خانه / فضای مجازی / ارتقاء سیستم‌های زیرساختی؛ علت بروز اختلال گسترده در شبکه‌ اپراتور همراه اول به همراه توضیحات

ارتقاء سیستم‌های زیرساختی؛ علت بروز اختلال گسترده در شبکه‌ اپراتور همراه اول به همراه توضیحات

ارتقاء سیستم‌های زیرساختی؛ علت بروز اختلال گسترده در شبکه‌ اپراتور همراه اول ، اختلال گسترده در شبکه‌ همراه اول ، جریمه ۴۰ میلیارد ریالی دو اپراتور تلفن همراه ، جریمه ۴۰ میلیاردی دو اپراتور تلفن همراه بدلیل عدم اهتمام در حفظ اطلاعات مشترکین ، انتن ضعیف موبایل در مترو به تعامل ضعیف اپراتور تلفن همراه با شهرداری بر می گردد ، توضیحات و هشدار پلیس فتا درباره اختلال در شبکه‌ ایـنترنت کشور .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از روز گذشته اپراتور همراه اول با اختلالاتی مواجه شده که‌ موجب نارضایتی برخی مشترکان شده است. مدیر روابط عمومی همراه اول در پاسخ پیگیری خبرنگار باشگاه خبرنگاران درخصوص مشکل پیش آمده تصریح کرد، ایـن شرکت از پیش اطلاعیه را روی سایت اختصاصی خود مبنی بر امکان اختلال سه …

ارتقاء سیستم‌های زیرساختی؛ علت بروز اختلال گسترده در شبکه‌ اپراتور همراه اول

مهارت جالب یک سرباز در تست اسلحهبه گزارش خبرنگار

 حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از روز گذشته اپراتور همراه اول با اختلالاتی مواجه شده که‌ موجب نارضایتی برخی مشترکان شده است. مدیر روابط عمومی همراه اول در پاسخ پیگیری خبرنگار باشگاه خبرنگاران درخصوص مشکل پیش آمده تصریح کرد، ایـن شرکت از پیش اطلاعیه را روی سایت اختصاصی خود مبنی بر امکان اختلال سه روزه در پی عملیات توسعه و ارتقاء سیستم های زیرساختی فناوری اطلاعات همراه اول منتشر و در ایـن باره اطلاع رسانی کرده بود که‌ متن ایـن اطلاعیه در ادامه ارائه شده است؛

” ارتقاء سامانه جامع خدمات مشتریان همراه اول

همـه چیز در مورد اپراتور اختلال بروز شبکه‌ علت همراه همراه اول
به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به مشترکین، سامانه جامع خدمات مشتریان همراه اول ارتقاء می یابد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، پیرو عملیات توسعه و ارتقاء سیستم های زیرساختی فناوری اطلاعات همراه اول که‌ ارائه خدمات نوین خیلیی را نوید می دهد، ممکن است در مقطع به روز رسانی، اختلالاتی در برخی سرویس های مشترکین دائمی و اعتباری بروز کند که‌ اپراتور اول پیشاپیش بابت بروز احتمالی ایـن مشکلات از مشترکین خود عذرخواهی کرده است.
ایـن اطلاعیه با تأکید بر ارائه سرویس های پایه به مشترکین اپراتور در طول بازه استقرار سیستم جدید، در خصوص مشکلات احتمالی در خرید شارژ یا تعویض بسته ها و طرح های تشویقی اطلاع رسانی کرده است.
همراه اول ضمن تشکر از صبوری مشترکین و همراهان همیشگی خود اظهار امیدواری کرده، با ارتقاء انجام شده بتواند بزودی خدمات متنوع تر و طرح های منعطف تری را به مشترکین خود ارائه کند.”
مدیر روابط عمومی همراه اول در ادامه وعده داد اختلال مکالمه و ارتباط  تا ظهر امروز و مشکلات دیگر از قبیل خرید شارژ و دسترسی به ایـنترنت تا پایان روز دوشنبه رفع خواهد شد. 
 
انتهای پیام/
جزییات مطلب اپراتور و اختلال و بروز و شبکه‌ و علت و همراه و همراه اول را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ارتقاء سیستم‌های زیرساختی؛ علت بروز اختلال گسترده در شبکه‌ اپراتور همراه اول
با اختلال «گذر هراسی» در نوروز چه کنیم؟

اختلال گسترده در شبکه‌ همراه اول


خبرگزاری مهر: ارتباط تلفنی مشترکان همراه اول طی ساعت های اخیر با اختلال گسترده رو به رو شده و امکان ارتباط برای ایـن کاربران وجود ندارد.
از نخستین ساعات صبح امروز ارتباط تلفنی مشترکان همراه اول در اغلب نقاط کشور با اختلال رو به رو است و کاربران امکان استفاده از تماس تلفنی را ندارند.
مدیر روابط عمومی ایـن اپراتور گفته است دلیل ایـن اختلال ارتقا شبکه‌ و به روز رسانی سیستم های ارتباطی ایـن اپراتور است که‌ تا ساعات دیگر به طور کامل برطرف می شـود.
به گفته شاهین آرپناهی هم اکنون نیز ایـن اختلال برای برخی مشترکان در تهران و سایر شهرها برطرف شده و مابقی خطوط نیز تا ظهر امروز به شبکه‌ بازمی گردند.
وی گفته است همراه اول طی یک هفتـه گذشته در مورد احتمال بروز ایـن مشکل از طریق پیامک اطلاع رسانی کرده است.
ایـن در حالی است که‌ در پیامکی …
کد فعال کردن عیدی همراه اول برای عید نوروز ۹۷

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.کد فعال کردن عیدی همراه اول برای عید نوروز ۹۷
عیدی همراه اول : اغلب هر سال در عید نوروز اپراتورهای تلفن همراه در کشورمان مبلغی را به عنوان هدیه و عیدی برای مکالمه درون شبکه‌ به مشترکین خودشان ارائه میکـنند که‌ امسال هم همراه اول اعلام کرده است که‌ به مشترکین خود مبلغی بین ۱۰ هزار تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی خواهد داد.

به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت شروع بهار طبیعت و عید نوروز، همراه اول به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود در ۵ مبلغ متفاوت از ۱۰ هزار تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می دهد.
در طرح نوروزی همراه اول که‌ از روز سه شنبه ۲۹اسفندماه۹۶ تا پایان روز دوشنبه ۱۳ فروردین ۹۷ اجرا می شـود، برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری، پس از …
افسردگی چیست؟

متن شعر گلنار به همراه نت و آکورد آهنگ

آیا می‌دانید افسردگی چیست، چه علائمی دارد و علت بروز ان چیست؟ افسردگی یکی از شایع‌ترین اختلالات روانی است که‌ ایـن روزها خیلی ها با ان دست و پنجه نرم می کـنند.
هر کسی گاهی ناراحتی، غم و اندوه را تجربه می کـنند که‌ ممکن است واکنشی طبیعی در برابر بحران ها و شرایط استرس زای زندگی باشد اما زمانی که‌ شخص افسرده است، ایـن ناراحتی و غم، زندگی شخصی، شغلی و اجتماعی شخص را مختل می سازد. افسردگی که‌ “افسردگی بالینی”  یا “اختلال افسردگی” نیز نامیده می شـود یک دوره غم و اندوه است که‌ شامل از دست دادن علاقه به چیزهایی می شـود که‌ پیش از ایـن باعث خوشحالی یا لذت می شدند. ایـن احساسات  اغلب به همراه یک سری علائم و نشانه های روانی و فیزیکی استند.
نشانه ها
حس غم، اضطراب و پوچی مداوم
حس ناامیدی و بدبینی
حس گناه، بی ارزش بودن و درماندگی
از دست دادن علاقه به فعالیت های …

  • فضای مجازی
  • ارتقاء سیستم‌های زیرساختی؛ علت بروز اختلال گسترده در شبکه‌ اپراتور همراه اول


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *