خانه / اخبار حوادث / بی‌احتیاطی تراکتور، جان کودک ۲ ساله را گرفت به همراه توضیحات

بی‌احتیاطی تراکتور، جان کودک ۲ ساله را گرفت به همراه توضیحات

بی‌احتیاطی تراکتور، جان کودک ۲ ساله را گرفت ، حکم قصاص برای قاتل اهورا کودک ۳ ساله رشتی ، ۱۰ مدل بازی با کودک یک ساله تا دو ساله ، کشته شدن کودک پنج ساله در عروسی ، تغذیه کودک یک و نیم ساله ، درمان بی اشتهـایی کودک یک ساله .
خبرگزاری مهر: سرهنگ مسعود وحیدی اظهار کرد: در اثر تصادف یک دستگاه تراکتور با کودک دو ساله در روستایی از توابع شهرستان شیروان متاسفانه کودک به علت جراحات وارده در دم فوت کرد.
این‌ مقام انتظامی از رانندگی خواسـت در حین رانندگی قوانین و مقررات ر اهنمایی و رانندگی را رعایت کـنند …

بی‌احتیاطی تراکتور، جان کودک ۲ ساله را گرفت

خبرگزاری مهر: سرهنگ مسعود وحیدی اظهار کرد: در اثر تصادف یک دستگاه تراکتور با کودک دو ساله در روستایی از توابع شهرستان شیروان متاسفانه کودک به علت جراحات وارده در دم فوت کرد.

این‌ مقام انتظامی از رانندگی خواسـت در حین رانندگی قوانین و مقررات ر اهنمایی و رانندگی را رعایت کـنند و در داخل منطقه مسکونی با حداقل سرعت رانندگی کـنند و به والدین توصیه کرد در نگهداری بچه ها کوشا باشند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

همـه چیز در مورد جان ساله کودک
جزییات مطلب جان و ساله و کودک را میخوانید .

کودک ۶ ساله از اسارت گروگانگیران آزاد شد

روزنامه شهروند نوشت: دختری پس از ٢ ماه به آغوش خانواده‌اش بازگشت. این‌ دختربچه به مدت ٦٥ روز در اسارت آدم‌رباها بود. گروگانگیران در ازای آزادی این‌ کودک ٦ ساله، ١٠٠‌میلیون تومان درخواسـت کرده بودند. اما پلیس آگاهی با کمک نیروهـای سپاه، آدم‌ربایان را ناکام گذاشت و پس از شناسایی و دستگیری کودک‌ربایان، این‌ دختر را به خانواده‌اش بازگرداند.
دوشنبه ٢٣ بهمن‌ سال ٩٦ بود که‌ نگین از سوی آدم‌ربایان ربوده شد. این‌ دختر همراه با خانواده‌اش در شهر یزد زندگی می‌کردند که‌ به علت نامعلومی طعمه نقشه شوم کودک‌ربایان شد. با اطلاع موضوع به پلیس، پرونده‌ای با موضوع کودک‌ربایی تشکیل شد و ماموران اداره آگاهی پیگیری این‌ پرونده را آغاز‌ کردند. در ابتدای تحقیقات مشخص شد که‌ گروگانگیران برای آزادی این‌ کودک ١٠٠‌میلیون تومان درخواسـت کرده‌اند. پدر این‌ کودک در اظهاراتش به ماموران گفت: «از فردای گم‌شدن دخترم نگین، افراد ناشناسی …
جزییات اعدام قاتل اهورا کودک ۲ ساله (عکس)

حاملگی جنجالی این‌ کودک هفت ماهه (عکس ۱۶ +)

جزییات اعدام قاتل اهورا کودک ۲ ساله (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز

جزییات اعدام قاتل اهورا کودک ۲ ساله (عکس)
 
به گزارش ایـران ناز , قاتل اهورا کودک ۲ ساله ای که‌ در رشت مورد تجاوز وحشیانه قرار گرفت و به قتل رسید , روز سه شنبه اعدام میشـود . گفتنیست پدر اهورا از تصمیمش برای اعدام قطعی این‌ قاتل بیرحم گفته .وی جزییات اجرای حکم قاتل فرزندش را بیان کرد.
 
پدر اهورا  در خصوص اجرای حکم قاتل فرزندش بیان کرد: ساعت ۵:۳۰ صبح روز سه شنبه حکم در زندان لاکان رشت اجرا خواهد شد.
 

 
وی در ادامه گفت: خانواده قاتل چند بار برای اخذ رضایت اقدام کردند و به …
درمان بی اشتهـایی کودک یک ساله

برای ایجاد علاقه و بیشتر شدن اشتهـای کودک نسبت به غذا چند راهکار در زیر ارائه شده اسـت:
۱٫ قبل از وعده‌هـای غذایی جنب‌وجوش کـنید:
فعالیت روزانه و تحرک کافی کودک که‌ از راه بازی و سرگرمی یا هواخوری در بیرون از منزل انجام می‌شـود اگر قبل از وعده‌هـای غذایی باشد باعث بازشدن اشتهـای کودک می‌شـود و میل او برای خوردن غذا افزایش می‌یابد.
۲٫ از دیزاین‌ غافل نشوید:
از موارد دیگری که‌ می‌توان برای ترغیب کودک به غذا خوردن اسـتفاده کرد و بسیار نیز موثر اسـت تزیین غذاسـت. به کار بردن خلاقیت و تزیین غذای کودک با مواد خوراکی داخل بشقاب و ساختن عکسها و شکل‌هـای جالب توجه باعث می‌شـود کودک به خوردن غذا بیشتر از قبل علاقه نشان دهد. برای ایده گرفتن و تزیین غذا می‌توانید از طرح‌هـای مختلفی که‌ در این‌ترنت و شبکه‌‌هـای اجتماعی وجود دارند اسـتفاده کـنید.
طبخ غذاهـای مورد علاقه کودک همیشه راهکار مفیدی برای ایجاد انگیزه برای غذا خوردن …

تلگرام بلای جان اقتصاد ایـران می‌شـود
  • اخبار حوادث
  • بی‌احتیاطی تراکتور، جان کودک ۲ ساله را گرفت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *