خانه / فوتبال / مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام به همراه توضیحات

مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام به همراه توضیحات

مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام ، واکنش منصوریان به مذاکره با سپاهان ، واکنش منصوریان به شایعه مذاکره با سپاهان ، قلی‌زاده: با استقلال مذاکره نکرده‌ام ، مذاکره سپاهان با امیرقلعه نویی برای فصل آینده ، مسلمان: مذاکره‌ام با استقلال زوری بود .
 خبرگزاری تسنیم: محسن مسلمان در پایان دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس با رد وجود اختلاف با مسئولان ذوب‌آهن اظهار داشت: ذوب‌آهن خانه من بوده است. همه دیدند که‌ هیچ اختلاف با مدیرعامل و سرمربی ایـن تیم ندارم و چیزی در ایـن باره وجود ندارد.
وی درباره ادامه حضورش در پرسپولیس گفت: فصل که‌ …

مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام

 خبرگزاری تسنیم: محسن مسلمان در پایان دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس با رد وجود اختلاف با مسئولان ذوب‌آهن اظهار داشت: ذوب‌آهن خانه من بوده است. همه دیدند که‌ هیچ اختلاف با مدیرعامل و سرمربی ایـن تیم ندارم و چیزی در ایـن باره وجود ندارد.

وی درباره ادامه حضورش در پرسپولیس گفت: فصل که‌ تمام شود، قرارداد من نیز به پایان می‌رسد.

همه چیز در مورد سپاهان مذاکره

مسلمان با رد هرگونه مذاکره با تیم سپاهان عنوان کرد: اولویت اول و آخر من پرسپولیس است.

جزییات مطلب سپاهان و مذاکره را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام

واکنش منصوریان به شایعه مذاکره با سپاهان


ورزش سه: طی روزهـای اخیر صحبت هـایی مبنی بر مذاکره منصوریان با باشگاه سپاهان در برخی رسانه ها منتشر شد که‌ ایـن مربی با رد ایـن شایعات می گوید که‌ بایـد فضای امن برای مربیان فراهم باشد.
منصوریان در ایـن خصوص در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشته است: «متاسفانه در روزهـای اخیر بارها شاهد بودم شایعه مذاکره ایـنجانب با برخی تیم ها مطرح گردیده است و در آخرین مورد هم در خصوص مذاکره بنده با سپاهان گمانه زنی و شایعه پراکنی شده است که‌ از ایـن طریق قویا ایـن شایعه را تکذیب می کنم.»
«ایـنجانب معتقدم که‌ نبایـد فضای امن از مربیان گرفته شود و ایـن دست شایعات را ابزار آدمهـای می دانم که‌ در پشت پرده قصد بر هم زدن تمرکز یک مربی در راس کار و ضربه زدن به آن‌ تیم را دارند. لذا با همه احترامی که‌ برای …
قلعه نویی و تکذیب هرگونه مذاکره با سپاهان

ابراهیم‌زاده: مگر قرار است سپاهان سقوط کند؟


ورزش سه: امیرقلعه نویی در پایان لیگ شانزدهم از تیم تراکتورسازی به ذوب آهن پیوست و علیرغم ایـنکه‌ در نیم فصل اول نتایج خوبی کسب نکرد، در نیمه دوم فصل به خوبی توانست به ساختار تیم خود انسجام بخشد و حالا مدعی جدی کسب عنوان نائب قهرمانی لیگ است و در لیگ قهرمانان آسیا نیز می تواند با کسب یک تساوی در خانه لوکوتیو در ازبکستان، صعودش به مرحله حذفی ایـن رقابت ها را قطعی کند؛ با ایـن حال سرمربی باتجربه ذوبی ها، روز گذشته صحبت هـای پرابهامی در مورد ادامه همکاری خود با باشگاه ذوب آهن بر زبان آورد.
قلعه نویی روز گذشته و پس از کسب پیروزی ۳ بر صفر برابر سپیدرود، در مورد ایـنکه‌ فصل آینده در ایـن تیم می ماند یا نه گفت: « از آقای آذری وهیات مدیره و بقیه دوستان تشکر می‌کنم. فندانسیون خوبی در ذوب …
آذری: قلعه نویی با سپاهان مذاکره نکرده است


خبرگزاری مهر: سعید آذری درباره آخرین وضعیت کادر فنی تیم ذوب آهن برای فصل بعد گفت: من خودم با قلعه نویی صحبت کردم. ذوب آهن خانه قلعه نویی است و ماندن او مشکلی ندارد. حتی یک ماه قبل هم با قلعه نویی برای گرفتن برنامه برای فصل آینده صحبت کرده بودم ولی ایشان خودش اصرار دارد که‌ بازی هـای پیش رو تمام شود تا تمرکز تیم به هم نریزد.
وی گفت: ما هم منتظریم تا قلعه نویی مسابقات باقیمانده در لیگ و آسیا را قدرتمندانه پشت سر بگذارد و سال بعد با کمک وی تیم گردن کلفتی ببندیم.
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص ایـنکه‌ امیر قلعه نویی بعد از پایان بازی ذوب آهن و سپیدرود درباره فصل آینده گفته بود بایـد ببینم باشگاه ذوب آهن مرا می خواهد یا خیر، تصریح کرد: نه فقط ذوب آهن بلکه‌ سایر تیم ها هم قلعه …

اتحادیه اروپا: محرمانه با «اون» مذاکره کردیم
  • فوتبال
  • مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *