خانه / گردشگری / سلفی گرفتن با مومیایی که‌ شاید متعلق به رضا خان پهلوی باشد! به همراه توضیحات

سلفی گرفتن با مومیایی که‌ شاید متعلق به رضا خان پهلوی باشد! به همراه توضیحات

سلفی گرفتن با مومیایی که‌ شاید متعلق به رضا خان پهلوی باشد! ، آیا جسد مومیایی تهران متعلق به رضاخان پهلوی ست ؟ ، داستانی کشف جسد مومیایی متعلق به «رضا پهلوی» در شهر ری چیست؟ ، کشف جنازه مومیایی در اطراف حرم شاه‌عبدالظیم؛ آیاجنازه متعلق به پهلوی اول است؟ ، کشف مومیایی شاه پهلوی در تهران | ، عجیب و غیر منتظره | کشف مومیایی شاه پهلوی در تهران .

سلفی گرفتن با مومیایی که‌ شاید متعلق به رضا خان پهلوی باشد!

سلفی گرفتن با مومیایی که‌ شاید متعلق به رضا خان پهلوی باشد!

سلفی گرفتن با مومیایی که‌ شاید متعلق به رضا خان پهلوی باشد!


سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ –

جالب انگیز,ایـران گردی,تاریخ گردی,گردشگری,گردشگری,خبر

جسدی مومیایی در مجاورت حرم حضرت عبدالعظیم در شهر ری کشف شد که‌ برخی ان را متعلق به موسس سلسله پهلوی یعنی رضا خان می دانند. این‌ خبر پیرامون اخبار گردشگری و جدیدترین اخبار گردشگری درباره کشف جسد مومیایی رضا خان پهلوی می باشد.

همه چیز در مورد سلفی مومیایی

به تازگی خبری ویژه مبنی بر پیدا شدن جنازه ای مومیایی شده در بخش غربی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به دنبال اجرای طرح گسترش و توسعه این‌ بخش از آستان منتشر شد. برخی از کسبه و مردم که‌ شاهد این‌ عملیات بهره برداری بودند، عنوان کرده اند که‌ تیغه های بیل مکانیکی در محل مقبره تخریب شده رضا خان پهلوی، به جنازه ای برخورد کرد که‌ مومیایی شده بود. حفاری ها متوقف شد و هنوز مسولان نمی دانند که‌ دقیقا از کدام بخش به طور مثال شورای تامین، امنیت ملی، اطلاعات بسیج یا کسانی که‌ در محل حاضر بودند، عملیات را متوقف کردند.این‌ منطقه در اطراف حرم حضرت عبدالعظیم، قبلا قبرستان بوده، بنابراین‌ کشف جسد در این‌ منطقه و در طرح توسعه آستانه امری طبیعی است. فقط با توجه به اجرایی شدن طرح توسعه، بخش هایی از زمین کنده شده ، بنابراین‌ در این‌ شرایط و در چنین پروژه هایی معمولا پیش می آید که‌ با بقایای اجساد مواجه شوند. جسد کشف شده باقی مانده یک جسد طبیعی بوده و هیچ جسد مومیایی در این‌ منطقه به دست نیامده و حتی چهره ان قابل تشخیص نمی باشد. حفاری به علت پیدا شدن این‌ جنازه مومیایی متوقف شده تا مسولان مرتبط بتوانند بررسی دقیق تری داشته باشند. برخی احتمال می دهند که‌ جنازه متعلق به پهلوی اول باشد که‌ به صورت مومیایی شده به تهران آورده شده و در حرم عبد العظیم حسنی دفن شده است. نظر نهایی را باید کارشناسان میراث فرهنگی و پزشکی قانونی بدهند تا مشخص گردد که‌ این‌ جنازه متعلق به چه کسی است. رضا خان میر پنج، سال ۱۳۲۴ در تبعید در ژوهانسبورگ از دنیا رفت. جنازه مومیایی  شده او چهار سال بعد به ایـران آورده شده و در شهرری به خاک سپرده شد. تا این‌ که‌ صادق خلخالی در اردیبهشت ماه ۱۳۵۹ ان را تخریب کرد. این‌ متن ما را بیشتر با جدیدترین اخبار گردشگری آشنا می سازدسلفی با رضا خانرضا خان پهلویمومیایی رضا خان پهلوی

چرا بینی سلفی باز‌ها از دیگر آدمها بزرگتر است؟

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید


تاریخگردیرضا خان پهلویاخبار گردشگریایـران گردیایـرانگردیجالب انگیز
همرسانی کنید:

جزییات مطلب سلفی و مومیایی را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره سلفی گرفتن با مومیایی که‌ شاید متعلق به رضا خان پهلوی باشد!
توضیحات بیشتر در موردسلفی مومیایی
نویسنده:

گلاره یوسف پور

شما مطلب سلفی گرفتن با مومیایی که‌ شاید متعلق به رضا خان پهلوی باشد! را می خوانید .
سلفی مومیایی

اولین عکس سلفی با جسد مومیایی رضا شاه (جزییات و زندگینامه رضا

اولین عکس سلفی با جسد مومیایی رضا شاه (جزییات و زندگینامه رضاخان)

مجموعه : مجله خبری روز

اولین عکس سلفی با جسد مومیایی رضا شاه
 
خبری که‌ در روز معمار بشدت در فضای رسانه ای پیچید , خبر کشف جسد مومیایی شده ای از محل تخریب مقبره رضا شاه در شاه عبدالعظیم بود . گمانه ها این‌ پیکر مومیایی را منتسب به رضا خان اولین شاه پهلوی ایـران میداند .
 
صاحب این‌ تصویر با ارسال ان به شبکه‌ های مجازی ادعا کرده که‌ با مومیایی پیدا شده که‌ گفته می شود متعلق به رضاشاه است عکس سلفی گرفته است.
 

 
به گزارش ایـران ناز خدماتی نظیر ساخت راه‌آهن سراسری ایـران (از دریای …
کشف مومیایی شاه پهلوی در تهران |

عجیب و غیر منتظره | کشف مومیایی شاه پهلوی در تهران

  • گردشگری
  • سلفی گرفتن با مومیایی که‌ شاید متعلق به رضا خان پهلوی باشد!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *