خانه / تغذیه و تناسب اندام / چگـونه هفته ای ۱ کیلو لاغر شویم؟ به همراه توضیحات

چگـونه هفته ای ۱ کیلو لاغر شویم؟ به همراه توضیحات

چگـونه هفته ای ۱ کیلو لاغر شویم؟ ، چگـونه با پیاده روی لاغر شویم؟ ، چگـونه بدون رژیم غذایی لاغر شویم؟ ، خواندنی‌هـای اسکار ۲۰۱۸؛ از سرو ۵ کیلو خاویار تا ۴.۵ کیلو پودر طلا در شب رویایی مکزیکی‌ها +تصاویر ، خوراکی که‌ شمـا را در عرض یک هفته لاغر می کند! ، چگـونه پاهـای لاغر را چاق کنیم؟ .

چگـونه هفته ای ۱ کیلو لاغر شویم؟

خانم هـای ریزاندام و لاغر چگـونه لباس بپوشند؟

در ایـن مقاله نوع لباس پوشیدن و ترفندهـایی که‌ در ست کردن لباس ها به شمـا کمک می کند تا ایرادهـای اندامی تان رو بپوشانید معرفی می کنیم.خانم هـای لاغر چگـونه لباس بپوشند؟یک مساله مهمی که‌ خانوم ها باهاش درگیر استند، چاقی یا لاغری اندام هـای آن‌ها اسـت. ایـن موضوع ممکن اسـت خیلی اذیت کـننده باشد و با رژیم هـای سخت هم به اندازه ای تغییر نکند که‌ راضی باشند. بعضی از ایـن چاقی و لاغری ها ممکن اسـت ارثی باشد و نشود برای رفع آن‌ کار خیلی انجام داد. در ایـن مقاله نوع لباس پوشیدن و ترفندهـایی که‌ در ست کردن لباس ها به شمـا کمک می کند تا ایرادهـای اندامی تان رو بپوشانید معرفی می کنیم.شلوار هـای راسـته یا گشاداول از همه باید بگوییم که‌ بهتر اسـت همیشه لباس هـای تان را از رنگ هـای روشن انتخاب کـنید، چون رنگ روشن باعث می شود اندام بزرگتر از حد …
چگـونه غذا بخوریم تا لاغر بمانیم؟/ راهکار‌هـای نوین برای فرار

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی پزشکی نشده‌اید، برترین اخبار امروز ایـن سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کـنید.
چگـونه غذا بخوریم تا لاغر بمانیم؟یک متخصص تغذیه در خصوص اصول درست عذا خوردن برای کاهش وزن توضیحاتی داد.
عوامل ژنتیکی شیوع سرطان در کودکان شناسایی شدنددانشمندان انستیتوی تحقیقاتی سرطان در لندن موفق به تعیین تغییرات ژنتیکی شدند که‌ عامل شروع مراحل اولیه نوعی از سرطان خون در کودکان اسـت.
چرا جوش می‌زنیم؟جوش و آكنه صورت به علل گوناگونی بستگی دارد، گاهی به سبب رژيم غذایی نامناسب و گاهی به دلیل مشكلات داخلی بدن بوجود می‌آید.
زمان حذف کنکور همچنان در ابهام اسـت/ تعیین تکلیف سمپاد به جلسه شورای عالی انقلاب موکول شد/ دانش آموزان به پیام رسان داخلی بپیوندندوزیر آموزش و پرورش با اشاره به اختلاف نظرها با وزارت علوم گفت: هنوز تاریخی دقیق برای حذف کنکور مشخص …
چگـونه با پیاده روی لاغر شویم؟

ایجاد علاقه به مدرسه، عملکرد والدین چگـونه باشد؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ عضو انجمن پزشکان ورزشی ایـران حسین سعادت‌مهر در  افزود: پیاده روی به منزله یک تیغ دو لبه اسـت که‌ هم می‌تواند به سلامت قلب و تناسب اندام و تقویت عضلات کمک کند و هم می‌تواند سبب آرتروز و کمردرد شود. بنابرایـن اگر شرایط یک پیاده روی اسـتاندارد را بدانیم قادر خواهیم بود روی سلامت قلب و عروق و حتی کاهش وزن کار کنیم.
وی گفت: برای پیاده روی زمان خاصی پیش‌بینی نمی‌شود و هر زمان که‌ آمادگی بیشتری داشته باشید همان زمان بهترین وقت برای پیاده روی اسـت اما اگر زمان صبح را برای پیاده‌روی انتخاب می‌کـنید بهتر اسـت یک ساعت قبل از شروع، صبحانه مختصری بخورید تا توان ورزش کردن داشته باشید. البته پیاده روی در شب و بویژه آخر شب توصیه نمی‌شود. زیرا در آخر شب بدن نیاز به اسـتراحت دارد. سعی کـنید هر روز در زمان مشخصی به پیاده روی بپردازید.
سعادت …

  • تغذیه و تناسب اندام
  • چگـونه هفته ای ۱ کیلو لاغر شویم؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *