خانه / اخبار سیاسی / اشتباه لفظی روحانی! به همراه توضیحات

اشتباه لفظی روحانی! به همراه توضیحات

اشتباه لفظی روحانی! ، آذری جهرمی: آمار آقای رئیس جمهور یک اشتباه لفظی بود ، اشتباه بزرگ روحانی در مورد برجام ، توضیح وزیر ارتباطات درباره اشتباه رئیس جمهور در ارائه آمار ۲ میلیون شغل ، اشتباه داوری به سود استقلال: پنالتی استقلال اشتباه بود! عکس ، بدل ضرغامی وزیر روسی را به اشتباه انداخت +عکس .
خبرگزاری فارس: وزیر ارتباطات درخصوص آمار اشتباه حجت‌الاسلام روحانی توضیح داد.
 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی عکس زیر کلیک کنید.

اشتباه لفظی روحانی!

خبرگزاری فارس: وزیر ارتباطات درخصوص آمار اشتباه حجت‌الاسلام روحانی توضیح داد.

 

همه چیز در مورد اشتباه روحانی فارس وزیر وزیر ارتباطات

 

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی عکس زیر کلیک کنید.

جزییات مطلب اشتباه و روحانی و فارس و وزیر و وزیر ارتباطات را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اشتباه لفظی روحانی!

توضیح وزیر ارتباطات درباره اشتباه رئیس جمهور در ارائه آمار ۲

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات در واکنش به اظهارات رییس جمهور درباره ایجاد ۲ میلیون شغل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات توضیح داد.
به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در صفحه توییتر خود نوشت: دستورات امروز رییس جمهور در مورد صیانت از اشتغال در فضای مجازی و توسعه آن‌ را با جدیت پیگیری خواهم کرد.
وی عنوان کرد: آمار اشتغال دو سال گذشته ۲۰۰ هزار شغل صحیح بوده کـه تصحیح آمار امری ضروری و اخلاقی است کـه صورت گرفت.
وزیر ارتباطات اظهار داشت: ایرادگیرندگان از ایـن سهو لسان با برخی اشتباهات خود چه می کنند؟
شایان ذکر است؛ اظهارات امروز رییس جمهور در نشست هم اندیشی مدیران دولت در مورد ایجاد ۲ میلیون شغل در حوزه فناوری اطلاعات در سال …
ریابکوف: سیاست روسیه، حفظ برجام است

فارس: معاون وزیر خارجه روسیه با بیان ایـنکـه سیاست ایـن کشور همچنان حمایت و حفظ برجام است و هیچ تغییری را در ایـن زمینه نمی‌پذیرد، گفت: انتظار است اروپا همچنان به تعهداتش پایبند باشد و تسلیم خواسته‌هـای آمریکا نشـود.
مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو با دو تن از معاونان وزیر امور خارجه روسیه ملاقات و درباره همکاری‌هـای دو کشور در عرصه‌هـای بین‌المللی و از جمله برجام گفت‌وگو کرد.
«سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه در دیدار با سفیر ایران اعلام کرد کـه سیاست روسیه همچنان حمایت و حفظ برجام است و هیچ تغییری را در قبال آن‌ نمی‌پذیرد.
وی گفت: انتظار است کـه اروپا نیز همچنان به تعهدات خود در قبال برجام پایبند باشد و منطقی است در جهت حفظ آن‌ بکوشد و تسلیم خواسته‌هـای آمریکا نشـود.
همچنین دو طرف در ایـن ملاقات بر حل بحران منطقه و کشور سوریه از طریق گفت‌وگوهـای …
شکایت نمایـندگان از روحانی و وزیر اقتصاد

روحانی به بشار اسد تبریک گفت

خبرگزاری مهر: ابوالفضل ابوترابی، عضو فراکسیون نمایـندگان ولایی مجلس درباره شکایت نمایـندگان مجلس از رئیس جمهور و وزیر اقتصاد گفت: طبق قانون برنامه ششم توسعه دولت مکلف بود سامانه ای را برای شفاف سازی حقوق مدیران و وزرا طراحی کند اما تاکنون ایـن سامانه طراحی نشده است.
وی با بیان ایـنکـه تعدادی از نمایـندگان خواستار اعمال ماده ۲۳۶ آیین نامه داخلی استند، اظهار داشت: طبق ایـن ماده از رئیس جمهور و وزیر اقتصاد در خصوص عدم اجرای ایـن حکم از برنامه ششم به قوه قضاییه شکایت می شـود و در صورت تصویب ایـن گزارش در صحن ایـن شکایت به قوه قضاییه ارسال خواهد شد.
وی تاکید کرد: علاوه بر ایـن تعدادی از نمایـندگان طرح سوال از وزیر اقتصاد را در خصوص عدم اجرای حکم برنامه ششم مبنی بر شفاف سازی حقوق وزرا و مدیران دولتی امضا کردند کـه ایـن سوال نیز اعلام وصول …

  • اخبار سیاسی
  • اشتباه لفظی روحانی!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *