خانه / علمی پزشکی / تحقق ارتقای امنیت ملی کشور با پیشرفت حوزه علوم و فناوری‌هـای شناختی به همراه توضیحات

تحقق ارتقای امنیت ملی کشور با پیشرفت حوزه علوم و فناوری‌هـای شناختی به همراه توضیحات

تحقق ارتقای امنیت ملی کشور با پیشرفت حوزه علوم و فناوری‌هـای شناختی ، پیگیری توسعه آموزش و سلامت شناختی آحاد جامعه در سال ۹۷/ فعالیت در حوزه علوم شناختی به حرکت‌هـای جمعی نیاز دارد ، تغییر ساختاری در حوزه علوم پزشکی دانشگاه‌هـای آزاد کشور ، تغیر ساختاری در حوزه علوم پزشکی دانشگاه‌هـای آزاد کشور ، تصویب به کارگیری متخصصان ایرانی مقیم خارج از کشور در حوزه زیست فناوری ، فناوری نسل ۳ و ۴ تلفن همراه برای تحقق شهر هوشمند در تمام شهرهـای کشور فراهم شده است .
به گزارش  حوزه فن‌آوری‌هـای نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید کمال خرازی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری هـای شناختی معاونت علمی اظهار کرد: با حمایت هـای ستاد توسعه علوم و فناوری هـای شناختی معاونت علمی بساری از تجهیزات و امکانات مورد نیاز طرح هـای تحقیقاتی و علمی این‌ حوزه در کشور تامین شده است.
ارتقای امنیت ملی اولویت جدی ستاد  توسعه …

تحقق ارتقای امنیت ملی کشور با پیشرفت حوزه علوم و فناوری‌هـای شناختی

به گزارش  

حوزه فن‌آوری‌هـای نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید کمال خرازی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری هـای شناختی معاونت علمی اظهار کرد: با حمایت هـای ستاد توسعه علوم و فناوری هـای شناختی معاونت علمی بساری از تجهیزات و امکانات مورد نیاز طرح هـای تحقیقاتی و علمی این‌ حوزه در کشور تامین شده است.

ارتقای امنیت ملی اولویت جدی ستاد  توسعه علوم و فناوری

وی گفت: در واقع کمک به ارتقای امنیت ملی با استفاده از علوم و فناوری هـای شناختی در عرصه ملی و بین المللی یکی از اولویت هـای جدی این‌ ستاد است. چرا کـه توانمندی در تامین زیرساخت‌ها و ابزارهـای مورد نیاز ارائه‌کـنندگان خدمات شناختی یکی از الزامات موفقیت برنامه‌هـای توسعه و تعالی ارائه خدمات شناختی کشور است.
 
خرازی همچنین بیان کرد: در این‌ ستاد توسعه علمی با استانداردهـای بین المللی و گسترش ارتباطات با پژوهشگران و دانشگاه هـای معتبر بین المللی به عنوان یک خط مشی مطرح است. بنابراین‌ ستاد در تلاش است تا زمینه توسعه فناوری و خدمات شناختی، گسترش فعالیت بخش خصوصی، فعالیت درحوزه هـای بین بخشی ومیان رشته ای و نیز ارتقای رقابت مندی و ورود به بازارهـای بین المللی را فراهم کند.
 
انتهـای پیام/
همه چیز در مورد امنیت پیشرفت حوزه علوم فناوری کشور ملی
جزییات مطلب امنیت و پیشرفت و حوزه و علوم و فناوری و کشور و ملی را میخوانید .

تصویب به کارگیری متخصصان ایرانی مقیم خارج از کشور در حوزه زی

به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جلسه ۱۰۴ ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور به ریاست محمد رضا مخبر دزفولی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه این‌ شورا برگزار شد.
منصور کبگانیان، قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور در مورد دستور و مصوبات این‌ جلسه گفت: در این‌ جلسه کـه به ادامه بحث و بررسی پیرامون “سند ملی زیست فناوری” اختصاص داشت، اقدامات ذیل راهبرد ۷ تا ۹ این‌ سند تصویب شد.
وی افزود: در این‌ راهبردها موضوع تجاری سازی دستاوردهـای پژوهشی و فناوری و صادرات این‌ محصولات مورد توجه قرار گرفت.
استانداردسازی حوزه زیست فناوری با پنج اقدام ملی
قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور ادامه داد: استانداردسازی حوزه زیست فناوری با پنج اقدام ملی از قبیل راه اندازی شبکـه‌هـای آزمایشگاهی مرجع ملی، تدوین ضوابط و برای این‌ حوزه و توسعه همکاری‌ها با سازمان ملی استاندارد از اهم این‌ موارد بود.
عضو …
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم: پژوهشگاهها و مراکز پژوهشی ب

تورهند برترین مقصد مسافران پاییزی

به نقل از سایت ایسنا و به گزارش پارس معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم: پژوهشگاهها و مراکز پژوهشی به تولید ثروت ملی کمک کـنند و معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آیین معارفه رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی گفت: جامعه انتظار دارد، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز پژوهشی به تولید ثروت ملی کمک کـنند و در رفاه مردم نقش داشته باشند.به گزارش ایسنا، دکتر مسعود برومند با اشاره به این‌کـه زمان اتکا به بودجه‌هـای عمومی و دولتی در حال سپری شدن است؛ تصریح کرد: دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز پژوهشی بایـد از طریق ارتباط با جامعه، سازمان‌ها و صنایع، درآمد اختصاصی داشته باشند و ضمن خودکفایی خود، نیازهـای بخش‌هـای مختلف جامعه را رفع کـنند.

دبیر کل شورای عالی عتف اظهار داشت: پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی بایـد براساس اساسنامه و ماموریت‌هـای قانونی، برای خود یک رسالت راهبردی در توسعه کشور تعریف کند …
شرکت ۱۱ کشور خارجی در مسابقات ربوکاپ آزاد/ برنامه‌هـایی برای

به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌هـای نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فعالیت دانش آموزان در حوزه زیست فناوری را افزایش می‌دهیم ، فعالیت در حوزه علوم شناختی به حرکت‌هـای جمعی نیاز دارد و مشکل حوزه رباتیک فرهنگی است از جمله مهم ترین اخبار معاونت علمی در هفتـه گذشته است.
فعالیت دانش آموزان در حوزه زیست فناوری را افزایش می‌دهیم
ارشاد استعدادی مدیرعامل موسسه علمی آینده‌سازان وابسته به اتحادیه انجمن‌هـای اسلامی دانش آموزی گفت: درباره تقویت بنیه درسی و حوزه فعالیت‌هـای علمی برای دانش‌آموزان انجمن اتحادیه اسلامی دانش‌آموزی برنامه‌هـای متعددی داریم کـه با توجه به صحبت نماین‌ده مقام معظم رهبری در بحث سیمای علمی تشکل دانش آموزی برنامه‌هـایی را برای سال ۹۷ تدوین کرده‌ایم.
مدیرعامل موسسه علمی آینده‌سازان درخصوص اهداف این‌ سازمان و اتحادیه گفت: موضوع تفکر خلاق، تقویت روحیه پژوهشی بین دانش‌آموزان و همچنین ایجاد امید میان ان‌ها از جمله اهدافی است کـه با توجه به سیاست‌هـای وزارت آموزش و پرورش و …

سوژه شدن قلیان کشیدن بیش از حد بازیکنان تیم ملی مراکش
  • علمی پزشکی
  • تحقق ارتقای امنیت ملی کشور با پیشرفت حوزه علوم و فناوری‌هـای شناختی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *