خانه / حوادث / عاملان جنایت جماران پای چوبه دار +عکس به همراه توضیحات

عاملان جنایت جماران پای چوبه دار +عکس به همراه توضیحات

عاملان جنایت جماران پای چوبه دار +عکس ، زن دوم، نانوا را پای چوبه دار برد ، «صبر استراتژیک» ایران در قبال جنایت رژیم صهیونیستی در «فرودگاه تی‌فور»/ روزی که‌ صهیونیست‌ها تاوان «جنایت قنیطره» را دادند ، مرد همسرکش از چوبه دار نجات یافت ، مشایی: چوبه‌ دار هم بزنند راحت از ان بالا می‌روم ، جنایت هولناک خانوادگی در محله تهرانسر +عکس .

به گزارش جام‌جم، ۲۳ آبان ۹۴ خبر کشته شدن یک زن ۷۸ ساله به نام سکینه و نوه ۲۹ ساله‌اش به نام محمد به ماموران کلانتری ۱۲۳ نیاوران رسید.

مرد میانسالی که‌ با پلیس تماس گرفته و از جنایت فجیع در خانه پسرش خبر داده بود، به ماموران گفت: …

عاملان جنایت جماران پای چوبه دار +عکس

به گزارش جام‌جم، ۲۳ آبان ۹۴ خبر کشته شدن یک زن ۷۸ ساله به نام سکینه و نوه ۲۹ ساله‌اش به نام محمد به ماموران کلانتری ۱۲۳ نیاوران رسید.

مرد میانسالی که‌ با پلیس تماس گرفته و از جنایت فجیع در خانه پسرش خبر داده بود، به ماموران گفت: مادرزنم در طبقه دوم ساختمان و پسرم محمد و همسرش شیرین که‌ یک سال است ازدواج کرده‌اند، در طبقه پایین همین ساختمان زندگی می‌کـنند. پسر و عروسم با هم اختلاف داشتند. به همین خاطر پسرم چند روزپیش به خانه‌مان آمد، اما صبح زود برای برداشتن لباس تمیز به خانه‌اش برگشت. او دقایقی بعد در حالی که‌ هراسان بود با من تماس گرفت و گفت همسرش که‌ قهر کرده و به خانه پدرش رفته بود به خانه برگشته و در را قفل کرده است. پسرم می‌خواست هر طور شده با پیچ گوشتی در را باز کند، اما من به او گفتم دقایقی صبر کند تا خودم به خانه‌اش بیایم. اما وقتی مقابل خانه پسرم رسیدم با صحنه وحشتناکی روبه‌رو شدم. پسرم و مادر زنم با ضربه‌های چاقو کشته شده بودند.

همـه چیز در مورد پای جنایت دار عاملان عکس

به دنبال اظهارات این‌ مرد فرضیه جنایت از سوی تازه عروس خانواده قوت گرفت. تلاش برای ردیابی شیرین آغاز‌ شده بود که‌ پلیس دریافت این‌ زن همراه پسر‌عموی ۱۸ ساله شوهرش به نام محمود به محل نامعلومی گریخته‌اند. تلاش برای ردیابی انها آغاز‌ شده بود که‌ ۱۴روز بعد شیرین و محمود بازداشت شدند.

شیرین در بازجویی‌ها گفت: از همان ابتدای زندگی مشترک با شوهرم اختلاف داشتم. چند روز قبل از قتل از خانه شوهرم قهر کرده بودم. ۲۳ آبان صبح زود به خانه‌ام برگشتم و با پسر‌عموی شوهرم تماس گرفتم تا او هم برای میانجیگری به خانه‌مان بیاید. حدود ساعت ۷ صبح بود که‌ یکباره متوجه شدم شوهرم مقابل در خانه آمده است. من و محمود در را قفل کرده بودیم ولی شوهرم با پیچ گوشتی در را باز کرد. او به محض این‌ که‌ من و پسرعمویش را دید، به رویم چاقو کشید. من هم چاقو را از دستش گرفتم و یک ضربه به چشم او زدم. همان موقع محمود برای دفاع از من وارد دعوا شد و ضربه‌های متعددی به شوهرم زد و او را کشت.مادر‌بزرگ شوهرم که‌ سر و صدا را شنیده بود به طبقه پایین آمد و من از ترسم دستمالی را مقابل دهانش گذاشتم و او را با چند ضربه چاقو کشتم.

جزییات مطلب پای و جنایت و دار و عاملان و عکس را میخوانید .

محمود ۱۸ ساله وقتی روبه‌روی قضات دادگاه ایستاد منکر قتل پسرعمویش شد و گفت: من برای پایان دادن به دعواهای پسرعمویم و همسرش به خانه انها رفته بودم، اما وقتی محمد و همسرش با هم درگیر شدند، من با چاقو یک ضربه به گردن محمد زدم. شیرین سایر ضربه‌ها را به شوهرش زد و او را کشت. شیرین به تنهایی مادربزرگ شوهرش را به قتل رساند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره عاملان جنایت جماران پای چوبه دار +عکس

به دنبال اعتراف‌های تکان‌دهنده این‌ زن و مرد و بازسازی صحنه جرم برای شیرین به اتهام مشارکت در دو قتل و برای محمود به اتهام معاونت در قتل محمد و مشارکت در قتل سکینه کیفرخواست صادر شد.

عکس رضا قوچان نژاد و پسر تازه به دنیا آمده اش

انها در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار در حالی پای میز محاکمه ایستادند که‌ اولیای دم برای انها حکم قصاص خواستند سپس شیرین به دفاع ایستاد و گفت: شوهرم داستانی اختلاف هایمان را با پسرعمویش در میان گذاشته بود .به همین خاطران روز با محمود تماس گرفتم تا به خانه‌مان بیاید. می‌خواستم بدانم شوهرم چه حرف‌هایی درباره اختلاف‌های ما با هم به خانواده‌اش گفته است. دقایقی از آمدن محمود نگذشته بود که‌ شوهرم مقابل درآمد‌. او در را با پیچ گوشتی باز کرد و ما با هم درگیر شدیم. همان موقع مادر‌بزرگ شوهرم که‌ سر و صدا را شنیده بود هم سر ر سید. محمود و شوهرم با هم گلاویز بودند که‌ من با چاقو یک ضربه به کتف و گردن و چشم شوهرم زدم. به مادربزرگ شوهرم که‌ با دیدن این‌ داستان شوکه‌ شده بود یک ضربه چاقو زدم و از خانه خارج شدم.

در ادامه جلسه محمود روبه روی قضات دادگاه ایستاد و گفت: شب قبل از این‌ داستان من و محمد تا ساعت ۳ نیمه شب در قم بودیم. محمد با من که‌ دانشجوی رشته مهندسی برق بودم درد دل می‌کرد و از اختلاف‌هایش می‌گفت. صبح ساعت نزدیک ۷ صبح بود که‌ به خانه شیرین رفتم، اما ده دقیقه بعد پسر عمویم سر رسید و شیرین پیشنهاد قتل را مطرح کرد. او با چاقو به شوهرش حمله کرد و او و مادربزرگش را کشت. من فقط یک ضربه به گردن پسرعمویم زدم.

توضیحات بیشتر در موردپای جنایت دار عاملان عکس

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و محمود را به جرم کشتن پسرعمویش و مشارکت در قتل مادر بزرگ وی به دوبار قصاص و شیرین را به جرم مشارکت در قتل مادربزرگ همسرش به یک‌بار قصاص محکوم کردند. دیروز این‌ حکم در شعبه ۲۷ دیوان‌عالی کشور مهر تائید خورد و قطعی شد.

رفتار غیرانسانی فوتبالیست مشهور مقابل رم +عکس

شمـا مطلب عاملان جنایت جماران پای چوبه دار +عکس را می خوانید .
پای جنایت دار عاملان عکس

خنده دار ترین و عجیب ترین مدها در دنیا (عکس)

به نقل از سایت ایران ناز و به گزارش پارس خنده دار ترین و عجیب ترین مدها در دنیا (عکس) و خنده دار ترین و عجیب ترین مدها در دنیا (عکس) مدهای عجیب و خنده دار که‌ دیدن ان ضرر ندارد در دنیای پیرامون ما طراحی و سبک رایج در جهان از تنوع خیلی بالایی برخوردار شده است،تنوع لباس ها و در نتیجه حق انتخاب ما هم خیلی زیاد شده است. اما برخی افراد از این‌ حق انتخاب به روش احمقانه ای استفاده می کـنند و باعث برانگیختن تعجب و تمسخر دیگران می شوند.انسان ها از دوران باستان به ظاهر خود توجه می کرده اند. مد تغییر می کـنند بنابراین‌ لباس هایی که‌ مردم می پوشند هم عوض می شـود. امروزه تنوع لباس ها و در نتیجه حق انتخاب ما هم خیلی زیاد شده است. اما برخی افراد از این‌ …
طرز تهیه پای گوشت و قارچ مجلسی و خوشمزه

به نقل از سایت عکس زندگی و به گزارش پارس طرز تهیه پای گوشت و قارچ مجلسی و خوشمزه و
انواع پای می تونن شامی ایده آل برای یک مهمانی دوستانه باشند. در ادامه طرز تهیه پای گوشت و قارچ را خواهید دید. در این‌ دستور از گوشت چرخ شده استفاده شده ، شمـا می توانید در صورت تمایل از مرغ پخته ریش ریش شده استفاده کـنید.

پل پوگبا؛ غایب بزرگ یونایتد برابر سیتیزن ها (عکس)

دستور پخت پای گوشت و قارچ
در بخش آموزش آشپزی مجله عکس زندگی دستور تهیه پای قارچ و گوشت را انتخاب کرده ایم. با ما همراه باشید.
 
مواد لازم برای تهیه خمیر 
آرد ۳ لیوان(پایه کار)خمیر مایه ۳ قاشق چایخوریتخم مرغ ۱ عددشیر یا آب ۱ لیوانروغن ۶ قاشق غذاخورینمک ۱ قاشق چایخوریشکر ۴ قاشق چایخوری
 
طرز تهیه خمیر پای گوشت و قارچ
خمیر مایه ، شیر ولرم ( شیر گرمی که‌ دست را نسوزاند ) و ۱ قاشق چایخوری شکر را داخل کاسه ای بریزید و مخلوط …
مجموعه بامزه عکس خنده دار ۲۰۱۸ برای شبکه‌ های اجتماعی

اشتراک گذاری در Facebook

اشتراک گذاری در Twitter

اشتراک گذاری در Google+

اشتراک گذاری در Reddit

اشتراک گذاری در Pinterest

اشتراک گذاری در Linkedin

در این‌ مطلب برای خنداندن شمـا دوستان عزیز مجموعه عکس خنده دار ۲۰۱۸ را از بین هزاران عکس بامزه جمع آوری کرده ایم امیدواریم از تماشای این‌ مجموعه تصاویر بامزه نهایت لذت را ببرید.

در این‌ مطلب برای نشاندن لبخند بر روی لبان شمـا دوستان عزیز گالری از عکس خنده دار ۲۰۱۸ را جمع آوری کرده ایم که‌ امیدواریم از تماشای این‌ تصاویر خنده دار و بامزه لذت ببرید در ادامه همراه ما باشید.

عکس خنده دار ۲۰۱۸
خندیدن و خنداندن می تواند علت های مختلفی داشته باشد تماشای یک فیلم کمدی، خواندن مطالب خنده دار و یا تماشای عکس خنده دار، خنده باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شـود، تحقیات نشان داده است که‌ افسردگی به سیستم دفاعی بدن آسیب می رساند به همین علت برای افراد افسرده یکی از درمان هایی که‌ …

  • حوادث
  • عاملان جنایت جماران پای چوبه دار +عکس


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *