خانه / خبر / آگهی فروش یک اثر باستانی در سایت دیوار! به همراه توضیحات

آگهی فروش یک اثر باستانی در سایت دیوار! به همراه توضیحات

آگهی فروش یک اثر باستانی در سایت دیوار! ، کشف اثر باستانی بعد از آگهی در سایت دیوار +عکس ، آگهی‌های عجیب؛ از فروش چشم تا فروش کلیه ، آگهی عجیب دو مرد برای فروش اعضای بدن! ، اختلال در سایت فروش بلیت سینما ، سایت‌های خرید و فروش کالاهای دست دوم، مکانی برای کلاهبرداران فضای مجازی .
پایه ستون آتشکده و آتشدان آگهی شده در سایت این‌ترنتی دیوار کشف و ضبط شد.کشف اثر باستانی پس از انتشار آگهی فروش در سایت دیوارفرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور،گفت: پایه ستون آتشکده و آتشدان آگهی شده در سایت این‌ترنتی دیوار با همت مشترک ماموران یگان حفاظت و پاسگاه انتظامی منطقه کشف و ضبط شد.گردآوری: گروه خبر سیمرغseemorgh.com/newsمنبع: irna.ir

آگهی فروش یک اثر باستانی در سایت دیوار!

پایه ستون آتشکده و آتشدان آگهی شده در سایت این‌ترنتی دیوار کشف و ضبط شد.

کشف اثر باستانی پس از انتشار آگهی فروش در سایت دیوار

فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور،گفت: پایه ستون آتشکده و آتشدان آگهی شده در سایت این‌ترنتی دیوار با همت مشترک ماموران یگان حفاظت و پاسگاه انتظامی منطقه کشف و ضبط شد.

همه چیز در مورد اثر باستانی دیوار فروش


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: irna.ir

جزییات مطلب اثر و باستانی و دیوار و فروش را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره آگهی فروش یک اثر باستانی در سایت دیوار!

کشف اثر باستانی بعد از آگهی در سایت دیوار +عکس

به گزارش جام جم انلاین‌ از ایرنا، سردار رحمت الهی در بیان جزییات آگهی عجیب سایت دیوار برای فروش ستون یک آتشکده و آتشدان تاریخی، گفت: برابر اعلام فرمانده یگان حفاظت استان بوشهر مستند به گزارش پایگاه حفاظتی شهرستان دشتستان موضوع پیگیری شد.
وی افزود: در پی درج آگهی فروش اموال تاریخی‌فرهنگی در سایت این‌ترنتی دیوار توسط فردی با شماره تماس مشخص، بلافاصله با اخذ دستور مقام قضایی و هماهنگی مبادی ذی‌ربط ناجا، شناسایی فرد مظنون در دستور کار قرار گرفت.
رحمت اللهی ادامه داد: با عملیات مشترک مأموران یگان حفاظت و پاسگاه انتظامی منطقه، طی بازرسی های به‌عمل‌آمده از منزل فرد مذکور، آثار معرفی‌شده برای فروش (یک قطعه پایه ستون آتشکده و چند قطعه پایه آتشدان، گوپال، هاون سنگی، سنگ آسیاب و جون سنگی) کشف و ضبط و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی گردید.
این‌ مقام مسئول …
وضعیت اسفبار یک اثر باستانی+ عکس های

فروش غیر قابل انتظار p20 و p20pro در نسخه ارائه شده اول


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تماشای بنای تاریخی کاروانسرای هندوها در بازار بزرگ سرپوشیده کرمان قلب هر بیننده‌ای را به درد آورده و بر این‌ بی‌مهری غبطه می‌خورد. کاروانسرای هندوها مربوط به دوره قاجار است کـه در ضلع شرقی بازار میدان قلعه، واقع شده و این‌ اثر تاریخی ارزشمند در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۸۰ با شمارهٔ ثبت ۴۱۸۱ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایـران به ثبت رسیده است.

کاروانسرای هندوها مربوط به دوره قاجار است و در کرمان، ضلع شرقی بازار میدان قلعه، کاروانسرای حاج مهدی واقع شده است.

در حال حاضر انبارهای نسبتا سالم این‌ بنای تاریخی محلی برای نگهداری کالاهای قاچاق، زندگـی اتباع افغانی و پاتوقی برای مصرف مواد مخدر و حضور اراذل و اوباش شده است.

وضعیت اسفبار کاروانسرای هندوها در کرمان

نکته جالب توجه بر تابلوی ورودی این‌ کاروانسرای در حال تخریب ان است کـه بر روی این‌ تابلو نوشته شده است “هرگونه دخل و تصرف در …
پیش فروش انواع سکـه از امروز شروع شد


بر اساس شرایط جدید، پیش‌فروش قطعی مسکوک طلا از امروز در شعب بانک ملی شروع می شود؛ پیش‌فروش سکـه با سررسید یک ماهه یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان خواهد بود.بانک مرکزی از شروع پیش فروش انواع سکـه خبر دادبانک مرکزی قیمت پیش‌فروش قطعی انواع سکـه در سررسیدهای یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه، ۹ ماهه، ۱۲ ماهه، ۱۸ ماهه و دو ساله را اعلام کرده است کـه بر این‌ اساس نرخ پیش‌فروش سکـه‌ی طلا با سررسید یک ماهه، یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان است.بر اساس اعلام بانک مرکزی، پیش‌فروش با سررسید سه ماهه یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان، پیش‌فروش با سررسید شش ماهه یک میلیون و ۴۷۵ هزار تومان و پیش‌فروش با سررسید ۹ ماهه یک میلیون و ۴۱۰ هزار تومان خواهد بود.همچنین نرخ اعلام شده برای پیش‌فروش سکـه با سررسید ۱۲ ماهه یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، پیش‌فروش با سررسید ۱۸ ماهه یک میلیون و …

پیش فروش سکـه، مالیات ندارد
  • خبر
  • آگهی فروش یک اثر باستانی در سایت دیوار!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *