خانه / فوتبال / افشاگری عادل درباره یک پنالتی عجیب به همراه توضیحات

افشاگری عادل درباره یک پنالتی عجیب به همراه توضیحات

افشاگری عادل درباره یک پنالتی عجیب ، افشاگری عجیب دروازبان مشهور درباره مورینیو! ، عجیب ترین پنالتی تاریخ؛ اعلام پنالتی بین دو نیمه و اعتراض با دستمال توالت! تصویر ، تصمیم عجیب داور در بین نیمه برای اعلام پنالتی! ، عجیب‌ترین پنالتی تاریخ در بوندس لیگا ، افشاگری خداداد عزیزی درباره تماس دلال‌ها .
 خبرآن‌لاین‌: عادل فردوسی‌پور امشب به اتفاقات مشکوک در فوتبال ورود کرد.او فاش کرد قبل از یک بازی شنیده بودند دقیقه ۳۲ پنالتی اتفاق می افتد. غیاثی مسئول اصلی کمیته داوران در آن‌ زمان گفت داور بازی را عوض کردند ولی در دقیقه ۳۷ همان مسابقه بازهم پنالتی اتفاق افتاد! منظور عادل …

افشاگری عادل درباره یک پنالتی عجیب

 خبرآن‌لاین‌: عادل فردوسی‌پور امشب به اتفاقات مشکوک در فوتبال ورود کرد.او فاش کرد قبل از یک بازی شنیده بودند دقیقه ۳۲ پنالتی اتفاق می افتد. غیاثی مسئول اصلی کمیته داوران در آن‌ زمان گفت داور بازی را عوض کردند ولی در دقیقه ۳۷ همان مسابقه بازهم پنالتی اتفاق افتاد! منظور عادل این‌ بود که‌ ظاهرا اصلا پنالتی مربوط به داور یا تعویض آن‌ نبوده بلکه‌ یک بازیکن نقش اصلی را در این‌ زمینه ایفا کرده است.

 

همـه چیز در مورد افشاگری پنالتی درباره عجیب
جزییات مطلب افشاگری و پنالتی و درباره و عجیب را میخوانید .

افشاگری عجیب دروازبان مشهور درباره مورینیو!

 به گزارشگروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ژولیو سزار که‌ دیروز از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، به لحاط فنی ۲ فصل فوق العاده را با مورینیو سپری کرده و با او فاتح لیگ قهرمانان شد.
سزار گفت: “فصل اول فعالیت زیر نظر مورینیو بسیار شیرین بود اما در فصل دوم همـه چیز دشوار شد و من همیشه با این‌ ذهنیت به زمین می رفتم که‌ اگر اشتباهی کنم ممکن است فوتبال هم همین جا تمام شود.
مورینیو در تمرینات به من می گفت تو بهترین سنگربان جهان هـستی اما بعد از یک مسابقه می گفت سطح تو در حد حضور در سری C است. مورینیو از من می خواست با پیراهن زرد بازی کنم اما آن‌ فصل لباس های دروازه بانی این‌تر به رنگ سفید، سیاه و خاکستری بود و رنگ زرد موجود نبود. اما او به من یک پیراهن زرد که‌ لباس تمرینی بود داد و من به او گفتم که‌ نمی …
تصمیم عجیب داور در بین نیمه برای اعلام پنالتی!

بهترین اشعار در مورد عید نوروز


برترین ها: در بازی این‌‌هفتـه ماین‌تس و فرایبورگ در بوندس‌لیگا در اقدامی عجیب و با استفاده از ویدئو چک در وقت استراحت بین دو نیمه برای تیم ماین‌تس پنالتی گرفته شد
 

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کـنید

افشاگری خداداد عزیزی درباره تماس دلال‌ها


خبرآن‌لاین‌: اتفاقات عجیب و غریب در دسته اول لیگ ایـران از گذشته تا به امروز وجود داشته است. 

بهروز رهبری فرد مربی سابق استیل آذین فاش کرده این‌ باشکاه در سال ۸۶ برای آن‌که‌ به لیگ برتر برسد انواع و اقسام زد و بندها را داشت. خداداد عزیزی در آن‌ فصل مدیر فنی تیم پیام مشهد بود که‌ اتفاقا توانست به لیگ برتر صعود کند.
او در این‌ باره گفته است: «من یادم نمی‌آید دقیقا چه اتفاقاتی افتاد ولی همان فصل به خود من پیش از یک بازی حساس زنگ زدند و گفتند اگر ۲۰ میلیون بدهید بازی را برایتان در می‌آورم که‌ من خیلی محترمانه به طرف گفتم برو پی کارت!»

  • فوتبال
  • افشاگری عادل درباره یک پنالتی عجیب


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *