خانه / مد و زیبایی / تاثیر هـسترس بر زیبایی به همراه توضیحات

تاثیر هـسترس بر زیبایی به همراه توضیحات

تاثیر هـسترس بر زیبایی ، هـسترس خانم ها؛ ۱۰ تاثیر مخربی که‌ هـسترس می‌تواند بر روی بدن خانم‌ها بگذارد ، تاثیر هـسترس بر کدام قسمت های بدن هـست؟ + رفع غیر دارویی هـسترس ، گوجه سبز در بارداری، تاثیر عجیبش بر زیبایی جنین ، تاثیر عجیب گوجه سبز بر زیبایی جنین! ، هـسترس دوره بارداری بر رشد نوزاد تاثیر می‌گذارد .

تاثیر هـسترس بر زیبایی

هـسترس چه تاثیر مخربی بر اعضای بدن می‌گذارد؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امید قاروی آهنگر، متخصص بیماری های داخلی فلوی فوق تخصصی غدد و متابولیسم گفت: تا به حال شده یکی از دوستان یا آشنایان را بعد از مدت ها ببینید و در دل خود بگویید که‌ چقدر «شکسته» شده هـست؟ شاید هم برای خودتان پیش آمده باشد که‌ پس از یک دوران سخت و پرهـسترس جلوی آینه رفته و متوجه تغییراتی در حالت چهره تان شده باشید. «شکستگی چهره» میان عوام به حالتی گفته می شود که‌ بدن در آن‌ بر اثر فشار روانی شدید یا هـسترس مداوم دچار فرسودگی و آسیب دیدگی می شود.
هـسترس می تواند مانند یک قاتل خاموش، جان شمـا را به خاطر بیندازد. تعداد آدمهای که‌ به دنبال اضطراب دچار تشدید تنگی عروق و سکته های قلبی- مغزی، ریزش مو، پیری زودرس پوست، مشکلات گوارشی و… شده اند، کم نیست. البته نمی توان انکار کرد که‌ هـسترس به میزان …
هـسترس دوره بارداری بر رشد نوزاد تاثیر می‌گذارد

پژوهشگران علوم پزشکی می گویند، هـسترس در شروع و پایان دوره بارداری بر رشد نوزاد تاثیر می گذارد.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، طبق نتایج مطالعه محققان دانشگاه نیومکزیکو، نوزادان بواسطه میزان هـسترس مادر در طول بارداری به لحاظ جسمی آسیب می بینند. یافته ها نشان می دهد هـسترس در طول اواخر بارداری موجب کاهش رشد نوزاد شده و در نتیجه سایز بدن نوزاد در طول رشد کاهش می یابد، درحالیکه‌ هـسترس در طول اوایل بارداری بر نرخ رشد تاثیری ندارد، اما موجب تسریع روند رشد و افزایش سایز نوزاد بعد از شیر دادن می شود.
اندریس برگانل، سرپرست تیم تحقیق، در این‌ باره می گوید: «ما معتقدیم هـسترس مادر به دو شیوه و براساس زمان بروز هـسترس در طول بارداری، بر نوزاد تاثیر می گذارد و پیامدهای متفاوتی قبل تولد، بعد تولد و بعد از شیردهی دارد.»
به گفته برگانل، هـسترس مادر در اواخر بارداری موجب می شود مادر انرژی …
تاثیر عجیب گوجه سبز بر زیبایی جنین!

دیدنی های باغ معجزه دبی | اوج زیبایی در کشوری عربی

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، در فصل بهار هـستیم و در مغازه ها و خیابان به کرات میوه سبز و دوست داشتنی، گوجه سبز، را می بینم، گوجه سبز از جمله میوه هایی هـست که‌ کمتر خانم بارداری را میبینید که‌ ویار آن‌ را نداشته باشد. خوردن گوجه سبز چه تاثیری بر روی جنین دارد؟
بیشتربخوانید : خواص گوجه سبز برای خانم ها باردار
گوجه سبز، میوه کوچک ولی جذابی که‌ کمتر کسی از خوردن آن‌ لذت نبرد و در این‌ میان خانم های باردار توجه ویژه تری به گوجه سبز دارند. عده ای از خوردن گوجه سبز در دوران بارداری امتناع می ورزند چون عقیده دارند گوجه سبز بر زیبایی جنین تاثیر منفـی دارد و عده ای دیگر نظری متفاوت دارند اما لازم هـست در این‌جا شمـا را با تاثیر عجیب گوجه سبز بر زیبایی جنین آشنا کنیم.
گوجه سبز حاوی ویتامین های زیادی از جمله ویتامین A و C بوده و …

  • مد و زیبایی
  • تاثیر هـسترس بر زیبایی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *