خانه / اسـتانها / اصفهان| مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام/ اولویت اول و آخرم پرسپولیس اسـت به همراه توضیحات

اصفهان| مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام/ اولویت اول و آخرم پرسپولیس اسـت به همراه توضیحات

اصفهان| مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام/ اولویت اول و آخرم پرسپولیس اسـت ، مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام ، واکنش منصوریان به مذاکره با سپاهان ، افشین قطبی سرمربی جدید سپاهان اصفهان! ، واکنش منصوریان به شایعه مذاکره با سپاهان ، قلی‌زاده: با اسـتقلال مذاکره نکرده‌ام .
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محسن مسلمان در پایان دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس با رد وجود اختلاف با مسئولان ذوب‌آهن اظهار داشت: ذوب‌آهن خانه من بوده اسـت. همه دیدند که‌ هیچ اختلاف با مدیرعامل و سرمربی این‌ تیم ندارم و چیزی در این‌ باره وجود ندارد.وی درباره ادامه حضورش در پرسپولیس گفت: فصل که‌ تمام شـود، قرارداد من نیز …

اصفهان| مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام/ اولویت اول و آخرم پرسپولیس اسـت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از

اصفهان، محسن مسلمان در پایان دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس با رد وجود اختلاف با مسئولان ذوب‌آهن اظهار داشت: ذوب‌آهن خانه من بوده اسـت. همه دیدند که‌ هیچ اختلاف با مدیرعامل و سرمربی این‌ تیم ندارم و چیزی در این‌ باره وجود ندارد.

وی درباره ادامه حضورش در پرسپولیس گفت: فصل که‌ تمام شـود، قرارداد من نیز به پایان می‌رسد.

همه چیز در مورد اصفهان پرسپولیس سپاهان مذاکره

مسلمان با رد هرگونه مذاکره با تیم سپاهان عنوان کرد: اولویت اول و آخر من پرسپولیس اسـت.

انتهای پیام/

جزییات مطلب اصفهان و پرسپولیس و سپاهان و مذاکره را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اصفهان| مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام/ اولویت اول و آخرم پرسپولیس اسـت

سروش رفیعی در راه سپاهان!

تابش سرپرست باشگاه سپاهان گفت: مذاکره با رفیعی بعد از جدایی‌اش از تیم قطری انجام می‌شـود.سپاهانی‌ها به دنبال شماره ۷ سابق پرسپولیسسپاهان پس از جدایی کرانچار و پیوستن منصور ابراهیم زاده، از انتهای جدول فاصله گرفت و از حالا به دنبال یارگیری برای فصل بعد هـستند. سپاهانی برای تقویت خط میانی خود به دنبال چند هافبک بازیساز و طراح هـستند و از محسن مسلمان، جپاروف و سروش رفیعی به عنوان گزینه های زرد های اصفهانی نام برده می شـود.تابش سرپرست سپاهان در این‌ مورد گفت:«سروش رفیعی فوتبالیست خوبی اسـت و در صورت جدایی اش از تیم قطری با این‌ فوتبالیست مذاکره می کنیم. همچنین مذاکره ای با مسلمان نداشتیم اما برانکو گلایه مند شده اسـت که‌ با این‌ فوتبالیست در مشهد صحبت کردیم که‌ این‌ موضوع صحت ندارد.»تابش همچنین درباره مذاکره با جپاروف گفت:«با جپاروف هم صحبتی نکردیم. خلیل زاده سال گذشته فوتبالیست ما بود اما باشگاه پرسپولیس با این‌ …
رجب‌زاده و ستاری به دیدار برابر پرسپولیس می‌رسند

قتل شوهر در “تهران” سوزاندن جسد در بیابان‌های “اصفهان” + تصاویر متهمان

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس رجب‌زاده و ستاری به دیدار برابر پرسپولیس می‌رسند و خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان روز جمعه در حالی میهمان پرسپولیس خواهد بود که‌ وحید محمدزاده به علت محرومیت نمی‌تواند در این‌ بازی تیمش را همراهی کند.در آستانه این‌ بازی اما مهدی رجب‌زاده و محمد ستاری؛ دو فوتبالیست مصدوم تیم ذوب‌آهن می‌توانند تیم‌شان را در این‌ بازی همراهی کـنند. رجب‌زاده، کاپیتان ذوبی‌ها بعد از پنج هفتـه غیبت می‌تواند در دیدار روز جمعه به میدان برود.

شما پست رجب‌زاده و ستاری به دیدار برابر پرسپولیس می‌رسند را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن‌ به ما بگویید

منبع خبر
برترینها

مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام


 خبرگزاری تسنیم: محسن مسلمان در پایان دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس با رد وجود اختلاف با مسئولان ذوب‌آهن اظهار داشت: ذوب‌آهن خانه من بوده اسـت. همه دیدند که‌ هیچ اختلاف با مدیرعامل و سرمربی این‌ تیم ندارم و چیزی در این‌ باره وجود ندارد.
وی درباره ادامه حضورش در پرسپولیس گفت: فصل که‌ تمام شـود، قرارداد من نیز به پایان می‌رسد.
مسلمان با رد هرگونه مذاکره با تیم سپاهان عنوان کرد: اولویت اول و آخر من پرسپولیس اسـت.

  • اسـتانها
  • اصفهان| مسلمان: با سپاهان مذاکره نکرده‌ام/ اولویت اول و آخرم پرسپولیس اسـت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *