خانه / فوتبال / پرسپولیس و امید به برجام در لوزان به همراه توضیحات

پرسپولیس و امید به برجام در لوزان به همراه توضیحات

پرسپولیس و امید به برجام در لوزان ، دلنوشته امید عالیشاه پس جدایی از تراکتور و بازگشت به پرسپولیس ، ماکرون، امید اصلی اروپا برای حفظ آمریکا در برجام ، لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس به‌دنبال حفظ صدرنشینی در امارات/ آخرین امید برای زنده‌ماندن تراکتورسازی ، سرپرست پرسپولیس: مشکل پرسپولیس با ریزه‌اسپور را رفاقتی حل می کنیم!! ، هزینه خروج از برجام برای ترامپ سنگین خواهد بود/ معادله دو طرفه برجام نباید توازنش به هم بخورد .
شهروند: با تلاش مسئولان باشگاه پرسپولیس،‌ حالا امیدواری‌ها برای لغو محرومیت از یک پنجره نقل و انتقالاتی بیشتر شده و برای همین اتفاق نیز همه منتظر نتیجه جلسه بسیار مهمی هست اند کـه امروز با حضور نمایـندگان پرسپولیس در سوییس برگزار خواهد شد. پرسپولیسی‌ها بعد از رایزنی‌ و مکاتبات متوالی در ماه‌هـای …

پرسپولیس و امید به برجام در لوزان

شهروند: با تلاش مسئولان باشگاه پرسپولیس،‌ حالا امیدواری‌ها برای لغو محرومیت از یک پنجره نقل و انتقالاتی بیشتر شده و برای همین اتفاق نیز همه منتظر نتیجه جلسه بسیار مهمی هست اند کـه امروز با حضور نمایـندگان پرسپولیس در سوییس برگزار خواهد شد. پرسپولیسی‌ها بعد از رایزنی‌ و مکاتبات متوالی در ماه‌هـای اخیر،‌ حالا در آخرین جلسه رسیدگی به ایـن پرونده برای تقدیم لوایح و دفاعیه نشستی با اعضای دادگاه عالی ورزش در لوزان سوییس خواهند داشت و پس از ان باید منتظر اتخاذ تصمیم نهـایی درباره درخواست خود باشند.

شروع تلاش‌ها با کمک ترکیه

همه چیز در مورد امید برجام پرسپولیس تلاش شهروند

مدیران باشگاه پرسپولیس تلاش‌هـای رسمی و جدی خود برای لغو یا تعلیق فعالیت نقل و انتقالاتی را از آذرماه‌سال گذشته و درست چند هفتـه بعد از کمک رئیس‌جمهوری ایـران و ترکیه شروع کردند. در ان مقطع در حاشیه حضور اردوغان در ایـران رسما موضوع شکایت ریزه‌اسپوراز پرسپولیس و محرومیت باشگاه از دو پنجره نقل‌وانتقالاتی به همراه جریمه ٧٨٦‌هزار یورویی با رئیس‌جمهوری ترکیه در میان گذاشته شد و درنهـایت ایـن صحبت‌ها نتیجه داد و با دخالت مستقیم مقامات سیاسی ایـران و ترکیه باشگاه ریزه‌اسپور قبول کرد کـه جریمه نقدی هنگفت را ببخشد. در همان مقطع رسما نامه‌نگاری با فیفا و دادگاه بین‌المللی ورزش هم انجام شد و ایـن مسأله به اطلاع ایـن نهادها هم رسید تا فیفا در جریان توافق پرسپولیس و ریزه‌اسپوردرباره بخشیده‌شدن جریمه نقدی باشد.

استخدام وکیل سوییسی و تفاهم با ریزه‌اسپور

جزییات مطلب امید و برجام و پرسپولیس و تلاش و شهروند را میخوانید .

پرسپولیس در مرحله بعدی با استخدام یک وکیل سوییسی کارکشته با نظارت مستقیم حمیدرضا گرشاسبی برنامه‌ریزی برای فراهم کردن یک دفاعیه قانونی مناسب را انجام دادند تا به وسیله ان بتوانند فیفا و دادگاه عالی ورزش را مجاب کـنند یک جلسه محرومیت باشگاه از فعالیت در پنجره نقل و انتقالاتی را ببخشند یا تعلیق کـنند. از همین‌رو با رایزنی و مکاتبات صورت گرفته مسئولان باشگاه پرسپولیس سفری به ترکیه انجام دادند تا ملاقاتی با مدیران باشگاه ریزه‌اسپور انجام بدهند. در نتیجه ایـن مذاکرات و با توجه به سفارش‌هـایی کـه از سوی رئیس‌جمهوری ترکیه شده بود،‌ باشگاه ریزه‌اسپورنامه‌ای کتبی به مدیران پرسپولیس تقدیم و تأیید می‌کند کـه ایـن باشگاه در پرونده انتقال طارمی به ریزه‌اسپور و سپس بازگشت ایـن بازیکن هیچ‌گونه رفتاری دال بر ترغیب طارمی به فسخ قرارداد نداشته‌ است. نکته قابل تأمل ایـن‌جا بود کـه فیفا پرسپولیس را به اتهام ترغیب طارمی به ترک ریزه‌اسپور و بازگشت به ایـن تیم از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم کرد و عین همین عبارت هم در حکم کمیته انضباطی فدراسیون جهانی ذکر شده است. با ایـن حال پرسپولیس باید ابتدا به صورت رسمی خود را از ایـن اتهام مبرا می‌کرد کـه با گردش کاری کـه به ان اشاره شد همین اتفاق رخ داد. به ایـن ترتیب در مرحله بعد تیم حقوقی باشگاه با تلاش‌هـای وکیل سوییسی تمامی قوانین و کدهـای انضباطی فیفا و دادگاه عالی ورزش را مورد بررسی قرار دادند تا به راه حلی قانونی برای لغو حکم برسند. در ایـن مدت جلسات مختلفی هم در سوییس در رابطه با ایـن پرونده برگزار شد و درنهـایت کار به جایی رسید کـه مدیران باشگاه برای آخرین جلسه رسیدگی به پرونده و ارایه لوایح دفاعی روز گذشته راهی سوییس شوند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره پرسپولیس و امید به برجام در لوزان

نگرانی بزرگ

یک مسأله بسیار مهم ایـن است کـه اغلب فدراسیون جهانی فوتبال حکمی صادر نمی‌کند کـه درنهـایت لغو شود. بسیاری از کارشناسان هم بر ایـن باور هست اند کـه فیفا و دادگاه بین‌المللی ورزش مثل ارکان قضائی فدراسیون فوتبال ایـران نیستند کـه با رایزنی و مصلحت‌اندیشی و تماس از سوی مسئولان بالا دستی احکام خود را تغییر بدهند یا لغو کـنند. با وجود تمام ایـن ابهامات همان‌طور کـه اشاره شد امیدواری‌هـای زیادی برای بخشش یا تعلیق تنها پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه وجود دارد.

آل‌خلیفه حکم سلب تابعیت و تبعید ۸ شهروند شیعی بحرین را تأیید کرد

ابراز امیدواری وکیل سوییسی در تماس با باشگاه

طبق اخبار منتشر شده در رسانه‌ها وکیل سوییسی پرسپولیس اخیرا در تماس با ایـن باشگاه از روند مطلوب پیگیری پرونده محرومیت از نقل و انتقالات در CAS خبر داده است. او گفته رأی فیفا حاوی نکته منفی علیه پرسپولیس نبوده و در ان فقط ذکر شده کـه پرسپولیس به علت ایـن‌کـه نتوانسته ثابت کند در اغوای بازیکن نقشی نداشته پس محروم می‌شود. از انجایی کـه ریزه‌اسپور در نامه‌ای اعلام کرده در مذاکرات رودررو با مدیران پرسپولیس متوجه شده کـه ایـن باشگاه مهدی طارمی را اغوا نکرده، بنابرایـن از دریافت غرامت منصرف شده است. ایـن نامه باشگاه ریزه‌اسپور در CAS انعکاس بسیار خوب و مثبتی داشته و به همین علت امیدواری‌هـایی برای لغو محرومیت باشگاه ایجاد کرده است.

توضیحات بیشتر در موردامید برجام پرسپولیس تلاش شهروند

تمام تلاش‌هـای قانونی برای بخشش محرومیت انجام شد

روابط بین‌الملل پرسپولیس: امیدواریم!

امیرعلی حسینی مدیر روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در ایـن مدت در کنار وکیل سوییسی تلاش زیادی برای به نتیجه رسیدن ایـن پرونده مهم داشته است. او کـه روز گذشته به همراه حمیدرضا گرشاسبی به لوزان سوییس رفت‌، دقایقی قبل از پرواز در گفت‌و‌گو با روزنامه شهروند درباره سرنوشت ایـن پرونده مهم گفت: «با تصمیم باشگاه قرار شد از هیچ تلاشی برای لغو محرومیت دریغ نشود و در ایـن مدت از تمام ظرفیت‌هـای ممکن برای رسیدن به ایـن مهم استفاده شد. کمیته حقوقی با کمک وکیل سوییسی باشگاه در ایـن مدت به بهترین شکل ممکن اقدامات حقوقی و قانونی را برای پیگیری درخواست لغو محرومیت با توجه به نامه رسمی باشگاه ریزه‌اسپور و قراردادی کـه با طارمی وجود داشت‌، انجام داد. حالا هم آخرین جلسه رسیدگی به پرونده قرار است در دادگاه عالی ورزش در لوزان سوییس برگزار شود و به همین منظور درحال سفر به ایـن کشور هستیم و امیدواریم تلاش‌هـای شبانه‌روزی چند ماه گذشته با لطف خدا و دعای خیر هواداران نتیجه مثبتی به همراه داشته باشد.» وی افزود: «ما برای همان مقدار شانسی کـه در راستای رسیدن به ایـن هدف وجود داشت تلاش‌هـای خود را کردیم و حالا بعد از جلسه‌ای کـه دوشنبه برگزار خواهد شد، اعضای دادگاه عالی ورزش اسناد و مدارک و قوانین را بررسی می‌کـنند و سپس تصمیم نهـایی را اتخاذ خواهند کرد. درباره زمان دقیق اعلام رأی چیزی معلوم نیست اما در آینده‌ای نزدیک رأی هم صادر خواهد شد و همه امیدوار به بخشش محرومیت پرسپولیس هستیم.»

کرانچار: از شایعه حضور رحمتی بی‌اطلاعم
شمـا مطلب پرسپولیس و امید به برجام در لوزان را می خوانید .

کالای ایـرانی علیه طلسم ٤٤ ساله

شهروند: تیم‌ملی امید ایـران باید برای بازی‌هـای آسیایی جاکارتا و مسابقات مقدماتی المپیک ٢٠٢٠ آماده شود اما فدراسیون هنوز هم برای انتخاب سرمربی ایـن تیم به نتیجه نرسیده است. بلاتکلیفی تیم‌ملی امید درحالی ادامه دارد کـه ایـن تیم در سال‌هـای اخیر از ناکام‌ترین تیم‌هـای ملی فوتبال بوده است. تیم‌ملی امید با هدایت محمد خاکپور و با حضور محمد مایلی کـهن به‌عنوان مدیرفنی، در مسابقات انتخابی المپیک شکست خورد و از رسیدن به ایـن مسابقات بازماند تا حسرت حضور ایـران در المپیک ٤٤ساله شود. بعد از ایـن شکست بزرگ، تیم امید در مسابقات مقدماتی قهرمانی تیم‌هـای امید در آسیا شرکت کرد و حتی نتوانست از مرحله مقدماتی صعود کند.
ایـن تیم با مربیگری افشین پیروانی به مسابقات مقدماتی آسیا رفت و نتایج ناامیدکـننده‌اش نشان داد باید تدبیری برای ایـن همه ناکامی اندیشیده شود. در روزهـای اخیر هم گمانه‌زنی‌هـای زیادی درباره انتخاب سرمربی ایـن …
عالیشاه در تمرین پرسپولیس حاضر شد

خبرگزاری فارس: امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس کـه به تازگی دوران سربازی خود را پشت سر گذاشت صبح امروز و بعد از مدت‌ها در تمرین تیم پرسپولیس حاضر شد.
عالیشاه در بدو ورود با برخی از همبازایانش رودررو شد و با انها به خوش و بش پرداخت.
عالیشاه به علت ایـنکـه بازیکن پرسپولیس بود بعد از پایان سربازی مجددا به تیم خود بازگشت.
زندگـی خصوصی فوتبالیست شاعر

شهروند: در پرسپولیس تیمی کـه زندگـی خصوصی ستاره‌هـایش هر از چندگاهی در محافل ورزشی سروصدا ایجاد می‌کند،‌ داستان دو بازیکن کاملا متفاوت است. دونفری کـه زمین تا آسمان با سایر نفرات فرق دارند. محمد انصاری و شایان مصلح! دو بازیکنی کـه رفتارهـای مذهبی در روزمرگی‌شان بیشتر از دیگران نمایان است و اخلاق‌شان هم در فوتبال امروز ایـران ان‌قدر خوب هست کـه تعریف و تمجیدها از ایـن دو بازیکن از هر طرف شنیده می‌شود. البته ایـن دونفر اگر مثل بعضی دیگر از هم‌تیمی‌ها حاشیه داشتند، شاید در رسانه‌ها و محافل ورزشی بیشتر به انها توجه می‌شد، اما انها راه دیگری را برای ستاره‌بودن انتخاب کرده‌اند. در روزگاری کـه اغلب فوتبالیست جماعت با درس و دانش و تحصیلات بیگانه است‌، شایان مصلح کـه درس‌خوانده هم هست، از کتاب شعر خود رونمایی کرد و جالب ایـنجاست کـه ایـن مرنام با استقبال بی‌نظیر هواداران پرسپولیس …

شکست طلسم؛ قلعه نویی یا برانکو؟/ گزارش زنده؛ پرسپولیس ۰ – ذوب آهن ۰
  • فوتبال
  • پرسپولیس و امید به برجام در لوزان


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *