خانه / سبک زندگی / ۹ راز زنانه برای جذب همسر!! به همراه توضیحات

۹ راز زنانه برای جذب همسر!! به همراه توضیحات

۹ راز زنانه برای جذب همسر!! ، ساده ترین راهها برای فراموش کردن همسر یا عشق قبلی | همسر سابق ، برترین عطرهای زنانه برای فصل بهار ، مدل شلوار جین دخترونه و زنانه لاکچری | مدل شلوار لی زنانه (جدیدترین مدل ها) ، پیراهن زنانه لانوین با مدل هایی زیبا، برای بهار ۲۰۱۸ ، متن های عاشقانه عید نوروز برای همسر ۹۷ |متن های عاشقانه تبریک عید نوروز برای همسر .
خیلیی از زنان به دنبال راه هایی هـستند که‌ بتوانند همسرشان را هر چه بیشتر جذب کـنند. در ایـن مقاله به شمـا ۹ تکنیک زنانه برای جذب بیشتر همسرتان می گوییم. با ما همراه باشید.با ایـن ترفندهای زنانه همسرتان را جذب کنید زمانی که‌ با همسرتان هـستید پر انرژی باشیدمردان به علت مپیشهه های فکری و مالی خیلیی که‌ دارند …

۹ راز زنانه برای جذب همسر!!

خیلیی از زنان به دنبال راه هایی هـستند که‌ بتوانند همسرشان را هر چه بیشتر جذب کـنند. در ایـن مقاله به شمـا ۹ تکنیک زنانه برای جذب بیشتر همسرتان می گوییم. با ما همراه باشید.

با ایـن ترفندهای زنانه همسرتان را جذب کنید

زمانی که‌ با همسرتان هـستید پر انرژی باشید

همه چیز در مورد جذب دنبال راز راه زنان زنانه همسر

مردان به علت مپیشهه های فکری و مالی خیلیی که‌ دارند بیشتر مواقع کم انرژی و بی حوصله هـستند. ایـن مردان وقتی که‌ همسری پر انرژی و شاد داشته باشند خیلی بیشتر جذب آن‌ می شوند و همین باعث می شود خودشان هم انرژی بهتر و بیشتری داشته باشند.

از همسرتان انتظار نداشته باشید تمام وقتش را برای انجام کارهای شمـا صرف کند

ایـن مشکل بیشتر در مورد زنانی است که‌ شاغل نیستند و بیشتر وقت خود را در خانه سپری می کـنند. ایـن زنان توقع دارند که‌ شوهرشان تمام وقتش برای سپری کردن با آن‌ها و یا انجام کارهایی که‌ می خواهند انجام دهند. ایـن زنان همسرشان را فراری می دهند. پس شمـا هم اگر می خواهید شوهرتان را هر چه بیشتر جذب کنید از ایـن رفتار دوری کنید.

جزییات مطلب جذب و دنبال و راز و راه و زنان و زنانه و همسر را میخوانید .

از ایـنکه‌ شوهرتان مرد خوبی است خوشحالی تان را نشان دهید

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ۹ راز زنانه برای جذب همسر!!

داشتن یک شوهر خوب، نمونه و ایده آل آرزوی هر زنی است، شمـا هم اگر همچین همسری دارید همواره به او افتخار کنید و خوشحالی تان را نشان دهید. حتی زمانی که‌ در میهمانی هـستید و همسرتان غایب است، خوبی های او را جلوی دیگران بگویید. ایـن باعث می شود اعتماد به نفس همسرتان هم بالا برود.

مقابل دیگران به همسرتان افتخار کنید

در مورد قبلی ایـن را به شمـا گفتیم که‌ در مجالس میهمانی که‌ همسرتان حضور ندارد، در مقابل دیگران از خوبی هایش بگویید و به او افتخار کنید. ایـن کار جای خود دارد ولی حتما زمانی هم که‌ همسرتان در میهمانی هـست در مقابل خودش خوبی هایش را برای دیگران بگویید. ایـن کار را انجام دهید تا تاثیرش را ببینید.

توضیحات بیشتر در موردجذب دنبال راز راه زنان زنانه همسر

اگر خانه دار هـستید، حتما صبح ها با همسرتان بیدار شوید

وقتی شمـا برای همسرتان را برای رفتن به محل کارش همراهی کرده و به خاطر او صبح زود از خواب بیدار می شوید ایـن کار می تواند مانند آهنربایی همسرتان را به سمت شمـا جذب کند. همسرتان با ایـن کار شمـا می فهمد برای شمـا چه ارزش بالایی دارد.

چرا زنان با زبان مسلط، همدلی می‌کـنند؟

در مواقع سختی پشتیبان همسرتان باشید و در هر شرایطی او را بپذیرید

شمـا مطلب ۹ راز زنانه برای جذب همسر!! را می خوانید .

در برخی از مراحل زندگی ممکن است مشکلات مالی و کاری خیلی بزرگی برای همسرتان به وجود آید. بهترین کاری که‌ شمـا می توانید در ایـن مرحله انجام دهید ایـن است که‌ پشتیبان او باشید و هرگز او را تنها نگذارید. حتی در بدترین شرایط هم همسرتان را بپذیرید و او را از خود نرانید. بگذارید همسرتان بداند شمـا برای او جایی امن و دلگرمی هـستید.

زمانی که‌ عصبانی هـستید به همسرتان گیر ندهید

خیلیی از خانم ها زمانی که‌ عصبانی هـستند به همسرشان غر می زنند و با ایـن کار خودشان را تخلیه می کـنند، اما ایـن بدترین کار است.

جذب دنبال راز راه زنان زنانه همسر

کمک همسرتان باشید

هم به او کمک کنید به اهدافش برسد و هم عادت های بدی که‌ دارد را ترک کند، با ایـن کار نزدیک ترین فرد به همسرتان می شود.

هرگز همسرتان را با مرد دیگری مقایسه نکنید

ایـن بدترین کاری است که‌ هر زنی ممکن است در طول زندگی زناشویی اش انجام دهد. با ایـن کار هر روز همسرتان را از خودتان دورتر می کنید.


اگر می خواهید بیشتر بدانید : رازهایی دخترونه برای جذب مردان در دوران نامزدی

ایـن مطلب در مورد جذب دنبال راز راه زنان زنانه همسر می باشد .

اگر می خواهید بیشتر بدانید : ایـن رفتارهای زنانه هر مردی را جذب می کند!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : مردان عاشق زنی با ایـن خصوصیات می شوند!!

۹ راز زنانه برای جذب همسر!!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : آن‌چه که‌ زنان آرزو دارند مردان درباره آن‌ها بدانند

بیوگرافی و تصویرهای نوشین خانی همسر امید آهنگر

تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ

جذب, دنبال, راز, راه, زنان, زنانه, همسر


افشای راز انتقام‌گیری زنانه از همسران

روزنامه شرق: دو زن که‌ در داستانهای جداگانه به روش‌های عجیبی از شوهران خود انتقام گرفته بودند، دستگیر شدند. یکی از ایـن زنان به صورت ایـنترنتی از شوهرش اخاذی و زن دیگر نقشه ربودن او را طراحی کرده بود. مردی ٤٠ ساله چندی قبل به پلیس فتای استان یزد مراجعه و علیه اخاذ ناشناسی شکایت کرد. او گفت: فردی با تهدید ایـنکه‌ تصویر‌های خصوصی مرا در شبکه‌‌های اجتماعی پخش می‌کند تاکنون چهار ‌میلیون تومان از من اخاذی کرده و باز هم به تهدیدهایش ادامه می‌دهد، به همین علت تصمیم گرفتم از او شکایت کنم. مأموران بعد از دریافت ایـن شکایت تحقیقات خود را آغاز‌ کردند و با ردیابی‌های ایـنترنتی فهمیدند عامل ایـن تهدیدها زنی جوان است. وقتی شاکی از هویت ایـن فرد مطلع شد، گفت ایـن زن همسر اوست. به‌ایـن‌ترتیب متهم دستگیر شد و در بازجویی‌ها به جرمش اعتراف …
شگردهای زنانه برای جذب همسر

به نقل از سایت دو نفره و به گزارش پارس شگردهای زنانه برای جذب همسر و چطور میتونم شوهرم رو جذب خودم کنم؟ ایـن یکی از رایج ترین پرسشاتیه که‌ بین همه زنها وجود داره چون میخوان همسرشون همیشه دوسشون داشته باشه. جذابیت در ازدواج یک جزء ضروری زندگی زناشویی یا رابطه طولانی مدت است. وقتی که‌ زن و مرد عاشق همدیگه باشند زندگیشون زیباتر میشه. برای جذب همسر بایـد راهکارهایی را در زندگی مشترک بلد باشین. در ایـن نوشته میتونید با برخی از ایـن راهکار ها آشنا بشید. شگردهای زنانه برای جذب همسر برای جذب همسر همیشه آراسته باشید برای ایـنکه‌ بتونین همسرتون رو جذب کنید بایـد اول از همه به خودتون برسین. سعی کنید بهداشت پایه را همیشه رعایت کنین. موهای سرتون همیشه مرتب و شونه کرده باشه، لباسهای متنوع و جذاب بپوشین و همیشه بوی خوب بدین. بهتره بدونین همسرتون چه سلیقه ای داره و از …
گواردیولا به دنبال جذب ژاوی جدید

کوپه‌ی ۶۰۰ اسب بخاری بی ام و در راه است

خبرگزاری تسنیم: نشریه «دیلی‌میل» انگلیس گزارش داد؛ پپ گواردیولا به دنبال به خدمت گرفتن تیاگو آلکانتارا از بایرن مونیخ است، ایـن در حالی است که‌ سرمربی کاتالان من‌سیتی از سران ایـن باشگاه انگلیسی خواسته تا خریدهای باکیفیتی در تابستان پیش‌رو داشته باشند.
گواردیولا در سال ۲۰۱۳ زمانی که‌ هدایت بایرن مونیخ را برعهده گرفت، آلکانتارا را از بارسلونا به خدمت گرفت و سه سال با او در ایـن تیم آلمانی همکاری داشت. بر اساس گزارش «دیلی‌میل»، منچسترسیتی پیشنهادی ۵۰ میلیون پوندی به تیاگو ارائه خواهد داد.
گواردیولا در حالی به فکر جذب «ژاوی جدید» از بایرن مونیخ است که‌ سه هافبک منچسترسیتی یعنی داوید سیلوا، فرناندینیو و یحیی توره همگی فصل آینده بالای ۳۰ سال خواهند بود. آلکانتارا تا سال ۲۰۲۱ با سرخپوشان مونیخی قرارداد دارد.
پپ به دنبال اضافه کردن سه فوتبالیست به ترکیب تیم تحت‌هدایتش است که‌ به غیر از آلکانتارا، نظرش …

  • سبک زندگی
  • ۹ راز زنانه برای جذب همسر!!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *