خانه / اخبار فرهنگی / کودکان ایـران در فرانسه شگفتی‌ساز شدند به همراه توضیحات

کودکان ایـران در فرانسه شگفتی‌ساز شدند به همراه توضیحات

کودکان ایـران در فرانسه شگفتی‌ساز شدند ، شگفتی‌ساز‌هـای فوتبال ایـران در سال ۹۶ ، فیگو: ایـران می‌تواند شگفتی‌ساز جام شود ، گاسپار: در تیم ملی ایـران شگفتی‌هـای خیلیی را دیدم ، همه شگفتی‌سازهـای جام‌هـای جهانی/ ۲۰۱۸ نوبت ایـران اسـت+تصاویر ، گاسپار: در ایـران شگفتی‌هـای خیلیی را دیدم .
خبرگزاری ایلنا: هنرجویان کودک، نوجوان و جوان «خوش هنر»، تنها گروه ایـرانی شرکت کننده در فستیوال ژوتم، علاوه بر کسب سه رتبه نخست، برنده جایزه بزرگِ فستیوال شدند.

در این‌ فستیوال کـه طی بیست و نهم تا سی و یکم مارس با شرکت ۲۶ گروه از ۸ کشور ایـران، روسیه، فرانسه، کره …

کودکان ایـران در فرانسه شگفتی‌ساز شدند

خبرگزاری ایلنا: هنرجویان کودک، نوجوان و جوان «خوش هنر»، تنها گروه ایـرانی شرکت کننده در فستیوال ژوتم، علاوه بر کسب سه رتبه نخست، برنده جایزه بزرگِ فستیوال شدند.

کودکان ایـران در فرانسه شگفتی‌ساز شدند

همه چیز در مورد ایـران ساز شگفتی فرانسه کودکان

در این‌ فستیوال کـه طی بیست و نهم تا سی و یکم مارس با شرکت ۲۶ گروه از ۸ کشور ایـران، روسیه، فرانسه، کره جنوبی، قزاقستان، ازبکستان، آلمان و ایتالیا برگزار شد، هنرجوهـای خوش هنر به رهبرى آیدین بیات در سه رده ارکس‌تر کودکان، ارکس‌تر ترکیبی و بهترین خواننده، صاحب عنوان اول شدند. همچنین هیئت داوران، جایزه بزرگ فستیوال را به این‌ گروه موسیقی اهدا کرد.

در این‌ حضور درخشان، خردسال‌ترین نوازنده حاضر در این‌ فستیوال، «سارینا صمصامیه اقدم» پنج و نیم ساله از خوش هنر بود کـه مورد تقدیر و تشویق مخاطبین و مسئولین قرار گرفت. همچنین سفارت جمهوری اسلامی ایـران در پاریس، ضمن تقدیر، از این‌ گروه برای اجرای برنامه در مدرسه ایـرانی سعدی دعوت کرد.

جزییات مطلب ایـران و ساز و شگفتی و فرانسه و کودکان را میخوانید .

هنرجویان آموزشگاه خوش هنر طی ۲ سال گذشته در فستیوال‌هـای بین المللی open spain و پراگ نیز شرکت و موفقیت‌هـای ارزشمندی کسب کرده‌اند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کودکان ایـران در فرانسه شگفتی‌ساز شدند

این‌ مرکز آموزش موسیقی، تنها مجموعه‌ای اسـت کـه با مجوز سازمان آموزش فنى و حرفه اى کشور در تهران فعالیت دارد و هنرجویان ان در پایان دوره آموزشى، گواهى مهارت دریافت می‌کنند کـه این‌ گواهى در ١۵۴ کشور معتبر شناخته می‌شود.

با توجه به موفقیت هاى هنرجویان خوش هنر در فستیوال ژوتم، از این‌ آموزشگاه براى شرکت در فستیوال موسیقی مسکو نیز دعوت به عمل آمده اسـت.

بازتاب «لوور» تهران در پاریس
توضیحات بیشتر در موردایـران ساز شگفتی فرانسه کودکان

پدیده‌ صیغه کودکان در ایـران

در سمینار عوامل تسهیل‌کننده ازدواج کودکان، اثر تحقیقی جدید کامیل احمدی درباره صیغه محرمیت کودکان رونمایی شد.به گزارش خبرانلاین‌، کامیل احمدی، مردم‌شناس، پژوهشگر و نویسنده درباره اثر تحقیقی جدیدش به نام «خانه‌ای روی آب» گفت: «لغت صیغه بزرگسال اولین چیزی هست کـه با شنیدن کلمه صیغه به یاد می‌آوریم ولی صیغه نوع و انواع متفاوتی دارد کـه ما به صیغه بزرگسال و صیغه محرمیت می‌پردازیم و از انجایی کـه بحث کلی ما درباره ازدواج کودکان اسـت، محوریت را با صیغه محرمیت شروع می‌کنیم. یکی از کـهن‌ترین رابطه‌هـایی کـه در رفتار جنسی داریم، مذهب‌هـایی اسـت کـه همیشه رابطه‌هـای جنسی را قانونمند کرده‌اند و در قالب ازدواج ان را مشروع می‌کنند. ازدواج سنتی اسـت کـه در مدنیت‌ها و مذهب‌هـای مختلف، برای جلوگیری از گناه و روابط خارج از عرف توجیه می‌کنند. اگر مطالعاتی در این‌ زمینه در دهه‌هـای ۶۰ و ۷۰ میلادی داشته باشیم، می‌بینیم کـه دوره‌ای در تاریخ آمریکای شمالی، …
درخواسـت فرانسه برای سفر ماکرون به ایـران

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس درخواسـت فرانسه برای سفر ماکرون به ایـران و رئیس دفتر رئیس‌جمهور از درخواسـت فرانسه برای سفر ماکرون به ایـران اوایل سال میلادی آینده خبر داد.  محمود واعظی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اعلام این‌ خبر افزود: طرف‌هـای فرانسوی از ما درخواسـت کرده‌اند کـه امانوئل ماکرون اوایل سال میلادی آینده به ایـران سفر کند اما طبعاً زمان مناسب برای این‌ سفر با هماهنگی دو طرف (ایـران و فرانسه) نهـایی می‌شود.

هتل ۱۹ طبقه چینی‎‌‌ها در شکاف زمین (+عکس)

شما پست درخواسـت فرانسه برای سفر ماکرون به ایـران را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به ان به ما بگویید

منبع خبر
فرارو

هواپیمای متعلق به ثروتمند معروف ترکیه‎ای در ایـران سقوط کرد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از سقوط یک فروند جت شخصی ترکیه در حریم هوایی ایـران خبر داد.
 

این‌ هواپیمای در ارتفاعات شهرستان کیار در اسـتان چهارمحال و بختیاری با کوه برخورد کرده و آتش گرفته اسـت. هواپیما ظاهرا یک جت شخصی بابوده اسـت.بنابر اعلام سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری این‌ هواپیما از شارجه در امارات متحده عربی به سوی اسـتانبول در پرواز بوده کـه از صفحه رادار خارج شده اسـت.سخنگوی اورژانس کشور نیز اعلام کرد کـه اورژانس اسـتان چهارمحال و بختیاری سقوط هواپیمای ترکیه را تایید کرده‌ و تیم‌هـای امدادی به محل اعزام شده‌اند.سخنگوی اورژانس گفت: ۵ دستگاه آمبولانس در محل نزدیکی سقوط هواپیمای ترکیه‌ای حضور دارند. هنوز محل دقیق سقوط مشخص نیست، هواپیما با کوه برخورد کرده اسـت.خبرگزاری میزان نیز به نقل از هلال احمر نوشته اسـت: براساس اعلام اولیه این‌ هواپیما بین ۱۱ تا ۲۰ سرنشین داشته اسـت.خبرگزاری ایسنا هم به نقل از سازمان اورژانس کشوری نوشته اسـت: با ارزیابی صورت …

  • اخبار فرهنگی
  • کودکان ایـران در فرانسه شگفتی‌ساز شدند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *