خانه / فوتبال / ویسی: دوست دارم در اسـتقلال بمانم به همراه توضیحات

ویسی: دوست دارم در اسـتقلال بمانم به همراه توضیحات

ویسی: دوست دارم در اسـتقلال بمانم ، محسن مسلمان: دوست دارم در پرسپولیس بمانم مگر ایـنکـه..! ، اسـتقلال خوزستان به ویسی اولتیماتوم داد ، ویسی در تمرین اسـتقلال خوزستان حاضر شد ، عبدالله ویسی چطور اسـتقلال خوزستان را نابود کرد؟ ، ساشا شفر: دوست دارم حالا نظر منتقدان را بدانم! .
مهر: عبدالله ویسی، سرمربی اسـتقلال خوزستان عصر امروز پس از پیروزی خانگی تیمش در برابر سپاهان اصفهان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: هر دو تیم برای سقوط نکردن بازی می‌کردند و حساسیت بازی به حدی بود کـه هیچ‌کس توجهی به سرعت بالای باد در جریان بازی نمی‌کرد ولی امروز …

ویسی: دوست دارم در اسـتقلال بمانم

مهر: عبدالله ویسی، سرمربی اسـتقلال خوزستان عصر امروز پس از پیروزی خانگی تیمش در برابر سپاهان اصفهان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: هر دو تیم برای سقوط نکردن بازی می‌کردند و حساسیت بازی به حدی بود کـه هیچ‌کس توجهی به سرعت بالای باد در جریان بازی نمی‌کرد ولی امروز خوزستانی‌ها نشان دادند کـه در شرایط حساس می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند.

وی افزود: از تمام افـرادی کـه برای حمایت از ما به ورزشگاه آمدند، تشکر می‌کنم. تیم واقعاً شرایط بدی داشت ولی خوشبختانه اکنون شرایط ما بسیار خوب اسـت. امیدوارم سال آینده تیم خوبی داشته باشیم.

همـه چیز در مورد اسـتقلال دوست مهر

ویسی با اشاره به ایـنکـه در پنج بازی اخیر مثل قهرمان بازی کردیم، عنوان کرد: آن‌ سالی کـه قهرمان شدیم، فلسفه ما ایـن بود کـه در هر پنج هفتـه، هشت امتیاز کسب کنیم ولی در پنج هفتـه اخیر لیگ برتر امسال ما ۱۰ امتیاز کسب کردیم.

سرمربی تیم فوتبال اسـتقلال خوزستان گفت: عادل کلاه‌کج در ایـن فصل به درد ما خورد و او مثل یک مربی به ما کمک کرد. به بزرگ‌ترهای تیم گفتم امروز باید آن‌ها تیم را دربیاورند و من هیچ‌کاره استم.

جزییات مطلب اسـتقلال و دوست و مهر را میخوانید .

ویسی در خصوص ایـنکـه آیا فصل آینده هم کنار تیم اسـتقلال خوزستان حضور خواهد داشت یا خیر؟ نیز گفت: سالی کـه با ایـن تیم قهرمان شدیم گفتم دوست دارم بمانم ولی بعد کـه رفتم مردم از من ناراحت شدند ولی خودشان گفتند برو. اکنون نیز دوست دارم در کنار تیم بمانم ولی من یک مربی حرفه‌ای استم و اگر شرایط تیم خوب نباشد و پیشنهاد بهتری داشته باشم، می‌روم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ویسی: دوست دارم در اسـتقلال بمانم

وی در خصوص ایـنکـه تاکنون باشگاه اسـتقلال خوزستان صحبتی برای ماندن شمـا در تیم برای فصل آینده داشته اسـت، اظهار کرد: تاکنون صحبتی در ایـن خصوص انجام نشده اسـت.

آخرین وضعیت منطقه زلزله زده/۸ روستا دچار آسیب شد

ویسی در پایان گفت: امروز بچه‌های آبادان به رختکن تیم آمدند و اعلام حمایت کردند. فولادی‌ها هم در ورزشگاه حضور داشتند. از اغلب شهرهای خوزستان امروز برای حمایت از تیم ما در وزرشگاه حضور داشتند و همـه با هر زبان و شهری برای موفقیت خوزستان تلاش کردند و خوشحال بودند.

به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت‌های هفتـه بیست و نهم لیگ برتر فوتبال کشور، تیم‌های اسـتقلال خوزستان و فولاد مبارکـه سپاهان اصفهان عصر امروز در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند کـه در نهایت ایـن بازی با پیروزی تیم خوزستانی به پایان رسید. با ایـن نتیجه بقای اسـتقلال خوزستان در لیگ برتر فصل آینده هم قطعی شد.

توضیحات بیشتر در مورداسـتقلال دوست مهر
شمـا مطلب ویسی: دوست دارم در اسـتقلال بمانم را می خوانید .

تابش: با اسـتقلال جنگ نداریم

خبرگزاری مهر: مسعود تابش در خصوص حاشیه های به وجود آمده در خصوص انتخاب سرمربی فصل آینده سپاهان اصفهان گفت: تا الان هیچ مربی‌ای را انتخاب نکرده ایم تا با او وارد مذاکره شویم. تمام انرژی خود را صرف موجودی فعلی تیم کرده ایم و می خواهیم همین روند را نیز ادامه دهیم.
سرپرست باشگاه سپاهان اصفهان در خصوص مطرح شدن نام افشین قطبی، علیرضا منصوریان و امیر قلعه‌نویی برای نشستن روی نیمکت مربیگری فصل آینده زردپوشان تصریح کرد: به هیچ وجه درباره اسامی صحبت نمی کنم. هر روز نام جدیدی بر سر زبان ها می افتد و علتی نمی بینم کـه بخواهم درباره تک تک آن‌ها صحبت کنم. آقای ابراهیم زاده سرمربی فعلی تیم اسـت و پس از آن‌کـه دو بازی‌ باقیمانده در لیگ برتر را انجام دادیم خیلی زود درباره او تصمیم می گیریم.
وی در ادامه درباره جدال زودهنگام باشگاه …
ورمزیار: جدال ذوب‌آهن و اسـتقلال تماشایی اسـت

موجود دریایی مرموز کـه دریا را دوست ندارد!+فیلم

مهر: صادق ورمزیار در خصوص دیدار آبی پوشان برابر الهلال عربستان گفت: اسـتقلال یک بازی سخت را پشت سر گذاشت. علیرغم آن‌کـه حریف از دور مسابقات حذف شده بود اما بازی خوبی از خود ارائه داد البته دو تیم دو انگیزه متفاوت داشتند. یکی ایـنکـه بازی حیثیتی بود و دو تیم نمی خواسـتند مقابل یکدیگر نتیجه را واگذار کـنند و دوم ایـنکـه اسـتقلال باید انتقام پرسپولیس را هم می گرفت و زهرش را به الهلال می ریخت البته الهلال اسـترس صعود نداشت. درست برعکس آبی پوشان اما بازیکنان اسـتقلال توانستند با رهبری شفر و با ارائه یک بازی خوب به عنوان سرگروه از گروه مرگ صعود کـنند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: اسـتقلال در نبود امید ابراهیمی و چشمی کـه نقش پررنگی در تیم داشتند وارد میدان شد و درست در همان لحظات ابتدایی هم فرشید باقری دچار مصدومیت شد، زمین را …
مهندسی معکوس در هیات مدیره اسـتقلال

خبرگزاری مهر: از جمله اصلی ترین وظایف ذاتی اعضای هیات مدیره باشگاه ها در فوتبال ایران ایجاد درآمد برای فوتبالی اسـت کـه به ذاته درآمدزا نیست. ملاک برای انتخاب اعضای هیات مدیره ها در فوتبال ایران دو چیز اسـت. مسایل فنی و توانمندی در ایجاد درآمد. متولیان هیچ باشگاهی اعضای هیات مدیره شان را صرفا برای نشستن در جلسه، دادن رای مثبت و منفی و انجام مصاحبه انتخاب نمی کـنند. باشگاه اسـتقلال هم از ایـن قائده مستثنی نیست و قطعا مجمع ایـن باشگاه کـه وزارت ورزش باشد با همین رویکرد نفراتی را برای حضور در هیات مدیره انتخاب کرده اسـت.
تکلیف جواد قراب در هیات مدیره ایـن باشگاه کاملا مشخص اسـت. وی کـه از پیشکسوتان ایـن باشگاه بوده عضو فنی هیات مدیره اسـت و واجد شرایط ترین شخص در هیات مدیره در خصوص اظهار نظر فنی چه در جلسات و چه در …

احتمال تعویق انتقال سفارت آمریکا به قدس
  • فوتبال
  • ویسی: دوست دارم در اسـتقلال بمانم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *