خانه / اخبار فرهنگی / حضور تهیه‌کـننده فیلم «آن‌جلینا جولی» در جشنواره به همراه توضیحات

حضور تهیه‌کـننده فیلم «آن‌جلینا جولی» در جشنواره به همراه توضیحات

حضور تهیه‌کـننده فیلم «آن‌جلینا جولی» در جشنواره ، حضور تهیه کـننده آن‌جلینا جولی در ایران برای جشنواره جهانی ، از دیدگاه کتایون ریاحی درباره آن‌جلینا جولی تا علاقه اش به حضور در کارگاه الیور اسـتون ، حضور همسر دوم رامبد جوان در جشنواره جهانی فیلم فجر ، علت حضور بازیگر جان سخت در جشنواره جهانی فیلم فجر ، پیشنهاد یورن دانر تهیه کـننده فنلاندی برای انتقال آزادی بیان ایران در جشنواره جهانی .
خبرگزای مهر: نشست مطبوعاتی ریتی پان کارگردان و تهیه کـننده کامبوجی سه شنبه ۴ اردیبهشت در «گذر اجتماعات» واقع در طبقه هفتم پردیس چارسو محل برپایی سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزار می شود.

ایـن کارگردان کامبوجی از ساعت ۱۵ الی ۱۶ با منتقدان، اهالی رسانه و سینماگران ایرانی گفتگو …

حضور تهیه‌کـننده فیلم «آن‌جلینا جولی» در جشنواره

خبرگزای مهر: نشست مطبوعاتی ریتی پان کارگردان و تهیه کـننده کامبوجی سه شنبه ۴ اردیبهشت در «گذر اجتماعات» واقع در طبقه هفتم پردیس چارسو محل برپایی سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزار می شود.

حضور تهیه‌کـننده فیلم «آن‌جلینا جولی» در جشنواره

همـه چیز در مورد جشنواره حضور فیلم

ایـن کارگردان کامبوجی از ساعت ۱۵ الی ۱۶ با منتقدان، اهالی رسانه و سینماگران ایرانی گفتگو می‌کند.

ایـن کارگردان و تهیه‌کـننده ۵۳ ساله کامبوجی کـه جزو مستندسازان سینمای و به عنوان مهمان ویژه در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور دارد.

جزییات مطلب جشنواره و حضور و فیلم را میخوانید .

ایـن کارگردان کامبوجی به دلیل ساخت فیلم‌هـایی کـه به نسل‌کشی توسط خمرهـای سرخ در کامبوج پرداخته اسـت به شهرت جهانی رسید. وی در بیشتر فیلم‌هـای خود ضرورت صلح در جهان را مورد توجه قرار داده اسـت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره حضور تهیه‌کـننده فیلم «آن‌جلینا جولی» در جشنواره

شاید مهم‌ترین و مشهورترین مستند ریتی پان، «تصویر گمشده» باشد. ایـن مستند در سال ۲۰۱۳ به نمایـندگی از کامبوج به آکادمی علوم و هنرهـای سینمایی معرفی و نامزد اسکار برترین فیلم خارجی‌زبان شد. «تصویر گمشده» کـه یک روایت شخصی از دوران هولناک دیکتاتوری پل پوت در کامبوج دهه ۱۹۷۰ اسـت، در جشنواره کن آن‌ سال برنده جایزه اصلی بخش نوعی نگاه شد. پان «تصویر گمشده» را بر مبنای کتاب خاطرات خود با عنوان «حذف» ساخت. او در ایـن فیلم تجربیات خانواده خود را در دوران حکومت خمرهـای سرخ در کامبوج کـه به مرگ پدر و مادر و خواهرش منجر شد، به تصویر کشیده اسـت. «تصویر گمشده» با اسـتفاده از عکس های آرشیوی همین‌طور عروسک‌هـای گلی ساخته شد.

حضور مهدی جهانگیری در جلسات اتاق تهران

ریتی پان همچنین یکی از تهیه‌کـنندگان فیلم «اول پدرم را کشتند» به کارگردانی آن‌جلینا جولی اسـت کـه سال گذشته نمایـنده کامبوج در بخش فیلم خارجی‌زبان نودمین دوره جوایز اسکار بود و نامزد جایزه گلدن گلوب و بفتا شد.

سال گذشته مستند «تبعید» به کارگردانی پان در بخش نمایش‌هـای ویژه (آثار برگزیده بزرگان سینما) سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر نمایش داده شد. ایـن مستند به دوران پس از نسل‌کشی خمرهـای سرخ در کامبوج می‌پردازد. «تبعید» در بخش نمایش‌هـای ویژه شصت و نهمین جشنواره فیلم کن نیز حضور داشت.

توضیحات بیشتر در موردجشنواره حضور فیلم

سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) به دبیری سیدرضا میرکریمی در تهران در حال برگزاری اسـت.

شما مطلب حضور تهیه‌کـننده فیلم «آن‌جلینا جولی» در جشنواره را می خوانید .

(عکس های) حضور وزیر ارشاد در کاخ جشنواره فیلم

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس (عکس های) حضور وزیر ارشاد در کاخ جشنواره فیلم و سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفتمین روز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با حضور در پردیس سینمایی ملت -سینمای رسانه‌ها- از حضور رسانه ها در کاخ جشنواره بازدید کرد.
عکاس: نجاتی – نیک نام – سلطانیه/برنا

شما پست (عکس های) حضور وزیر ارشاد در کاخ جشنواره فیلم را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن‌ به ما بگویید

منبع خبر
فرارو

علت حضور بازیگر جان سخت در جشنواره جهانی فیلم فجر


فرانکو نرو بازیگر مطرح کشور ایتالیا به ایران می‌آید و مهمان سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر می‌شود.بازیگر “جان سخت۲” در ایرانفرانکو نرو بازیگر ایتالیایی کـه تاکنون در بیش از ۲۰۰ فیلم سینمایی و تلویزیونی بازی کرده اسـت به عنوان مهمان ویژه در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور خواهد داشت.کارنامه هنری درخشان فرانکو نرو نرو سابقه همکاری با فیلمسازانی چون جان هیوستن، لوئیس بونوئل، رایـنر ورنر فاسبیندر و فرانکو زفیرلی را دارد. وی اولین بار در ۱۹۶۲ در فیلم «Pelle viva» نقشی کوتاه بازی کرد و چهار سال بعد با بازی در نقش اصلی وسترن اسپاگتی معروف «جانگو» (سرجو کوربوچی، ۱۹۶۶) به شهرت رسید. نرو نقش جانگو را در «جانگو دوباره می‌درخشد» (نلو روساتی، ۱۹۸۷) تکرار کرد. او سال‌ها بعد در «جانگوی از بند رسته» (۲۰۱۲، کوئنتین تارانتینو) کـه وام‌دار فیلم‌هـای وسترن اسپاگتی اسـت، نقشی کوتاه ایفا کرد. نرو در چند پروژه‌ انگلیسی مانند «نیروی ۱۰ …
حضور همسر دوم رامبد جوان در جشنواره جهانی فیلم فجر

دانلود انیمیشن سریالی افسانه سفید برفی با دوبله فارسی
  • اخبار فرهنگی
  • حضور تهیه‌کـننده فیلم «آن‌جلینا جولی» در جشنواره


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *