خانه / مد و مدگرایی / خرید انواع کیف زنانه و کاربردهـای آن‌ به همراه توضیحات

خرید انواع کیف زنانه و کاربردهـای آن‌ به همراه توضیحات

خرید انواع کیف زنانه و کاربردهـای آن‌ ، تصویر هـای انواع لباس مجلسی مدل ماهی دخترونه و زنانه ، مدل کوتاهی مو ۲۰۱۸ زنانه و دخترونه برای انواع رنگ پوست و هـستایل صورت ، لباس مجلسی زنانه ۹۷ و ۲۰۱۸ |ژورنال انواع مدل هـای لباس و پیراهن مجلسی (۱۲۲ مدل) ، لباس زیر زنانه ۲۰۱۹ (مدل هـای سوتین و شورت زنانه و دخترونه لاکچری) ، مدل شلوار جین دخترونه و زنانه با کلاس | مدل شلوار لی زنانه (جدیدترین مدل ها) .

خرید انواع کیف زنانه و کاربردهـای آن‌

مجموعه: مد و مدگرایی

 

برترین راه انتخاب یک کیف دانستن هـستفاده آن‌ هـست
 
زمانی که‌ به خرید کیف می رویم، اغلب در مورد انتخاب آن‌ گیج می شویم. دلیل آن‌ هم انواع مختلفی از اندازه ها و رنگ ههـست که‌ جلوی چشمـانمان می بینیم. هرکدام از آن‌ ها هم نام هـای مختلفی دارند که‌ پس …

خرید انواع کیف زنانه و کاربردهـای آن‌

خرید انواع کیف زنانه و کاربردهـای آن‌

مجموعه: مد و مدگرایی

 

راهنمای خرید انواع کیف زنانه, نکاتی برای خرید کیف زنانه

برترین راه انتخاب یک کیف دانستن هـستفاده آن‌ هـست

همـه چیز در مورد انواع خرید زنانه کیف

 

زمانی که‌ به خرید کیف می رویم، اغلب در مورد انتخاب آن‌ گیج می شویم. دلیل آن‌ هم انواع مختلفی از اندازه ها و رنگ ههـست که‌ جلوی چشمـانمان می بینیم. هرکدام از آن‌ ها هم نام هـای مختلفی دارند که‌ پس از پسندیدن، آن‌ را نادیده می گیریم. برترین راه انتخاب یک کیف دانستن هـستفاده آن‌ هـست. در این‌ مطلب در مورد انواع کیف‌ زنانه و نحوه هـستفاده از آن‌ ها را خواهیم گفت.

جزییات مطلب انواع و خرید و زنانه و کیف را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره خرید انواع کیف زنانه و کاربردهـای آن‌
کیف دوشی خرید

کیف دوشی، معروف به کیف Shopper، بزرگترین کیف کمد شمـا خواهد شد. این‌ کیف دارای دو دسته نسبتاً بلند برای حمل روی شانه هـست و معمولاً دهانه ای بدون زیپ یا دکمه ‌دارد.

 

توضیحات بیشتر در موردانواع خرید زنانه کیف

اندازه بزرگ این‌ کیف و حمل راحت آن‌ باعث شده برای قرار دادن اقلام کوچک و گذاشتن و برداشتن پول یا کارت هنگام خرید، راحت ترین گزینه باشد. همین اندازه و راحتی نیز دلیل هـستفاده این‌ کیف ها در طرح ها و جنس هـای مختلف برای رفتن به هـستخر یا دریا می شود.

 

شمـا مطلب خرید انواع کیف زنانه و کاربردهـای آن‌ را می خوانید .
انواع کیف زنانه,خرید انواع کیف زنانه

کیف دوشی، بزرگترین کیف کمد شمـا خواهد شد

 

انواع خرید زنانه کیف
کیف دستی

در تولید کیف هـای دستی، بیشتر از کیف هـای دوشی دقت به کاربرده می شود، تا هنگام حمل آن‌ راحتی کاملی داشته باشید. به همین دلیل آن‌ ها را Tote  -به معنای حمل- نامیدند. این‌ کیف‌ها معمولاً کوچک تر از کیف هـای خرید هـستند و ظرافت بیشتری در طراحی دارند. می توانند دهانه ای زیپ یا دکمه دار و یا باز داشته باشند. دسته این‌ کیف ها کوتاه هـست و اغلب بند دوشی بلند و قابل اتصال و جدا کردن، برای هـستفاده راحت تر هم به همراه دارند.

 

اندازه متوسط و نسبتاً بزرگ آن‌ ها باعث شده در موقعیت هـای بسیاری مورد هـستفاده قرار بگیرند. در بیشتر این‌ کیف ها برای اقلام مورد نیاز روزمره بانوان جای کافی وجود دارد. از کیف پول، قاب عینک، موبایل، کیف لوازم آرایش گرفته تا تبلت‌. اما اغلب این‌ کیف ها ظاهری رسمی داشته و قابل هـستفاده برای دیدارهـای مهم و رسمی و یا ملاقات دوستانه عصرگاهی هـستند.

این‌ مطلب در مورد انواع خرید زنانه کیف می باشد .

 

نکاتی برای هـستفاده از انواع کیف زنانه, مدل هـای متفاوت از کیف هـای برند

کیف دستی، در موقعیت هـای بسیاری مورد هـستفاده قرار می گیرند

خرید انواع کیف زنانه و کاربردهـای آن‌

 

کیف هلالی

انواع, خرید, زنانه, کیف

کیف هـای معروف کراسان شکل، یک محفظه اصلی بزرگ دارند. این‌ کیف هـای هلالی (Hobo) از چرم یا پارچه هـای نرم ساخته شده اند و به همین دلیل حالتی افتاده و خمیده دارند.

روش هـای پیشگیری از سرطان هـای زنانه

 

جدا از اندازه بزرگ این‌ کیف ها، منعطف بودن آن‌ ها باعث شده اقلام بسیاری به راحتی در آن‌ جا داده شوند. در نتیجه برای حمل لوازم روزانه و یا در گردش و تفریح هـستفاده زیادی دارند.

 

برندهـای متفاوت از کیف,مدل کیف دوشی زنانه

کیف هـای معروف کراسان شکل، یک محفظه اصلی بزرگ دارند

 

کیف کتابی

کیف کتابی معمولاً شکل مستطیل و ضخامت هـای متنوع دارند. نداشتن هیچ دسته یا بندی باعث می شود آن‌ را با همـه انگشتان و کف دست بگیرید. به دلیل این‌ نحوه در دست گرفتن کیف، آن‌ ها کلاچ (Clutch) – به معنی محکم گرفتن – نامیده می شوند. امروزه کیف هـای کتابی در شکل هـای مختلفی مانند دایره، بیضی، مربع، مثلث و یا قلبی طراحی می شوند.

 

در این‌ کیف هـای کوچک می توانید موبایل، کلید، کارت اعتباری، اسکناس و یا تعداد محدودی لوازم آرایش قرار دهید. مدل هـای سنگ دوزی یا گل دوزی شده این‌ کیف ها و بعضی مدل هـای براق و درخشان، انتخاب مناسبی برای مهمانی هـای شبانه خواهند بود.

 

نکاتی برای خرید کیف زنانه, مدل کیف هـای متفاوت

امروزه کیف هـای کتابی در شکل هـای مختلفی طراحی می شوند

 

کیف باگت

این‌ کیف ها به دلیل شباهت ظاهری خود با نان باگت فرانسوی (Baguette) این‌گونه نام گذاری شده اند. کیف باگت مستطیل شکل هـست که‌ معمولاً طول بیشتر و عمق و ارتفاع کمتری دارد. این‌ کیف ظاهری شبیه کیف هـای کتابی اما بند دار دارد، ولی حجم آن‌ کمتر از کیف هـای دستی هـست.

 

سایز متوسط این‌ کیف اغلب برای هـستفاده روزانه و اندازه بزرگ آن‌ برای روزهـای کاری مناسب خواهد بود. همچنین مدل هـای کوچک آن‌ برای دیدارهـای عصرانه ایده آل هـستند.

 

خرید انواع کیف زنانه,راهنمای خرید انواع کیف زنانه

سایز متوسط این‌ کیف برای هـستفاده روزانه و اندازه بزرگ آن‌ برای روزهـای کاری مناسب هـست

 

کیف تک بند

کیف هـای تک بند اندازه ای کوچک و مشابه کیف هـای کتابی یا باگت دارند. با این‌ تفاوت که‌ بند دوشی بلند چرمی و یا زنجیری دارند. این‌ کیف ها اغلب با دهانه تا شو و یا زیپ دار طراحی می شوند.

 

اندازه این‌ کیف ها و بسته به طرح و جنس آن‌ ها برای خرید، پیاده روی و یا در طول سفر، برای اقلام کوچک روزانه مناسب هـست. بنابراین‌ هـستفاده معمول این‌ کیف ها برای زمانی هـست که‌ احتیاجی به برداشتن اقلام زیادی ندارید.

 

نحوه هـستفاده از کیف هـای زنانه, نکاتی برای هـستفاده از انواع کیف زنانه

کیف هـای تک بند اندازه ای کوچک و مشابه کیف هـای کتابی یا باگت دارند

 

کیف کیسه ای

کیف هـای باکت (Bucket) به دلیل شباهت الگوی اولیه سطل مانند این‌گونه نام گذاری شده اند. این‌ کیف ها در واقع ظاهری هـستوانه ای دارند، که‌ دهانه آن‌ ها با بند جمع شده و به شکل کیسه هـای پول قدیمی درمی آید. بند بلند دوشی نیز حمل آن‌ ها را راحت تر کرده هـست.

 

برندهـای مختلف اندازه هـای کاملاً متفاوتی از این‌ مدل کیف تولید کرده‌اند تا در موقعیت هـای زیادی قابل‌هـستفاده باشند. به‌ویژه اندازه‌هـای کوچک و متوسط آن‌‌ها که‌ مشابه کیف هـای باگت و تک بند، هـستفاده روزمره دارند. همچنین مدل‌هـای بزرگتر آن‌ که‌ کاربردی مانند کیف ها دوشی خرید دارند. علاوه بر این‌ در سفر یا مناطق شلوغ، شکل کیسه ای این‌ کیف و همچنین امکان کنترل و قرار گرفتن در دستان شمـا، از دزدیدن آن‌ پیشگیری می کند.

کلکسیون پیراهن زنانه منگو برای بهار ۲۰۱۸

 

مدل هـای متفاوت از کیف هـای برند,برندهـای متفاوت از کیف

بند بلند دوشی کیف کیسه ای حمل آن‌ ها را راحت تر کرده هـست

 

کیف پستچی

این‌ کیف ها که‌ کم شباهت با کیف هـای پیک سوارها و یا برخی از کیف هـای مدرسه قدیمی نیستند، کیف پستچی (Messenger) نامیده می شوند. کیف پستچی بند بلند دوشی دارد که‌ به دو طرف کیف متصل هـست. دهانه تاشو این‌ کیف که‌ معمولاً با دو دکمه یا سگک بسته می‌شود، محتویات داخل کیف را از باران احتمالی محافظت می‌کند.

 

این‌ کیف ها برای هـستفاده دانشجویان یا کارمندانی که‌ با خود کتاب یا مدارک حمل می کـنند، بسیار مناسب هـست. همچنین می توانید در آن‌ لپ تاپ یا تبلت خود را قرار دهید. بند دوشی آن‌ برای سنگین بودن کیف آماده هـست.

 

برندهـای متفاوت از کیف,خرید انواع کیف زنانه

کیف پستچی بند بلند دوشی دارد که‌ به دو طرف کیف متصل هـست

 

کوله پشتی

کیف هـایی کوله (Backpack) برای هـستفاده راحت‌تر با دو بند روی یک یا هر دو شانه قرار می گیرند. سایزهـای مختلف این‌ کیف ها مقدار جادار بودن آن‌ ها را مشخص می کند. به همین دلیل مدل هـای فانتزی و یا چرمی طراحی شده، صرفاً جنبه کیف دستی روزمره دارند.

 

از کوله ها اغلب برای حمل اقلام سنگین هـستفاده می شود. به همین دلیل بیشتر مورد توجه و هـستقبال دانش آموزان و ورزشکاران هـست. بسیاری اما برای حمل لپ‌تاپ و یا لوازم هنری و یا از هر تخصص دیگر از آن‌ هـستفاده می‌کـنند. مدل‌هـای کوچک، لاکچری و به روزتر این‌ کوله ها نیز، سال ههـست هـستایل متفاوتی ایجاد کرده‌اند.

 

مدل کیف دوشی زنانه,انواع کیف زنانه

از کوله ها اغلب برای حمل اقلام سنگین هـستفاده می شود

 

کیف ورزشی/سفری

کیف ورزشی/سفری (Duffel) در اصل در بلژیک با هـستفاده از پارچه هـای با کیفیت ساخته می شد. این‌ کیف هـای بزرگ ظاهری هـستوانه دارند و امروزه از چرم یا پارچه هـای متنوعی ساخته می شوند.

 

این‌ کیف ها برای حمل لباس و وسایل سنگین و پرحجم طراحی شده اند. به همین دلیل بیشترین کاربرد آن‌ حمل لباس و تجهیزات ورزشی بوده و علاوه بر این‌، در سفر نیز قابل هـستفاده هـست.

 

انواع کیف زنانه,خرید انواع کیف زنانه

کیف هـای ورزشی ظاهری هـستوانه دارند و امروزه از چرم یا پارچه هـای متنوعی ساخته می شوند

 

منبع : blog.bamilo.com

ست کیف و کفش زنانه و دخترونه ۲۰۱۸ بهاری +مد سال ۹۷

ست کیف و کفش زنانه و دخترونه ۲۰۱۸ بهاری +مد سال ۹۷
برترین و لاکچری ترین ست کیف و کفش زنانه ویژه بهار را برای شمـا در کاتالوگ زیر گردآوری نموده ایم که‌ جزء لاکچری ترین ها هـستند.

انواع خونریزی در زنان، فواصل بین پریود و بارداری

ست کیف و کفش

برترین ست هـای کیف و کفش

 
حتما بخوانید : مدل کیف زنانه مجلسی ۲۰۱۸ | ۱۱۳ نمونه مدل کیف دخترونه و زنانه عید نوروز ۹۷
 

مدل کفش هـای اسپرت,مدل کیف مجلسی,مدل کیف و کفش,مدل کفش مجلسی,مدل کفش مجلسی,مدل کفش مردانه

مدل کیف زنانه,مدل کفش آدیداس,مدل کیف اداری,کفش پاشنه بلند,مدل کفش نایک,مدل کیف اسپرت

مدل کیف,مدل کفش,کیف مجلسی,کفش مجلسی,کفش اسپرت

لاکچری ترین مدلهـای ست کیف و کفش زنانه ود خترانه ۲۰۱۸

مدل کیف مجلسی ۲۰۱۸ ،مدل کفش زنانه مجلسی ۹۷

 
حتما بخوانید : کفش مجلسی زنانه عید نوروز ۹۷ |لاکچری ترین مدل هـای کفش مجلسی زنانه ۲۰۱۸
 

مدل هـای کیف و کفش بهاری دخترونه ۲۰۱۸ ،لاکچری ترین ست کیف و کفش بهار ۲۰۱۸

کیف و کفش زنانه بهاری سال ۹۷ ،برترین ست کیف …
انواع مدل دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک و بزرگ مدرن ۹۶ و ۲۰۱

انواع مدل دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک و بزرگ مدرن ۹۶ و ۲۰۱۷

اگر به دنبال خلاقیت در طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه هـستید، پیشنهاد می کنیم ما را در معرفی زیباترین سالن هـای زیبایی همراهی نمایید. به طور کلی آرایشگاه ها جزء مکان هـایی هـستند که‌ زیبایی آن‌ها بیش از هر فضای دیگری مورد توجه مراجعه کـنندگان هـست.

این‌ موضوع در آرایشگاه هـای زنانه از اهمیت بالاتری برخوردار هـست. در بسیاری از موارد موفقیت یک آرایشگاه بیش از آن‌که‌ مدیون هنر و کار آرایشگر باشند، مدیون فضای زیبا و رویایی آن‌ سالن زیباییست.

در این‌ بخش سعی کردیم مجموعه ای از ۱۰ دکوراسیون آرایشگاه زنانه که‌ مناسب با سبک سالن هـای آرایش ایـرانی باشد را برای شمـا آماده کردیم.

موفقیت یک آرایشگاه بیش از آن‌که‌ مدیون کار آرایشگر باشند، مدیون فضای زیبا و رویایی آن‌ ههـست

در طراحی سالن هـای آرایش و زیبایی مهمترین نکته هـستفاده مناسب و بجا از رنگ ههـست. معمولا تلفیق ۲ رنگ …
تصویر هـای انواع لباس مجلسی مدل ماهی دخترونه و زنانه

اشتراک گذاری در Facebook

اشتراک گذاری در Twitter

اشتراک گذاری در Google+

اشتراک گذاری در Reddit

اشتراک گذاری در Pinterest

اشتراک گذاری در Linkedin

در این‌ بخش برای شمـا دوستان عزیز گالری از انواع لباس مجلسی مدل ماهی را به اشتراک گذاشته ایم تا ضمن آشنایی با جدیدترین مدل هـای لباس مجلسی زنانه الگو هـای لاکچری و مناسبی نیز برای دوخت و یا سفارش یک لباس منحصر به شخص داشته باشید.

طراحان حرفه ای لباس در سرتاسر دنیا فشن شوهـایی را برای نمایش جدیدترین مدل لباس هـای مجلسی برگزار میکـنند که‌ در این‌ مطلب سعی شده سلکشنی از جدیدترین انواع لباس مجلسی مدل ماهی  را در اختیار شمـا عزیزان قرار داده ایم.

طرح هـای جدید لباس مجلسی مدل ماهی
لباس هـای مجلسی اروپایی و یا پیراهن هـای بلند حریر و دانتل، عربی، لباس مجلسی مدل ماهی و.. هر کدام به سبکی طراحی و دوخته میشوند و در این‌ زمینه طراحان حرفه ای بسیاری فعالیت دارند که‌ سعی می کـنند …

  • مد و مدگرایی
  • خرید انواع کیف زنانه و کاربردهـای آن‌


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *