خانه / اخبار اجتماعی / مدارس کردستان یکشنبه تعطیل اسـت به همراه توضیحات

مدارس کردستان یکشنبه تعطیل اسـت به همراه توضیحات

مدارس کردستان یکشنبه تعطیل اسـت ، مدارس شخصا تعطیل نیست ، مدارس برخی از شهرستان هـای تهران تعطیل شد ، احتمال تعطیلی مدارس البرز در شیفت عصر ، علی رغم توصیه‌ها، مدارس تعطیل شد! ، تعطیلی مدارس تهران در روز چهارشنبه .
خبرگزاری مهر: مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کردستان به خبرنگار مهر گفت: براساس اعلام اداره کل محیط زیست اسـتان هوای اکثر شهرهـای اسـتان در وضعیت ناسالم و خطرناک قرار گرفته و تا اواخر بعدازظهر شخصا یکشنبه هم ایـن شرایط تداوم دارد.
علیرضا منتشلو بیان کرد: برمبنای مطالب مذکور با …

مدارس کردستان یکشنبه تعطیل اسـت

خبرگزاری مهر: مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کردستان به خبرنگار مهر گفت: براساس اعلام اداره کل محیط زیست اسـتان هوای اکثر شهرهـای اسـتان در وضعیت ناسالم و خطرناک قرار گرفته و تا اواخر بعدازظهر شخصا یکشنبه هم ایـن شرایط تداوم دارد.

علیرضا منتشلو بیان کرد: برمبنای مطالب مذکور با تصمیم مدیریت بحران اسـتان تمامی مدارس در مقاطع تحصیلی در شهرها و روستاهـای اسـتان شخصا یکشنبه در نوبت صبح تعطیل اسـت.

همه چیز در مورد کردستان مدارس

وی یادآورشد: مدارس نوبت بعدازظهر روز شنبه هم به علت در شرایط خطرناک قرار گرفتن هوای اسـتان در شهرهـای سنندج، مریوان، سروآباد و کامیاران تعطیل شد.

براساس پیش بینی هواشناسی اسـتان کردستان از شخصا یکشنبه به علت ورود موج بارشی جدیدی به اسـتان از غلظت ذرات معلق در هوا کاسـته می شود و وضعیت کیفیت هوای اسـتان از بعدازظهر بهبود می یابد.

جزییات مطلب کردستان و مدارس را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مدارس کردستان یکشنبه تعطیل اسـت

تعطیلی مدارس کردستان در نوبت بعدازظهر

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس تعطیلی مدارس کردستان در نوبت بعدازظهر و براساس اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش کردستان، به علت بارش برف و تداوم برودت هوا، یخبندان و لغزندگـی معابر، برخی از مدارس اسـتان کردستان در نوبت بعدازظهر روز یک شنبه ۸ بهمن ماه ۱۳۹۶ تعطیل شد.
به گزارش ایسنا، در ایـن اطلاعیه آمده اسـت، به علت بارش برف و تداوم برودت هوا، یخبندان و لغزندگـی معابر و بر اساس تصمیم فرمانداران شهرستان ها امروز یک شنبه ۸ بهمن ماه ۹۶ برخی از مدارس اسـتان کردستان به شرح ذیل در نوبت بعدازظهر تعطیل اسـت:
شهرستان قروه و منطقه سریش آباد: کلیه مدارس در سطح شهر و روستا
شهرستان دهگلان: مدارس سطح شهر و روستا
شهرستان بیجار و منطقه کرانی: کلیه مدارس سطح شهر و روستا
شهرستان سنندج: مراکز پیش دبستانی و ابتدایی سطح شهر و کلیه مدارس روستایی
منطقه کلاترزان: مدارس سطح شهر و روستا
شهرستان دیواندره: مدارس روستایی …
تعطیلی مدارس در اشتهارد و طالقان

زلزله دوباره مدارس کرمانشاه را تعطیل کرد


خبرگزاری ایسنا: بارش شدید برف که‌ از شب گذشته در البرز شروع شده اسـت همچنان ادامه دارد.
بارش سنگین برف از بامداد امروز دوشنبه ۲۷ فروردین در اسـتان البرز شروع شد، بارش‌ها در مناطق مختلف و به خصوص مرکز اسـتان ادامه دارد و خوشحالی مردم را در پی داشته اسـت.
البته ایـن بارش‌ها بدون خسارت نیز نبوده و گزارش‌ها از شکسته شدن شاخه‌هـای درختان حکایت دارد، برق برخی مناطق نیز به علت شکسته شدن شاخه‌ها و یا خم شدن درختان بر روی شبکه‌ توزیع برق، قطع شده اسـت.
هواشناسی اسـتان البرز اعلام کرده که‌ بارش شدید تا ظهر امروز ادامه خواهد داشت طوری که‌ در ارتفاعات بارش برف رخ خواهد داد.
مدارس شهرستان‌هـای اشتهارد و طالقان نیز به علت شدت بارش‌ها، صبح امروز تعطیل اعلام شده بود.
احتمال تعطیلی مدارس البرز در شیفت عصر


خبرگزاری ایسنا: مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: مدیریت بحران اسـتان هنوز خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در شیفت عصر اعلام نکرده اسـت.
خسرو ساکی اظهار کرد: بارش سنگین برف در اسـتان باعث تعطیلی مدارس شیفت صبح شهرستان‌هـای طالقان و اشتهارد شد.
وی ادامه داد: به جز ایـن دو شهرستان، مدارس شیفت صبح در سایر شهرستان‌هـای البرز باز بوده و کلاس‌هـای درس با حضور دانش آموزان برگزار شده اسـت. با توجه به ادامه بارش‌ها در اکثر مناطق اسـتان احتمال تعطیلی مدارس شیفت عصر نیز وجود دارد.
ساکی افزود: مدیریت بحران اسـتان در حال بررسی وضعیت اسـت و اگر نیاز به تعطیلی مدارس در شیفت عصر باشد اعلام و از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی می‌شود.

تمام مدارس اسـتان تهران دوشنبه تعطیل اسـت
  • اخبار اجتماعی
  • مدارس کردستان یکشنبه تعطیل اسـت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *