خانه / اخبار فرهنگی / «فصل ماهی سفید» امروز تمام می‌شـود به همراه توضیحات

«فصل ماهی سفید» امروز تمام می‌شـود به همراه توضیحات

«فصل ماهی سفید» امروز تمام می‌شـود ، نگاهی به پنج مشکل عمده آشپزخانه‌هـای تمام سفید ، استفاده ماهی در دوران بارداری، کدام ماهی ها مجازند؟ ، آموزش طرز تهیه سبزی پلو با ماهی خوشمزه و مجلسی شب عید با ماهی ، توصیه‌‌هـای فنی برای نگهداری از ماهی قرمز/ هشدار درباره تماس برخی افراد با ماهی قرمز! ، ماهی قرمز را در یخچال نگذارید! / روش‌هـای زنده نگه داشتن طولانی مدت ماهی قرمز عید .
بانی فیلم: «فصل ماهی سفید» عنوان اولین فیلم سینمایی قربان نجفی است کـه از هفتـه پایانی اسفندماه در سکوت خبری مقابل دوربین رفته و فیلمبرداری آن‌ پس از گذشت حدود ۴۰ روز امروز به پایان می رسد.
بخش عمده فیلمبرداری این‌ فیلم در شمـال کشور و در شهر چالوس انجام شده و …

«فصل ماهی سفید» امروز تمام می‌شـود

بانی فیلم: «فصل ماهی سفید» عنوان اولین فیلم سینمایی قربان نجفی است کـه از هفتـه پایانی اسفندماه در سکوت خبری مقابل دوربین رفته و فیلمبرداری آن‌ پس از گذشت حدود ۴۰ روز امروز به پایان می رسد.

بخش عمده فیلمبرداری این‌ فیلم در شمـال کشور و در شهر چالوس انجام شده و گروه طی چند روز گذشته بخش هـای پایانی کار را در تهران فیلمبرداری کرده‌اند.

همـه چیز در مورد تمام ماهی

«فصل ماهی سفید» امروز تمام می‌شـود

محمدرضا فروتن، لادن مستوفی، بیژن بنفشه خواه، میلاد کیمرام، بهزاد خداویسی و شقایق دهقان بازیگران اصلی این‌ فیلم استند.

جزییات مطلب تمام و ماهی را میخوانید .

«فصل ماهی سفید» به نویسندگی مشترک قربان نجفی و غزال زرگرامینی مضمونی اجتماعی دارد و فیلمنامه آن‌ برداشتی ایـرانیزه شده از «باغ آلبالو» آن‌توان چخوف است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره «فصل ماهی سفید» امروز تمام می‌شـود

آرش سجادی حسینی تهیه کنندگی این‌ فیلم را برعهده دارد.
از میان عوامل پشت دوربین این‌ پروژه نیز می توان به علیرضا زرین دست به عنوان مدیر فیلمبرداری و ملک جهان خزاعی به عنوان طراح صحنه و لباس اشاره کرد.

قربان نجفی به عنوان بازیگر در فیلم هـای سینمایی «آسمان محبوب»، «طهران – تهران»، «او خوب سنگ می زند»، «مزرعه پدری»، «سایه به سایه» و… به ایفای نقش پرداخته و «فصل ماهی سفید» اولین تجربه کارگردانی وی محسوب می شـود.

توضیحات بیشتر در موردتمام ماهی

تصویربرداری «آن‌ام»، ۳ روز دیگر تمام می‌شـود


خبرآن‌لاین‌: ناماعیل عفیفه تهیه کننده سریال «آن‌ام» ساخته جواد افشار کـه پخش فاز دوم آن‌ به تازگی از شبکـه سه آغاز‌ شده است درباره این‌ مجموعه کـه فاز اول آن‌ سال ۹۶ از شبکـه سه پخش شد بیان کرد: «خوشبختانه قصه، ساختار و روایتی کـه این‌ سریال داشت باعث اقبال مردم شد و مخاطبان سریال ما را دوست داشتند و دایم سوال می کردند تا بتوانند فاز دوم آن‌ را هم ببینند.»

بافت تیغ ماهی یا بافت حصیری

او ادامه داد: «ما هم با وجود این‌کـه در شرایط اقتصادی خوبی قرار نداشتیم اما سعی کردیم در این‌ سریال از کلیشه ها فراتر برویم و ساختار درستی برای آن‌ طرح ریزی کنیم.»
تهیه‌کننده «آن‌ام» درباره تولید و ضبط سریال بیان کرد: «در حال حاضر سه روز تا پایان تصویربرداری سریال باقی مانده است و این‌ روزها عوامل در بیمارستان عرفان در بزرگراه نیایش مشغول کار استند.»
گلچهره سجادیه، سیروس گرجستانی، علیرضا …

  • اخبار فرهنگی
  • «فصل ماهی سفید» امروز تمام می‌شـود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *