خانه / وب‌گردی / دستگیری خطرناک‌ترین زن داعش به همراه توضیحات

دستگیری خطرناک‌ترین زن داعش به همراه توضیحات

دستگیری خطرناک‌ترین زن داعش ، اظهارات تکان‌دهنده یک معلم نجات‌یافته از دست داعش/ عجيب‌ترين و شگفت‌انگیزترین مکان‎ها و مردمان خاصش را بشناسيد/ خطرناک‌ترین مقصد گردشگری برای توریست‌ها/ محل حقیقی کارخانه جنجالی «پایتخت ۵» کجا بود؟ ، مرگبار ترین مردان جهان |خطرناک ترین مردان روی کره زمین را بشناسید ، خطرناک ترین گل دنیا! ، خطرناک ترین غار عمیق ایران ، خطرناک ترین بیماری‌های زنان کدامند؟ .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ یحیی رسول در بیانیه‌ای گفت: نیروهای امنیتی با کمین در شهر موصل موفق به دستگیری یک زن داعشی که‌ قصد فرار به شمـال کشور را داشت، شدند.
وی افزود: این‌ زن همسر یکی از فرماندهان داعش بوده که‌ در یکی از عملیات‌های نیروهای عراق در ماه اوت گذشته به هلاکت رسید.
بیشتر بخوانید: …

دستگیری خطرناک‌ترین زن داعش

به گزارش

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ یحیی رسول در بیانیه‌ای گفت: نیروهای امنیتی با کمین در شهر موصل موفق به دستگیری یک زن داعشی که‌ قصد فرار به شمـال کشور را داشت، شدند.

وی افزود: این‌ زن همسر یکی از فرماندهان داعش بوده که‌ در یکی از عملیات‌های نیروهای عراق در ماه اوت گذشته به هلاکت رسید.


بیشتر بخوانید: ۱۵ زن معروف داعشی دستگیر شدند


سخنگوی ارتش عراق ادامه داد: این‌ زن داعشی به دنبال اجرای عملیات تروریستی بود و پس از بازداشت به دادگاه ارجاع داده شد.

جزییات مطلب ترین و خطرناک و داعش و دستگیری و زن را میخوانید .

منبع: ایسنا

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره دستگیری خطرناک‌ترین زن داعش

انتهای پیام/

خطرناکترین زن داعشی دستگیر شد

توضیحات بیشتر در موردترین خطرناک داعش دستگیری زن

ملاقات کوتاه ترین و بلندترین زن و مرد جهان در مصر

به نقل از سایت پارس ناز و به گزارش پارس ملاقات کوتاه ترین و بلندترین زن و مرد جهان در مصر و

ملاقات کوتاه ترین و بلندترین زن و مرد جهان در مصر 
بلندترین مرد جهان که‌ یک مرد چینی هـست در مصر با کوتاه ترین زن جهان ملاقات نمود که‌ تصویرهای جالبی را کنار هم رقم زدند. صاحبان رکورد بلند قدترین و کوتاه ترین هاي دنیا در کتاب رکورد های گینس با هم دیدار کردند  تصویر جالب این‌ دو بعنوان قدبلندترین مرد جهان و کوتاه قدترین زن دنیا درکنار اهرام ثلاثه مصر دیدنی هـست.

مشکل کلیه جنین، خطرناک هـست؟

بلندقدترین مرد دنیا با کوتاه قدترین زن جهان ملاقات کرد ، ملاقاتی برنامه ریزی شده در مقابل اهرام ثلاثه مصر.صاحبان رکورد ترین هاي قد در دنیا روز گذشته درکنار اهرام ثلاثه مصر بهـستانی با هم دیدار کردند.
 
پادشاه کنن، از ترکیه، دارای بلندترین رکورد قد انسان در جهان با ارتفاع ۲۴۶٫۵ سانتیمتر «۸ فوت ۱ این‌چ» هـست و …
کوتاه ترین زن جهان در کنار بلندترین مرد جهان! تصویر

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش پارس کوتاه ترین زن جهان در کنار بلندترین مرد جهان! تصویر و براساس رکورد‌های ثبت شده در کتاب گینس، بلندترین مرد کره زمین با کوتاه ترین زن کره زمین در کشور مصر با یکدیگر ملاقات کردند.دیدار کوتاه ترین زن و بلندترین مرد جهانبراساس رکورد‌های ثبت شده در کتاب گینس، بلندترین مرد کره زمین با کوتاه‌ترین زن کره زمین در کشور مصر با یکدیگر ملاقات کردند.سلطان کاسن که‌ اصالتا ترکیه‌ای هـست با ۲۴۶٫۵ سانتی‌متر قد بلندترین مرد جهان هـست؛ همچنین «Jyoti Amge» با اصالت هندوستانی و ۶۲٫۸ سانتی‌متر قد، کوتاه‌ترین زن جهان نام گرفته هـست.رکورد هر دوی این‌ آدمها در سال ۲۰۱۱ در کتاب گینس ثبت جهانی شد؛ کارشناسان بهداشتی باور دارند، بلند قدی بلندترین مرد جهان ناشی از تولید بیش از حد هورمون رشد هـست که‌ به عنوان اختلال «pituitary gigantism» شناخته می‌شـود.دیدار کوتاه ترین زن و بلندترین مرد جهانانجمن گردشگری …
دستگیری «خفاش شب» رشت؛ شکایت ۱۹ زن

خبرگزاری صبا: مرد آزارگر که‌ پس از سرقت از مغازه ها در ساعات خلوت، زنان فروشنده را مورد آزار و اذیت قرار می داد، در دام پلیس گیلان افتاد.
سرهنگ فرهاد فلاح کریمی، رییس پلیس آگاهی هـستان گیلان گفت: متهم ۳۵ ساله اهل انزلی هـست که‌ علاوه بر سرقت از مغازه ها، فروشندگان زن در مغازه های رشت را آزار و اذیت می کرد. وی از دی ماه سال گذشته در ساعات خلوت عصر به ویژه در ساعات بین ۱۴ تا ۱۷ به مغازه هایی که‌ در محله گلسار رشت فقط فروشنده زن داشت می رفت و با تهدید چاقو علاوه بر سرقت ، انها را آزار و اذیت می کرد که‌ تاکنون ۱۹ زن علیه او شکایت کرده اند.
کریمی افزود: متهم که‌ در فضای مجازی به «خفاش شب» معروف بود با شکایت یکی از قربانیان و با بازبینی و انتشار فیلم …

گران ترین فوتبالیست تاریخ فوتبال ایران چه کسی هـست؟

  • وب‌گردی
  • دستگیری خطرناک‌ترین زن داعش


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *