خانه / حوادث / بازداشت سارقان خیابان گاندی با شلیک پلیس به همراه توضیحات

بازداشت سارقان خیابان گاندی با شلیک پلیس به همراه توضیحات

بازداشت سارقان خیابان گاندی با شلیک پلیس ، بازداشت سارقان خیابان مولوی ، بازداشت سارقان خودپردازهای تهران ، بازداشت سارقان خودپردازهای تهران +تصویر ، تعقیب و گریز پلیس و سارقان لوازم خودرو در یوسف آباد ، درگیری مسلحانه پلیس با سارقان خودرو در شرق و غرب تهران .

به گزارش جام جم آن‌لایـن از ایسنا، سرهنگ فرهاد حیدری درایـن باره گفت: در پی وقوع سرقت های مکرر منزل در محله‌های خیابان گاندی تیم های تجسس و پیشگیری کلانتری ۱۰۳ برای بررسی موضوع وارد عمل شده و در تحقیقات انجام شده رد پای دو سارق حرفه ای …

بازداشت سارقان خیابان گاندی با شلیک پلیس

به گزارش جام جم آن‌لایـن از ایسنا، سرهنگ فرهاد حیدری درایـن باره گفت: در پی وقوع سرقت های مکرر منزل در محله‌های خیابان گاندی تیم های تجسس و پیشگیری کلانتری ۱۰۳ برای بررسی موضوع وارد عمل شده و در تحقیقات انجام شده رد پای دو سارق حرفه ای منزل در تمامی سرقت ها به دست آمد.

وی با بیان ایـنکـه با پالایش اسناد و مدارک موجود، چهره و مشخصات ظاهری سارقان به دست آمد، تصریح کرد: تصاویر ایـن افـراد میان گشت‌های انتظامی توزیع شد تا آن‌ان در صورت مشاهده ایـن افـراد را دستگیر کنند.

همـه چیز در مورد بازداشت پلیس خیابان سارقان شلیک

رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی با بیان ایـنکـه اقدامات مأموران برای شناسایی ایـن افـراد ادامه یافت، اظهارکرد: سرانجام شب گذشته ماموران گشت انتظامی متوجه حضور ایـن سارقان در یکی از خیابان‌های فرعی محله گاندی شدند کـه ضمن شناسایی آن‌ان ماموران برای دستگیری آن‌ها به محل اعزام شدند.

سرهنگ حیدری با بیان ایـنکـه پس از یک عملیات تعقیب و گریز ایـن افـراد با شلیک تیرهوایی پلیس دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، گفت: هنگام دستگیری مقادیری از اموال مسروقه نیز همراه سارقان بود کـه برای تحقیقات به کلانتری منتقل شد.همچنین در بازرسی از خودروی متهمان نیز مقادیر اموال مسروقه از جمله جواهرات و وجه نقد، کشف شد کـه پس از شناسایی شاکیان به آن‌ها بازپس داده شد.

جزییات مطلب بازداشت و پلیس و خیابان و سارقان و شلیک را میخوانید .

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهمان گفت: هر دو متهم در بازجویی‌های انجام شده جرایم خود مبنی بر سرقت از منازل شهروندان اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده برای تحقیقات به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بازداشت سارقان خیابان گاندی با شلیک پلیس
کواکبیان: پلیس انگلیس از حمله به سفارت اطلاع داشت

شلیک ۸ تیر پلیس در پایتخت به سارقان خودرو

خبرگزاری ایلنا:‌جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شلیک ۸ تیر پلیس در شرق و غرب پایتخت به سارقان خودرو خبر داد. سرهنگ سید محمد حسینی جانشین پلیس پیشگیری تهران اعلام کرد: ساعت ۲۰۳۰ ماموران کلانتری ۱۵۹ بی‌سیم در بزرگراه امام علی به سمت بعثت به یک دستگاه خودروی پراید مسروقه ۵ تیر شلیک کـه سارق حرفه‌ای را با اقتدار دستگیر کردند. وی ادامه داد: در عملیاتی دیگر ساعت ۲۰۴۰ ماموران گشت کلانتری ۱۸۱ عوارضی با شلیک ۳ تیر هوایی در شهرک آزادشهر سارق خودرویی را زمین‌گیر کردند.

بازداشت سارقان خیابان مولوی

به گزارش جام جم آن‌لایـن به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین ناماعیل زاده با تشریح ایـن خبر گفت: با توجه به افزایش سرقت قاپ زنی در خیابان مولوی، ماموران ایـن کلانتری برای شناسایی سارق یا سارقان وارد عمل شده و تحقیقات خود را را شروع کردند.

وی افزود: با توجه به ساعات وقوع جرائم و سبک سرقت ها، دو سارق کـه با موتورسیکلت اقدام به سرقت می کردند، شناسایی شده و پس از تعقیب و گریزی کوتاه هر دو سارقان در محدوده خیابان صاحب جمع، دستگیر و روانه کلانتری شدند.

ایـن مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی اولیه از متهمان، ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه کشف کـه صاحبان هر دو گوشی تلفن شناسایی و پس از دعوت به کلانتری ضمن شناسایی سارقان اموال مسروقه خود را تحویل گرفتند و در ادامه ۶ نفر دیگر از شاکیان ایـن …
بازداشت سارقان خودپردازهای تهران

بازداشت شاهزادگان سعودی در زندان ۵ ستاره

به گزارش جام جم آن‌لایـن از میزان، در پی سرقت ۴ دستگاه خودپرداز بانک های تهران از سوی سارقان ماکسیما سوار، تیم های ویژه پلیس آگاهی تحقیقات خود را در ایـن باره شروع کردند و توانستند سرانجام ایـن سارقان را دستگیر کنند.

قرار است به زودی جزییات ایـن خبر از سوی پلیس تهران اعلام شـود.

  • حوادث
  • بازداشت سارقان خیابان گاندی با شلیک پلیس


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *