خانه / اخبار اقتصادی / ضرورت مدیریت استفاده برق به همراه توضیحات

ضرورت مدیریت استفاده برق به همراه توضیحات

ضرورت مدیریت استفاده برق ، رایگان شدن آب و برق مدارس نقض مدیریت استفاده است ، ضرورت مدیریت استرس برای مادران دارای کودکان فلج مغزی ، مدیریت سبز کمک موثری در تامین فضای آموزشی است/ ضرورت ساماندهی مدارس با دانش‌آموزان کمتر از ۴۵ نفر ، ضرورت استفاده ویتامین‌هـای A و E برای مبتلایان به «شب کوری»/ دید مناسب برای رانندگی کردن مبتلایان به RP کافی نیست ، ابلاغ آئین نامه مدیریت خدمات ناباروری تا پایان سال/ فعالیت ۱۰۰ درصدی کمیته مدیریت بحران در نوروز .
باشگاه خبرنگاران جوان: خوش خلق مدیرعامل برق منطقه ای تهران در برنامه گفتگوی ۱۸:۳۰ در خصوص ضرورت مدیریت استفاده برق تصریح کرد:در تابستان گذشته ۵۵هزار مگابایت استفاده برق داشتیم که‌ ۳ تا ۴ هزار مگابایت صرفه جویی نسبت به سال پیش از ان صورت گرفت .
وی درباره روش هـای صرفه جویی …

ضرورت مدیریت استفاده برق

باشگاه خبرنگاران جوان: خوش خلق مدیرعامل برق منطقه ای تهران در برنامه گفتگوی ۱۸:۳۰ در خصوص ضرورت مدیریت استفاده برق تصریح کرد:در تابستان گذشته ۵۵هزار مگابایت استفاده برق داشتیم که‌ ۳ تا ۴ هزار مگابایت صرفه جویی نسبت به سال پیش از ان صورت گرفت .

وی درباره روش هـای صرفه جویی گفت: این‌ روش ها به صورت کلی مطرح شده است به طور مثال استفاده از وسائل کم استفاده در زمینه هـای مختلف اما رفتار نوع استفاده هموطنان ، نقش تعیین کننده در میزان صرفه جویی دارد.

همـه چیز در مورد برق ضرورت مدیریت استفاده

خوش خلق اظهار داشت:در کل ارزان بودن قیمت انرژی در کشور ما یکی از دلایل استفاده بالا است؛ ارزش برق در سبد خانوار ایـرانی ناچیز است.

این‌ مقام مسئول افزود:یک ضعف دیگر این‌ است که‌ نتوانسته ایم سختی تولید برق و ارزش واقعی ان را به مردم نشان دهیم.

جزییات مطلب برق و ضرورت و مدیریت و استفاده را میخوانید .

وی تصریح کرد:در سالهـای گذشته گسترش لامپ هـای کم استفاده پیک استفاده شب را کاهش داد و به روز منتقل کرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ضرورت مدیریت استفاده برق

خوش خلق در خصوص راهکارهـای مناسب در خانه برای کاهش استفاده برق گفت:توجه به برخی نکات ریز ، میزان استفاده برق در منازل را کاهش می دهد به طور مثال میزان باز و بسته شدن درب و حجم مواد داخل یخچال در استفاده انرژی تاثیر دارد و یا در آوردن شارژرها از برق نیز منجر به کاهش استفاده می شـود همچنین بکاربردن پنجره هـای دو جداره در ساختمان می تواند در کاهش استفاده انرژی تاثیر گذار باشد.

این‌ مقام مسئول افزود:بخش دیگر استفاده به شبکه‌ توزیع برمی گردد: یکی از این‌ نکات، توزیع لامپ کم استفاده و کمک هـای وزارت نیرو به صنایع در ساخت پمپ هـای کولر ها و استفاده از تکنولوژی برتر در صنعت برق است .

استفاده این‌ترنت در پیام‌رسان سروش تا پایان سال رایگان است

مدیرعامل برق منطقه ای تهران اظهار داشت:هم اکنون ما ۳۵ میلیون مشترک در کشور داریم که‌ با استفاده بیشتر به محیط زیست نیز صدمه می زنیم؛ خوشبختانه در سال هـای اخیر با کمک وزارت نفت سوخت هـای فسیلی حذف شده است ولی از جهتی نیروگاه هـای برق ابی با کمبود آب مواجه شده اند اما می توانیم برای جبران این‌ کمبودها ، مدیریت استفاده داشته باشیم .

توضیحات بیشتر در موردبرق ضرورت مدیریت استفاده

وی افزود:ما ۲۰۰ ساعت استفاده پیک داریم و اگر در دوره ۱۰۰ روزه تابستان مردم همکاری کنند با منابع حاصل از صرفه جویی ،سرمایه گذاری ها در بخش هـای دیگر انجام می شـود.

خوش خلق گفت:یک پنجم استفاده برق کشور در تهران و البرز و قم است . یکی از مشکلات استفاده بیش از حد انرژی، فرسودگی شبکه‌ است که‌ با استفاده کم این‌ شبکه‌ بهسازی خواهد شد .

شمـا مطلب ضرورت مدیریت استفاده برق را می خوانید .

وی گفت: در حال حاضر ۳۵ درصد استفاده برق در بخش خانگی ، ۱۲ درصد در حوزه کشاورزی و ۴۵ درصد در تولید است و کشور ما یک کشور پراستفاده محسوب می شـود و ما با این‌ روند استفادهی، انرژی را از نسل هـای آینده قرض می گیریم.

این‌ مقام مسئول گفت:در زمینه زیر ساخت ها با وجود فرسودگی و چالش هـای موجود ، پیش بینی می کنیم در تابستان مشکل خاصی در زمینه تولید برق نداشته باشیم اما با توجه به کمبود آب در نیروگاههـای برق ابی به خصوص در جنوب کشور در این‌ زمینه مشکلاتی را خواهیم داشت .

برق ضرورت مدیریت استفاده

خوش خلق تصریح کرد:ما بایـد به سمت فناوری هـای جدید برویم؛ در تهران ۱۵۰۰ کیلومتر کابل زیرزمینی داریم که‌ ۵۰۰ کیلومتر ان بهسازی شده و رویکرد کلی بهینه سازی با تکنولوژی جدید است و در سال حمایت از کالای ایـرانی صنعت برق در حوزه بهره گیری ار تجهیزات بومی پیش رو است .

چقدر کالای چینی در داخل کشور استفاده می‌شـود؟

پایتخت‌نشینان امسال چقدر برق استفاده کرده‌اند؟

ایسنا: مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران گفت: براساس آمار میزان استفاده برق در سال ۱۳۹۶ در تهران نسبت به سال ۱۳۹۵ حدود ۵.۸ درصد افزایش داشته است. غلامرضا خوش‌خلق با اشاره به میزان رشد استفاده برق در تهران طی سه سال اخیر، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۴ میزان استفاده برق رشد چندانی نسبت به سال گذشته نداشت. وی با بیان این‌‌که‌ در سال ۱۳۹۴ میزان رشد استفاده برق نسبت به سال ۱۳۹۳ تنها نیم درصد بوده است، ادامه داد: علت این‌ امر را می‌توان صرفه‌جویی مشترکان و یا عدم افزایش درجه حرارت عنوان کرد. مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران در خصوص میزان رشد استفاده برق در سال ۱۳۹۵ نسبت به سال ۱۳۹۴، گفت: در سال گذشته شاهد ۶.۲ درصد رشد استفاده برق نسبت به سال قبل بودیم. به گفته خوش‌خلق، این‌ عدد رشد بسیار چشمگیری بود که‌ اگر کارهـای …
تاکید بر لزوم مدیریت استفاده آب و انرژی با استفاده از ICT

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه مشترک با رضا اردکانیان وزیر نیرو، با بیان این‌که‌ بر اساس برنامه ششم بایـد پهنای باند ۲۰ مگابیت بر ثانیه را به ۸۰ درصد خانوارها برسانیم، گفت: بدین منظور توسعه فیبرنوری بایـد به سرعت انجام شـود و همکاری حوزه ارتباطات با شرکت هـای توزیع برق می تواند این‌ سرعت را بیشتری کند.
وی استفاده از شبکه‌ هـای موجود توزیع برق برای توسعه دسترسی مردم به ارتباطات پرسرعت را بسیار موثر دانست و افزود: استفاده از شبکه‌ هـای موجود توزیع برق هم به ما کمک می کند و هم به وزارت نیرو، چراکه‌ اجرای طرح هوشمندسازی کنتورخوانی در کاهش هزینه ها و سهولت بررسی میزان استفاده مشترکان بسیار موثر است و از طرفی استفاده از شبکه‌ برق، توسعه فیبرنوری را آسانتر می کند.
آذری جهرمی با اشاره به این‌که‌ برای هوشمندسازی …
برنامه Datally ؛ اپلیکیشن جدید گوگل برای مدیریت و کاهش استفاده

دانلود Download Manager for Android FULL 5.10.12020 ؛ برنامه قدرتمند مدیریت دانلود

به نقل از سایت گجت نیوز و به گزارش پارس برنامه Datally ؛ اپلیکیشن جدید گوگل برای مدیریت و کاهش استفاده پهنای باند و

برنامه Datally که‌ به تازگی توسط گوگل برای سیستم عامل اندروید معرفی شده است، امکان مدیریت پهنای باند و استفاده اپلیکیشن هـای مختلف از این‌ترنت را فراهم می‌کند.

هدف از توسعه برنامه Datally را علاوه بر نیاز کاربران به شناسایی اپلیکیشن هـایی که‌ بیشترین استفاده را دارند، می‌توان کنترل و جلوگیری از استفاده بیش از حد عنوان کرد. این‌ برنامه جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا اطلاعات مربوطه را به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و یا ماهانه مشاهده کنند.
همچنین با فعال کردن حالت Data Saver، تمامی فعالیت‌هـای اپلیکیشن هـای مختلف در پس‌زمینه به صورت زنده ردیابی شده و کاربران با لمس تنها یک دکمه، قادر به متوقف کردن برنامه‌ مورد نظر خواهند بود.
یکی دیگر از قابلیت‌هـای کاربردی برنامه Datally ، باخبر کردن کاربران از این‌ترنت وای فای رایگان …

  • اخبار اقتصادی
  • ضرورت مدیریت استفاده برق


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *