خانه / آرایش و زیبایی / روش های موثر برای پاک کردن حنا از روی مو، بدن و ناخن به همراه توضیحات

روش های موثر برای پاک کردن حنا از روی مو، بدن و ناخن به همراه توضیحات

روش های موثر برای پاک کردن حنا از روی مو، بدن و ناخن ، روش های ساده و موثر برای پر کردن ابرو ، تمرین هایی موثر برای تقویت و بزرگ کردن سینه ها! ، کوتاه کردن ناخن نوزاد، چگـونه انجامش دهیم؟ ، نحوه کوتاه کردن ناخن نوزاد چگـونه است؟ ، درمان خانگی فرورفتگی ناخن در گوشت پا | راه های رشد ناخن .
استفاده از حنا برای رنگ دادن موقتی به مو یا انجام طراحی‌های زیبا روی دست بسیار دوست داشتنی و جذاب است. اما گاهی ممکن است رنگ حنا روی مو‌ها زیبا نشـود و یا به هر علت بخواهید طرح حنا را از روی پوست خود پاک کنید.ستاره در ایـنجا چند راهکار مناسب برای پاک کردن حنا از روی مو، پوست …

روش های موثر برای پاک کردن حنا از روی مو، بدن و ناخن

استفاده از حنا برای رنگ دادن موقتی به مو یا انجام طراحی‌های زیبا روی دست بسیار دوست داشتنی و جذاب است. اما گاهی ممکن است رنگ حنا روی مو‌ها زیبا نشـود و یا به هر علت بخواهید طرح حنا را از روی پوست خود پاک کنید.

ستاره در ایـنجا چند راهکار مناسب برای پاک کردن حنا از روی مو، پوست و ناخن با مواد طبیعی را به شمـا می‌آموزد تا بتوانید با کمترین آسیب رنگ حنا را از بدن خود پاک کنید.

همـه چیز در مورد بدن پاک پاک کردن روش روی موثر ناخن

روش پاک کردن حنا از روی مو

روش اول: استفاده از عسل

یکی از برترین مواد طبیعی برای پاک کردن حنا عسل می‌باشد. برای ایـن کار بایـد مقداری عسل را روی موهای خود بمالید و ۲ الی ۳ ساعت بگذارید بماند، سپس سر خود را با آب گرم و شامپو بشورید.

جزییات مطلب بدن و پاک و پاک کردن و روش و روی و موثر و ناخن را میخوانید .

روش دوم: استفاده از لیمو ترش

لیمو به خاطر خاصیت اسیدی می‌تواند حنا را از روی مو پاک کند و باعث روشن‌تر شدن مو‌ها بشـود.
یک لیمو تازه را از وسط نصف کرده و آب لیمو را بگیرید، بعد آب لیمو را با مقداری آب مخلوط کنید و روی سر خود بمالید. سپس زیر نور خورشید بروید و صبر کنید تا مو‌ها کاملا خشک بشوند.
حال مو‌های خود را بشویید و حتما از مرطوب کـننده مو بعد از شستشو استفاده کنید.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره روش های موثر برای پاک کردن حنا از روی مو، بدن و ناخن

همچنین بخوانید: آموزش مرحله به مرحله رنگ کردن و تقویت مو با رنگ حنا


روش‌های پاک کردن حنا از روی پوست

توضیحات بیشتر در موردبدن پاک پاک کردن روش روی موثر ناخن


روش اول: استفاده از آب و نمک

در یک کاسه مقداری آب و کمی نمک دریایی بریزید و انها را خوب هم بزنید. سپس ۱۵ الی ۲۰ دقیقه دست خود را درون کاسه قرار دهید. ایـن روش را هر روز تکرار کنید تا نقش حنا به طور کامل از روی پوست پاک شـود.

شمـا مطلب روش های موثر برای پاک کردن حنا از روی مو، بدن و ناخن را می خوانید .

توجه: بایـد مراقب باشید که‌ آب نمک پوست دست را خشک نکند و حتما بعد از ان از مرطوب کـننده استفاده کنید.

قوی‌ترین انتی‌بیوتیک‌های طبیعی برای رفع عفونت بدن

روش دوم: استفاده از روغن زیتون

مقداری روغن زیتون را روی پوست بریزید، سپس با پنبه‌ روغن زیتون را انقدر روی پوست ماساژ دهید تا روغن کاملا جذب پوست شـود. ایـن کار را چند بار در روز تکرار کنید تا رنگ حنا از روی پوست پاک شـود.

بدن پاک پاک کردن روش روی موثر ناخن

روش سوم: استفاده از لایه بردار

هر روز به مدت ۳ تا ۴ دقیقه روی قسمتی از پوست که‌ حنا گذاشته‌‌اید را با یک صابون یا مایع لایه بردار به آرامی ماساژ دهید. دانه‌های موجود در لایه بردار برای از بین بردن رنگ حنا از روی پوست، بسیار عالی عمل می‌کـنند.

روش چهارم: استفاده از لیمو

لیمو خواص سفید کـنندگی طبیعی دارد که‌ می‌تواند برای از بین بردن رنگ حنا از روی پوست موثر باشد.
برای استفاده از لیمو می‌توانید به ۲ روش عمل کنید:

  • اول ایـنکه‌ یک لیمو را نصف کنید و ان را به حنای روی پوست خود بمالید.
  • روش بعدی ایـن است که‌ یک کاسه را پر از آب کرده و دستتان را در ان فرو کنید، سپس آب لیمو را در ان بچکانید و اجازه دهید دست حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه در آب بماند. ایـن کار را یک یا دو بار در روز انجام دهید.

توجه: اگر روی پوست شمـا خراش و بریدگی وجود دارد، ایـن کار را انجام ندهید زیرا لیمو ممکن است باعث سوزش و تحریک ان شـود.

روش پنجم: استفاده از خمیر دندان

مقدار زیادی خمیر دندان را روی قسمت رنگ شده پوستتان بمالید و اجازه دهید تا کاملا خشک شـود. سپس ان را به آرامی از روی پوست جدا کنید. ایـن روش برای پاک کردن حنا بسیار موثر است، اگر با یک بار استفاده کاملا پاک نشد، می‌توانید دوباره امتحان کنید.

ایـن مطلب در مورد بدن پاک پاک کردن روش روی موثر ناخن می باشد .

همچنین بخوانید: زیباترین طرح های حنا روی قسمت های مختلف دست

روش بوتاکس کردن طبیعی در منزل

روش پاک کردن حنا از روی ناخن

روش های موثر برای پاک کردن حنا از روی مو، بدن و ناخن

روش اول: استفاده روغن زیتون و نمک

مقداری روغن زیتون و دو قاشق غذاخوری نمک را در یک ظرف بریزید و با هم مخلوط کنید. بعد یک تکه‌ پنبه را در مخلوط بخیسانید و به آرامی روی ناخن‌ها بمالید. ایـن کار را تا جایی انجام دهید که‌ رنگ حنا شروع به محو شدن کند. برای زودتر پاک شدن رنگ حنا می‌توانید هر روز و روزی دو بار ایـن کار را تکرار کنید.

بدن, پاک, پاک کردن, روش, روی, موثر, ناخن

روش دوم: استفاده از لیمو و جوش شیرین

نصف یک لیمو را در یک کاسه، آب بگیرید، بعد دو قاشق غذاخوری جوش شیرین به ان اضافه کنید و خوب هم بزنید. یک تکه‌ پنبه را داخل ایـن مخلوط زده و کمی خیس کنید، طوری که‌ تمام پنبه به مخلوط آغشته نشـود. سپس پنبه را روی ناخن بگذارید و با نخ، ان را به دور انگشتان ببندید.

اجازه دهید پنبه حدود دو ساعت روی ناخن بماند بعد ان را باز کنید. ولی اگر رنگ حنا خیلی تیره است، بگذارید بیشتر بماند یا ایـن کار را چند بار تکرار کنید. سپس ناخن‌ها را با آب و صابون بشویید تا رنگ حنا پاک شـود.

توجه: برای ایـنکه‌ پوست دست خشک نشـود بهتر است بعد از شستن دست‌ها از مرطوب کـننده استفاده کنید.


همچنین بخوانید: زیباترین مدل‌های حنا هندی برای هر قسمت از پا


پاک کردن لکه‌ لاک از روی فرش با چند روش ساده

پاک کردن لکه‌ لاک از روی فرش کار دشواری است خصوصا اگر لاک خشک شده باشد. در ایـنجا برای تمیز کردن لاک از روی فرش راهکار‌هایی ذکر شده است که‌ می‌توانید با ان لکه‌‌های تازه و حتی خشک لاک را از روی فرش تمیز کنید.

روش پاک کردن لکه‌ لاک تازه و لاک خشک از روی فرش
برای پاک کردن لکه‌ لاک از روی فرش به پارچه تمیز، مواد پاک کـننده لاک و آب نیاز دارید. انتخاب نوع پاک کـننده لکه‌ لاک با توجه به جنس و رنگ لاک بایـد انجام شـود.  در ایـن مطلب از بخش اسرار خانه داری مجله تصویر زندگی ، همـه نکات و راهکارهای مفیدی که‌ برای تمیز کردن فرش خود از لکه‌ لاک نیاز دارید را توضیح می دهیم.
 
پاک کردن لکه‌ لاک تازه از روی فرش
پاک کردن لاک از روی فرش وقتی لاک ناخن تازه است، بسیار ساده‌تر از لکه‌ لاک خشک است. لاک ناخن وقتی خشک بشـود …
روش پاک کردن لکه‌ استفراغ از روی لباس بچه

روش خواباندن کودکان، اشتباهات رایج

به نقل از سایت گل بانو و به گزارش پارس روش پاک کردن لکه‌ استفراغ از روی لباس بچه و
روش پاک کردن لکه‌ استفراغ از روی لباس بچه

اگر نوزادی در خانه دارید حتما می‌دانید که‌ لباس‌های کودکان زود به زود کثیف می‌شـود، لکه‌ شیر یا استفراغ کودک در هنگام بیماری یا پس از غذا خوردن از ایـن موارد است. شاید شستن لباس نوزاد با ماشین لباسشویی در حال حاضر کار سختی به نظر نرسد ولی بایـد بدانید که‌ شیوه شستشو برای انواع لکه‌‌ها متفاوت است. در ایـن مطلب نحوه پاک کردن لکه‌ استفراغ از روی لباس کودک و نوزاد را برای شمـا شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید.
در مورد شستشوی لباس کودک و نوزاد به یاد داشته باشید شوینده‌ای که‌ استفاده می‌کنید بایـد ملایم باشد. شوینده‌های قوی ممکن است داخل بافت پارچه باقی بمانند و به پوست نوزاد آسیب برسانند. معمولا صابون‌ها برای شستشوی لباس نوزاد مناسب‌تر استند …
روش پاک کردن لاک از روی فرش

مراقب باشید مواد شیمیایی فرشتان را خراب نکند

پاک کردن لاک از روی فرش کار دشواری است خصوصا اگر لاک خشک شده باشد. در ایـنجا برای تمیز کردن لاک از روی فرش راهکار‌هایی ذکر شده است که‌ می‌توانید با ان لکه‌‌های تازه و حتی خشک لاک را از روی فرش تمیز کنید.

 برای پاک کردن لاک از روی فرش به پارچه تمیز، …

  • آرایش و زیبایی
  • روش های موثر برای پاک کردن حنا از روی مو، بدن و ناخن


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *