خانه / اخبار اجتماعی / کودک‌ آزاری در ماهشهر؛ ضرب و شتم با چکش! به همراه توضیحات

کودک‌ آزاری در ماهشهر؛ ضرب و شتم با چکش! به همراه توضیحات

کودک‌ آزاری در ماهشهر؛ ضرب و شتم با چکش! ، کودک آزاری توسط والدین، فقر چه ها که‌ نمی کند ، هفت گام برای دوری از خطر کودک آزاری ، مقابله با کودک آزاری، چرا آموزش صحیح نمی دهید؟ ، آشنایی با انواع کودک‌آزاری ، ازکمبود شدید خون در جنوب تا هر ساعت چهار کودک آزاری در ایـران .
خبرگزاری تسنیم: مهدی محمدی؛ دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر از یک پرونده کودک‌آزاری در شهرک طالقانی ایـن شهرستان پرده برداشت.
دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر اظهار داشت: ایـن کودک‌آزاری به دادستانی گزارش و بدون درنگ یکی از قضات جهت بررسی جزییات و صحت و سقم جرم به محل وقوع حادثه …

کودک‌ آزاری در ماهشهر؛ ضرب و شتم با چکش!

خبرگزاری تسنیم: مهدی محمدی؛ دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر از یک پرونده کودک‌آزاری در شهرک طالقانی ایـن شهرستان پرده برداشت.

دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر اظهار داشت: ایـن کودک‌آزاری به دادستانی گزارش و بدون درنگ یکی از قضات جهت بررسی جزییات و صحت و سقم جرم به محل وقوع حادثه فرستاده شد.

همه چیز در مورد شتم ضرب ضرب و شتم کودک

وی افزود: متأسفانه ایـن کودکان توسط والدینشان مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتند که‌ در ایـن رابطه یکی از کودک‌آزاران دستگیر شد و یکی دیگر از عوامل تحت تعقیب قرارگرفته و به‌زودی دستگیر خواهد شد تا برابر قانون با آن‌ان برخورد شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندر ماهشهر خاطرنشان کرد: انگیزه خاطیان از انجام چنین جرمی هنوز نامشخص و در دست بررسی اسـت.

جزییات مطلب شتم و ضرب و ضرب و شتم و کودک را میخوانید .

گفته می‌شود ایـن کودکان به صورت دست و پا و دهان بسته در خانه حبس و توسط ناماداری و به وسیله چکش مورد ضرب و جرح قرار می‌گرفتند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کودک‌ آزاری در ماهشهر؛ ضرب و شتم با چکش!

دستگیری عامل ضرب و شتم محیط‌بان خرم‌آبادی


خبرگزاری میزان: سعید رازانی دادستان عمومی وانقلاب مرکز اسـتان لرستان در گفتگو با خبرنگار در رابطه با جزییات درگیری یک شخص قاچاقچی چوب با یک محیطبان محیط زیست اظهار کرد: بنابر گزارش واصله ایـن آدمها قاچاقچی چوب نیستند و سه نفر بوده اند که‌ با یکدیگر نسبت خویشاوندی داشته اند به منظور تفریح به منطقه ممنوعه و محافظت شده محیط زیست وارد می‌شوند.
وی گفت: محیط بان محیط زیست پس از مشاهده ایـن آدمها به محل مراجعه و مشاهده میکند که‌ ایـن آدمها اقدام به آتش زدن یک درخت کرده اند.
ایـن مقام قضایی ادامه داد: محیط بان بنا به وظیفه خود نسبت به ایـن اقدام و ورود غیرمجاز آن‌‌ها تذکر داده که‌ نهـایتا منجر به درگیری و آسیب رسیدن به وی می‌شود.
رازانی تصریح کرد: در حال حاضر متهم اصلی پرونده دستگیر و در بازداشت به سر می‌برد.
دادستان لرستان در پایان گفت: محیط …
حمله فوتباليست مشهور برای ضرب و شتم داور +تصاویر

برترین روش‌ها برای از شیر گرفتن کودک چیست؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بارسلونا دیشب در زمین لاس پالماس با تساوی ۱-۱ متوقف شد تا دو امتیاز حیاتی را در جزایر قناری از دست بدهد.
متئو لاهوس، داور بازی، قضاوتی بحث برانگیز داشت و در نیمه اول از اخراج مسلم گلر لاس پالماس چشم پوشی کرد و در نیمه دوم نیز یک پنالتی عجیب به ضرر بارسا گرفت.

پس از اتمام بازی، پیکه‌، مدافع ارزشمند بارسا که‌ در ایـن بازی روی نیمکت بود و فرصت پیدا نکرد وارد میدان شود، منتظر خروج داور از زمین بود.
بیشتر بخوانید: تفاوت عمده بارسلونا با بقیه تیم‌ها در چیست؟
او که‌ به شدت خشمگین به نظر می رسید، قصد رفتن به نزد داور را داشت که‌ کارلس ناوال، سرپرست بارسا به موقع مانع او شد؛ با ایـن حال پیکه‌ از همان جا برای لاهوس خط و نشان می کشید و او را تهدید می کرد. مشخص نیست اگر سرپرست بارسا دخالت نمی کرد، …
واکنش ناجا به ضرب و شتم یک دختر توسط پلیس در پارک

به گزارش جام جم آن‌لایـن به نقل از ایسنا، در توضیحاتی که‌ دفتر سخنگوی ناجا برای رسانه‌ها ارسال کرده آمده اسـت: ضمن ابراز تاسف از اتفاق صورت گرفته باید گفت که‌ پلیس به‌هیچ وجه چنین رفتارهـایی را تایید نمی‌کند.

بررسی‌هـای اولیه حکایت از وقوع ایـن اتفاق در یکی از پارک‌هـای تهران دارد و فیلم پخش شده بخشی از کل اتفاق اسـت در حال حاضر بازرسی پلیس تهران در حال بررسی موضوع اسـت.

دفتر سخنگوی ناجا با تاکید بر ایـنکه‌ نتیجه ایـن تخقیقات متعاقبا اعلام می‌شود، تصریح کرد: انتظارمی‌رود همه دختران و بانوان جامعه نیز شئونات اجتماعی را رعایت کـنند.

حسن زاده: از ضرب و شتم تیم داوری در گیلام متاسفم
  • اخبار اجتماعی
  • کودک‌ آزاری در ماهشهر؛ ضرب و شتم با چکش!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *