خانه / فوتبال / ادین ژکو: ۱۸۰ دقیقه با رویا فاصله داریم به همراه توضیحات

ادین ژکو: ۱۸۰ دقیقه با رویا فاصله داریم به همراه توضیحات

ادین ژکو: ۱۸۰ دقیقه با رویا فاصله داریم ، دو گل تکرار نشدنی تاریخ فوتبال به فاصله ۴ دقیقه+فیلم ، فاصله ۴۳ دقیقه‌ای بوفون تا ثبت رکوردی جدید ، والورده: ۲ برد تا قهرمانی فاصله داریم ، عواقب مهاجرت فرزند پیش‌روی رویا نونهالی در وقت رویا + عکس های ، کلانتری: ۳ بازی دیگر تا لیگ برتر فاصله داریم .
ورزش سه: ادین ژکو، گلزن باتجربه رم اعتراف کرد بازی کردن برابر تیمی هجومی مانند لیورپول آسان نخواهد بود.
 
 رم کـه در مرحله قبل موفق به شگفتی سازی شده و بارسا را حذف کرد، حالا برابر لیورپولی قرار خواهد گرفت کـه در دور قبلی با اقتدار سیتی را کنار زد.
 

ادین ژکو گفت: …

ادین ژکو: ۱۸۰ دقیقه با رویا فاصله داریم

ورزش سه: ادین ژکو، گلزن باتجربه رم اعتراف کرد بازی کردن برابر تیمی هجومی مانند لیورپول آسان نخواهد بود.

 

همه چیز در مورد دقیقه رویا فاصله

 رم کـه در مرحله قبل موفق به شگفتی سازی شده و بارسا را حذف کرد، حالا برابر لیورپولی قرار خواهد گرفت کـه در دور قبلی با اقتدار سیتی را کنار زد.

 

جزییات مطلب دقیقه و رویا و فاصله را میخوانید .

ادین ژکو: ۱۸۰ دقیقه با رویا فاصله داریم

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ادین ژکو: ۱۸۰ دقیقه با رویا فاصله داریم

ادین ژکو گفت: “دیدار برابر لیورپول مهم ترین بازی فصل ما خواهد بود زیرا ما طی ۱۸۰ دقیقه می توانیم به فینال برسیم و ایـن اتفاق رویای ماست.

غلبه بر لیورپول آسان نیست زیرا انها نیز تیمی با یک سرمربی تهاجمی استند کـه فوتبال را به سبک رم ارائه می دهد. من بازی لیورپول برابر منچسترسیتی را تماشا نکردم، زیرا همان موقع خودمان هم بازی داشتیم. اما با دیدن نتیجه می توان به قدرت لیورپول پی برد زیرا به ثمر رساندن ۵ گل مقابل تیمی مانند منچسترسیتی آسان نیست.”

توضیحات بیشتر در مورددقیقه رویا فاصله

دو گل تکرار نشدنی تاریخ فوتبال به فاصله ۴ دقیقه+فیلم


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۴ خرداد ۹۷) در روسیه شروع خواهد شد و ۳۲ تیم راه یافته به ایـن تورنمنت بسیار مهم، برگی دیگر از تاریخ پرداستان و پرطرفدار توپ گرد را خواهند نوشت.
دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۱۹۸۶ مکزیک، میان دو تیم انگلیس و آرژانتین کـه از نظر سیاسی هم رابطه خوبی با هم ندارند یکی از ماندگارترین دیدارهای تاریخ جام جهانی شد و دو گل تاریخی و بی نظیر در ان به ثمر رسید.
دیگو مارادونا ۴ دقیقه پس از زدن گل معروف به «دست خدا» در دیدار آرژانتین و انگلیس در یک چهارم نهایی جام جهانی ۱۹۸۶، «گل قرن» را در دقیقه ۵۵ به زیبایی به ثمر رساند!
مارادونا با دست توپ را از بالای سر پیتر شیلتون، دروازه بان بلند قامت سه شیرها عبور داد و یک گل تاریخی را به ثمر …
کیت ایـران؛ همچنان آفتاب – مهتاب ندیده!

والورده: ۲ برد تا قهرمانی فاصله داریم


ورزش سه: در فاصله ۵۹ روز مانده تا شروع جام جهانی تیم های مختلف خود را در جمیع جهات برای حضور در ایـن تورنمنت آماده می کـنند. در همین راستا سرمربیان مشغول بررسی عملکرد بازیکنان خودی و همچنین انالیز حریفان استند و بازی های تدارکاتی تیم ها نیز تا حدود خیلی مشخص و قطعی شده است.
یکی از ی کـه همیشه در آستانه جام جهانی اهمیت ویژه پیدا می کند و همچنین مورد توجه و پیگیری هواداران در سراسر دنیا هم قرار می گیرد، بحث انتخاب پیراهن های ویژه جام جهانی است کـه طراحی های خاصی هم دارند؛ نکته ای کـه در بازی های دوستانه اخیر تیم های ملی در روزهای فیفادی هم مشهود بود و تیم های ملی با لباس های ویژه خود در ان بازی ها حاضر شدند.
کمپانی های مطرح تولید لباس، محصولات ویژه خود را برای اکثر تیم های …
یک دقیقه ملتهب در آزادی


ورزش سه: پرسپولیس در حالی موفق به کسب سه امتیاز ارزشمند و پیروزی برابر السد شد کـه لحظات بسیار سختی برای هواداران ایـن تیم، بازیکنان و کادر فنی سپری شد.
پس از ایـنکـه در ۱۵ دقیقه پایانی شاگردان فریرا همه جانبه برای رسیدن به گل تلاش کردند، پرسپولیسی ها در چند صحنه خوش شانس هم بودند، چرا کـه ضربات بونجاح مهاجم زهردار الجزائری السد می توانست، سرنوشت سرخپوشان را تغییر دهد و انها را به مصاف تیم اول گروه اول مسابقات بفرستد.
ایـن استرس تا ثانیه های پایانی نیز ادامه داشت و در حالی کـه هواداران و بازیکنان پرسپولیس منتظر سوت پایان بودند، یک حرکت خطرناک دیگر از بونجاح و خطای محمد انصاری موقعیت بسیار مناسبی را به السد چسبیده به خط محوطه جریمه داد.
با توجه به تبحر ژاوی در استفاده از ضربات ایستگاهی، احتمال فرو ریختن دروازه بیرانوند وجود داشت، اما قرار …

به احترام زندگی ،یک دقیقه شادی!
  • فوتبال
  • ادین ژکو: ۱۸۰ دقیقه با رویا فاصله داریم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *