خانه / شبکه‌هـای اجتماعی / تصمیم دولت برای خروج از تلگرام هوشمندانه بود به همراه توضیحات

تصمیم دولت برای خروج از تلگرام هوشمندانه بود به همراه توضیحات

تصمیم دولت برای خروج از تلگرام هوشمندانه بود ، باید به تصمیم کی روش احترام گذاشت؛ انتخاب تونس هوشمندانه بود ، تصمیم جدید دولت برای آبونمان قبض گاز ، باید دولت آمریکا را برای عقب نشینی از تصمیم خود تحت فشار قرار داد ، دستور روحانی برای خروج کشور از انحصار تلگرام/تلگرام هیچ‌وقت حاضر نشد با بخش خصوصی ایـران کار کند + فیلم ، وزیر ارتباطات: بنده مرجع تصمیم گیری انسداد تلگرام نیستم! .

رسانه کلیک – رییس هیأت مدیره دیده‌ بان شفافیت و عدالت گفت: تصمیم دولت برای خروج از تلگرام و انتقال به شبکه‌ هـای بومی و قانونی، هرچند دیر هنگام بود، اما دقیق …

تصمیم دولت برای خروج از تلگرام هوشمندانه بود

رسانه کلیک – رییس هیأت مدیره دیده‌ بان شفافیت و عدالت گفت: تصمیم دولت برای خروج از تلگرام و انتقال به شبکه‌ هـای بومی و قانونی، هرچند دیر هنگام بود، اما دقیق و پیشگیرانه و هوشمندانه هست.

به گزارش کلیک به نقل از تسنیم؛ احمد توکلی رییس هیأت مدیره دیده‌ بان شفافیت و عدالت طی یادداشتی نوشت: تصمیم دولت برای خروج از پیام رسان غیر ایمن تلگرام و انتقال به شبکه‌ هـای بومی و قانونی، هر چند دیر هنگام بود، اما دقیق و پیشگیرانه و هوشمندانه هست و نیازمند همدلی صبورانه و همراهی مسئولانه مردم هست.

همه چیز در مورد تصمیم تلگرام خروج دولت

هیچ عقل سلیمی در هیچ کجای دنیا حاضر نمی شوند سامانه ای ارتباطی با این‌ ابعاد اثرگذار در حوزه هـای امنیتی و حاکمیتی را بدون نظارت هـای قانونی رها و در اختیار یک نهاد مشکوک و نامعلوم غربی قرار دهند.

از این‌ جهت لازم هست، به رغم ضعف پیام رسان هـای داخلی که‌ امیدواریم به مرور زمان اشکالات انها رفع شـود، همه با هم به شبکه‌ هـای داخلی اعتماد کنیم و همزمان نسبت به رفع مشکلات فنی و ارتباطی و امنیت کاربران مطالبه داشته باشیم.

جزییات مطلب تصمیم و تلگرام و خروج و دولت را میخوانید .

بدون تردید فتوای اخیر رهبری درباره امنیت کاربران در شبکه‌ هـای اجتماعی نیز موید چنین تصمیم مهمی در اعتماد و اقبال به پیام رسان هـای بومی خواهد بود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تصمیم دولت برای خروج از تلگرام هوشمندانه بود

با این‌ توضیح امید هست در اجرای تصمیم دولت برای خروج از تلگرام مواضع یکدست و یکپارچه مد نظر قرار گیرد و ضمن اتحاد مواجهه صادقانه با مردم از هرگونه اظهارنظر هـای تبلیغاتی و انتخاباتی پرهیز کـنند و حقیقت این‌ تصمیم گیری را با مردم در میان گذارند.

مهاجرت از تلگرام به ساده‌ترین روش ممکن

با این‌ توضیح ضمن احترام به همراهی کاربران و اعضای محترم کانال تلگرامی ام، از امروز در پیام رسان هـای داخلی اطلاع رسانی خواهم داشت.

:small_orange_diamond:آدرس کانال در #ویسپی
wispi.me/channel/tavakoli_ahmad

توضیحات بیشتر در موردتصمیم تلگرام خروج دولت

:small_orange_diamond:آدرس کانال در #آی‌ گپ
https://iGap.net/tavakoli_ahmad

:small_orange_diamond:آدرس کانال در #سروش
https://sapp.ir/tavakoli_ahmad

شمـا مطلب تصمیم دولت برای خروج از تلگرام هوشمندانه بود را می خوانید .

profile.igap.net

iGap Profile – tavakoli_ahmad

تصمیم تلگرام خروج دولت

iGap Messenger a Limitless Connection

تگ‌ها: تلگرامخروج از تلگرامدولتشبکه‌ هـای اجتماعی بومیپیام رسان تلگرامپیام رسان هـای داخلی
این‌ مطلب در مورد تصمیم تلگرام خروج دولت می باشد .

وزیر ارتباطات: بنده مرجع تصمیم گیری انسداد تلگرام نیستم!

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات گفت: من مرجع تصمیم گیری نهـایی برای انسداد شبکه‌ اجتماعی تلگرام نیستم.
به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات امروز پنجشنبه در حاشیه افتتاح یک هزار و ۲۳۵ طرح ارتباطی هستان کرمانشاه، درباره انسداد پیام رسان تلگرام اظهار داشت: من مرجع تصمیم گیری در این‌ رابطه نیستم.
وی اظهار کرد: چیزی از قطعی بودن فیلترینگ تلگرام به من ابلاغ نشده و تاریخ و قطعیت ان مشخص نیست.

افزایش ۱۰ درصدی کاربران پیام‌ رسان‌ هـای داخلی در پی خروج کان

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات عنوان کرد: در صبح روزی که‌ کانال مقام معظم رهبری از پیام‌ رسان تلگرام خارج شد (چهارشنبه ۲۹ فروردین)، گرایش به برخی از رسانه هـای اجتماعی ایـرانی ۱۰ برابر شد.
به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات امروز در حاشیه نشست هم اندیشی مدیران ارشد دولت تدبیر و امید درباره موضوع حمایت از رسانه هـای اجتماعی ایـرانی عنوان کرد: در سخن بزرگان هم به کرات این‌ موضوع مطرح شده که‌ ما منابع واحدی داریم. نمی‌ توانیم منابع واحد را به صورت کوچک شده در اختیار همه قرار دهیم. برخی پیام رسان‌ ها هست اند که‌ ادعا دارند می‌ توانند این‌ کار را انجام دهند تا بخشی از بازار را به دست بگیرند. این‌ امر مطلوب هست …
تصمیم دولت برای کمک به هستارت‌ آپ‌ ها جدی هست

سناریو‌هـای ایـران پس از خروج آمریکا از برجام

به نقل از سایت کلیک و به گزارش پارس تصمیم دولت برای کمک به هستارت‌ آپ‌ ها جدی هست و
رسانه کلیک – به نظر می‌ رسد عزم دولت برای حمایت از کسب‌ و کارهـای نوپا مخصوصا به‌ خاطر اشتغال‌ زایی که‌ می‌ تواند داشته باشد جدی هست؛ امری که‌ قبل از هر چیز مستلزم شناخت موانع و محدودیت‌ هـای قرار گرفته بر سر راه رشد این‌ کاسبی‌ ها ان هم از زبان فعالان این‌ عرصه هست.
به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ حجم اقدامات انجام شده در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت‌ هـای یازدهم و دوازدهم به اندازه‌ ای بوده که‌ حالا دیگر تقریبا کسی نمی‌ تواند بگوید که‌ در انجام کسب و کارهـای این‌ترنتی یا اساسا در ارتباط …

  • شبکه‌‌هـای اجتماعی
  • تصمیم دولت برای خروج از تلگرام هوشمندانه بود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *