خانه / فوتبال / یاوری: این‌ بازیکنان به درد سپاهان نمی‌خورند! به همراه توضیحات

یاوری: این‌ بازیکنان به درد سپاهان نمی‌خورند! به همراه توضیحات

یاوری: این‌ بازیکنان به درد سپاهان نمی‌خورند! ، مورینیو:بازیکنان منچسترسیتی با یک نسیم زمین می‌خورند! ، شعار هواداران سپاهان علیه کرانچار و بازیکنان/ فردوسی‌پور دچار دردسر شد ، یاوری: امروز روز حمایت هست نه قهر و دوری ، ضعیف‌ترین سپاهان تاریخ «ناپلئونی» در لیگ ماند! ، چشمی بازی با سپاهان را هم از دست داد؟ .
ورزش سه:  تیم فوتبال سپاهان کـه همچنان با کسب ۵ عنوان قهرمانی بهترین تیم تاریخ لیگ برتر به شمـار می رود، روز گذشته یک شکست تلخ دیگر را تجربه کرد تا ضعیف ترین نتایج این‌ تیم در تاریخ لیگ برتر رقم بخورد و اعتراضات از بازیکنان، مربیان و البته مدیران باشگاه به …

یاوری: این‌ بازیکنان به درد سپاهان نمی‌خورند!

ورزش سه:  تیم فوتبال سپاهان کـه همچنان با کسب ۵ عنوان قهرمانی بهترین تیم تاریخ لیگ برتر به شمـار می رود، روز گذشته یک شکست تلخ دیگر را تجربه کرد تا ضعیف ترین نتایج این‌ تیم در تاریخ لیگ برتر رقم بخورد و اعتراضات از بازیکنان، مربیان و البته مدیران باشگاه به اوج برسد.

محمود یاوری پیشکسوت باشگاه سپاهان کـه پس از اخراج کرانچار به عنوان مشاور فنی به تیم اضافه شد، در گفتگو با یکی از برنامه های ورزشی تلویزیونی اصفهان در مورد دلایل این‌ شرایط عجیب گفت:

همـه چیز در مورد درد سپاهان

دلالان اجازه نمی دهند تیم‌ها نفس بکشند و آرامش داشته باشند.

وی صحبت هایش را در مورد کرانچار این‌گونه ادامه داد: کرانچار مربی ۳ سال قبل نبود و اتفاقاتی رخ داد کـه وی به سپاهان تحمیل شد. مربی کـه بسیار ملاحظه کار و محتاط بود و نتوانست با داشته‌های تیمش ارتباط برقرار کند. اگر بخواهیم حقیقت را بگوییم سپاهان طی دو فصل گذشته ابزار لازم برای قهرمانی و حضور در جمع مدعیان را نداشت و نتیجه این‌ شد کـه تیم سپاهان در چنین جایگاهی قرار گیرد.

جزییات مطلب درد و سپاهان را میخوانید .

یاوری افزود: در هفتـه‌های پایانی لیگ، تیم نفت تهران به نفع سپاهان بازی کرد و با نتایجی کـه گرفت، سقوطش را قطعی کرد تا خیال سپاهان راحت شـود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره یاوری: این‌ بازیکنان به درد سپاهان نمی‌خورند!

وی در پاسخ به این‌ سؤال کـه آیا سپاهان با ابراهیم زاده و این‌ بازیکنان سال آینده می‌تواند سهمیه آسیا بگیرد یا خیر، گفت: در مورد مربی نمی‌توانم نظر بدهم ولی با این‌ بازیکنان خیر.

علت درد پستانها در خانم ها، داروهای نسخه‎ای درمانی
توضیحات بیشتر در مورددرد سپاهان

خلاصه بازی هستقلال خوزستان ۳ – سپاهان ۲


 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کـنید

احمدزاده تکذیب کرد: به سپاهان نمی‌روم


آی اسپورت: فرشاد احمدزاده یکی از بازیکنانی هست کـه هنوز قراردادش با پرسپولیس را تمدید نکرده و قرار هست بعد از پایان فصل پای میز مذاکره با مدیران پرسپولیس بنشیند. در چنین شرایطی شایعه شده کـه او فصل آینده راهی سپاهان خواهد شد به خصوص آن‌کـه احمدزاده بعد از نیمکت نشینی جلوی السد، دیروز هم فقط ۱۰ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد. فرشاد در واکنش به این‌ شایعه گفته:” من در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می کنم و به تیم دیگری فکر نمی کنم.” این‌ یعنی این‌کـه خبری از رفتن او به سپاهان یا تیم دیگری در لیگ برتر نیست اما احمدزاده هیچ توضیحی درباره پیشنهادهای خارجی اش نداده. پیش از این‌ گفته می شد او از تیم هایی در هلند و قطر پیشنهاد دارد و شاید شمـاره ۱۰ قرمزها به مانند امیری و محرمی منتظر مشخص شدن تکلیف پیشنهادهای …
ضعیف‌ترین سپاهان تاریخ «ناپلئونی» در لیگ ماند!


خبرگزاری مهر: تیمی کـه هنوز هم با ۵ قهرمانی پر افتخارترین تیم رقابتهای لیگ برتر هست و شعار معروف هوادارانش با این‌ مضمون کـه: «حالا حالا قهرمانیم» اصلی ترین مشخصه آن‌ هست، حالا به روزی افتاده کـه اگر ضعف مفرط تیم هایی مثل نفت و سیاه جامگان نبود کـه با سقوط زودهنگامشان خیال سایر تیم ها را راحت کردند، این‌ تیم حالا باید برای سقوط نکردن تلاش می‌کرد.
سپاهان در این‌ فصل آن‌قدر شکست خورده کـه تعداد آن‌ دو برابر پیروزی هایش باشد. کمتر تیمی در لیگ برتر یافت می شـود کـه حداقل در یکی از بازی های رفت و برگشت سپاهان را شکست نداده باشد. پر افتخارترین تیم لیگ برتر کـه ضعیف ترین دوران تاریخش را تجربه می کند، آن‌قدر ضعیف هست کـه بتوان گفت ناپلئونی در لیگ برتر ماندگار شد.
ضعیف ترین سپاهان تاریخ در هفتـه بیست و نهم مقابل یک …

هر مُسکن کدام درد را آرام می‌کند؟
  • فوتبال
  • یاوری: این‌ بازیکنان به درد سپاهان نمی‌خورند!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *