خانه / وب‌گردی / روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/چگونه راه برای بررسی تخلفات مرتضوی باز شد؟ به همراه توضیحات

روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/چگونه راه برای بررسی تخلفات مرتضوی باز شد؟ به همراه توضیحات

روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/چگونه راه برای بررسی تخلفات مرتضوی باز شد؟ ، روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/ یاد باد ایام مجیزگویی از مرتضوی +تصاویر ، کارکرد فضای مجازی برای اصلاح طلبان و اصولگرایان ، سنگ‌اندازی اصلاح‌طلبان برای پسر آیت‌الله ، واگذاری املاک کلیدواژه‌ای برای فراموشی فیش‌های نجومی/ سناریوی اصلاح‌طلبان برای شهرداری ، تخلفات برنامه «حالا خورشید» بررسی می‌شـود .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از اخبار ضد و نقیضی کـه در روزهای گذشته پیرو فرار سعید مرتضوی، دادستان سابق تهران، فرد متهم ‏به قتل‌های غیرعمد کـهریزک و پرونده‌های مالی منتشر شده بود و هر روز در یکی از محافل خبری، خبر ‏دستگیری وی تایید و تکذیب می‌شد، درنهایت ماموران نیروی انتظامی، وی را کـه به اتفاق …

روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/چگونه راه برای بررسی تخلفات مرتضوی باز شد؟

به گزارش

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از اخبار ضد و نقیضی کـه در روزهای گذشته پیرو فرار سعید مرتضوی، دادستان سابق تهران، فرد متهم ‏به قتل‌های غیرعمد کـهریزک و پرونده‌های مالی منتشر شده بود و هر روز در یکی از محافل خبری، خبر ‏دستگیری وی تایید و تکذیب می‌شد، درنهایت ماموران نیروی انتظامی، وی را کـه به اتفاق یکی از بستگانش در منطقه سرخرود مازندران در خانه‌ای اجاره‌ای به سر می‌برد، دستگیر کرده و تحت‌الحفظ به تهران انتقال دادند و وی راهی زندان اوین شد.

روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/ یاد باد ایام مجیزگویی از مرتضوی +تصاویر

همـه چیز در مورد اجازه اصلاح بررسی چگونه راه

‏گرچه حضور وی به‌عنوان رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین رئیس صندوق تامین اجتماعی ‏خالی از حواشی نبود، اما مهم‌ترین اتفاق پیرامون وی نقش و همکاری در حوادث مرتبط با کـهریزک در سال ۸۸ بود کـه در پی آن‌ ‏دادگاه شعبه ۲۲ تجدیدنظر استان تهران سعید مرتضوی را به اتهام معاونت در قتل مرحوم روح‌الامینی ‏یکی از جان‌باختگان حادثه بازداشتگاه کـهریزک به دو سال حبس محکوم کرد.

اما در حالی طی روزهای گذشته دغدغه اصلی فعالین اصلاح طلب و رسانه های زنجیره ای زندان رفتن مرتضوی شده بود کـه اصلاح طلبان در گذشته روابط حسنه ای با وی داشته و از او در رسانه هایشان تمجیدهای جالبی انجام می دادند.

جزییات مطلب اجازه و اصلاح و بررسی و چگونه و راه را میخوانید .

همچنانکـه یکی از کاربران فضای مجازی نوشته است: ” وقتی زاکانی پیگیر پرونده مرتضوی بود، بعضی روزنامه های اصلاح طلب با دریافت پول از تامین اجتماعی و معاون مطبوعاتی ارشاد (کـه مسئول دفتر رحیمی بود) مجیز مرتضوی رو میگفتن. حالا شدن طلبکار!”

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/چگونه راه برای بررسی تخلفات مرتضوی باز شد؟

روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/ یاد باد ایام مجیزگویی از مرتضوی +تصاویر

در همین حال عیرضا زاکانی نماین‌ده سابق مردم تهران در مجلس نیز در توییتش نوشت: “مرتضوی امروز دستگیر شد و اصلاح طلبان طلبکار اصل داستان از نظام شده اند! جالبه بدانید هیمن اصلاح طلبان طی یک حرکت جمعی در مجلس هفتم، آبستراکسیون کردند کـه گزارش تحقیق و تفحص از عملکرد قوه قضاییه خوانده نشـود؛ گزارشی کـه محورش تخلفات مرتضوی بود”

زاکانی: دو گونی از پرونده‌ها علیه مرتضوی را به دادگاه بردم
علیرضا زاکانی دبیر کل وقت جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی‌در بهمن ۹۱ و در جمع دانشجویان بسیجی سراسر کشور، گفت: اگر اصلاح‌طلبی خطا کرد باید یک چوب بخورد و اگر فرد اصولگرایی دچار خطا شد باید دو چوب بخورد. خطاهای مرتضوی، خطاهای فاحشی است.او این‌قدر مشکل دارد کـه زمان رسیدگی به پرونده‌هایش بنده شخصا دو گونی از پرونده‌هایش را به جلسات می‌بردم با این‌ حال هیچ‌‌گاه نخواستم آبروی کسی را ببرم و لذا موضوع وی را به قانون سپردم.

توضیحات بیشتر در مورداجازه اصلاح بررسی چگونه راه

روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/ یاد باد ایام مجیزگویی از مرتضوی +تصاویر

وی انتصاب مرتضوی از سوی احمدی‌نژاد را اشتباه خواند و درباره جلسه روز استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: بنده مخالف استیضاح بودم و صبح آن‌ روز هم فراکسیون اصولگرایان بیانیه‌ای به اعضایش مبنی بر رای ندادن به استیضاح داد اما آقای احمدی‌نژاد در گفت‌وگویی با یکی از اعضای فراکسیون عنوان کرده بود کـه من امروز شیخ‌الاسلام ‌را آورده‌ام کـه قربانی کنم.

شما مطلب روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/چگونه راه برای بررسی تخلفات مرتضوی باز شد؟ را می خوانید .
*پرونده فروش پرسشات کنکور
در سال ۱۳۸۷ در جریان قرائت گزارش هیئت تحقیق و تفحص از قوه قضاییه در مجلس هفتم باز نام سعید مرتضوی به چشم می‌خورد. در پی قرائت گزارش، متن بیانیه‌ای را از اعضای هیات تحقیق تفحص مجلس از قوه قضاییه منتشر کرد کـه در آن‌ اقدامات سعید مرتضوی دادستان وقت تهران در پرونده فروش پرسشات کنکور (دستیاری) «انتحار قضایی» نامیده شده بود.

اجرای حقوق شهروندی توسط استارت آپ های خدماتی/ اجازه ندهیم کرکره استارت آپ ها پایین کشیده شوند

این‌ بیانیه به امضای الیاس نادران، حسین نجابت، علیرضا زاکانی، مهدی کوچک‌زاده، فاطمه آجورلو، نیره اخوان بیطرف، حسن کامران و طباطبایی‌نژاد اعضای این‌ هیئت رسید.

اجازه اصلاح بررسی چگونه راه

علیرضا زاکانی نماین‌ده تهران و یکی از اعضای این‌ هیات نیز در جریان این‌ تحقیق و تفحص مطرح کرد کـه سعید مرتضوی با از بین بردن آثار جرم و مفقود کردن پرونده‌های فروش سئوالات کنکور از سراسر کشور، موجب «کور کردن سرنخ‌های مربوط به پرونده فروش سئوالات کنکور» شده است.

به گفته زاکانی «دادستان تهران در جلسه کمیسیون اصل نود مجلس، بیش از ۱۰ بار اعلام کرده بود کـه این‌ پرونده توسط یک سرباز و در قبال اخذ مبلغی رشوه ربوده شد.»

روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/ یاد باد ایام مجیزگویی از مرتضوی +تصاویر

البته این‌ پایان پیگیری‌های زاکانی در خصوص تخلفات مرتضوی نبود. علیرضا زاکانی در مجلس هشتم به نقش مرتضوی در پرونده مربوط به بازداشتگاه کـهریزک اشاره کرده بود و مرتضوی این‌ اتهامات را «خصومت شخصی» خواند و حتی به نماین‌ده تهران توهین کرد.

این‌ مطلب در مورد اجازه اصلاح بررسی چگونه راه می باشد .

۲۰۸نماین‌ده مجلس هفتم نیز در نامه ای به رئیس قوه قضائیه وقت، آیت الله هاشمی شاهرودی، خواستار تشکیل دادگاهی صالح، بیطرف و علنی ‏برای رسیدگی به اتهامات سعید مرتضوی، دادستان تهران شدند.

سعید مرتضوی نیز البته درمورد این‌ اقدام مجلس در نامه‌ای توهین آمیز به رسانه‌ها نوشت: «آقای علیرضا زاکانی احضار برخی اعضای هیات تحقیق و تفحص از قوه قضائیه به دلیل ارتکاب تخلفات خارج از مسئولیت نماین‌دگی و سایر مرتبطین نگرانی فاحشی پیدا نموده و حالت اعتدال روانی خود را ازدست داده است.» کـه زاکانی نیز در پاسخ به این‌ اظهارات تاکید کرد کـه هم در مورد نقش مرتضوی برای ایجاد اخلال در پرونده فروش پرسشات کنکور مدارکی را در اختیار دارد و هم در مورد نقش او در حوادث کشته شده‌های بازداشتگاه کـهریزک.

روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/چگونه راه برای بررسی تخلفات مرتضوی باز شد؟
*پرونده تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد و مرتضوی!
زاکانی در سال ۸۹ نیز طی گفتگویی اظهار داشته است: در جریان تحقیق و تفحص از آزمون دستیاری سال ۱۳۸۲ به اسنادی رسیدیم کـه حکایت از تبانی و اعمال نظر در رسیدگی به خیلیی از پرونده‎‎ها داشت کـه بخش عمده آن‌ مربوط به دانشگاه آزاد بود. پرونده هایی کـه حکایت از آن‌ داشت کـه در آزمون سال ۱۳۸۲و۱۳۸۳ تقلب اتفاق افتاده بود؛ در این‌ رابطه پرونده‎‎هایی را تشکیل داده بودند، اما رسیدگی درست به آن‌‎‎ها صورت نگرفته بود و برخی از آن‌‎‎ها ناپدید شده بود، در این‌ اثنا ما وارد رسیدگی به قضیه شدیم.

چگونه مشتری های دائمی داشته باشیم؟

وی افزود: بعد از این‌ قضایا ما گزارشی را تنظیم کردیم کـه حکایت از تخلفات قاضی مرتضوی داشت و این‌ گزارش را نیز بنا بر رویه‌مان قبل از پیگیری از طریق قانون به خود دادستان سابق تهران ارائه دادیم تا اگر اسنادی بر خلاف آن‌ دارد، ارائه کند تا در صورت صحت آن‌، گزارش را تغییر دهیم کـه متأسفانه مرتضوی نه‎تنها اسنادی ارائه نکرد، بلکـه طی نامه‎ای ۱۹ صفحه‎ای نکات نادرست دیگری منتصویر کرد کـه ما پاسخ آن‌ را دادیم، البته در مجلس نیز گزارشات ما تأیید و رسما از تربیون مجلس در گزارش تحقیق و تفحص از قوه قضائیه قرائت شد.

اجازه, اصلاح, بررسی, چگونه, راه

زاکانی تصریح کرد: بعد از قرائت گزارش در مجلس، ما از طریق دستگاه قضایی موضوع را پیگیری کردیم، اما وی ادعا‎هایی را مطرح کرد کـه ضمن نادرست بودن آن‌ها، با رسانه‎ای شدن توسط خود مرتضوی، عملا راه برای افشاگری علیه وی هموار شد. البته باید به این‌ نکته نیز اشاره کنم کـه قبل از افشاگری علیه وی هشت بار با خود ایشان در جلسات مختلف موضوع را مطرح کردم، چون پاسخ قانع کـننده‌ای نگرفتم ، سه بار با رییس سابق قوه قضاییه و یکبار با معاون اول قوه قضاییه دیدار داشتم و سپس به دادگاه انتظامی قضات شکایت کردم کـه همـه این‌ کار‎ها نتیجه‎ای در پی نداشت، اما بحمدالله ماحصل افشاگری این‌ شد کـه به تعویض ایشان کمک کرد و راه را برای بررسی تخلفات مرتضوی باز کرد

منبع:جهان نیوز

انتهای پیام/

بازخوانی پرونده‌های تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد و فروش پرسشات کنکور

روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نم


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از اخبار ضد و نقیضی کـه در روزهای گذشته پیرو فرار سعید مرتضوی، دادستان سابق تهران، فرد متهم ‏به قتل‌های غیرعمد کـهریزک و پرونده‌های مالی منتشر شده بود و هر روز در یکی از محافل خبری، خبر ‏دستگیری وی تایید و تکذیب می‌شد، درنهایت ماموران نیروی انتظامی، وی را کـه به اتفاق یکی از بستگانش در منطقه سرخرود مازندران در خانه‌ای اجاره‌ای به سر می‌برد، دستگیر کرده و تحت‌الحفظ به تهران انتقال دادند و وی راهی زندان اوین شد.
‏گرچه حضور وی به‌عنوان رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین رئیس صندوق تامین اجتماعی ‏خالی از حواشی نبود، اما مهم‌ترین اتفاق پیرامون وی نقش و همکاری در حوادث مرتبط با کـهریزک در سال ۸۸ بود کـه در پی آن‌ ‏دادگاه شعبه ۲۲ تجدیدنظر استان تهران سعید مرتضوی را به اتهام معاونت در قتل مرحوم روح‌الامینی ‏یکی از جان‌باختگان حادثه بازداشتگاه …
چگونه آجیل با کیفیت بخریم؟/ راه شناسایی تخمه و پسته رنگی

نشست نقد و بررسی فیلم «فراری» برگزار شد

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،آجیل از زمانهای دور به قسمتی از فرهنگ ایـرانی پیوسته است کـه در مرنام سنتی همچون ایام نوروز و نیز شب یلدا سر سفره ها نقش پر رنگی دارد؛ با نزدیک شدن به ایام نوروز یکی از دغدغه‌ها خرید آجیل مناسب است، در این‌ روزها پرداخت هزینه‌های گزاف سطح توقع مردم را بیش از پیش افزایش داده است تا در ازای پرداخت بهای سنگین کالایی مناسب تهیه کـنند.
سیدمجتبی حسینی کارشناس آجیل و خشکبار درباره خرید آجیل مرغوب اظهار داشت: برترین راه برای تهیه آجیل مرغوب، خرید از فروشگاه‌های معتبر و دارای پروانه است.
وی خرید آجیل فله‌ای را مناسب‌تر از بسته‌بندی دانست و گفت: برای آدمهای کـه شناختی از آجیل ندارند و تنها با مشاهده محصول قادر به تشخیص کیفیت آن‌ نیستند انتخاب آجیل فله‌ای بهتر است زیراکـه قبل از خرید می شـود طعم شان را امتحان کرد، البته آجیل‌های بسته‌بندی شده در فروشگاه‌های …
راه حل اساسی برای جوش‌های پس از اصلاح

اشتراک با دوستان:

برخی از آدمها بعد از تراشیدن ریش دچار التهاب، قرمزی و جوش‌های کوچک، قرمز یا چرکی می‌شوند. علت این‌ امر بیشتر مربوط به کج شدن موها پس از تراشیدن و وارد شدن آن‌ها به داخل پوست است؛ یعنی مو بعد از تراشیدن به جای آن‌‌کـه به طور مستقیم رشد کند و از پوست خارج شـود به داخل پوست می‌رود و در زیر پوست به رشد خود ادامه می‌دهد کـه این‌ امر سبب التهاب، خارش و جوش می‌شـود. چنین مسئله‌ای بیشتر در آقایانی پیش می‌آید کـه موهای زبر و مجعد دارند.
برای خلاصی از شر این‌ عارضه لازم است کـه تیغ اصلاح کاملا تیز و نو باشد.
همچنین خمیرریش هم باید به مدت کافی روی پوست بماند تا موها را نرم کند و پس از تراشیدن حالت تیزی در آن‌ها ایجاد نکند.
کسانی کـه با رعایت این‌ نکات دوباره دچار چنین عارضه‌ای می‌‌شوند، لازم است بلافاصله پس از اصلاح، از کیسه آب …

  • وب‌گردی
  • روزهایی کـه اصلاح طلبان اجازه بررسی تخلفات آقای دادستان را نمی‌دادند/چگونه راه برای بررسی تخلفات مرتضوی باز شد؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *