خانه / فوتبال / رسن: تنها ۴۰ درصد توانایی‌ام را نشان دادم به همراه توضیحات

رسن: تنها ۴۰ درصد توانایی‌ام را نشان دادم به همراه توضیحات

رسن: تنها ۴۰ درصد توانایی‌ام را نشان دادم ، عبادی‌پور: در لاستان توانایی‌هـایم را نشان دادم ، اگر تلگرام فیلتر شود تنها ۳۷.۹ درصد کاربران به پیام رسانه هـای داخلی کوچ می کـنند! ، به صداوسیما گفتم اعتراض‌ها را پخش کنید؛ اول هم آتش‌سوزی‌ها را نشان دهید/ ۶۰ درصد کسانی که‌ در اعتراض‌ها حضور داشتند، شاغل بودند/ اعتراضات سازمان یافته نبود ، صدا ، صدا ، تنها صدا … تنها صداست که‌ می ماند چرا توقف کنم ؟ ، کاهش بینایی در تاریکی و توانایی ذهن برای دیدن .
ورزش سه: بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس که‌ به عنوان یکی از ستاره‌هـای نقل و انتقالات به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه شد، در ادامه با توجه به تغییر تاکتیکی و البته مسافرتهـایش برای حضور در تیم ملی کشورش از فلسفه تاکتیکی سرمربی پرسپولیس خارج شد. او طی هفتـه گذشته با …

رسن: تنها ۴۰ درصد توانایی‌ام را نشان دادم

ورزش سه: بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس که‌ به عنوان یکی از ستاره‌هـای نقل و انتقالات به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه شد، در ادامه با توجه به تغییر تاکتیکی و البته مسافرتهـایش برای حضور در تیم ملی کشورش از فلسفه تاکتیکی سرمربی پرسپولیس خارج شد. او طی هفتـه گذشته با شایعه عجیب در خصوص جدای اش از این‌ تیم و قبول پیشنهاد قطری ها مواجه شده است و این‌ در حالی است که‌ یک فصل دیگر از قراردادش با سرخپوشان باقی مانده است.

رسن در خصوص نیمکت نشینی‌اش طی دیدارهـای اخیر این‌طور توضیح می‌دهد: زمانی که‌ من با پرسپولیس قرارداد بستم هنوز لیگ عراق تمام نشده بود و من بلافاصله پس از پایان فصل راهی ایـران شدم و استراحتی نداشتم. در میانه فصل هم مجبور شدم همراه تیم امید عراق باشم و این‌ یعنی ۲ سال بازی پی در پی بدون استراحت و خودم از نظر خودم ۴۰ درصد فوتبالم را هم نتوانستم ارائه دهم و دلیل کم بازی کردن من هم همین موضوع است.

همـه چیز در مورد تنها توانایی درصد نشان

هافبک عراقی پرسپولیس که‌ همانند فصل گذشته در عراق، این‌بار در ایـران و با پیراهن سرخپوشان به قهرمانی رسیده، احساس خود را این‌چنین تشریح می‌کند: بسیار شیرین و لذتبخش است. من ابتدای فصل هم گفتم به تیم قهرمان ایـران آمدم و می‌خواهم به همراه سایرین ان را دوباره تکرار کنیم. همیشه اولویتم برای بازی برای تیمی است که‌ نام بزرگی داشته باشد و مدعی قهرمانی باشد. خوشحالم که‌ در این‌ مجموعه استم. تیمی که‌ برای اهداف بزرگ می‌جنگد و این‌ بزرگترین و جذابترین حس را به بازیکن می‌دهد.

رسن در خصوص جدال با ذوب آهن و شکست برابر این‌ تیم گفت: بازی سختی بود و حریف ما برای رسیدن به رتبه دوم جدول و کسب سهمیه آسیایی می‌جنگید و به هدف خودش هم رسید. یک بازی فیزیکی و سرعتی پر فشار بود. این‌ نتیجه اما چیزی نبود که‌ به دنبال ان بودیم و اگر کمی عدالت برقرار بود شاید با شکست از اصفهان باز نمی‌گشتیم.

جزییات مطلب تنها و توانایی و درصد و نشان را میخوانید .

هافبک عراقی خود را مهیای دیدار در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان برابر الجزیر می‌کند و مدعی است نباید فریب نام حریف خود را بخورند: هر تیمی به این‌ مرحله از رقابت‌ها می‌رسد تیم قدرتمندی است و به هیچ وجه نباید الجزیره را دست کم بگیریم چرا که‌ تجربه نشان داده تیم‌هـایی که‌ از انها انتظار کمتری می‌رود غافلگیر کـننده ظاهر می‌شوند. با این‌ حال ما به دنبال اتفاقات بزرگی استیم. بعد از دو قهرمانی در لیگ برتر و بدشانسی در فصل گذشته در مرحله نیمه نهـایی لیگ قهرمانان، اکنون باید به هدف بزرگ‌مان برسیم و فصل برای ما این‌جا به پایان نخواهد رسید.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره رسن: تنها ۴۰ درصد توانایی‌ام را نشان دادم

رسن که‌ مدتی‌ است در این‌ تیم نیمکت نشین شده در خصوص شایعاتی که‌ در خصوص جدایی‌اش و حضور در لیگ ستارگان قطر به گوش می‌رسد این‌طور واکنش نشان داد: شنیدن این‌ خبر که‌ در رسانه‌ها منتشر شده بود برای خودم هم جالب و غافلگیر کـننده بود. از طریق بازیکنان با این‌ خبر مواجه شدم و انها از من پرسش کردند که‌ آیا قصد جدا شدن دارم که‌ برای خودم هم عجیب بود. اگر چیزی باشد مطمئنا سرمربی و مدیر باشگاه زودتر ان را خواهند دانست. در مورد پیشنهاد بگذارید این‌طور توضیح دهم؛ پیشنهاد برای همـه وجود دارد و من هم مستثنی نیستم. حدود ۵۰ روز قبل یک پیشنهاد از قطر به دستم رسید و ان را با مدیر برنامه‌هـایم در میان گذاشتم ولی فقط در حد یک صحبت معمولی بود. من با پرسپولیس قرارداد ۲ ساله دارم و به جدایی فکر نمی‌کنم. ضمن این‌که‌ رفتن به قطر اولویت من نیست و اگر روزی بخواهم از پرسپولیس جدا شوم اولویتم فوتبال اروپا خواهد بود. من پرسپولیس را انتخاب کردم چرا که‌ هم از نظر محبوبیت و هم افتخار تیم بزرگی بود و اهداف بزرگی را دنبال می‌کرد. بازیکنان خیلی نیز از این‌ تیم راهی اروپا و تیم‌هـای مطرح شده‌اند و من هم همانند فلسفه این‌ تیم آرزوها و اهداف بزرگی در سر دارم که‌ در راس ان تداوم افتخار و قهرمانی و البته حضور در فوتبال اروپا قرار دارد.

۶ فعلی که‌ به‌کار بردن ان در مکالمات کاری شمـا را ضعیف نشان می‌دهد
توضیحات بیشتر در موردتنها توانایی درصد نشان

به صداوسیما گفتم اعتراض‌ها را پخش کنید؛ اول هم آتش‌سوزی‌ها ر

فرارو- وزیر کشور می گوید: در مورد اعتراض هـای اخیر دی ماه، به این‌ نتیجه نرسیدیم که‌ یک گروه، طیف و جناح یا معاندین و ضد انقلاب‌ها اعتراض‌ها را از بیرون سازماندهی کرده باشند. این‌ حرف به معنای این‌ نیست که‌ معاندین و مخالفان از اعتراض‌ها سوء‌استفاده نکرده باشند چون هم در تشدید، هم در هدایت و هم برای بهره‌برداری نهـایت تلاش خود را کردند.
روزنامه ایـران با رحمانی فضلی وزیر کشور گفتگویی انجام داده که‌ قسمت‌هـایی از ان را می خوانید:
بعد از اعتراض‌هـای دی ماه، رئیس جمهوری خواستار ارائه گزارش دقیق و جامعی از حوادث رخ داده، افرادی که‌ در این‌ درگیری‌ها کشته یا زخمی شدند، همچنین چرایی و چگونگی این‌ رخدادها شدند. حسب اعلام وزارت کشور، این‌ گزارش تهیه و تقدیم رئیس جمهوری شد. نکات قابل تأمل این‌ گزارش چه بود؟در این‌ گزارش عوامل، بسترها، زمینه سازها، شتاب دهنده‌ها، محرکین و مسببین، آثار و نتایج ان همراه با …
خواب، خاطرات مهم را حفظ می کند

نتایج یک تحقیقات جدید نشان می دهد که‌ خواب مفید در طول هفتـه، توانایی حفظ خاطرات و محفوظات مغز انسان را به شکل چشمگیری افزایش می دهد.
به گزارش شبکه‌ تلویزیونی سی ان ان، نتایج این‌ تحقیقات که‌ اخیرا در آلمان انجام شده و در شمـار جدید مجله «علوم اعصاب» منتشر خواهد شد، نشان می دهد که‌ هفت تا هشت ساعت خواب مناسب در طول شبانه روز کارکرد بخش مرور حافظه در مغز را به شکل چشمگیری بهتر می کند.
این‌ بهبود شامل هر دو دسته از محفوظات مغزی انسان می شود، هم خاطرات مربوط به حوادث و وقایعی که‌ در طول روز اتفاق می افتند و هم ان بخش از اطلاعاتی که‌ فراگیری تجربه و دانش را شامل می شوند.
در مرحله بعدی این‌ تحقیقات قرار است آزمایش هـایی در مورد مدت زمان حفظ این‌ خاطرات و محفوظات در ذهن انسان انجام شود. معمولا با گذشت زمان میزان دقت در جزییات خاطرات …
تنها ۲۰ درصد احکام بودجه ۹۵ اجرایی شده است

پتنت ال جی گوشی قابل انعطافی را نشان می‌دهد که‌ می‌تواند به تبلت تبدیل شود

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس تنها ۲۰ درصد احکام بودجه ۹۵ اجرایی شده است و روزنامه شهروند نوشت: دیوان محاسبات گزارش تفریغ بودجه‌ سال ٩٥ را اعلام کرد. گزارشی که‌ نشان‌دهنده تخلف ١٦‌هزار میلیاردی وزارت نفت و ۳۷۰‌میلیارد تومانی پالایش و پخش، تخطی ٨٠‌درصدی دولت در اجرای احکام، کسری تراز عملیاتی ٦٣‌هزار‌ میلیارد تومانی و پرداخت ١٥٠٠‌میلیارد تومان زیان شرکت‌هـای دولتی است.  انچه رئیس دیوان محاسبات کشور در جلسه مجلس به‌عنوان بیست‌وهشتمین گزارش تفریغ بودجه قرائت کرد، شامل نکات بسیار قابل توجهی بود. گزارشی که‌ نشان می‌دهد کمتر از ٧‌درصد درآمد هدفمندی به تولید رسیده و ۵۰۰‌هزار نفر از ٨٣٣‌هزار نفری که‌ یارانه‌شان حذف شده بود، دوباره به فهرست یارانه‌بگیرها اضافه شدند. عادل آذر که‌ دیروز به ساختمان بهارستان رفته بود، درحالی‌که‌ علت کسری بودجه دولت را در عدم واریز درآمد برخی از پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها …

  • فوتبال
  • رسن: تنها ۴۰ درصد توانایی‌ام را نشان دادم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *