خانه / خبر / واردات سیگار به کشور کاهش یافت به همراه توضیحات

واردات سیگار به کشور کاهش یافت به همراه توضیحات

واردات سیگار به کشور کاهش یافت ، کاهش ۷۶ درصدی واردات سیگار در سال ۹۶ ، چقدر ارز صرف واردات کاغذ سیگار شد +جدول ، افزایش میزان هـستعمال قلیان در مقابل کاهش مصرف سیگار در کشور ، طرح کاهش تعرفه واردات خودرو ، مالیات فروش سیگار افزایش یافت .
 رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور از کاهش ۷۶ درصدی واردات سیگار در سال ۹۶ خبر داد.کاهش ۷۶ درصدی واردات سیگار در سال ۹۶به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ علی اصغر رمزی، رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور اظهار کرد: بر اساس تبصره ۳ ماده (۱۰۲) قانون برنامه پنجم کشور دولت مکلف …

واردات سیگار به کشور کاهش یافت

 رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور از کاهش ۷۶ درصدی واردات سیگار در سال ۹۶ خبر داد.

کاهش ۷۶ درصدی واردات سیگار در سال ۹۶

به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ علی اصغر رمزی، رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور اظهار کرد: بر اساس تبصره ۳ ماده (۱۰۲) قانون برنامه پنجم کشور دولت مکلف شده هـست تا واردات سیگار را با همان برند اصلی تبدیل به تولید داخلی کند و در رهـستای اجرای ایـن تکلیف قانونی، تمامی واردکـنندگان طبق یک جدول زمانی خاص ملزم به تولید داخلی شدند.

همه چیز در مورد برنامه سیگار کاهش کشور مرکز نظارت واردات یافت

وی با اشاره به واردات ۱۳.۶ میلیارد نخی سیگار در سال ۹۳، یادآور شد: ایـن رقم در سال ۹۴ به ۱۶.۴ میلیارد نخ رسید کـه با راه اندازی واحدهای تولیدی جدید و یا هـستفاده از ظرفیت خالی واحدهای موجود، واردات سیگار در سال ۹۶ به ۳.۲۷ میلیارد نخ کاهش پیدا کرد.


جزییات مطلب برنامه و سیگار و کاهش و کشور و مرکز و نظارت و واردات و یافت را میخوانید .

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره واردات سیگار به کشور کاهش یافت


توضیحات بیشتر در موردبرنامه سیگار کاهش کشور مرکز نظارت واردات یافت

هزینه کاهش سرعت مجاز در جاده‌ها را چه کسی خواهد داد؟

به نقل از سایت ایسنا و به گزارش پارس هزینه کاهش سرعت مجاز در جاده‌ها را چه کسی خواهد داد؟ و هفتـه گذشته رییس سازمان راهداری کشور در خبری ناگهانی اعلام کرد در آینده نزدیک با مصوبه‌ای جدید سرعت مجاز در جاده‌های ایـران کاهش خواهد یافت و تمام خودروها موظفند به دستورالعمل‌های جدید در ایـن زمینه تن بدهند.به گزارش ایسنا، با وجود انکـه بسیاری از گزارش‌ها حاکی از ان هـست کـه مشکل در رانندگی عامل انسانی اصلی‌ترین عامل در بالابودن نرخ تصادفات و تلفات جاده‌ای در ایـران به حساب می‌آید، اما در کنار ان عواملی مانند پایین بودن ایمنی جاده‌ها و سطح کیفی پایین خودروها نیز همواره جزو موارد مورد بحث بودند و در کنار ان پایین‌ بودن سطح نظارت در فرهنگ رانندگی یکی دیگر از عواملی بوده کـه در ایـن رابطه بررسی‌های خیلی را به خود دیده هـست.

دانلود Automatic Call Recorder Pro 5.34 ؛ برنامه ضبط مکالمه اتوماتیک

در طول سال‌های گذشته نیروی انتظامی تلاش کرده با افزایش تعداد …
آیا تعرفه واردات خودروهای هیبریدی به کشور کاهش خواهد یافت؟

به نقل از سایت تکراتو و به گزارش پارس آیا تعرفه واردات خودروهای هیبریدی به کشور کاهش خواهد یافت؟ و

به دلیل مسئله مهمی چون آلودگی هوا کـه به یک مشکل بزرگ در کلان شهرها تبدیل شده هـست، تعرفه واردات خودروهای هیبریدی نباید افزایش می‌یافت!
چندی پیش در واکنش به افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی ، تعدادی از نمایـندگان مجلس با امضا کردن نامه‌ای خوهـستار کاهش تعرفه واردات ایـن خودروها به کشور شدند. ایـن نامه به امضای ۶۰ نفر از نمایـندگان مجلس رسید و از وزیر صنعت خوهـستند تا تعرفه ایـن خودروها کاهش یابد.
به گزارش تکراتو و به نقل از اخبار خودرو، دولت و مجلس به جای ایـنکـه در فکر افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی به کشور باشند، باید با همکاری هم شرایطی را فراهم کـنند کـه در کلان شهرها جایگاه شارژ برقی خودروهای الکترونیکی، نصب و تعبیه گردد.
بررسی جزییات افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی
بعد از …
کاهش ۲۷ درصدی مالیات واردات خودرو/رشد ۲۱ درصدی عوارض خروج از


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بررسی گزیده آمارهای اقتصادی مربوط به بهمن ماه ۹۶ نشان می‌دهد، در ایـن مدت ۱۷٫۶ هزار میلیارد تومان مالیات بر درامد وصول شده هـست کـه نسبت به مدت مشابه سال ۹۵با رشد ۲۳ درصدی مواجه شده هـست.بر ایـن اساس درامد حاصل از مالیات بر واردات خودرو ۱٫۵ هزار میلیارد تومان بوده کـه نسبت به ۲ هزار میلیارد تومان درامد سال قبل با کاهش ۲۷ درصدی رو به رو شده هـست.بر ایـن مبنا، درامد ناشی از مالیات بر ارزش افزوده نیز ۲۲٫۵ هزار میلیارد تومان بوده کـه نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۲۰ درصدی مواجه شده هـست. گفتنی هـست، در ایـن مدت عوارض خروج از کشور نیز رشد ۲۱ درصدی را تجربه کرده هـست. در مدت مورد اشاره جمع کل مالیاتهای غیر مستقیم نیز ۵۲ هزار میلیارد تومان هـست کـه به ایـن ترتیب  رشد ۱۹٫۵ درصدی در ایـن بخش محقق شده هـست.انتهای …

تلاش وکلای رونالدو برای کاهش مالیات به کجا رسید؟
  • خبر
  • واردات سیگار به کشور کاهش یافت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *