خانه / سلامت / آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر به همراه توضیحات

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر به همراه توضیحات

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر ، راست و دروغ‌ها درباره سرطان سینه / لباس هـای تنگ باعث سرطان می شـود؟ ، علائم سرطان سینه در زنان ، بهترین غذاهـای ضد سرطان سینه ، لاغری خطر ابتلا به سرطان سینه را تا یک سوم کاهش می دهد ، نکاتی مهم درباره سرطان سینه .
تصور عامه مردم این‌ است که‌ استفاده از ضد عرق باعث بروز سرطان سینه می شـود، آیا ارتباطی بین این‌ دو وجود دارد؟ در این‌ مطلب به این‌ سوال پاسخ داده می شـود به علاوه چند نکته مهم دیگر درباره سلامت بیان می شـود. آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟باور اشتباه اول : روزانه بایـد ۸ لیوان آب بنوشیدلازم …

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

تصور عامه مردم این‌ است که‌ استفاده از ضد عرق باعث بروز سرطان سینه می شـود، آیا ارتباطی بین این‌ دو وجود دارد؟ در این‌ مطلب به این‌ سوال پاسخ داده می شـود به علاوه چند نکته مهم دیگر درباره سلامت بیان می شـود.

 آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟

باور اشتباه اول : روزانه بایـد ۸ لیوان آب بنوشید

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

همـه چیز در مورد آیا تصور سرطان سینه ضد عرق مردم نکات

لازم نیست لیوان هـای آب خود را بشمـارید. محققان دریافته اند آدمهـای که‌ در زمان تشنگی یک لیوان آب می نوشند، آب کافی برای سالم ماندن دریافت کرده اند. غذاهـای سرشار از آب مانند سوپ، میوه ها و سبزی ها و نوشیدنی هـایی مانند آبمیوه، چای و قهوه همـه مواردی استند که‌ می توانند در آبرسانی به بدن کمک کـنند. در صورتی که‌ ادرار شمـا زرد تیره است، یا کم به دستشویی می روید، فعالیت زیادی دارید و یا در منطقه گرم زندگی می کنید، به نوشیدن آب بیشتر احتیاج خواهید داشت.

جزییات مطلب آیا و تصور و سرطان و سینه و ضد و عرق و مردم و نکات را میخوانید .

باور اشتباه دوم : تخم مرغ برای قلبتان خوب نیست

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

خوردن یک یا دو تخم مرغ در آدمها سالم خطر بروز بیماری هـای قلبی را افزایش نمی دهد. بله، زرده تخم مرغ دارای کلسترول است، اما برای اکثر ما میزان کلسترول موجود در هر غذایی به اندازه ترکیب چربی هـایی که‌ از غذاهـای مختلف می خوریم، بد نیست. علاوه بر این‌ تخم مرغ دارای مواد مغذی مانند امگا ۳ است که‌ می تواند خطر بروز بیماری هـای قلبی را نیز کاهش دهد.

باور اشتباه سوم : استفاده از ضد عرق ها باعث بروز سرطان پستان می شـود

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

توضیحات بیشتر در موردآیا تصور سرطان سینه ضد عرق مردم نکات

برخی محققان معتقدند مواد شیمیایی موجود در ضد عرق ها و خوش بو کـننده ها در زیر بغل جذب می شوند. سپس وارد بافت هـای پستان شده و احتمال بروز سرطان پستان را افزایش می دهند. اما سازمان بین المللی سرطان اعلام کرد که‌ شواهدی در مورد ارتباط بین هیچ محصولی با سرطان پستان وجود ندارد.

شمـا مطلب آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر را می خوانید .

باور اشتباه چهارم : سرما باعث سرماخوردگی می شـود

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

شاید اطرافیان شمـا به این‌ مسئله معتقد باشند، اما مدت زیادی ماندن در سرما باعث بیمار شدن شمـا نمی شـود. تحقیقی که‌ در این‌ زمینه انجام شده نشان می دهد مردانی که‌ چندین ساعت را در دمای پایین و هوای سرد سپری می کـنند، در فعالیت هـایی مانند مقابله با ویروس ها در سیستم ایمنی خود بهبود مشاهده خواهند کرد و سلامت سیستم ایمنی آن‌ها نیز تقویت خواهد شد. در حقیقت احتمال بیمار شدن در محیط بسته بیشتر است چرا که‌ در چنین محیطی میکروب ها به سادگی منتقل می شوند.

آیا تصور سرطان سینه ضد عرق مردم نکات

باور اشتباه پنجم : روزانه به مولتی ویتامین احتیاج دارید

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

شاید شنیده باشید که‌ مولتی ویتامین ها تشکیل شده از مواد مغذی استند که‌ در رژیم غذایی شمـا وجود ندارد. همـه محققان با این‌ دیدگاه موافق نیستند. اما اگر پزشک ویتامینی را برای شمـا تجویز کرد حتما مصرف کنید. و اگر باردار استید، لازم است فولیک اسید مصرف کنید تا خطر سقط جنین را کاهش دهید. به هرحال بهترین راه برای دریافت مواد مغذی و ویتامین هـای لازم، انتخاب یک رژیم غذایی سرشار از میوه ها، سبزیجات، غلات سبوس دار، آجیل ها و روغن هـای سالم است.

روش جالب محسن تنابنده برای یادآوری شعور مردم به مسئولان تلویزیون + تصویر
این‌ مطلب در مورد آیا تصور سرطان سینه ضد عرق مردم نکات می باشد .

باور اشتباه ششم: صبحانه بخورید تا وزن کم کنید

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

صبحانه خوردن به برخی مردم کمک می کند وزن کم کـنند. صبحانه خوردن باعث کم شدن گرسنگی شده و از خوردن غذا در طول روز پیشگیری می کند. اگر خیلی اهل صبحانه خوردن نیستید، می توانید همچنان لاغر بمانید. تحقیقی که‌ در دانشگاه Cornell انجام شد نشان داد که‌ برخی آدمهـای که‌ صبحانه نمی خورند، در زمان نهار و شام پرخوری نمی کـنند و در روز به میزان ۴۰۰ کالری کمتر دریافت می کـنند. بنابراین‌ نخوردن صبحانه به برخی آدمها در کاهش وزن کمک می کند.

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

باور اشتباه هفتم : مخاط سبز به معنای عفونت است

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

آیا, تصور, سرطان, سینه, ضد, عرق, مردم, نکات

محتویات بافت هـای شمـا نمی تواند جای تست هـای آزمایشگاهی را بگیرد. بررسی ها نشان داده اند که‌ مخاط سبز یا زرد در برخی عفونت هـای باکتریایی بیشتر رایج استند، اما وجود این‌ مخاط نشانه قطعی ابتلا به عفونت نیست.عفونت سینوسی باعث ترشح مخاط شفاف می شـود و مخاط مربوط به سرماخوردگی می تواند به سبز تغییر رنگ دهد.

باور اشتباه هشتم : مصرف شکر باعث بیش فعالی بچه ها می شـود

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

شکر برای بچه ها خوب نیست، اما بررسی ها نشان داده اند مصرف شکر عامل بیش فعالی بچه ها، صدمه زدن به دوستان و همکلاسی ها یا عدم تمرکز بچه ها نیست. والدین معتقدند بین مصرف شکر و رفتارهـای نامناسب فرزندشان ارتباطی وجود دارد، به همین دلیل بعد از مصرف شکر و مواد قندی توسط کودک منتظر رفتار بد از وی استند، اما در این‌ مورد ارتباطی وجود ندارد.

خواص گیاه مورینگا و خواص درمانی در بیماری سرطان

باور اشتباه نهم : صندلی توالت می تواند شمـا را بیمار کند

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

اگر نمی توانید صندلی توالت فرنگی را بپوشانید، مضطرب نشوید. صندلی توالت هـای فرنگی معمولا کاملا تمیز استند – در حقیقت دستگیره در، در دستشویی و کف آن‌ بیشتر از آن‌که‌ فکر می کنید آلوده استند، به ویژه به E.coli و ویروس آن‌فولانزا. توصیه می کنیم قبل از دست زدن به در یا دستگیره در دست خود را با دستمال بپوشانید یا پس از آن‌ هم دستتان را بشویید.

شکستن مفاصل باعث آرتروز می شـود

آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر

صدای شکستن مفاصل ممکن است اطرافیان شمـا را آزار دهد، اما این‌ صدا تنها چیزی است که‌ شکستن مفاصل در پی خواهد داشت. ممکن است تصور کنید استخوان ها یا مفاصل به هم مالیده می شوند و باعث تولید صدا می شوند، اما این‌طور نیست. این‌ صدا در نتیجه حباب گازی است که‌ بین استخوان ها به وجود آمده و بررسی ها نشان می دهند این‌ صدا ارتباطی به بروز آرتروز ندارد. اما اگر در زمان انجام این‌ کار درد مداوم و شدید احساس می کنید، به پزشک مراجعه کنید.

تهیه و ترجمه : گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
اختصاصی سیمرغ


۱۰ پیش‌بینی زندگی انسان در ۱۰۰ سال آینده!

آیا می‌توانید آینده ای را تصور کنید که‌ در آن‌ قادر خواهید بود با انسان‌هـای دیگر از طریق فکر کردن ارتباط برقرار کنید در حالی که‌ هوش ما به‌شدت افزایش یافته و زمانی که‌ دچار بیماری‌هـای حاد و قلبی-عروقی می‌شوید، روبات‌هـای خیلی کوچک به درون رگ‌هـای شمـا فرستاده می‌شوند تا با بیماری‌ها مبارزه کـنند؟ برخی از دانشمندان یک زمان صد ساله را برای تحقق پیوستن تمامی این‌ پیش‌گویی‌ها در نظر گرفته‌اند.پیشرفت تکنولوژیک بشر با شدت خیلی زیادی در حال پیشروی است و واقعاً نمی‌توان زندگی انسان مجهز شده به آخرین فنون را در صد سال آینده پیش‌بینی کرد، با این‌ وجود با توجه به تحقیقات در دست تکمیل دانشمندان حوزه‌هـای علوم مختلف، برخی از محققین حدس می‌زنند که‌ انسان در اوائل قرن بیست و دوم به چه تکنولوژی‌هـایی مجهز خواهد شد و از چه فناوری‌هـای جدیدی برای سهولت و بهبود زندگی خود استفاده خواهد کرد.۱۰- صحراها تبدیل به جنگل‌هـای انبوه خواهند …
پیشگیری از سرطان سینه

تصور این‌که‌ راه‌انداختن دودکش‌ صنعت است، نشان از اقتصاد نفتی دارد/ اقتصاد جدید بایـد در کشور حاکم شـود/ استارآپ‌هـایی با درآمد ۳ تا ۴ هزار میلیاردی داریم

اشتراک با دوستان:

افزایش وزن
از افزایش وزن خود جلوگیری کنید. چاقی خطر ابتلا به سرطان سینه را افزایش می‌دهد؛ مخصوصا بعد از یائسگی، و یائسگی نیز دورانی است که‌ سرطان سینه در آن‌ بیشتر شایع است. بنابراین‌ سعی کنید چاق نشوید، چرا که‌ زنان چاق میانسال بیشتر در معرض این‌ خطر استند.تغذیه سالم
داشتن یک رژیم غذایی سالم سرشار از سبزیجات، میوه‌ها و کاهش مصرف نوشیدنی‌هـای شیرین، کربوهیدرات‌هـای تصفیه‌شده و برخی غذاهـای چرب، خطر ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد. سعی کنید از غذاهـای کم پروتئین، مثل ماهی و سینه مرغ استفاده کرده و گوشت قرمز را نیز به اندازه لازم مصرف کنید. حبوبات بخورید و چربی گیاهی را جایگزین چربی حیوانی کنید.
افزایش فعالیت فیزیکی
براساس پژوهش‌هـای به عمل آمده، افزایش فعالیت‌هـای فیزیکی حتی اگر در میانسالی شروع به انجام این‌ کار نموده باشید، خطر ابتلا به سرطان سینه را ۱۰- ۳۰ درصد کاهش می‌دهد. تمام کاری که‌ بایـد انجام دهید این‌ است …
آیا دچار چروک صورت شده اید؟ راه حل هـای شگفت انگیز ضد پیری پو

خیلیی از لوسیون ها و کرم ها برای مبارزه با چین و چروک و نشانه هـای دیگر پیری پوست وجود دارند ، اما داروهـای خریداری شده از فروشگاه می توانند گران باشند و به پوست هـای حساس آسیب بزنند.
خوشبختانه، تعدادی از راه حل هـای مراقبت پوستی ضد پیری، شگفت انگیز و طبیعی وجود دارند که‌ احتمالا در حال حاضر در آشپزخانه خود دارید ، که‌ می توانند با مرطوب کردن، لایه برداری، و سفت کردن پوست، با چین و چروک مبارزه کـنند. در این‌ مقاله از راستینه، هفت ماده غذایی از یخچال یا کابینت ها که‌ می توانند پوست شمـا را جوان تر و شاداب تر کـنند، را بشناسید.

ماست
ماست پر چرب می تواند پوست شمـا را مرطوب کند و الاستیسیته آن‌ را بهبود بخشد. به سادگی ماست را مانند ماسک صورت استفاده کنید یا آن‌ را به دستان خود یا مناطق خشک پوست بمالید. اجازه دهید خشک شـود، آن‌ را …

  • سلامت
  • آیا ضد عرق باعث سرطان سینه می شـود؟ و بیان نکات مهمی دیگر


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *