خانه / اخبار سیاسی / برگزاری اولین جلسه رسیدگی به پرونده ثامن الحجج به همراه توضیحات

برگزاری اولین جلسه رسیدگی به پرونده ثامن الحجج به همراه توضیحات

برگزاری اولین جلسه رسیدگی به پرونده ثامن الحجج ، جزییاتی از پرداخت سپرده‌هـای “ثامن‌الحجج” ، شروع جلسه رسیدگی به پرونده متهم حادثه پاسداران ، نحوه پرداخت باقی مانده سپرده‌هـای موسسه مالی ثامن‌الحجج ، دومین جلسه رسیدگی به پرونده متهم به قتل حادثه خیابان پاسداران/ به روز رسانی می شـود ، جلسه شورای نگهبان برای رسیدگی به لایحه بودجه ۹۷ برگزار شد/جلسه بعدی؛ ۱۰ اسفند .
خبرگزاری ایسنا: سرپرست دادگاه‌هـای کیفری یک اسـتان تهران از رسیدگی به پرونده تعاونی ثامن الحجج در ۲۸ خردادماه سال جاری خبر داد.
محسن افتخاری با بیان ایـن مطلب اظهار کرد: اولین جلسه رسیدگی به ایـن پرونده – ۲۸ خرداد ماه – سال جاری در شعبه اول دادگاه کیفری یک اسـتان تهران برگزار …

برگزاری اولین جلسه رسیدگی به پرونده ثامن الحجج

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دادگاه‌هـای کیفری یک اسـتان تهران از رسیدگی به پرونده تعاونی ثامن الحجج در ۲۸ خردادماه سال جاری خبر داد.

محسن افتخاری با بیان ایـن مطلب اظهار کرد: اولین جلسه رسیدگی به ایـن پرونده – ۲۸ خرداد ماه – سال جاری در شعبه اول دادگاه کیفری یک اسـتان تهران برگزار می‌شـود.

همـه چیز در مورد اولین برگزاری پرونده ثامن الحجج جلسه

وی گفت که‌ ایـن پرونده حدود ۳۷۰ شاکی دارد.

محسن افتخاری – اول آبان ماه سال ۹۶ – با اشاره به ارجاع پرونده «ثامن‌الحجج» به دادسرا برای رفع نواقص گفته بود که‌ کیفرخواسـت ایـن پرونده ایراداتی داشت که‌ برای بار دوم به دادسرا ارجاع شد تا ایرادات مد نظر رفع شـود و ایرادات گرفته شده به ایـن پرونده بیشتر شکلی اسـت.

جزییات مطلب اولین و برگزاری و پرونده و ثامن الحجج و جلسه را میخوانید .

جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران – دوم آبان ماه سال ۹۶ – با اعلام ایـن که‌ پرونده مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج در دادگاه کیفری یک تحت رسیدگی اسـت، تعداد سپرده‌گذاران ایـن صندوق را یک میلیون و ۲۵۷ هزار نفر اعلام کرد و گفته بود که‌ بر اساس آمار ارائه شده از سوی هیات تصفیه مؤسسه مذکور که‌ بر اساس قانون‌بخش تعاون اقتصاد جمهوری اسلامی ایـران تشکیل شده، میزان وجوه پرداخت شده به سپرده‌گذاران ۳۵۵۰ میلیارد تومان و میزان وجوه تعهد شده ۱۵۷۳ میلیارد تومان اسـت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره برگزاری اولین جلسه رسیدگی به پرونده ثامن الحجج

افتخاری همچنین درباره زمان اجرای حکم متهم پرونده بنیتا نیز اظهار کرد: ایـن موضوع را باید از اجرای احکام بپرسید زیرا ما پرونده را می فرستیم و آن‌ها اجرا می کنند.

اولین سالگرد عارف لرستانی با حضور هنرمندان + تصاویر

بر اساس ایـن گزارش، با صدور کیفرخواسـت و ارسال پرونده به دادگاه، دو جلسه برای رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسوم به «بنیتا» در روزهـای ۲۰ و ۲۲ شهریور ماه ۹۶ در شعبه نهم دادگاه کیفری یک اسـتان تهران به ریاسـت قاضی کشکولی برگزار شد. متهم ردیف اول، دارای دو سه عنوان اتهامی بود که‌ یکی از عناوین اتهامی‌ قتل عمد بود. بر اساس حکم صادره، ایـن فرد به قصاص نفس، حبس، شلاق و تبعید محکوم شد که‌ حکم اعدام نیز در شعبه پانزدهم دیوان عالی کشور مورد تایید واقع شد.

توضیحات بیشتر در مورداولین برگزاری پرونده ثامن الحجج جلسه

برگزاری ۲ جلسه قبل از نشست شورای عالی کار برای تعیین مزد ۹۷

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته جلسه شورای عالی کار برای تعین دستمزد سال آینده کارگران برگزار شد که‌ بدون نتیجه باقی ماند. امروز جلسه دیگری از شورای عالی کار برای تعیین دستمزد سال آینده کارگران،  (شنبه ۲۶ اسفند) ساعت ۲۰ برگزار خواهد شد. علی ربیعی، وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ایـنکه‌  به دنبال ایـن استیم تا قدرت خرید کارگران افزایش پیدا کند و در کنار آن‌ شرایط کار و تولید را نیز مدنظر قرار می‌دهیم گفت:  علاوه بر ایـنکه‌ نرخ تورم را در نظر خواهیم گرفت، سبد معیشت نیز برای افزایش مزد ۹۷ کارگران مدنظر خواهد بود.  وی ادامه داد: موضوع تعیین نرخ دستمزد اهمیت بالایی برای جامعه کارگری و کارفرمایی کشور دارد و به همین منظور باید تمام جوانب به صورت دقیق سنجیده شـود تا هم تولید توسعه داشته باشد و هم قدرت خرید کارگران افزایش یابد. در نشست امروز اختلاف‌نظرهـای زیادی میان گروه‌هـای کارگری …
برگزاری جلسه بررسی بازار ارز به ریاسـت روحانی

۱۰ تا از عجیب‌ترین رکورد هـای جهان!


خبرگزاری ایسنا: جلسه ساماندهی بازار ارز پیش از ظهر امروز به ریاسـت رییس‌جمهوری و با حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی و تعدادی از اعضای کابینه برگزار شد.
 پیش از ظهر چهارشنبه جلسه ساماندهی بازار ارز به ریاسـت حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس‌جمهوری و با حضور معاون اول رییس‌جمهوری، دبیر شورای عالی امنیت ملی، رییس کل بانک مرکزی و وزرای اطلاعات، کشور، اقتصاد و دارایی، جهاد کشاورزی و صنعت و معدن و تعدادی دیگر از اعضای کابینه برگزار شد.
در ایـن جلسه آخرین وضعیت بازار ارز مورد بررسی قرار گرفت و مسئولان مربوطه به ارائه گزارشی در ایـن زمینه پرداختند.
برگزاری اولین همایش ملی «یافته‌هـای نوین روانشناسی تربیتی و چ


به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابوطالب سعادتی شامیر، دبیر اجرایی اولین همایش ملی «یافته‌هـای نوین روانشناسی تربیتی و چالش‌هـای پیش رو» با اعلام ایـن خبر گفت: تا کنون ۳۶۰ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده که‌ از میان آن‌ها ۲۴۳ مقاله پذیرفته شده اسـت.
 
عضو هیئت علمی واحد علوم و تحقیقات، اول اردیبهشت ماه ۹۷ را به عنوان آخرین مهلت ارسال مقاله به دبیرخانه ایـن همایش ملی واقع در محل دفتر گروه روانشناسی تربیتی و شخصیت واحد علوم و تحقیقات اعلام کرد و گفت: علاوه بر اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، اعضای هیات علمی از دانشگاه‌هـای علامه طباطبائی، الزهرا (س)، تهران، علوم انتظامی امین، خوارزمی، فرهنگیان، یاسوج و امام حسین (ع) در هیات داوران حضور دارند.
 
وی در برشمردن محورهـای اولین همایش ملی «یافته‌هـای نوین روانشناسی تربیتی و چالش‌هـای پیش رو» به کاربرد نظریه‌هـای آموزش، رشد، انگیزش و فراشناخت در تدریس و یادگیری، شیوه‌هـای اصلاح و تغییر رفتار، …

سومین جلسه رسیدگی به پرونده متهم به قتل حادثه خیابان پاسداران/به روز رسانی می شـود
  • اخبار سیاسی
  • برگزاری اولین جلسه رسیدگی به پرونده ثامن الحجج


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *