خانه / اخبار حوادث / قتل خواهرزاده ۳ ساله به خاطر یکنواختی زندگـی! به همراه توضیحات

قتل خواهرزاده ۳ ساله به خاطر یکنواختی زندگـی! به همراه توضیحات

قتل خواهرزاده ۳ ساله به خاطر یکنواختی زندگـی! ، قتل خواهر خوانده ۶ ساله به خاطر حسادت ، قاتل ۴۲ ساله: به خاطر شک، زن و پسرم را کشتم ، زندگـی عجیب دختر ۹ ساله با هزاران سوسک چندش‌آور! +فیلم ، شکایت مالک سابق نفت از عادل فردوسی‌پور به خاطر پخش زندگـی خصوصی ایشان ، راز زندگـی پایدار تهمینه میلانی و همسرش علیرغم دوری ۳ ساله از فرزند .
خبرگزاری ایسنا: زنی کـه بخاطر یکنواختی زندگـی اقدام به قتل خواهرزاده سه ساله اش در بهشت زهرا کرده بود، دستگیر شد.
در ساعت ۱۵ روز ۲۸ فروردین ماه امسال خبر فقدان پسربچه ای ۳ ساله در بهشت زهرا به کلانتری ۲۰۵ صحن مطهر اعلام شد کـه با حضور مأموران در محلِ فقدان …

قتل خواهرزاده ۳ ساله به خاطر یکنواختی زندگـی!

خبرگزاری ایسنا: زنی کـه بخاطر یکنواختی زندگـی اقدام به قتل خواهرزاده سه ساله اش در بهشت زهرا کرده بود، دستگیر شد.

در ساعت ۱۵ روز ۲۸ فروردین ماه امسال خبر فقدان پسربچه ای ۳ ساله در بهشت زهرا به کلانتری ۲۰۵ صحن مطهر اعلام شد کـه با حضور مأموران در محلِ فقدان کودک سه ساله در قطعه ۲۲۰ بهشت زهرا ، جستجو برای پیدا کردن ایـن کودک آغاز‌ و سرانجام جسد خون آلود وی در گوشه سرویس بهداشتی نزدیک قطعه ۲۲۰ کشف شد کـه موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام و با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ در همان تحقیقات اولیه به تحقیق از پدر ، پدربزرگ و خاله پسربچه سه ساله پرداختند.

همه چیز در مورد خواهرزاده زندگـی ساله قتل

پدربزرگ قربانیِ ۳ ساله پرونده در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: دانیال پسر یکی از دخترانم اسـت کـه او را برای فاتحه خواندن بر سر مزار همسرم به همراه خاله اش به بهشت زهرا بردم ؛ سرمزار بودیم کـه خاله دانیال دست او را گرفت و با هم به سرویس بهداشتی رفتند؛ اما پس از دقایقی متوجه شدم کـه دانیال گم شده اسـت .

پدر دانیال نیز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : در خانه بودم کـه خواهر همسرم به منزل زنگ زد ؛ همسرم جوابش را نداد و در ادامه به من زنگ زد و گفت کـه پسرم با او و پدربزرگش به بهشت زهرا رفته اما گم شده کـه سریعا به همراه یکی از دوستانم به بهشت زهرا آمدیم و مدتی به دنبال پسرم گشتیم تا ایـنکـه به ما اطلاع دادند دانیال پیدا شده. زمانیکـه به قطعه ۲۲۰ رفتم تا بچه ام را تحویل بگیرم متوجه شدم کـه پسرم را کشته اند.

جزییات مطلب خواهرزاده و زندگـی و ساله و قتل را میخوانید .

به گفته پدر مقتول، خاله دانیال با بچه دار بودن آن‌ها مشکل داشت و هر وقت می خواسـتند به خانه آن‌ها بروند می خواسـته کـه کـه دانیال را نبایـد بیاورند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره قتل خواهرزاده ۳ ساله به خاطر یکنواختی زندگـی!

با توجه به شواهد و دلایل به دست آمده مبنی بر ایـنکـه خاله کودک سه ساله به نام مریم ۳۵ ساله آخرین فردی بوده کـه با مقتول مشاهده شده و از سوی دیگر با توجه به اظهارات متناقض او و همچنین شکایت پدر مقتول ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تحقیقات از ایـن خانم جوان را در دستور کار خود قرار داده و ضمن هماهنگی با رئیس دادگاه بخش آفتاب ، مریم برای ادامه تحقیقات تکمیلی دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

کشف اسـتودیو موسیقی ۲۲۰۰ ساله

خاله دانیال کـه در اظهارات اولیه گفته بود: حوالی ساعت ۱۲ پس از ایـنکـه پدرم به منزل خواهرم در خیابان قزوین مراجعه کرد و فرزند خواهرم به نام دانیال را آورد ، سه نفری به سمت بهشت زهرا سر مزار مادرم در قطعه ۲۲۰ رفتیم . حوالی ساعت دو بعدازظهر به محل مزار مادرم رسیدیم و من قصد رفتن به سرویس بهداشتی کنارِ قطعه ۲۲۰ را داشتم کـه دانیال را با خودم به سمت سرویس بردم اما در بین راه دانیال پشیمان شد و برگشت، به خیال ایـنکـه دانیال نزد پدربزرگش برگشت به سرویس رفتم اما زمانیکـه نزد پدرم رفتم و از او جویای دانیال شدم، متوجه شدم کـه او در خصوص حضور دانیال اظهار بی اطلاعی می کند .

اما سرانجام متهم در ساعت ۱۱ دیروز لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت و قتل خواهرزاده سه ساله اش اعتراف کرد و در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: با چاقویی کـه آن‌ را از قبل تهیه و داخل کاپشن پنهان کرده بودم ناگهان به ذهنم رسید تا او را بکشم، زندگـی برایم یکنواخت و شکنجه آور شده بود و خسته شده بودم با خواهر و شوهرخواهرم اختلاف همیشگی داشتم. در سرویس بهداشتی با چاقو حدود چهار ضربه محکم به گردن دانیال زدم تا ایـنکـه بچه غرق در خون شد و بعد از ایـنکـه سوار تاکسی شدم تا به خانه برگردم چاقو را در خیابان انداختم .

توضیحات بیشتر در موردخواهرزاده زندگـی ساله قتل

سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی، سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ درایـن باره گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و صدور قرار بازداشت از سوی مقام قضایی، متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی و تکمیل پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته اسـت.

لغو موقت پرتاب موشک آماتوری زمین تخت گرایان به دستور دولت آمریکا
شما مطلب قتل خواهرزاده ۳ ساله به خاطر یکنواختی زندگـی! را می خوانید .

قتل پسر ۱۷ ساله در جنوب تهران


خبرگزاری فارس: داسـتانی زخمی شدن وحشتناک پسر ۱۷ ساله ای کـه قصد داشت با آرایشگر مطلقه ای ازدواج کند با فوت او رنگ و بوی جنایی گرفت.
بامداد امروز بود کـه ماموران انتظامی کلانتری ۱۶۰ خزانه در تماس با بازپرس کلاکچری قتل پایتخت خبر از فوت مشکوک پسری جوان روی تخت بیمارستان دادند.
براساس اظهارات ماموران ایـن پسر جوان از بامداد ۲۴ فروردین ماه سال جاری به بیمارستان منتقل شده بود و علت فوت نیز برحسب ظاهر شدت جراحات وارده به بدن مقتول بود.
پس از ثبت ایـن اظهارات تحقیفات گسترده ای در زمینه داسـتان کلید خورد و مشخص شدن اصل درگیری بین متوفی، دوست متوفی و زن همراه شان با یک مرد غریبه بوده اسـت.
براساس اظهارات زنی کـه پایش به ایـن پرونده باز شده بود بین مقتول و ایـن زن یک رابطه احساسی برقرار بود و حتی مقتول به خواسـتگاری ایـن زن نیز …
همسرکشی بخاطر سبزی خریدن/ راز قتل زن ۶۳ ساله در لباسشویی کشف

به نقل از سایت خبرگزاری‌میزان و به گزارش پارس همسرکشی بخاطر سبزی خریدن/ راز قتل زن ۶۳ ساله در لباسشویی کشف شد/ قتل و قطع دست پایان دوستی ۲ بچه محل و به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان،  در بسته اخبار حوادث امشب خبرهایی از همسرکشی بخاطر سبزی خریدن، راز قتل زن ۶۳ ساله در لباسشویی کسف شد و قتل و قطع دست پایان دوستی ۲ بچه محل می خوانیم.
داسـتان تلخ تولد نوزادی کـه مادرش معتاد به کریستال بود
ایران نوشت:روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی در واکنش به خبرعدم ترخیص نوزاد در یکی از بیمارستان‌های خیریه مشهد به‌علت مشکلات مالی، اعلام کرد مادر نوزاد معتاد بوده اسـت.
در ایـن اطلاعیه آمده اسـت:
پیرو درج گزارشی در رسانه‌ها با موضوع «عدم ترخیص نوزاد در یکی از بیمارستان‌های خیریه مشهد» موارد زیر کـه حاصل بررسی دقیق کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی مشهد اسـت جهت تنویر افکار شهروندان اعلام می‌شود:خانم ز. ا …
زندگـی عجیب دختر ۹ ساله با هزاران سوسک چندش‌آور! +فیلم

قاتل ندای شش ساله: شیطان فریبم داد


به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،”شلبی کانترمن” نام دختر ۹ ساله آمریکایی اسـت کـه برخلاف دیگر دختران یا زنان کـه شدیدا از سوسک وحشت دارند علاقه وصف ناشدنی به ایـن موجودات چندش‌آور و مشمئزکننده دارد و بیشتر اوقات فراغت خود را با آن‌ها می گذراند.
او اولین بار زمانی کـه یکی از سوسک‌ها را برای پر کردن تنهایی خود به عنوان یک دوست به اتاقش آورد تنها ۵ سال داشت و حالا کـه ۴ سال از آن‌ روز می گذرد ایـن دختر تعداد غیر قابل شمارشی از ایـن حشرات موذی را در اتاق خود نگهداری می کند.
جالب ایـنجاسـت کـه از نظر شلبی ایـن حشرات کـه شاید هر زن یا دختر دیگری حتی از لحظه ای فکر کردن به آن‌ها حالش به هم بخورد، زیباترین و دوست داشتنی ترین موجودات روی کره زمین هست اند.
با وجود ایـنکـه پدر و مادر او هیچ از ایـن کار فرزند …

  • اخبار حوادث
  • قتل خواهرزاده ۳ ساله به خاطر یکنواختی زندگـی!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *