنین منطقی دارد باید زور را نشان داد. باید به آمریکا گفت از عصبانیتت بمیر کـه محور مقاومت همـه اهداف شمـا را به شکست کشاند و حالا چند موشک انداختید کـه بگوید ما هم استیم اما هیچ فایده ای برایتان نداشت.
 حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی طی سخنانی در خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران با بیان ایـنکـه کسانی کـه در زندگی حساب و کتاب ندارند و هرچه به ذهنشان آمد می گویند، تقوایشان ضعیف است، گفت: مومن زبانش وِل نیست. با زبانش مردم و خانواده اش را نمی رنجاند. مومن چشمش وِل نیست. ایـن زبان و چشم دو بخش مهم برای مومن است تا فکر کند و بعد به زبان بیاورد چرا کـه اگر زبان درست …

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال| تمایل ۹۹ درصدی هواداران برای استفاده از حمل و نقل رایگان
  • اخبار سیاسی
  • دریادار سیاری: در برابر استکبار جهانی ایستاده ایم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *