خانه / اخبار سینما / امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند به همراه توضیحات

امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند به همراه توضیحات

امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند ، امید آهنگر بازیگر علی کوچولو و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ ماهواره ای من و تو پیوستند ، پیوستن امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو ، بیوگرافی امید آهنگر و نوشین خانی؛ رفتن به شبکه‌ من و تو و تصویر هـای آن‌ها در خارج ، علی کوچولو و همسرش به شبکه‌ من و تو پیوستند (تصویر) ، علی کوچولو و همسرش به شبکه‌ من و تو پیوستند + تصویر .

امید آهنگر «علی کوچولو» و همسرش نوشین خانی
علی کوچولو مجموعه اي است که‌ دوران کودکی همـه ی ما را پر از خاطره کرده است و اکنون هنرپیشه آن‌ همراه با همسرش به شبکه‌ من و تو پیوسته است. امید آهنگر را همـه ی با علی کوچولو به یاد داریم ونوشین خانی رابا سام ونرگس. حال خبر رسیده که‌ نوشین خانی وهمسرش …

امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند

امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند

امید آهنگر «علی کوچولو» و همسرش نوشین خانی

علی کوچولو مجموعه اي است که‌ دوران کودکی همـه ی ما را پر از خاطره کرده است و اکنون هنرپیشه آن‌ همراه با همسرش به شبکه‌ من و تو پیوسته است. امید آهنگر را همـه ی با علی کوچولو به یاد داریم ونوشین خانی رابا سام ونرگس. حال خبر رسیده که‌ نوشین خانی وهمسرش امید آهنگر درمن و تو مشغول بکار شده اند.

امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند

همـه چیز در مورد امید شبکه‌ علی من همسرش

امید آهنگر بازیگر سریال پرطرفدار ” علی کوچولو ” در دهه ۱۳۶۰ که‌ سال‌ها در هلند زندگی مشغول تحصیل و فیلمسازی بود، بتازگی به همراه همسر خودنوشین خانی «بازیگر فیلم سام و نرگس» به شبکه‌ ماهواره‌ اي ” من و تو ” پیوست.پیش از این‌ بازیگرانی نظیر صدف طاهریان، چکامه چمن‌ماه – بهارک صالح‌نیا – رامسین کبریتی – مانی کسراییان نیز به شبکه‌ ماهواره اي جم پیوسته بودند.

امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند

جزییات مطلب امید و شبکه‌ و علی و من و همسرش را میخوانید .

این‌ دو هنرمند زن و شوهر سال‌ها پیش از ایـران مهاجرت کردند و حالا در شبکه‌ من تو فعالیت می‌کـنند،امید آهنگری مشهور به علی کوچولو و همسرش نوشین خانی این‌ دو هنرمند هست اند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند

امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند

علت مهاجرت امید آهنگر چه بود؟

آقای آهنگری علت مهاجرت خودرا نبود شرایط حمایتی از هنرمندان و سخت شدنم فعالیت هنری در ایـران را علت اصلی خود برای خارج شدن از کشور عنوان میکند

توضیحات بیشتر در موردامید شبکه‌ علی من همسرش

امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند

امید آهنگری و همسرش بعد از ازدواج با داشتن یک بچه خود رابه کمک پناهجویان در یونان رساندند سپس بعد از مدت ها حضور توانستند در هلند اقامت بگیرند.آهنگری به همراه همسرش در هلند شروع به ساخت فیلم کوتاه کردند و حتی از طریق موبایل فیلمی کوتاهی از محل کمپ خود در یونان نیز تهیه کرد.او چندین دیپلم افتخار از جشنواره هاي مختلفی را گرفته است.

شمـا مطلب امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند را می خوانید .

امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند

ازدواج

امید شبکه‌ علی من همسرش

امید آهنگر با نوشین حسین خانی که‌ او نیز از بازیگران نه چندان موفق ایـران بودازدواج کرده است ویک فرزند دارند نقش اصلی همسر درفیلم سام و نرگس، در نقش مکمل محمدرضا گلزار درسال ۱۳۷۹ بود.

استقلال برترین عیدی را داده است/مسافرته هفت‌سین من را جذب خودش کرد!

 

بیوگرافی نوشین خانی

نوشین خانی زادۀ ۱۳۶۰ در شهر تهران بازیگر و فارغ التحصیل لیسانس رشته روانشناسی کودک و رشته پرستاری در هلند است دوره هاي بازیگری را در نکتب خانه هنر و زیر نظر ایرج راد علیرضا خمسه ومحمود عزیزی گذرانده است.

این‌ مطلب در مورد امید شبکه‌ علی من همسرش می باشد .

 

امید آهنگر «علی کوچولو» و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند

امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند

 

امید, شبکه‌, علی, من, همسرش

امید آهنگر بازیگر علی کوچولو و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ ماهو


 امید آهنگر به همراه همسر خود نوشین خانی به سریال ماهواره «من و تو» پیوستند.علی کوچولو به من و تو پیوست امید آهنگر بازیگر سریال پرطرفدار «علی کوچولو» در دهه ۱۳۶۰ که‌ سال ها در هلند زندگی مشغول تحصیل و فیلمسازی بود، به تازگی به همراه همسر خود نوشین خانی (بازیگر فیلم سام و نرگس» به شبکه‌ ماهواره‌ای «من و تو» پیوست. امید آهنگر و همسرش نوشین خانیپیش از این‌ بازیگرانی نظیر صدف طاهریان، چکامه چمن‌ماه، بهارک صالح‌نیا، رامسین کبریتی، مانی کسراییان نیز به شبکه‌ ماهواره ای جم پیوسته بودند. امید آهنگر و همسرش نوشین خانیگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغseemorgh.com/cultureمنبع: khabargozarisaba.ir
پیوستن امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.پیوستن امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو
امید آهنگر بازیگر سریال پرطرفدار «علی کوچولو» در دهه ۱۳۶۰ که‌ سال ها در هلند مشغول تحصیل و فیلمسازی بود، به تازگی به همراه همسر خود نوشین خانی (بازیگر فیلم سام و نرگس» به شبکه‌ ماهواره‌ای «من و تو» پیوست.
پیش از این‌ بازیگرانی نظیر چکامه چمن‌ماه، بهارک صالح‌نیا، رامسین کبریتی، مانی کسراییان نیز به شبکه‌ ماهواره ای جم پیوسته بودند.
پیوستن امید آهنگر و همسرش نوشین خانی شبکه‌ من و تو
 
بیوگرافی امید آهنگر
امید آهنگر، بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال ۱۳۵۷ در تهران است.
وی بازیگری را از سال ۱۳۶۱ شروع کرد و سال بعد برای بازی در سریال علی کوچولو دعوت شد.
امبد آهنگر فارغ‌ التحصیل از هنرستان صدا و سیما و فارغ‌ التحصیل رشته کارشناسی ادبیات دراماتیک …
علی کوچولو و همسرش به شبکه‌ من و تو پیوستند + تصویر

امید آهنگر بازیگر نقش علی کوچولو و همسرش نوشین خانی بازیگر نقش نرگس در فیلم سام و نرگس به شبکه‌ من و تو پیوستند.مهاجرت علی کوچولو و همسرش بازیگر سام و نرگس از ایـرانروز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد و به سرعت در حال دست به دست شدن بود و حکایت از مهاجرت دو بازیگر فیلم هـایی نوستالژیک داشت. امید آهنگر بازیگر نقش علی کوچولو و همسرش نوشین خانی بازیگری که‌ با فیلم سام و نرگس در دنیای سینما ماندگار شد به شبکه‌ من و تو پیوستند.انتشار این‌ خبر و تصویری که‌ از این‌ دو در فضای مجازی منتشر شد، به سرعت دست به دست شد و همـه جا صحبت پیوستن این‌ دو بازیگر به این‌ شبکه‌ بود.تصویر منتشر شده در فضای مجازی از بازیگر نقش علی کوچولو و همسرشمهاجرت بازیگر نقش علی کوچولو و همسرش بازیگر سام و نرگسامید آهنگر بازیگری که‌ با فیلم علی کوچولو و …

مهمانی احمدرضا عابدزاده و همسرش با دوستانشان (تصویر)
  • اخبار سینما
  • امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش نوشین خانی به شبکه‌ من و تو پیوستند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *