خانه / اخبار اجتماعی / مادر، بهار است به همراه توضیحات

مادر، بهار است به همراه توضیحات

مادر، بهار است ، بهار، ارمغان لبخند‌ها ، شعرهـای ناب و زیبا درباره بهار و گل هـای بهاری | اشعار زیبای بهار ، ادغام مؤسسات مالی نيروهـای مسلح تا بهار ۹۷ ، عکس هـای زیبا از طبیعت بهاری | تصاویر فصل بهار | پروفایل طبیعت فصل بهار ، بهترین متن هـای تبریک روز مادر / اس ام اس و جملات زیبای روز مادر .
مهر: مطالعات انجام شده نشان می دهند که‌ ازدواج خویشاوندی در ایـران بسیار بیشتر از کشورهـای اروپایی و امریکاست. به طور میانگین ۴۰ درصد ازدواج ها در ایـران با خویشاوندان صورت می گیرد. شاید خانواده ها و زوجین با ازدواج هـای فامیلی در جست و جوی اطمینان و آرامش بیشتری باشند، …

مادر، بهار است

مهر: مطالعات انجام شده نشان می دهند که‌ ازدواج خویشاوندی در ایـران بسیار بیشتر از کشورهـای اروپایی و امریکاست. به طور میانگین ۴۰ درصد ازدواج ها در ایـران با خویشاوندان صورت می گیرد. شاید خانواده ها و زوجین با ازدواج هـای فامیلی در جست و جوی اطمینان و آرامش بیشتری باشند، اما ازدواج فامیلی برای مشاوران و متخصصان علم ژنتیک، نشانه خطری بالقوه است که‌ در بسیاری از موارد نمایان هم میشود.

در صورتی که‌ با کنترل ازدواج هـای فامیلی میتوان ۵۰درصد معلولیت ها را کاهش داد. شهر مراوه تپه و کلاله یکی از پرتعداد ترین ازدواج هـای فامیلی را به خود اختصاص داده است. بیماریهـای بعد از زایمان، بزرگ کردن فرزندان معلول و همزمان وقت گذاشتن برای فرزندان دیگر بسیاری از زنها را دچار بیماری هـای جسمی و روحی میکند. رنج درد ایـن مادران کمتر مورد توجه بوده است. مصائب و مشکلاتی از نظر بزرگ کردن همزمان چند فرزند آن‌ها را از نظر روحی افسرده می کند و ایـن یکی از مشکلات اساسی جامعه ما به ویژه در شهر ها و روستاهـای محروم است.

همه چیز در مورد بهار مهر نشان

عایشه محمودی ۵۶ ساله ساکن روستای یانبلاغ از توابع شهرستان مراوه تپه است. او که‌ در سن نوجوانی به دلیل اعتقادات خانوادگی با پسر خاله خود ازدواج کرد. دارای ۱۰ فرزند است سه فرزند او کم توان و معلول جسمی حرکتی استند. همسر او چند سالی است انها را ترک کرده و عایشه به تنهـایی برای تامین هزینه هـای زندگـی خانواده ش تلاش میکند.

دلار ده نرخی شد!

 

جزییات مطلب بهار و مهر و نشان را میخوانید .

مادر، بهار است

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مادر، بهار است

 

مادر، بهار است

 

توضیحات بیشتر در موردبهار مهر نشان

مادر، بهار است

 

شمـا مطلب مادر، بهار است را می خوانید .

مادر، بهار است

 

بهار مهر نشان

مادر، بهار است

 

مادر، بهار است

 

ایـن مطلب در مورد بهار مهر نشان می باشد .

مادر، بهار است

 

مادر، بهار است

مادر، بهار است

 

بهار, مهر, نشان

مادر، بهار است

 

مادر، بهار است

 

مادر، بهار است

 

مادر، بهار است

 

مادر، بهار است

 

مادر، بهار است

 

مادر، بهار است

 

مادر، بهار است

 

مادر، بهار است

قصه‌گویی به سبک سارتر و مودیانو/ وقتی فلسفه مهمتر از داستان

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش پارس قصه‌گویی به سبک سارتر و مودیانو/ وقتی فلسفه مهمتر از داستان است و …
ادغام مؤسسات مالی نيروهـای مسلح تا بهار ۹۷

بانك مهر اقتصاد و مؤسسه‌ اعتباري ثامن تا بهار ٩٧ در بانک انصار ادغام می‌شوند. فرشاد حیدری، معاون نظارتی بانک مرکزی که‌ در نشست خبری صحبت می‌کرد، درایـن‌باره توضیح داد: ایـن توافق بین نیروهـای مسلح انجام شده و هم‌اکنون درحال مراحل اجرایی است.
به گزارش شرق، او با بیان ایـنکه‌ فرایـند ادغام در روزهـای باقی‌مانده در سال جاری شروع و در بهار سال آینده نهـایی می‌شود، به سپرده‌گذاران ایـن مؤسسات اطمینان داد که‌ درایـن‌باره نگرانی نداشته باشند، چراکه‌ ایـن ادغام یکی از رویکردهـای بانک مرکزی برای تقویت نظام بانکی است. حیدری درباره ادغام بانک‌ها و مؤسسات نظامی نیز گفت: سیاست‌هـای کلی برای بانک‌هـای نظامی و انتظامی اتخاذ شده اما اکنون بنا داریم بانک انصار و ثامن و مهر اقتصاد را ادغام کنیم.
ایـن مقام مسئول، اخباری مبنی بر بازداشت مدیران بانکی را رد کرد و گفت: هیچ مدیری از بانک مرکزی در بازداشت نیست، اما دو کارمند بازداشت شده‌اند که‌ یک …
جواد محجوب به نشان نقره دست یافت

روسای جمهور کشور روسیه و مصر تلفنی گفتگو کردند


مهر: چهارمین مرحله از رقابتهـای گرندپری در سال ۲۰۱۸ با حضور ۳۱۷ جودوکار از ۵۰ کشور جهان به مدت سه روز به میزبانی ترکیه در آن‌تالیا برگزار شد. تیم ۹ نفره کشورمان در ایـن مسابقات توسط جواد محجو به یک نشان نقره و محمد بریمانلو به یک نشان برنز دست پیدا کرد.
در آخرین روز ایـن مسابقات، امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ماه در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم، جواد محجوب بعد از یک دور استراحت، «بکمراد التبایف» از ازبکستان، «اندی گراندا» از کوبا و «ایـنکانسلو» از برزیل را نیز با ضربه فنی شکست داد و به دیدار نهـایی صعود کرد. وی برای کسب مدال طلا به مصاف «تسووف» دارنده مدال طلای جوانان جهان در سال ۲۰۱۷ از کشور روسیه رفت و با شکست برابر ایـن رقیب به نشان نقره دست یافت.
بعد از طلای رقابتهـای کاپ اروپا، نقره گرندپری تونس و تفلیس، ایـن چهارمین مدال محجوب …

  • اخبار اجتماعی
  • مادر، بهار است


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *