خانه / سلامت / مشکلات جنسی را می توان با مواد مخدر برطرف کرد؟ به همراه توضیحات

مشکلات جنسی را می توان با مواد مخدر برطرف کرد؟ به همراه توضیحات

مشکلات جنسی را می توان با مواد مخدر برطرف کرد؟ ، مواد مخدر ناتوانی جنسی را رفع می‌کنند؟ ، اثرات انواع مواد مخدر و دارو بر روی میل جنسی ، ماده مخدر چه تاثیری بر میل جنسی افراد دارند؟ ، علت اهمیت درمان مشکلات جنسی و اختلالات جنسی چیست؟ ، جزییات قاچاق مواد منفجره در پوشش مواد مخدر .
مشکلات جنسی در بین مردان شایع است که‌ با مصرف دارو برطرف می شـود، اما برخی مردان تصور می کنند برای رفع مشکلات جنسی می توان از مواد مخدر استفاده کرد. آیا این‌ تصور درست است؟آیا می توان مشکلات جنسی را با مواد مخدر برطرف کرد؟برخی آقایان که‌ مشکلاتی در جنسی دارند، بنا بر توصیه افرادی که‌ سابقه مصرف …

مشکلات جنسی را می توان با مواد مخدر برطرف کرد؟

مشکلات جنسی در بین مردان شایع است که‌ با مصرف دارو برطرف می شـود، اما برخی مردان تصور می کنند برای رفع مشکلات جنسی می توان از مواد مخدر استفاده کرد. آیا این‌ تصور درست است؟

آیا می توان مشکلات جنسی را با مواد مخدر برطرف کرد؟

برخی آقایان که‌ مشکلاتی در جنسی دارند، بنا بر توصیه افرادی که‌ سابقه مصرف مخدرها را دارند، به مصرف موادمخدر روی می‌آورند اما نمی‌دانند به علت اثر افسردگی که‌ مواد مخدری مثل تریاک و شبه تریاک دارد به مرور دچار ناتوانی جنسی می‌شوند. شاید در ابتدا افرادی که‌ به مصرف مخدرها روی آورده‌اند و دچار مشکلاتی مثل زود انزالی بوده‌اند، مشکلشان با مصرف مواد برطرف شده باشد، اما مصرف طولانی مدت، منجر به مشکلات بیشتری در ناتوانی جنسی انان خواهد شد. مصرف مواد مخدری مانند گل، حشیش، ماری جوانا و مواد شبه توهم‌زا، تاثیرات مخربی دارد و می‌تواند ناتوانی جنسی و تولد بچه‌های ناقص را در پی داشته باشد.

همـه چیز در مورد برطرف توان جنسی مخدر مردان مشکلات مواد مواد مخدر

اثر شیشه و مواد محرک به افزایش کاذب و موقتی انرژی و فعالیت‌های سیستم سمپاتیک بدن می انجامد و باعث می‌شـود افرادی که‌ ناتوانی جنسی دارند، به سمت مصرف شیشه روی بیاورند ولی به مرور مشکلات غیر قابل حلی  برایشان ایجاد می‌شـود. متخصصانِ اختلالات جنسی راهکارهایی برای کاهش مشکلات و درمان این‌ افراد دارند و این‌ افراد نباید بنا به توصیه اطرافیان به مصرف مواد روی بیاورند زیرا ترک اعتیاد خیلی سخت‌تر از درمان مشکلات جنسی است.

جزییات مطلب برطرف و توان و جنسی و مخدر و مردان و مشکلات و مواد و مواد مخدر را میخوانید .

گردآوری : گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
منبع : khorasannews.com

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مشکلات جنسی را می توان با مواد مخدر برطرف کرد؟


توضیحات بیشتر در موردبرطرف توان جنسی مخدر مردان مشکلات مواد مواد مخدر
كشف و معدوم سازى ٢٠ تن مواد غذايى فاسد از نیمه اسفند تاكنون

اثرات انواع مواد مخدر و دارو بر روی میل جنسی

امروزه داروهای زیادی برای برطرف کردن اختلال های جنسی وجود دارد. این‌ داروها حتما باید با توجه به نوع اختلال و با نظر پزشک تجویز شـود زیرا ممکن است برخی بیماران شرایطی داشته باشند که‌ مصرف این‌ داروها برایشان مفید نباشد و حتی عارضه‌ای درانها به جای بگذارد. گاهی هم مبتلایان به اختلال‌های جنسی خوددرمانی و از موادی استفاده می‌کنند که‌ به‌طور موقت مشکل را حل می‌کند ولی در درازمدت آثار سوئی بر جای می‌گذارد که‌ شاید دیگر نتوان رفعش کرد.

رایج‌ترین داروهایی که‌ برای رفع اختلال جنسی تجویز می‌شوند
داروهای گشادکننده عروق
نوعی از این‌ داروها مهارکننده انزیم فسفودی استراز استند. ویاگرا از مشهورترین انهاست. این‌ داروها خاصیت گشادکنندگی عروق دارند و جریان خون را زیاد می‌کنند.
چنین داروهایی باید نیم تا یک ساعت قبل از برقراری رابطه زناشویی استفاده شوند ولی در افراد دچار بیماری قلبی و فشار خون بالا باید …
مواد مخدر ناتوانی جنسی را رفع می‌کنند؟

خبرگزاری ایسنا: یک پژوهشگر و درمانگر اعتیاد گفت: برخلاف نظرات سوء و تبلیغات کذب سوداگران مرگ مبنی بر افزایش قوای جنسی با مصرف مواد مخدر، مصرف این‌ مواد منجر به ایجاد ناتوانی جنسی در مردان می‌شـود.
دکتر رستمی گفت: اعتیاد رابطه نزدیکی با و عملکردهای جنسی دارد و یکی از عللی که‌ تعداد قابل توجهی از آقایون به سمت مواد مخدر افیونی همچون تریاک می‌روند، همین ناتوانی و مشکلات جنسی است.
وی افزود: برخی آقایان که‌ مشکلاتی در جنسی دارند، بنا بر توصیه افرادی که‌ سابقه مصرف مخدرها را دارند به مصرف موادمخدر روی می‌آورند اما نمی‌دانند به خاطر اثرات افسردگی که‌ مواد مخدری مثل تریاک و شبه تریاک دارند به مرور دچار ناتوانی جنسی می‌شوند.
پژوهشگر و درمانگر اعتیاد ادامه داد: شاید در ابتدا افرادی که‌ به مصرف مخدرها روی آورده‌اند و دچار مشکلاتی مثل زود انزالی بوده‌اند، مشکلشان با مصرف …
ماده مخدر چه تاثیری بر میل جنسی افراد دارند؟

مرمت قدیمی‌ترین عروسک‌های خیمه شب بازی ایران

اثرات سوء مواد مخدر بر میل جنسی
داروهای زیادی برای برطرف کردن اختلال جنسی در بازار موجود استند. این‌ داروهای خاص باید حتما با توجه به نوع اختلال توسط پزشک نجویز شوند زیرا بعضی از بیماران ممکن است شرایطی داشته باشند که‌ مصرف این‌ داورهای برایشان مضر باشد و حتی باعث ایجاد عارضه در انها شـود. گاهی هم ممکن است افرادی که‌ به اختلال جنسی دارند از موادی استفاده کنند که‌ به صورت موقت مشکل انها را حل کند ولی در درازمدت آثار منفـی در بدن انها به جای بگذارد که‌ قابل رفع هم نباشند.
 

رایج‌ترین داروهایی که‌ برای رفع اختلال جنسی تجویز می‌شوند
داروهای گشادکننده عروق
این‌ دسته از داروهای، مهار کننده انزیم فسفودی استراز استند که‌ ویاگرا معروف ترین نوع این‌ داروها است. این‌ داروها خاصیت گشادکنندگی عروق دارند و جریان خون را بیشتر می کنند.
از این‌ داروها باید نیم ساعت یا یک ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف شوند ولی افرادی …

  • سلامت
  • مشکلات جنسی را می توان با مواد مخدر برطرف کرد؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *