خانه / فوتبال / ایـرانجوان رفت تا شاهین بیاید به همراه توضیحات

ایـرانجوان رفت تا شاهین بیاید به همراه توضیحات

ایـرانجوان رفت تا شاهین بیاید ، صعود پاشازاده با شاهین بوشهر به لیگ یک ، ناکامی گروه تروریستی «شاهین هـای کردستان» در ترور خانواده اردوغان ، شهادت مامور پلیس در شاهین دژ + جزییات ، سه شاهین طلایی تبلیغات ایـران برای همراه اول ، افتخاری: شفر گفت زود است مجیدی بیاید .
مهر: درست یک هفتـه بعد از آن‌ کـه شهر فوتبالی بوشهر جشن صعود تیم قدیمی شاهین (شهرداری) بوشهر به لیگ یک را برپا کرد، تیم ایـرانجوان غزل خداحافظی از لیگ یک را خواند و راهی لیگ دسته دوم کشور شد تا شهر فوتبالی بوشهر کـه فوتبالیست‌هـای خیلی در سطح اول فوتبال …

ایـرانجوان رفت تا شاهین بیاید

مهر: درست یک هفتـه بعد از آن‌ کـه شهر فوتبالی بوشهر جشن صعود تیم قدیمی شاهین (شهرداری) بوشهر به لیگ یک را برپا کرد، تیم ایـرانجوان غزل خداحافظی از لیگ یک را خواند و راهی لیگ دسته دوم کشور شد تا شهر فوتبالی بوشهر کـه فوتبالیست‌هـای خیلی در سطح اول فوتبال ایـران دارد به صورت همزمان داراری دو تیم در لیگ یک نباشد. گویی بوشهر ظرفیت دو تیم لیگ یکی را ندارد. باید یکی برود تا یکی بیاید. باید ایـرانجوان برود تا جا برای شاهین باز شـود.

شاهین بوشهر از قدیمی ترین تیم هـای فوتبال ایـران است کـه روزگاری به سطح اول فوتبال ایـران هم رسید و در لیگ برتر با هواداران پرشورش حضور یافت. ایـن تیم حتی به فینال جام حذفی هم رسید و در یک قدمی کسب اولین جام تاریخش ایستاده بود کـه مقابل استقلال در ضربات پنالتی کم آورد.

همه چیز در مورد

شاهین بعد از آن‌ دچار مشکلات مالی و مدیریتی شد و ایـن مشکلات باعث شد تا ایـن تیم از لیگ برتر به لیگ یک و سپس به لیگ دو سقوط کند. اما مشکلات مالی و مدیریتی همچنان حلقه محاصره را بر ایـن تیم تنگ می‌کرد و ایـن روند آن‌قدر ادامه پیدا کرد تا کار آن‌ به انحلال کشید.

بعد از چند سال شاهین با هویتی جدید و تحت نظر شهرداری دوباره متولد شد. شاهینی دیگر تا یاد و خاطره شاهین پر قدمت بوشهر را زنده کند. شاهین جدیدی کـه می‌تواند جانشینی برای شاهین منحل شده قدیم باشد. ایـن تیم در فصل جاری در لیگ دسته دوم حضور داشت و بعد از صعود به مرحله دوم مسابقات با هدایت مهدی پاشازاده به لیگ دسته اول صعود کرد کـه ایـن صعود مقارن شد با سقوط ایـرانجوان از لیگ یک به لیگ دو.

جزییات مطلب را میخوانید .

در فصل آینده بوشهر همچنان یک تیم در لیگ یک دارد و یک تیم در لیگ دو. با ایـن تفاوت کـه بر خلاف فصل جاری، در فصل بعد شاهین شهرداری بوشهر در لیگ دسته اول حضور دارد و ایـرانجوان در لیگ دسته دوم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ایـرانجوان رفت تا شاهین بیاید

  • فوتبال
  • ایـرانجوان رفت تا شاهین بیاید


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *