خانه / اخبار سیاسی / انفجار مهیب در نزدیکی مقر سازمان ملل در مالی به همراه توضیحات

انفجار مهیب در نزدیکی مقر سازمان ملل در مالی به همراه توضیحات

انفجار مهیب در نزدیکی مقر سازمان ملل در مالی ، انفجار در نزدیکی مسجد الزهرا در کابل ، دو انفجار و تیراندازی در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری سومالی ، آتش سوزی مهیب در جنوب کالیفرنیا ، (تصاویر) گسترش آتش‌سوزی مهیب در کالیفرنیا ، صدای انفجار در شهر ری | سقوط بالگرد یا انفجار خمپاره ؟ .
خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، چندین انفجار مهیب در نزدیکی مقر سازمان ملل در کشور مالی رخ داد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از یک منبع آگاه، چندین انفجار قوی در شمـال شهر «تیمبوکتو» (Timbuktu) واقع در کشور مالی و در نزدیکی پایگاه هائی کـه نظامیان کلاه آبی وابسته به سازمان …

انفجار مهیب در نزدیکی مقر سازمان ملل در مالی

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، چندین انفجار مهیب در نزدیکی مقر سازمان ملل در کشور مالی رخ داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از یک منبع آگاه، چندین انفجار قوی در شمـال شهر «تیمبوکتو» (Timbuktu) واقع در کشور مالی و در نزدیکی پایگاه هائی کـه نظامیان کلاه آبی وابسته به سازمان ملل و نیز نظامیان فرانسوی در ان ها مستقر استند، شنیده شده است.

همه چیز در مورد انفجار سازمان سازمان ملل مالی مقر مهیب نزدیکی

تا کنون اطلاعات بیشتری درباره تلفات و خسارت ها احتمالی ایـن انفجارها مخابره نشده است.

درست یک هفتـه پیش در ۲۶ فروردین ماه سال جاری نیز شبه نظامیان مالی دو پایگاه متعلق به نیروهـای سازمان ملل و فرانسه در ایـن کشور آفریقایی را مورد حمله قرار داده بودند.

جزییات مطلب انفجار و سازمان و سازمان ملل و مالی و مقر و مهیب و نزدیکی را میخوانید .

در ایـن حملات کـه با راکت و خودروی بمبگذاری شده انجام گرفته بود، دست کم یک نفر کشته و چندین نفر زخمی شده بودند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره انفجار مهیب در نزدیکی مقر سازمان ملل در مالی

بر ایـن اساس شبه نظامیان با یک خودرو دارای نشان سازمان ملل به مقر کلاه آبی هـای ایـن سازمان در نزدیکی فرودگاه تیمبوکتو حمله کرده بودند.

سازمان ملل تایید کرده بود کـه در ایـن حمله یکی از نیروهـای ایـن سازمان کشته شده است.

همچنین بر اساس بیانیه صادره از سوی دولت مالی، در حمله دیگری به مقر نظامیان فرانسه نیز چندین نفر از انها زخمی شده بودند.

توضیحات بیشتر در موردانفجار سازمان سازمان ملل مالی مقر مهیب نزدیکی

طبق ایـن بیانیه، شبه نظامیان مقر نیروهـای فرانسوی را با چندین موشک هدف قرار داده بودند.

اطلاعیه سازمان مدیریت بحران کشور برای هشدار به مردم
شمـا مطلب انفجار مهیب در نزدیکی مقر سازمان ملل در مالی را می خوانید .

خرم: آمریکا فاتحه سازمان ملل را خوانده است

خبرگزاری ایرنا: کارشناس مسایل بین الملل اقدام نظامی آمریکا و متحدانش برضد کشور سوریه را فاتحه خوانی ایـن کشور بر سازمان ملل دانست و گفت: انها حاکمیت یک کشور مستقل را نقض کردند و بایـد به عنوان ناقض حاکمیت در چهارچوب منشور ملل متحد تحت تعقیب قرار گیرند.
علی خرم درباره اقدام نظامی آمریکا، انگلستان و فرانسه در کشور سوریه افزود: ایـن حمله در چهارچوب منشور ملل متحد و سازوکار بین المللی انجام نشده چون علت محکمه پسند و قانونی برای ان وجود ندارد.
وی افزود: ما قضاوت نمی کنیم کـه آیا در شهر دوما سلاح شیمیایی از سوی مخالفان یا دولت کشور سوریه به کار رفته است ، ولی برای رسیدگی به ایـن موضوع و تعیین تنبیهی برای طرفی کـه خاطی بوده، بایـد براساس منشور ملل متحد جلسه ای در شورای امنیت سازمان ملل متحد تشکیل شود و گروه تحقیق کـه سازمان منع سلاح هـای …
دیدار ظریف با رئیس مجمع سازمان ملل

خبرگزاری ایلنا: محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با رئیس مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدار و گفت‌وگو کرد.
رایزنی ظریف و رئیس مجمع عمومی سازمان ملل

خبرگزاری فارس: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان کـه در نیویورک به سر می‌برد، روز گذشته با «میروسلاو لایچاک» رئیس مجمع عمومی سازمان ملل دیدار و گفت‌وگو کرد.
در ایـن دیدار درباره تحولات مجمع عمومی، اجلاس عالی پیش رو با موضوع صلح پایدار، برگزاری یک نشست در سطح عالی برای مقابله با ریزگردها در ماه ژوئیه با توجه به اهمیت ایـن موضوع برای کشورمان و همچنین درباره سایر موضوعات مورد علاقه بحث و تبادل نظر شد.
رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران پنجشنبه شب (۳۰ فروردین) به منظور شرکت در نشست صلح پایدار در مجمع عمومی وارد نیویورک شد. وی قرار است ضمن شرکت در ایـن نشست، در شورای روابط خارجی آمریکا نیز درباره روابط ایران و آمریکا، آینده برجام و سیاست‌هـای منطقه‌ای جمهوری اسلامی در خاورمیانه سخنرانی کند.

برگزاری دوره عالی مالی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر
  • اخبار سیاسی
  • انفجار مهیب در نزدیکی مقر سازمان ملل در مالی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *