خانه / فوتبال / کاوه، پسری با انتخاب‌های درست به همراه توضیحات

کاوه، پسری با انتخاب‌های درست به همراه توضیحات

کاوه، پسری با انتخاب‌های درست ، ۷ نشانه که‌ می‌گویند مسیر زندگی‌‌مان را درست انتخاب کرده‌ایم ، پسری مادرش را آتش زد ، پسری که‌ مانند مرغ تخم می‌گذارد + عکس ، پسری که‌ به سلفی گرفتن معتاد شده اسـت +عکس ، پسری که‌ ۲۰ سال در قفس خانه پدرش زندگی کرد .
روزنامه گل: کاوه رضایی با زدن ۱۲ گل در لیگ بلژیک در رده سوم جدول گلزنان ایـن لیگ قرار گرفته اسـت. کاملا معقولانه اسـت که‌ او را یکی از برترین‌های فوتبال ایـران در ایـن مقطع بدانیم. با وجود ایـن که‌ شارلوا اولین تجربه حضور رضایی در فوتبال اروپاسـت، توانسته عملکرد خوبی …

کاوه، پسری با انتخاب‌های درست

روزنامه گل: کاوه رضایی با زدن ۱۲ گل در لیگ بلژیک در رده سوم جدول گلزنان ایـن لیگ قرار گرفته اسـت. کاملا معقولانه اسـت که‌ او را یکی از برترین‌های فوتبال ایـران در ایـن مقطع بدانیم. با وجود ایـن که‌ شارلوا اولین تجربه حضور رضایی در فوتبال اروپاسـت، توانسته عملکرد خوبی ارايه دهد. صحبت‌های خیلی درباره تمایل باشگاه شارلوا برای تمدید قرارداد ایـن فوتبالیست شنیده می‌شود که‌ اقدام عاقلانه‌ای با توجه به فرم خوب ایـن فوتبالیست محسوب می‌شود. بررسی عملکرد کاوه نشان می دهد او همواره انتخاب های درستی داشته اسـت.

دوران ناموفق در فولاد

همه چیز در مورد انتخاب درست

کاوه رضایی فوتبالش را به طور رسمی با فولاد خوزستان در لیگ یازدهم آغاز‌ كرده اما در آن‌ فصل زیاد فرصت بازی پيدا نکرد. هر چند او در همین فرصت کم توانست یک گل بزند تا فصل بعد در فولاد بازی بیشتری به او برسد. کاوه اما با ایـنکه‌ در لیگ يازدهم دقایق بیشتری را نسبت به فصل قبل به میدان رفت باز هم نتوانست بیش از یک گل به ثمر برساند و در پایان فصل از فولاد جدا شد.

سایپا، سکوی پرتاب

جزییات مطلب انتخاب و درست را میخوانید .

رضایی لیگ دوازدهم به سایپا رفت و رشد خیلی کرد. ایـن مهاجم ۲۱ ساله تقریبا در همه دیدارها برای سایپا بازی کرد و توانست پنج گل به ثمر برساند. همین درخشش باعث شد او فصل بعد هم در سایپا بماند و به فوتبالیست کلیدی ایـن تیم تبدیل شود. کاوه در آن‌ فصل یک گل بیش از فصل قبل به ثمر رساند. رضایی در لیگ سيزدهم هم در سایپا ماند اما افت کرد. همین افت موجب شد او جایگاهش در ترکیب اصلی را از دست بدهد و تنها يك گل به ثمر برساند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کاوه، پسری با انتخاب‌های درست

ذوب آهن، بازگشت به اوج

افت پسر اسلام آباد غرب، موجب شد او سایپا را که‌ با آن‌ به اوج رسیده بود ترک کند و به ذوب آهن بپیوندد. انتقال کاوه به جمع سبزپوشان اصفهان خوش یمن بود و او دوباره اوج گرفت. رضایی در آن‌ فصل دوباره موفق شد پنج گل در یک فصل به ثمر برساند. کاوه که‌ عملکرد خوبی داشت برای فصل بعد هم در ذوب ماند و در لیگ پانزدهم یک گل بیشتر از فصل قبل به ثمر رساند.

برجام؛ اروپا در دوراهی انتخاب قرار گرفته اسـت

غنیمت اسـتقلال

توضیحات بیشتر در موردانتخاب درست

درخشش مهاجمی که‌ در همه رده‌های پایه تیم ملی بازی کرده بود موجب شد اسـتقلال کمر همت به جذب او ببندد و یک دوئل سخت را بر سر کاوه از پرسپولیس ببرد. کاوه خیلی زود نشان داد ارزش ایـن نبرد سخت برای اسـتقلال را داشت و برترین نمایش خود را برای آبی‌پوشان نشان داد. او در لیگ شانزدهم بیشترین گلش در یک فصل را به ثمر رساند و هفت بار موفق شد دروازه حریفان آبی‌ها را باز کند.

لژیونر شدن، راه ملی‌پوش شدن

شما مطلب کاوه، پسری با انتخاب‌های درست را می خوانید .

کاوه رضایی که‌ حتی در روزهای بد اسـتقلال منصوریان هم می‌درخشید، مورد توجه شارلوآ قرار گرفت و خود نیز برای ایـنکه‌ نظر کی‌روش را برای دعوت از او به تیم ملی جلب کند مشتاقانه لژیونر شد. انتخاب کاوه برخلاف رامین رضاییان که‌ مانند او به لیگ بلژیک رفت، انتخابی هوشمندانه بود زیرا به تیمی رفت که‌ معمولا در بالای جدول لیگ بلژیک سیر می‌کند. همین امر موجب شد فوتبال او در ایـن تیم شکوفاتر شود و او مسیر اوج خود را که‌ از ذوب آهن شروع شده بود و در اسـتقلال قوت گرفته بود ادامه دهد. کاوه اکنون جای خود را در ترکیب ثابت شارلوآ باز کرده و با به ثمر رساندن ۱۳ گل، از مهاجمان اصلی تیمش محسوب می‌شود. درخششی که‌ از چشم کی‌روش دور نماند و او را در بین مسافران کشور روسیه قرار داده اسـت.

انتخاب درست
سفیر سلامت پیشگیری از سرطان انتخاب شد

آموزش ساخت تاج سه بعدی ساده نواری شکل

به نقل از سایت عکس زندگی و به گزارش پارس آموزش ساخت تاج سه بعدی ساده نواری شکل و
در بخش آموزش تاج ژله ای روش ساخت تاج سه بعدی بسیار ساده ای را برای شما هنردوستان عزیز انتخاب کرده ایم.
درست کردن ایـن تاج خیلی راحته، بخصوص برای افرادی که‌ تجربه ای در ایـن زمینه داشته باشن.
 
   
آموزش ساخت تاج سه بعدی
به تاج های برجسته ای که‌ حجم دارن تاج سه بعدی می گن. امروز در بخش هنرهای دستی طرز ساخت تاج سه بعدی ساده و لاکچریی را خواهید دید. دوستانی که‌ با ایـن هنر آشنایی ندارن بهتره کلیه آموزش های مربوط به ساخت تاج ژله ای را مطالعه کنند.
 
وسایل مورد نیاز
خمیر سلیکون
نگین کله قندی
چسب حرارتی
موچین یا انبر
فندک
مروارید در سایزهای مختلف
 
روش درست کردن تاج ژله ای سه بعدی
یه دونه چسب صنعتی رو میذاریم روی خمیر و فشارش میدیم داخل خمیر تا جاش بمونه.

بعد همونطور که‌ چسب روی خمیر است، خمیرمون …
چرا حمید اسـتیلی برای تیم امید انتخاب شد؟


روزنامه شرق: درحالي‌که‌ نزديک به سه ماه ديگر به شروع رقابت‌هاي بازي‌هاي آسيايي مانده، تيم فوتبال «اميد» ايران حميد اسـتيلي را به‌عنوان مدير فني‌اش شناخت! حرکتي تازه و شايد رو به جلو به اين اميد که‌ «اميدها» در رقابت‌هاي پيش‌رو نااميد نشوند. بااين‌حال موردي که‌ هنوز داسـتان تيم ملي اميد را داسـتاني پيچيده جلوه مي‌دهد، اختلاف‌نظر در سطح برنامه و مديريت با تيم ملي بزرگ‌سالان ايران اسـت. اين تيم که‌ آخرين‌بار خاکپور را به‌عنوان سرمربي بالاي سرش داشت، از رسيدن به بازي‌هاي المپيک ٢٠١٦ ريو بازماند تا حسرت رسيدن به اين رقابت‌ها ٤٠ ساله شود. بعد از اتمام رقابت‌هاي انتخابي المپيک؛ مشابه با اتفاقي که‌ هربار رخ داده، تيم اميد به حال خودش رها شد تا باز هم در آستانه يک رقابت و تورنمنت ديگر، يکي، دو نفر معرفي شوند تا به امور اين تيم که‌ دومين تيم ملي ايران در …
توافق مدیران تیم امید با کرانچار

نکاتی در مورد انتخاب تخت‎خواب نوزاد


نامه نیوز: با انتخاب حمید اسـتیلی به عنوان مدیر جدید تیم امید، جلسات متعددی برای انتخاب سرمربی ایـن تیم انجام شد و گزینه های خیلی مورد مذاکره قرار گرفتند.
در همین راسـتا مذاکرات فشرده ای با زلاتکو کرانچار سرمربی اسبق پرسپولیس و سپاهان انجام شده و طرفین به توافقات بسیار خوبی هم دست پیدا کرده اند.
البته کرانچار که‌ در فصل جاری سرمربی سپاهان بود و جایش را به ابراهیم زاده داد، چند سال قبل هم گزینه هدایت تیم ملی امید بود اما به دلایلی غیر فوتبالی اجازه کار در ایـن سمت به او داده نشد.
به نظر می رسد در صورت تائید مراجع دیصلاح، به زودی نام کرانچار به عناون سرمربی جدید تیم امید معرفی خواهد شد، مگر ایـنکه‌ بار دیگر پای مسایل غیر فوتبالی به ایـن داسـتان کشیده شود.
تیم ملی امید باید برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا آماده شود اما …

  • فوتبال
  • کاوه، پسری با انتخاب‌های درست


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *