خانه / فوتبال / حساس‌ترین هفته آخر تاریخ لیگ یک به همراه توضیحات

حساس‌ترین هفته آخر تاریخ لیگ یک به همراه توضیحات

حساس‌ترین هفته آخر تاریخ لیگ یک ، نگاهی به دیدار های حساس لیگ برتر در هفته ۲۹ ، ضعیف‌ترین سپاهان تاریخ «ناپلئونی» در لیگ ماند! ، هجومی‌ترین تیم‌های تاریخ لیگ برتر ایران ، الدحیل – العین، حساس‌ترین پلی‌آف غرب آسیا ، ترین‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر .
ورزش سه: نتایج رقم خورده در هفته سی و سوم مسابقات لیگ دسته اول پیش بینی ها را کاملا به هم ریخت و حالا ۴ تیم شامل دو تیم مازندرانی، یک تیم خوزستانی و یک تیم تهرانی در هفته آخر شانس صعود دارند.
 امروز در حساس ترین بازی هفته نساجی با یک …

حساس‌ترین هفته آخر تاریخ لیگ یک

ورزش سه: نتایج رقم خورده در هفته سی و سوم مسابقات لیگ دسته اول پیش بینی ها را کاملا به هم ریخت و حالا ۴ تیم شامل دو تیم مازندرانی، یک تیم خوزستانی و یک تیم تهرانی در هفته آخر شانس صعود دارند.

 امروز در حساس ترین بازی هفته نساجی با یک نمایش برتر ۲ بر صفر فجرسپاسی را شکست داد و این‌ تیم را از گردونه صعود خارج کرد. در عین حال، بادران با شکست مسجدسلیمان صدرنشین باز هم مانع از صعود زودهنگام شاگردان محمود فکری به لیگ برتر شد تا آن‌ها سرنوشت را در هفته آخر و در بازی خانگی جستجو کنند. خونه به خونه هم با تساوی بدون گل در کرج و کسب یک امتیاز از این‌ بازی بسیار سخت در رده دوم باقی ماند و با تفاضل گل بهتر بخت خیلی برای صعود دارد.

همه چیز در مورد آخر تاریخ ترین حساس لیگ هفته

* در هفته پایانی نفت مسجدسلیمان مقابل مس رفسنجان و علی سامره قرار می گیرد کـه کسب یک مساوی هم به منزله صعود نفتی ها به لیگ برتر است. اما اگر آن‌ها مقابل حریف شکست بخورند و ۳ تیم خونه به خونه، بادران و نساجی حریفان خود را شکست بدهند آن‌ وقت کار به گل شماری می کشد. البته نفت مسجدسلیمان تفاضل گل مناسبی دارد و حریفان بایـد بازی های هفته آینده را با نتیجه خوب و پرگل ببرند.

 

جزییات مطلب آخر و تاریخ و ترین و حساس و لیگ و هفته را میخوانید .

حساس ترین هفته آخر تاریخ لیگ یک

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره حساس‌ترین هفته آخر تاریخ لیگ یک

 

* خونه به خونه با تساوی مقابل اکسین در کرج کار صعود را به هفته بعد موکول کرد اگرچه آن‌ها حتی در صورت پیروزی باز هم نیازمند کسب نتیجه در آخرین بازی مقابل برق نوین در خانه بودند. خونه به خونه کـه حالا با ۶۱ امتیاز هم امتیاز نساجی است به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به حریف حاشیه امنیت خوبی دارد اما ممکن است کار این‌ تیم در هفته پایانی مقابل شاگردان رحمان رضایی گره بخورد. این‌ چیزی است کـه نساجی و بادران آرزو دارند تا بجای این‌ تیم در رتبه دوم جدول قرار بگیرند.

تاکید بر اجرای مستمر لغو تحریم‌های مرتبط استه‌ای در نشست وین

 

توضیحات بیشتر در موردآخر تاریخ ترین حساس لیگ هفته

حساس ترین هفته آخر تاریخ لیگ یک

 

شما مطلب حساس‌ترین هفته آخر تاریخ لیگ یک را می خوانید .

* نساجی مازندران امروز دو گل در دقایق ابتدایی و انتهایی بازی زد تا کار صعود را برای فجر تمام کند و همچنان نزدیکترین تعقیب کننده خونه به خونه باشد. آن‌ها با این‌ ۳ امتیاز به تیم اسکوچیچ چسبیده اند و در هفته پایانی مقابل راه آهن قعرنشین قرار خواهند گرفت و همه پیش بینی می کنند این‌ مسابقه به سود آن‌ها به اتمام برسد. البته آن‌ها بایـد این‌ بازی را با نتیجه خوب و با اختلاف بیش از ۵ گل تمام کنند تا شانس جدی صعود باشند. جواد نکونام کـه امروز تیمش را در یک بازی برتر به پیروزی هدایت کرد، در این‌ یک هفته بایـد روی روحیه تیم کار کند تا در بازی ای کـه مقابل اولین تیم حرفه ای زندگی اوست سربلند بیرون بیاید.

 

آخر تاریخ ترین حساس لیگ هفته

حساس ترین هفته آخر تاریخ لیگ یک

 

* اما بادران امروز کار بزرگی کرد و با تک گل محمد آبشک حریف صدرنشین خود را شکست داد. بادران با ۵۹ امتیاز و تفاضل گل ۲۳+ در صورتی به دور بعد صعود می کند کـه در بازی آخر مقابل ماشین سازی به پیروزی برسد و نساجی و خونه به خونه مقابل حریفان امتیاز بدهند. البته آن‌ها شانس خیلی برای صعود ندارند اما نتیجه ای کـه امروز در لیگ به دست آوردند رقابت در دسته اول را داغ و داغ تر نگه داشت.

 

این‌ مطلب در مورد آخر تاریخ ترین حساس لیگ هفته می باشد .

حساس ترین هفته آخر تاریخ لیگ یک

 

حساس‌ترین هفته آخر تاریخ لیگ یک

این‌ اولین باری است کـه تیم های صعودکننده به لیگ دسته اول به امتیازی بیش از ۶۰ محتاج شده اند. در دوره های پیشین کسب این‌ امتیاز به منزله صعود به لیگ برتر بود اما حالا حداقل ۴ تیم از این‌ حدنصاب عبور می کنند. این‌کـه کدام تیم در هفته پایانی به لیگ برتر صعود می کند مهمترین سوال فوتبال ایران در روزهای پیش روست. در روزهای کـه جذاب ترین و شاید خونین ترین کری ها بین هواداران تیم ها در رسانه های اجتماعی آسمان لیگ یک را پر از ابر خواهد کرد. این‌ حساس ترین دوره لیگ یک در تاریخ این‌ رقابت هاست. به جهنم جذابیت خوش آمدید.

آخر, تاریخ, ترین, حساس, لیگ, هفته
برترین و جالب ترین عکس نوشته های چهارشنبه سوری |عکس پروفایل چهارشنبه سوری

کمالوند- تراکتور؛ خاطراتی کـه از یاد نمی‎رود

به نقل از سایت ورزش ۳ و به گزارش پارس کمالوند- تراکتور؛ خاطراتی کـه از یاد نمی‎رود و دیدار صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی با جذابیت بالایی برگزار خواهد شد. به گزارش “ورزش‌سه”، یکی از حساس ترین مسابقات هفته چهاردهم لیگ برتر، دیدار صنعت نفت آبادان …
نگاهی به دیدار های حساس لیگ برتر در هفته ۲۹


در هفته ۲۹ لیگ برتر فوتبال کشورمان, دیدار های حساسی برگزار خواهد شد کـه نگاهی خواهیم کرد به این‌ دیدار ها!نبرد نایب‌ قهرمانی لیگ برتر در صدرلیگ برتر فوتبال ایران به هفته‌های پایانی خود رسیده است. در هفته پیش رو با برگزاری دو هفته ۲۹ و ۳۰، لیگ هفدهم به اتمام می‌رسد. هفته بیست و نهم و سی‌ام با برگزاری ۸ دیدار هم‌زمان برگزار می‌شود. در همین راستا فردا (یک‌شنبه) هشت دیدار در هفته بیست و نهم برگزار می‌شود کـه برای ۱۱ تیم از ۱۶ تیم، سرنوشت‌ساز است. پنج تیم سایپا، ذوب‌آهن، استقلال، پیکان و فولاد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و شش تیم تراکتورسازی، سپاهان، سپیدرود، پدیده، استقلال خوزستان و نفت برای فرار از سقوط می‌نبردند.ذوب‌آهن – پرسپولیسشاگردان قلعه‌نویی برای این‌ دیدار دو انگیزه دارند. یکی گرفتن انتقام شکست تحقیر آمیز ۴ بر صفر در دیدار رفت و دوم نیاز مبرم به پیروزی در این‌ دیدار برای کسب …
این‌یستا به لیگ چین می‌رود


ایسنا: به نقل از آس، هفته گذشته از لحاظ ورزشی برای آن‌درس این‌یستا خوب نبود. هافبک بارسلونا شکست سختی را در لیگ قهرمانان تجربه کرد و رم با پیروزی ۳ بر صفر به نیمه نهایی راه یافت. او پس از بازی جز معدود بازیکنانی بود کـه مقابل رسانه‌ها حاضر شدند. بارسا لیگ قهرمانان را از دست داد اما می‌تواند فاتح لالیگا و کوپا دل ری شود.
با این‌ حال حذف بارسلونا باعث شد این‌یستا تصمیم نهایی را درباره آینده‌اش بگیرد. او بارسلونا را ترک خواهد کرد و در لیگ چین پا به توپ خواهد شد. این‌ اتفاق ۳۰ ژوئن رخ خواهد داد و او سه فصل برای تیم چینی کـه هنوزش نامش فاش نشده است بازی خواهد کرد.
اعضای باشگاه بارسلونا از این‌ موضوع خبر دارند. این‌یستا قرار است دوشنبه هفته آینده به صورت رسمی درباره آینده‌اش صحبت کند. …

نمره آزمون در هفته بیست و چهارم لیگ کشور روسیه
  • فوتبال
  • حساس‌ترین هفته آخر تاریخ لیگ یک


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *