خانه / فوتبال / ساغلام: همین که‌ در لیگ ماندیم، خدا را شکر کـنید به همراه توضیحات

ساغلام: همین که‌ در لیگ ماندیم، خدا را شکر کـنید به همراه توضیحات

ساغلام: همین که‌ در لیگ ماندیم، خدا را شکر کـنید ، همین امسال رویاهای خود را محقق کـنید ، اپلیکیشن‌هایی که‌ باید همین الان از گوشی پاک کـنید ، ساغلام زود متوجه اشتباهش شد! ، تراکتور، ۸۰ هزار دلار ساغلام را پرداخت کرد ، توفیقی: همین امشب از داور بازی شکایت می‌کنیم .
ورزش سه: ساغلام پس از تساوی تیم تراکتورسازی مقابل صنعت نفت در کنفرانس خبری اظهار داشت: قبل از این‌که‌ ما به تبریز بیاییم، تیم از ۴ بازی آخر خود فقط یک امتیاز گرفته بود و نارضایتی در تیم وجود داشت. طرفدارها هم به مرور از تیم فاصله گرفتند. ما در مدت …

ساغلام: همین که‌ در لیگ ماندیم، خدا را شکر کـنید

ورزش سه: ساغلام پس از تساوی تیم تراکتورسازی مقابل صنعت نفت در کنفرانس خبری اظهار داشت: قبل از این‌که‌ ما به تبریز بیاییم، تیم از ۴ بازی آخر خود فقط یک امتیاز گرفته بود و نارضایتی در تیم وجود داشت. طرفدارها هم به مرور از تیم فاصله گرفتند. ما در مدت کوتاهی کارمان را شروع کردیم و بلافاصله باید بازی می‌کردیم. مقابل سیاه جامگان، پدیده، گسترش و پارس چهار بازی سخت انجام دادیم که‌ ۳تا بیرون از خانه بود. سیاه جامگان امید به برد و بقا در لیگ داشت و با حمایت هوادارانش مقابل ما بازی خوبی انجام داد. سه بازی دیگرمان هم خیلی دشوار بود اما به هر ترتیب ما در این‌ بازه ۸ امتیاز کسب کردیم. صادقانه بگویم در آن‌ دوران فوتبالیستان ما مسئولیت پذیر بودند و نسبت به شرایط واکنش نشان دادند. آن‌ها سعی کردند تیم را نجات دهند و باید بگویم اگر تراکتور امروز در لیگ مانده، به خاطر همان ۸ امتیاز است.

او افزود: ما مجبور به نبردیدن در لیگ و آسیا بودیم و کار خیلی سختی داشتیم. تیم ما در دوره ابتدایی خوب بازی می کرد و موقعیت های زیادی خلق می کرد و حتی اگر نمی بردیم، همه از عملکرد تیم خوشحال بودند. در ادامه مسیر ما هم مشکلات مختلفی ایجاد شد. شرایط اقتصادی خوب نبود و وعده های مختلفی داده شد که‌ عملی نشد. انگیزه فوتبالیستان ما با این‌ روال در حال افت شدید بود که‌ روی کیفیت بازی و البته نتایج ما تاثیر مستقیم گذاشت. فوتبالیستان با جان و دل تمرین نمی کنند و برخی اصلا در تمرین حاضر نشده بودند. فوتبالیستانی داشتیم که‌ می گفتند ما انگیزه زیادی نداریم یا نیاز اقتصادی مان را نمی توانیم برطرف کنیم. در کنار این‌ فشارها، باید بگویم که‌ کادر نفرات ما هم ناقص بود و این‌ موضوع اثر زیادی روی کار ما گذاشت. هر سه روز یک مسابقه داشتیم و بعد هم مصدومیت ها شروع شد مثل پهلوان که‌ در آن‌ مقطع تاثیرگذارترین فوتبالیست تیم بود.

همه چیز در مورد خدا سه شکر لیگ ورزش

سرمربی ترکیه ای تراکتور گفت: این‌ ها را می گویم که‌ بدانید در دوره حضور در ایران با خیلی مشکلات دست و پنجه نرم کردیم و فوتبالیستان هم خیلی مشکل داشتند. ما سعی کردیم هیچکس از بیرون متوجه نشود چه اتفاقاتی در تیم می افتد و تا به حال هم خیلی کلی درباره این‌ حرف زده بودم. الان دارم توضیح می دهم که‌ هواداران و کسانی که‌ از بیرون نگاه می کنند، بدانند در این‌ تیم چه خبر است. هواداران وقتی به فوتبالیستان فشار می آورند، باید اتفاقات داخلی را هم درک کنند.

تنوع در تمرینات شفر برای روزهای پایانی فصل

ساغلام در اعتراض از هواداران تراکتور این‌طور ادامه داد: ما ۱۰ بازی داشتیم که‌ ۶تا خارج از خانه بود و ۴تای دیگر هم انگار که‌ بیرون از زمین خودمان بازی می کردیم چون طرفدار نداشتیم یا این‌که‌ عده ای شعار می دادند. غیر از بازی گسترش که‌ نزدیک به ۵ هزار نفر آمدند، بازی دیگری در خانه نداشتیم که‌ حمایت بشویم. فقط می توانم به دیدار مقابل الجزیره اشاره کنم که‌ حدود ۴۲ هزار نفر به ورزشگاه آمدند. بالاخره شاید آن‌ها هم حق دارند که‌ به خاطر خیلی از تیم دور شده باشند. همه این‌ ها شرایطی را به وجود آورد که‌ تاثیر منفـی روی تیم ما گذاشت. من نمیخواهم برخی مشکلات را این‌جا بگویم و عادت به چنین کاری هم ندارم ولی صادقانه می گویم که‌ دوره بسیار سختی را با شرایط اقتصادی بد در این‌جا با یک کادر ناقص سپری کردیم. هواداران با تیم قهر کرده بودند یا شاید برخی علیه تیم شده بودند.

جزییات مطلب خدا و سه و شکر و لیگ و ورزش را میخوانید .

او در ادامه اظهارات عجیبی را در خصوص ماندن تراکتور در لیگ بیان کرد: همین که‌ این‌ تیم سال آینده می تواند در لیگ برتر ایران بازی کند، همه باید خدا را شکر کنند. من هم خدا را به خاطر این‌که‌ فصل کابوس وار بدون دردسر و خجالت تمام شد، شکر می کنم. شاید گفتنش سخت باشد اما دوستداران تراکتور هم باید همینطور باشند. امیدوارم شرایطی که‌ ما تجربه کردیم برای همه از جمله مدیریت، کادر فنی، فوتبالیستان و همه مردم شهر درس بزرگی شده باشد و بعد از این‌ دوره این‌ مردم خوب هرچه که‌ لایقش استند را ببینند و با چنین اتفاقاتی روبرو نشوند. من از همه خیلی تشکر می کنم. از فوتبالیستان، هواداران، آقای آجورلو که‌ ما را به این‌جا آورد. اگر می بردیم نتیجه را به مدیرعامل سابق و فعلی تقدیم می کردیم اما به هر حال این‌طور نشد. به فوتبالیستان هم گفتم یک دوره جدید در تراکتور آغاز‌ می شود و به آینده فکر کـنید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ساغلام: همین که‌ در لیگ ماندیم، خدا را شکر کـنید

او در پایان به یکی دو جمله درباره شرایط فنی بازی امروز اکتفا کرد: این‌ بازی هم مثل تمام بازی های قبلی بود و ما موقعیت های صد درصد را از دست دادیم. باز جای شکرش باقی است که‌ در نیمه دوم یکی از این‌ موقعیت ها را گل کردیم تا حداقل سر به زیر نباشیم.

پیکان قهرمان لیگ برتر والیبال بانوان شد
توضیحات بیشتر در موردخدا سه شکر لیگ ورزش

لادروپ: تیم ٦ هفته‌ایِ لیگ قهرمانان نیستیم


ورزش سه: مایکل لادروپ سرمربی تیم الریان قطر در کنفرانس خبری بعد از باخت برابر العین گفت: ما در نیمه اول ٥-٦ موقعیت فوق العاده داشتیم اما از آن‌ها استفاده نکردیم اما العین به گل رسید.
وی در ادامه گفت: فوتبالیست تیم حریف باید کارت قرمز می گرفت و حتی مربی العین منتظر کارت قرمز بود اما داور این‌ تصمیم را نگرفت، وقتی گل دوم را عبدالرحمن زد شیرازه تیم ما از هم پاشید و در نهایت ٤ گل خوردیم.
لادروپ همچنین گفت: ما در لیگ آسیای امسال و فصل قبل تنها ٤ بازی خوب بودیم، تیممان را باید ٦ هفته ای کنیم تا بتوانیم صعود کنیم. باید فکری برای جایگزینی عبدالرزاق حمدالله کنیم تا بتوانیم در جام امیر قطر و جام حذفی موفق باشیم.
استقلال، پرطرفدارترین تیم لیگ قهرمانان آسیا


ورزش سه: همان طور که‌ پیش بینی می شد با حضور استقلال و پرسپولیس عنوان پرطرفدارترین تیم قاره به یکی از نماین‌ده های ایران برسد طرفداران استقلال با حضور ۹۰ هزار نفری خود در جدال برگشت با العین در روزهای پایانی سال ۹۶ این‌ عنوان را در پایان مرحله گروهی به خود اختصاص دادند تا با اختلاف فاحش نسبت به سایر رقبا پرطرفدارترین تیم لقب بگیرند.
استقلالی ها در روزهای پایانی اسفندماه با پرکردن سکوهای ورزشگاه آزادی و ثبت رکورد ۹۰ هزار تماشاگر یکی دیگر از پرتماشاگرترین بازی های لیگ قهرمانان آسیا را به نام خود ثبت و با سبقت از رقیب دیرینه خود در پایتخت برای تصاحب عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا خیز برداشتند. نکته جالب این‌ که‌ در سایر بازی های مرحله گروهی به خصوص در شرق آسیا آماری بالاتر از ۴۰ تا ۵۰ هزار تماشاگر ثبت نشد تا استقلالی در …
قهرمانی زودهنگامِ العین در لیگ امارات

زیدان: احتمال وقوع هر اتفاقی برابر PSG است


ورزش سه:  در یکی از دیدارهای هفته بیست و یکم و ماقبل پایانی لیگ برتر فوتبال امارات تیم صدرنشین العین از ساعت ۱۸:۳۰ امشب در ورزشگاه شباب الاهلی دبی مهمان النصر رده چهارمی بود.العین که‌ یکی از نماین‌ده‌های امارات در لیگ قهرمانان آسیا نیز محسوب می‌شود و توانسته به مرحله یک شانزدهم نهایی این‌ رقابت‌ها صعود کند، امشب هم نمایش قدرتمندانه‌ای برابر النصر داشت و با سه گلی که‌ مارکوس برگ، ستاره سوئدی‌اش در کنار تک گل ثانیه‌های پایانی احمد خلیل به ثمر رساندند، به پیروزی ۴ بر صفر دست پیدا کند.شاگردان زوران مامیچ با برتری برابر النصر ۵۰ امتیازی شدند تا در فاصله یک هفته به پایان رقابت‌های لیگ امارات و بعد از دو فصل ناکامی، به‌عنوان قهرمانی دست پیدا کنند.در دیگر مسابقه هفته بیست و یکم لیگ فوتبال امارات تیم رده دومی الوحده در خانه با نتیجه ۳ بر …

  • فوتبال
  • ساغلام: همین که‌ در لیگ ماندیم، خدا را شکر کـنید


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *