خانه / ورزش / جلسه مهدی تاج با جناب خان برای حضور در جام جهانی! به همراه توضیحات

جلسه مهدی تاج با جناب خان برای حضور در جام جهانی! به همراه توضیحات

جلسه مهدی تاج با جناب خان برای حضور در جام جهانی! ، جزییاتی از حضور جناب‌خان در فصل جدید خندوانه ، تاج: حضور در جام جهانی یک اتفاق خوب ملی است ، تمرینات سنگین «الدعایه» ۴۶ ساله برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸! ، خبر خوش زلاتان برای حضور در جام جهانی ، معاون اول برای دفاع از وزرا در جلسه استيضاح حضور می‌یابد .
رییس فدراسیون فوتبال در دیدار با تهیه‌کننده «خندوانه» و محمد بحرانی، صدا پیشه جناب خان درباره جایگاه برنامه‌های تلویزیونی در حمایت از تیم ملی فوتبال خبر داد.جناب خان با ملی پوشان در جام جهانیصفحه این‌ستاگرام رسمی برنامه «خندوانه» از دیدار مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال با تهیه‌کننده این‌ برنامه و صداپیشه جناب خان خبر داد.سیدعلی احمدی، تهیه‌کننده برنامه «خندوانه»، به …

جلسه مهدی تاج با جناب خان برای حضور در جام جهانی!

رییس فدراسیون فوتبال در دیدار با تهیه‌کننده «خندوانه» و محمد بحرانی، صدا پیشه جناب خان درباره جایگاه برنامه‌های تلویزیونی در حمایت از تیم ملی فوتبال خبر داد.

جناب خان با ملی پوشان در جام جهانی

صفحه این‌ستاگرام رسمی برنامه «خندوانه» از دیدار مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال با تهیه‌کننده این‌ برنامه و صداپیشه جناب خان خبر داد.

همه چیز در مورد تاج جام جام جهانی جلسه جناب خان جهان حضور رییس فدراسیون فوتبال

سیدعلی احمدی، تهیه‌کننده برنامه «خندوانه»، به همراه محمد بحرانی، صداپیشه شخصیت محبوب جناب‌خان در دفتر رییس فدراسیون فوتبال حاضر شدند.

در این‌ دیدار، تهیه‌کننده «خندوانه» طرح عوامل ساخت این‌ برنامه مبنی بر حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ را به اطلاع ریاست فدراسیون فوتبال رساند و گفت: «برنامه‌ریزی جهت شروع پخش دوباره «خندوانه» از مدت‌ها پیش شروع شده و خوشحالیم دور جدید پخش این‌ برنامه،با رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تقارن پیدا کرده است.»

جزییات مطلب تاج و جام و جام جهانی و جلسه و جناب خان و جهان و حضور و رییس و فدراسیون و فوتبال را میخوانید .

احمدی تصریح کرد: «برنامه «خندوانه» مانند گذشته تلاش می‌کند فضای پرنشاطی را برای خانواده‌های ایرانی فراهم سازد و از انجا کـه بحث تیم ملی در این‌ روزها در بالاترین سطح علاقه برای هموطنان عزیزمان قرار دارد، جام جهانی به استودیوی «خندوانه» راه خواهد یافت.»

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره جلسه مهدی تاج با جناب خان برای حضور در جام جهانی!

محمد بحرانی، صداپیشه شخصیت جناب‌خان هم در این‌ دیدار گفت: «جناب‌خان پس از یک سال و نیم دوری به روی انتن برمی‌گردد و این‌کـه این‌ مساله با حضور وی در نقش هوادار تیم ملی ایران همراه شـود، اتفاقی مهم است. بر این‌ اساس، تلاش می‌کنیم در نهایت در ان روزها و شب‌های سرنوشت ساز حضور تیم ملی در روسیه، لحظات خاطره‌انگیزی را برای مردم خلق کنیم.»

جلسه دستمزد کارگران باز هم برگزار نشد

او افزود: «به عنوان یک فوتبالی می‌گویم تیم ملی در این‌ سال‌ها هرگز در شرایطی قرار نداشته است کـه امروز قرار دارد. این‌ موضوع جای تبریک و مباهات به مردم و خانواده فوتبال کشور دارد. امروز می‌بینیم کـه در افکار عمومی صحبت از صعود تیم ملی در گروه به این‌ دشواری می‌شـود و این‌ نشان دهنده قدرت تیم ملی ماست. امیدوارم همه در کنار هم در حمایت از تیم ملی گام برداریم.»

در ادامه بحرانی پیشنهاد داد کـه شخصیت محبوب برنامه «خندوانه» به‌عنوان مدیر ارتباطات مویرگی هواداران و… تیم ملی در روسیه حاضر شـود و در این‌ باره طرح‌های دیگری هم ارائه کرد.

توضیحات بیشتر در موردتاج جام جام جهانی جلسه جناب خان جهان حضور رییس فدراسیون فوتبال

رییس فدراسیون فوتبال هم ضمن تقدیر از عملکرد تیم تهیه و ساخت برنامه «خندوانه» در سال‌های اخیرعنوان کرد: «نه به عنوان عضوی از خانواده فوتبال، بلکـه شخصا بر این‌ باورم ساخت برنامه‌هایی نظیر «خندوانه»، اتفاق بزرگ و مبارکی در رسانه ملی است. آمارها خود گویای همه چیز هست اند کـه وقتی برنامه‌ای نظیر «خندوانه» روی انتن می‌رود چه مخاطب عظیمی از جعبه جادویی نظاره‌گر این‌ برنامه می‌شوند.»

او افزود: «تقارن شروع دوباره پخش برنامه «خندوانه» با شروع جام جهانی را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم این‌ سری از «خندوانه» هم مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد. قطعا فدراسیون فوتبال هم در این‌ مسیر همراه و همگام با «خندوانه» گام برمی‌دارد.»

شمـا مطلب جلسه مهدی تاج با جناب خان برای حضور در جام جهانی! را می خوانید .

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir

تاج جام جام جهانی جلسه جناب خان جهان حضور رییس فدراسیون فوتبال

تاج: حضور در جام جهانی یک اتفاق خوب ملی است

در کنگره جهانی موبایل امسال نوکیا پربازدید‌ترین برند اعلام شد

خبرگزاری مهر: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران با تشکر از توجه آقای روحانی به رشته فوتبال و تیم ملی در فاصله کمتر از سه ماه به جام جهانی روسیه اظهار داشت: ستاره‌های فوتبال ایران به آقای روحانی هم تعلق دارد و توفیقاتی کـه برای فوتبال ایران بدست آمده حاصل پشتیبانی و توجه آقایان روحانی، سلطانی‌فر و آقای جهانگیری بوده است.
رئیس فدراسیون فوتبال افزود: حضور در جام جهانی یک اتفاق خوب ملی است و اگر امروز فوتبال ایران در این‌ جایگاه موفق و مورد توجه قرار گرفته، نتیجه همراهی و کمک مربیان، هیاتها، رسانه‌ها، پیشسکوتان و حتی منتقدان محترم ودلسوز است و ما دست همه یاری کنندگان تیم ملی را به گرمی می فشاریم.
تاج گفت : مجموعه تیم ملی و فدراسیون فوتبال قدر دان توجه مردم و علاقمندان پر شمـار فوتبال ملی هست اند و …
دعوت رئیس فیفا از حسن روحانی برای حضور در مرنام افتتاحیه جام

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پرویز ناماعیلی معاون دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی رئیس جمهوری در توئیتر از دعوت این‌فانتینو از روحانی برای شرکت در مرنام افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ خبر داد.
پرویز ناماعیلی در توئیتر نوشت: “پزشک روحانی دربی امروز رانمونه ورزشدوستی ايرانيان دانست وبه رييس فيفاگفت:در ۵رشته فوتبالی به رقابتهای جهانی رفتیم.لذا از نظرفوتبال نیز،ملت ۵ستاره ایم. این‌فانتینو هم گفت:فوتبال در ژن ایرانیهاست.باعث افتخار فیفاست اگر رئیس جمهور ورزشدوست ایران تماشاگر ویژه افتتاحیه جام جهانی باشد”.

انتهای پیام/

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال| توصیف فیفا از ایران: تیمی در دستان مر

۵۵ روز تا جام جهانی؛ وقت‌های اضافه

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال| توصیف فیفا از ایران: تیمی در دستان مربی کارآزموده و امیدوار به جانشین دایی و به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آستانه برگزاری قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، سایت فدراسیون جهانی فیفا گزارشی برای معرفی ۳۲ تیم حاضر در این‌ رقابت‌ها منتشر کرده کـه تیم ملی ایران هم یکی از انها است.فیفا اطلاع‌رسانی‌اش درباره ایران را با معرفی سرمربی این‌ تیم شروع می‌کند و می‌نویسد: کارلوس کی‌روش، سرمربی باتجربه پرتغالی سومین حضورش در جام جهانی را تجربه خواهد کرد. او کـه اولین بار کشور خودش پرتغال را سال ۲۰۱۰ به جام جهانی رساند، سال ۲۰۱۴ برای اولین بار همراه با ایران به جام جهانی رفت. کی‌روش کـه به‌عنوان سرمربی تیم زیر ۲۰ساله‌های پرتغال دو بار موفق به کسب عنوان قهرمانی جام جهانی شده است، تقریباً بی‌عیب و نقص تیمش را از مرحله انتخابی به مرحله نهایی جام …

  • ورزش
  • جلسه مهدی تاج با جناب خان برای حضور در جام جهانی!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *