خانه / فوتبال / خبر خوش از سوییس می‌رسد؟ به همراه توضیحات

خبر خوش از سوییس می‌رسد؟ به همراه توضیحات

خبر خوش از سوییس می‌رسد؟ ، خبر خوش زلاتان برای حضور در جام جهانی ، خبر خوش شایان مصلح برای هوادارانش +عکس ، اجرای طرح ۲۰۲۰ در دانشگاه خوارزمی/ خبر خوش برای دانشجویان متأهل دانشگاه خوارزمی ، خبر خوش به رئال مادريد در مورد جذب ستاره مشهور ، خبر خوش وزارت بهداشت برای بیماران خاص .
ورزش سه: در روزهای اخیر نماین‌دگانی از باشگاه پرسپولیس برای حل مشکل محرومیت این‌ تیم از پنجره نقل و انتقالات تابستان پیش رو به سوئیس سفر کرده اند تا با ارائه‌ ادله های موجود، فیفا را متقاعد کنند انها نقشی در تغییر تصمیم مهدی طارمی و بازگشت وی از ریزه اسپور …

خبر خوش از سوییس می‌رسد؟

ورزش سه: در روزهای اخیر نماین‌دگانی از باشگاه پرسپولیس برای حل مشکل محرومیت این‌ تیم از پنجره نقل و انتقالات تابستان پیش رو به سوئیس سفر کرده اند تا با ارائه‌ ادله های موجود، فیفا را متقاعد کنند انها نقشی در تغییر تصمیم مهدی طارمی و بازگشت وی از ریزه اسپور به تهران نداشته‌اند و این‌ فوتبالیست با تصمیم شخصی باشگاه مذکور را ترک کرده و به قراردادش پایبند نبوده است.

باشگاه پرسپولیس در زمستان سال گذشته با رای محرومیت از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی مواجه شد. فیفا در این‌ رای باشگاه پرسپولیس را با توجه به اعتراض ریزه اسپور محکوم به تلاش برای بازگرداندن مهدی طارمی علیرغم قراردادی کـه این‌ فوتبالیستان با باشگاه ترکیه‌ای داشت، کرده بود. مهدی طارمی نیز بر پایه همین حکم با توجه به بی اعتنایی نسبت به قراردادش با ریزه اسپور با محرومیت ۴ ماهه و ۷۰۰هزار یورویی جریمه شده بود.

همه چیز در مورد خبر خبر خوش خوش

محرومیت پرسپولیس در صورتی رفع می شود کـه CAS بپذیرد این‌ تیم نقشی در تخلف صورت گرفته نداشته و تنها خود فوتبالیست محور اصلی اتفاق رخ داده بوده است زیرا دلیل صدور ۲ حکم جداگانه در گذشته، یکی محرومیت ۴ ماهه برای طارمی و دیگری محرومیت پرسپولیس از ۲ پنجره نقل و انتقالات، ۲ تخلف موازی اما جدا از یکدیگر بوده است.

اما موضوعی کـه شاید پرسپولیس را امیدوار به تغییر رای کند این‌ است کـه لزوما قانونی قطعی در مورد تمام پرونده‌های در این‌ زمینه وجود ندارد و شرایط هر پرونده جداگانه بررسی می‌شود.

جزییات مطلب خبر و خبر خوش و خوش را میخوانید .

زمانی کـه رای پرونده صادر شده بود، در بند ۴۴ اشاره شد کـه باشگاه پرسپولیس نتوانسته دادگاه را راضی به عدم دخالت در تصمیم این‌ فوتبالیست کند و دلایل مستدلی در خصوص رفع اتهام خود ارائه نداده است، پس اگر در سفر پیش رو مدیریت باشگاه قادر به ارائه ادله محکم و قانع کننده باشد، امکان تغییر رای از سوی CAS نیز وجود دارد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره خبر خوش از سوییس می‌رسد؟

با مرور برخی پرونده‌ها در گذشته در می‌یابیم کـه باشگاه‌ها در نهایت قادر بوده اند فیفا را راضی کنند کـه نقشی در تخلف صورت گرفته از سوی فوتبالیست نداشته‌اند.

پوشش بهنوش طباطبایی در یک مرنام (عکس)

در سال ۲۰۰۶ و در جریان انتقال یک فوتبالیست از الاهلی به الزمالک مصر، باشگاه الزمالک در نهایت موفق شد CAS را راضی کند کـه هنگامی کـه فوتبالیست تصمیم به فسخ قرارداد با باشگاه قبلی خود و پیوستن به تیم جدید را داشته، هنوز با الزمالک در ارتباط نبوده و این‌ تخلف بدون اطلاع باشگاه الزمالک صورت گرفت و به همین دلیل، باشگاه الزمالک تبرئه شد.

همچنین در مورد یک پرونده دیگر در لیگ ارمنستان در نهایت CAS رای داد کـه فوتبالیستی کـه با باشگاه پیونیک قرارداد خود را فسخ کرده، قبل از شروع مذاکرات با تیم جدید این‌ کار را انجام داده و به همین دلیل باشگاه دوم در این‌ پرونده متخلف نامیده نمی‌شود.

توضیحات بیشتر در موردخبر خبر خوش خوش

به هر حال این‌طور به نظر می‌رسد کـه در نهایت پرونده پرسپولیس و احتمال باز شدن پنجره دوم نقل و انتقالاتی تنها به رویه دفاع کردن و ارائه ادله از سوی وکلای این‌ باشگاه مربوط می‌شود زیرا در گذشته مواردی وجود داشته کـه باشگاه‌ها قادر به رفع تخلف و اقناع CAS مبنی بر عدم دخالت در اقدام غیر قانونی فوتبالیست بوده و محرومیت انها رفع شده است.

اکنون مدیران و تیم حقوقی باشگاه با حضور در سوییس و جلسه‌ای کـه در دادگاه عالی ورزش داشته‌اند، بارها مراتب امیدواری خود نسبت به برطرف شدن حکم مربوط به محرومیت نقل و انتقالاتی را اعلام کرده‌اند و در انتظار رای فیفا در این‌ خصوص هـستند. با بارقه‌های امیدی کـه به وجود آمده و توافقاتی کـه پیش از این‌ دو باشگاه پرسپولیس و ریزه اسپور داشته‌اند و مسوولان پرسپولیس ان را نیز ضمیمه این‌ پرونده کرده‌اند، شاید بتوان امیدوار بود این‌ مساله برطرف شود و در تابستان داغ نقل و انتقالاتی شاهد فعالیت این‌ تیم باشیم.

شما مطلب خبر خوش از سوییس می‌رسد؟ را می خوانید .
خبر خبر خوش خوش
خبری خوش برای طاس ها

خبر خوش زلاتان برای حضور در جام جهانی


ورزش سه: زلاتان ساعتی پیش در صفحه رسمی خود از احتمال بالای حضور در جام جهانی روسبه ۲۰۱۸ خبر داد. اگرچه زلاتان در پایان یورو ۲۰۱۶ از بازی های ملی خداحافظی کرد، اما شگفتی سازی سوئد با غلبه بر ایتالیا و صعود به جام جهانی روسیه باعث شده او دوباره علاقمند به حضور در عرصه ملی شود.زلاتان کـه مدتی قبل مدعی شد قوانین فیفا نمی تواند جلوی وی را بگیرد و اگر آماده باشد به تیم ملی باز خواهد گشت، در هفته های اخیر در ترکیب لس انجلس گلکسی در لیگ ایالت متحده عملکرد خوبی داشته و به همین دلیل اخبار در خصوص بازگشت به او به تیم ملی سوئد افزایش یافته است.ساعتی پیش زلاتان در صفحه رسمی خود نوشت: “شانس حضور من در جام حجهانی روسیه افزایش یافته است.”سوئد در گروه ششم با آلمان، مکزیک و کره جنوبی همگروه است و …
دو خبر خوش برای خریداران مسکن در سال ۹۷


خبرگزاری تسنیم: مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن از ارائه تسهیلات بدون سپرده مکمل تسهیلات خرید مسکن به متقاضیان خبر داد و گفت: همچنین امسال تسهیلات ۲۰میلیون تومانی جعاله (تعمیر) مسکن در اختیار خریداران مسکن قرار می گیرد.
محمدحسن مرادی اظهار کرد: امسال تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله همچنان می تواند مورد استفاده خریداران مسکن قرار گیرد و این‌ تسهیلات همزمان با وامخرید مسکن قابل دریافت است.
وی با بیان این‌‌کـه اگر متقاضی خرید مسکن از هر کدام از تسهیلات بانک مسکن شامل تسهیلات اوراق مسکن یا تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم استفاده کرده باشد می تواند به صورت همزمان تسهیلات جعاله مسکن را نیز دریافت کند، افزود: هر دو تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم و اوراق مسکن به دو صورت انفرادی و زوجین در اختیار متقاضیان قرار می دهد.
وی ادامه داد: علاوه بر تسهیلات جعاله مسکن، پرداخت تسهیلات بدون …
خبر خوش برای باشگاه و هواداران پرسپولیس

بادامکی: متأسفم کـه یادآور ابومسلم سقوط کرد


باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت  به دلیل شکایت ریزه اسپور از نقل و انتقالات تابستانی محروم شد اما روز گذشته خبرهایی به گوش رسید ظاهرا این‌ محرومیت در آستانه لغو است.
 

وکیل سوئیسی سرخپوشان در رابطه با این‌ پرونده به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد کـه شرایط پرونده خوب پیش می‌رود و پرسپولیس می‌تواند با رفع محرومیت در نقل و انتقالات تابستانی شرکت کند.
 
منبع: برنا

  • فوتبال
  • خبر خوش از سوییس می‌رسد؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *