خانه / اخبار سیاسی / جواد امام: شنود جلسات خاتمی دور از ذهن نیست به همراه توضیحات

جواد امام: شنود جلسات خاتمی دور از ذهن نیست به همراه توضیحات

جواد امام: شنود جلسات خاتمی دور از ذهن نیست ، جلسات خصوصی رئیس اصلاحات شنود می‌شـود؟ ، دستور نماز حاجت جواد الائمه و باطل السحر حرز امام جواد ، مروری بر زندگی نامه امام جواد (ع)، امام نهم شیعیان ، تاریخ ولادت امام جواد (ع) چه روزی است؟ ، تایید شنود دفتر رئیس دولت اصلاحات .
اعتمادانلاین‌: جواد امام، مدیرعامل بنیاد باران و از نزدیکان رئیس دولت اصلاحات در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر شنود دفتر کار و محل زندگی سیدمحمد خاتمی گفت: «شنود جلسات آقای خاتمی دور از ذهن نیست.»
او گفت: «ما نه شنود کار می‌گذاریم و نه اطلاعاتی از شنود داریم اما احتمالاً آقای …

جواد امام: شنود جلسات خاتمی دور از ذهن نیست

اعتمادانلاین‌: جواد امام، مدیرعامل بنیاد باران و از نزدیکان رئیس دولت اصلاحات در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر شنود دفتر کار و محل زندگی سیدمحمد خاتمی گفت: «شنود جلسات آقای خاتمی دور از ذهن نیست.»

او گفت: «ما نه شنود کار می‌گذاریم و نه اطلاعاتی از شنود داریم اما احتمالاً آقای ترقی کـه این‌ خبر را اعلام کردند خودشان با این‌ عوامل شنود در ارتباط هـستند.»

همـه چیز در مورد امام خاتمی دور ذهن

مدیرعامل بنیاد باران با بیان این‌کـه خاتمی مثل آقای ترقی نیست و ظاهر و باطنش یکی است و چیز پنهانی ندارد،‌ گفت:‌ « آقای ترقی هم در رفتار خود تجدیدنظر و سعی کند مثل سید محمدخاتمی کـه ظاهر و باطنش یکی است، باشد تا نگران مطالبی کـه در پنهان می‌گوید نشـود.»

پیش از این‌ یک منبع آگاه شنود جلسات رئیس دولت اصلاحات را تأیید و گفته بود نه‌تنها دفتر سید محمد خاتمی بلکـه محل زندگی او نیز شنود می‌شـود و تاکنون برخی ابزار شنود در این‌ مکان‌ها کشف و جمع‌آوری شده است.

جزییات مطلب امام و خاتمی و دور و ذهن را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره جواد امام: شنود جلسات خاتمی دور از ذهن نیست

برترین ذکر برای توسل به امام حسین(ع) از راه دور

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از محضر امام صادق (علیه السلام) پرسش شد:
فدایت شوم خیلی می شـود کـه یادی از امام حسین (علیه السلام) می کنم در ان هنگام چه بگویم ؟
حضرت فرمودند: سه مرتبه بگویید : صلی الله علیک یا ابا عبد الله….
کـه سلام به ان حضرت از دور و نزدیک به او می رسد .
اصول کافی ج ۵۷۱/۴.
منبع: جهان نیوز
انتهـای پیام/
برترین ذکر برای یاد کردن از امام حسین(ع)

نوروز۹۷ در پناه بارگاه امام هشتم شیعیان، امام رضا (ع)

رژه بالگرد‌هـای هوانیروز بر فراز حرم مطهر امام (ره)

خبرگزاری مهر: ده‌ها فروند از بالگردهـای هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با پرواز بر فراز حرم مطهر امام خمینی (ره) از مقابل جایگاه رژه رفتند.
بالگردهـای هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرنام روز ارتش در تهران، با پرواز بر فراز حرم مطهر امام خمینی (ره) از مقابل جایگاه رژه رفتند.
دراین‌ رژه ده‌ها فروند از انواع بالگردهـای بل ۲۰۵ ، بل ۲۰۶، بل ۲۱۴ و بالگرد هـای سنگین شینوک، بالگردهـای تهاجمی کبرا و سایر بالگردهـای هوانیروز ارتش کـه به موشک شفق و دوربین دید در شب مجهز شده اند حضور داشتند.
رژه مشترک نیروهـای مسلح به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در جوار مرقد مطهر امام خمینی (ره) با حضور رئیس جمهور و فرماندهان ارشد نیروهـای مسلح در حال برگزاری است.
شریعتمداری: هتاک به امام رضا (ع)، اوباش است

حسین شریعتمداری؛ مدیر مسئول روزنامه کیهان در یادداشتی با عنوان «تا کی دراز دستی؟!»، از خبرنگاری کـه در فضای مجازی به یکی از ائمه معصومین اهانت کرده بود، اعتراض کرد.
مدتی است کـه برخی از خبرنگاران روزنامه‌هـای زنجیره‌ای و عوامل دست چندم دشمنان بیرونی، حرکت زشت و نفرت‌انگیزی را شروع کرده‌اند کـه شواهد پیرامونی ان از یک هماهنگی نانوشته میان انها حکایت می‌کند. انان در صفحه شخصی توئیتر خود بی‌محابا به مقدسات اسلامی می‌تازند، احکام الهی را به سخره می‌گیرند و در مواردی به ساحت مقدس ائمه اطهار علیهم‌السلام نیز اهانت می‌کـنند کـه اهانت شرم‌آور یکی از همین جرثومه‌هـای فساد به ساحت ملکوتی امام‌رضا علیه‌السلام تازه‌ترین نمونه ان است.
این‌ جماعت با اطمینان از این‌کـه اهانت انان برایشان هزینه‌ای ندارد، بدون کمترین واهمـه‌ای به اقدام مشمئز‌کـننده خود ادامه می‌دهند! زیرا می‌دانند حداکثر ان است کـه به دادسرای رسانه احضار شده و نهـایتا به …

حمله مسلحانه به مرکز علمی فرهنگی امام حسین در اهواز
  • اخبار سیاسی
  • جواد امام: شنود جلسات خاتمی دور از ذهن نیست


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *