خانه / توپ و تور / شاهین‌طبع: هدف، قهرمانی بازی‌هـای آسیایی است به همراه توضیحات

شاهین‌طبع: هدف، قهرمانی بازی‌هـای آسیایی است به همراه توضیحات

شاهین‌طبع: هدف، قهرمانی بازی‌هـای آسیایی است ، مقایسه پاداش قهرمانی در ایـران با لیگ‌هـای آسیایی ، گلزن آسیایی استقلال غایب اولین بازی ٩٧ ، کفاشیان: آمده‌ام برای بازی‌هـای آسیایی تمرین کنم! ، ذوالفقارنسب: شکست السد می‌تواند به اندازه قهرمانی برای پرسپولیس تأثیرگذار باشد/ پرسپولیس با تمام ظرفیت خود بازی نکرد ، صعود پاشازاده با شاهین بوشهر به لیگ یک .
تسنیم: مهران شاهین‌طبع، سرمربی تیم ملی بسکتبال ایـران در آستانه شروع اردوهـای تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: من و حدود ۷ نفر از ملی‌پوشان از روز ۲۰ فروردین، تمرینات را به صورت اختیاری شروع کردیم اما اردوی اصلی از امروز شروع می‌شـود. با این‌ حال تعدادی از فوتبالیستان به دلایل مختلف از …

شاهین‌طبع: هدف، قهرمانی بازی‌هـای آسیایی است

تسنیم: مهران شاهین‌طبع، سرمربی تیم ملی بسکتبال ایـران در آستانه شروع اردوهـای تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: من و حدود ۷ نفر از ملی‌پوشان از روز ۲۰ فروردین، تمرینات را به صورت اختیاری شروع کردیم اما اردوی اصلی از امروز شروع می‌شـود. با این‌ حال تعدادی از فوتبالیستان به دلایل مختلف از جمله حضور در تیم بسکتبال ۳ نفره، بازی‌هـای بین دانشگاهی و رسیدگی به کارهـای شخصی در اردو حاضر نخواهند بود.

او ادامه داد: نخستین میدانی که‌ پیش روی ماست، تورنمنتی در چین است که‌ حدود یک ماه دیگر برگزار می‌شـود. بعد از این‌ تورنمنت، همه ملی پوشان به صورت کامل در اختیار ما خواهند بود.

همه چیز در مورد بازی قهرمان

سرمربی تیم ملی در مورد بازی‌هـای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا گفت: توقع از تیم ملی بسکتبال خیلی بالاست و من امیدوارم فوتبالیستان شایسته‌ای که‌ در اردو استند به حق خود در بازی‌هـای آسیایی برسند. هدف ما قطعاً قهرمانی است ولی باید برای رسیدن به هدف خود، خیلی تلاش کنیم و زحمت بکشیم. فوتبالیستان ما تجربه خیلی داردند و کلاً تیم باتجربه‌ای در اختیار داریم ولی هرگز نمی‌توان در مورد کسب عنوان، قول خاصی داد. ما تلاش می‌کنیم تا با تمرینات خوب و موثر، تیم آماده‌ای را راهی بازی‌هـای آسیایی کنیم.

شاهین‌طبع درباره بازی‌هـای تدارکاتی پیش روی شاگردانش توضیح داد: یک تورنمنت دوستانه در ترکیه قبل از پنجره سوم انتخابی جام جهانی پیش روی ماست. همچنین در تلاش استیم تا با یک تیم باکیفیت اروپایی هم بازی کنیم.

جزییات مطلب بازی و قهرمان را میخوانید .

تیم ملی بسکتبال ایـران در پنجره سوم انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ چین با قزاقستان و قطر بازی خواهد کرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره شاهین‌طبع: هدف، قهرمانی بازی‌هـای آسیایی است
برنامه تیم‌ملی در فروردین

برنده بازی استقلال – صنعت نفت قهرمان جام حذفی می‌شـود

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش پارس برنده بازی استقلال – صنعت نفت قهرمان جام حذفی می‌شـود و …
شانس قهرمانی رئال بیشتر از بارسلونا شد

ورزش سه: حتی پیروزی ۳-۱ رئال در بازی رفت برابر پی اس جی هم باعث نشده بود تا شانس که‌کشانی ها برای قهرمانی چمپیونزلیگ بیشتر از سیتی و بارسلونا شـود.  مدافع عنوان قهرمانی دو دوره اخیر اروپا و تیمی که‌ در ۴ سال گذشته سه بار فاتح لیگ قهرمانان شده، تا هفتـه گذشته شانس سوم قهرمانی فصل جاری چمپیونزلیگ بود یعنی پایین تر از سیتی و بارسا اما برتری ۱-۲ در بازی برگشت برابر پی اس جی که‌ با یک بازی درخشان همراه بود، باعث شد تا حالا رئال، شانس شمـاره ۲ برای قهرمانی باشد.   سیتی مثل قبل شانس اول است و رئال با احتمال ۵ به ۱ شانس دوم محسوب می شـود. شانس قهرمانی بارسا نیز ۵٫۵ به ۱ است. بارسا هنوز بازی برگشت خود برابر چلسی را انجام نداده و در بازی رفت، …
قهرمان بازی هـای بن سلمان همچون صدام برایش سودی ندارد


عضو کمیسیون روابط خارجی پارلمان عراق نسبت به سیاست هـای عربستان مثل تهدید ایـران به نبرد هشدار داد و گفت: این‌ قهرمان بازی ها که‌ سودی برای رژیم صدام نداشت برای دیگران نیز نخواهد داشت.سران سعودی از سرنوشت صدام عبرت بگیرند’خالد الاسدی’ در گفتگو با خبرگزاری المعلومه عراق درخواست ولیعهد عربستان سعودی برای ادامه حضور نیروهـای آمریکایی در سوریه و مرزهـای این‌ کشور با عراق را رد کرد و به ریاض هشدار داد.این‌ قهرمان بازی ها همانطور که‌ سودی برای رژیم صدام نداشت برای دیگران (نظام عربستان) نیز نخواهد داشت .وجود نیروهـای آمریکایی در منطقه فتنه انگیر است و تنش ها را افزایش می دهد زیرا هیچ توافقی برای حضورشان انجام نشده است.وی تاکید کرد امنیت مناطق مرزی عراق و سوریه باید با همکاری بغداد و دمشق تامین شـود تا بتواند از نفوذ تروریست ها جلوگیری کند. ادامه خونریزی ها در سوریه به نفع کسی نیست، بنابراین‌ امیدواریم بحران ها و …

افتخارات گواردیولا بعد از قهرمانی تاریخی با سیتی
  • توپ و تور
  • شاهین‌طبع: هدف، قهرمانی بازی‌هـای آسیایی است


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *