خانه / دسته‌بندی نشده / «کورتانا» به عنوان باهوش ترین دستیار مجازی در زمینه کسب و کار شناخته شد! به همراه توضیحات

«کورتانا» به عنوان باهوش ترین دستیار مجازی در زمینه کسب و کار شناخته شد! به همراه توضیحات

«کورتانا» به عنوان باهوش ترین دستیار مجازی در زمینه کسب و کار شناخته شد! ، گرفتن عکس سلفی به عنوان اختلال روانی شناخته شد ، دانلود Microsoft Cortana for Android 2.10.1.2114؛ مایکروسافت کورتانا برای اندروید ، ایـنفوگرافی؛ باهوش‌ترین مردم دنیا ، اقامتی مجازی در رمانتیک ترین هتل های جهان با همگردی ، مهم‌ترین برنامه‌های دولت در زمینه تولید و اشتغال /ایـنفوگرافیک .

رسانه کلیک – بر اساس تحقیقاتی که‌ به تازگی توسط موسسه Spiceworks صورت گرفته، دستیار هوشمند کورتانا به عنوان برترین گزینه میان صاحبان کسب و کار انتخاب شد.

اسـتفاده از دستیاران هوشمند بسیار …

«کورتانا» به عنوان باهوش ترین دستیار مجازی در زمینه کسب و کار شناخته شد!

رسانه کلیک – بر اساس تحقیقاتی که‌ به تازگی توسط موسسه Spiceworks صورت گرفته، دستیار هوشمند کورتانا به عنوان برترین گزینه میان صاحبان کسب و کار انتخاب شد.

همـه چیز در مورد باهوش بیشتر تاثیر تاثیر گذار ترین خدمات دستیار زنان سلامتی سنتی فعالیت کار کسب کسب و کار مجازی

اسـتفاده از دستیاران هوشمند بسیار گسترش یافته و پلتفرم های مختلف مانند کورتانا، سیری، گوگل اسیستنت و الکسا همواره در حال توسعه و پیشرفت به سر می برند. ایـن گزینه ها روی نامارت فون ها، ساعت های هوشمند، کامپیوترها و اپلیکیشن های مختلف و البته در برخی اسپیکرهای هوشمند دیده می شوند. دستیاران هوشمند قادر استند تا کنترل بسیاری از موارد مختلف مانند گوشی، لوازم منزل یا حتی کامپیوترها را بر عهده بگیرند. صاحبان مشاغل مختلف نیز برای بالا بردن راندمان و پیشرفت در کسب و کار خود، مسلما از آن‌ها اسـتفاده می کـنند.

بعد از تحقیقات و بررسی هایی که‌ توسط شرکت Spiceworks روی حدود ۵۰۰ شرکت مختلف در اروپا و آمریکای شمالی صورت گرفت، مشخص شد که‌ دستیار هوشمند کورتانا در میان مدیران و صاحبان کسب و کار از محبوبیت بیشتری برخوردار اسـت. در نتیجه ایـن آزمایش معلوم شد که‌ حدود ۴۹ درصد شرکت ها از کورتانا اسـتفاده می کـنند و سیری، دستیار هوشمند اپل با اختلاف ۲ درصدی در جایگاه دوم ایستاده اسـت. جای کمی تعجب اسـت که‌ گوگل اسیستنت با ۲۳ درصد، جایگاه سوم را به خود اختصاص داده اسـت.

جزییات مطلب باهوش و بیشتر و تاثیر و تاثیر گذار و ترین و خدمات و دستیار و زنان و سلامتی و سنتی و فعالیت و کار و کسب و کسب و کار و مجازی را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره «کورتانا» به عنوان باهوش ترین دستیار مجازی در زمینه کسب و کار شناخته شد!

بسیاری از کاربران در حال حاضر از سیستم عامل ویندوز اسـتفاده می کـنند، اما بد نیست بدانید که‌ تعداد کاربران سیستم عامل مک در حال افزایش اسـت و بر اساس نظر برخی افراد، در آینده نه چندان دور جای دو پلتفرم اشاره شده عوض می شـود. به همین دلیل، می توانیم انتظار داشته باشیم که‌ دستیار هوشمند کورتانا را در سکوی اول ببینیم.

توضیح درباره انتشار فیلمی از شکار در فضای مجازی

نزدیک شدن اپل به جایگاهی که‌ مدت هاسـت به مایکروسافت تعلق دارد، گویای برخی مسایل اسـت. یکی از مهم ترین آن‌ها را می توان در افزایش دارندگان آیفون جست و جو کرد. گوشی های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز فون در حال مرگ استند و آیفون، گزینه بسیار مناسبی به عنوان جایگزین به حساب می آید. اسـتفاده از آیپد ها نیز از طرف دیگر، در کسب و کار افراد مختلف در حال افزایش اسـت. گسترش ایـن قضیه باعث می شـود تا اسـتفاده از دستیار هوشمند اپل بالا رود و ایـن موضوع را می توان از جایگاه گوگل اسیستنت در مقایسه با سیری متوجه شد.

توضیحات بیشتر در موردباهوش بیشتر تاثیر تاثیر گذار ترین خدمات دستیار زنان سلامتی سنتی فعالیت کار کسب کسب و کار مجازی

تحقیقات یاد شده نشان می دهد که‌ بسیاری از کاربران (۴۶ درصد)، از دستیاران هوشمند برای تبدیل صدا به متن اسـتفاده می کـنند. ۲۶ درصد برای ارتباط میان افراد تیم و ۲۴ درصد نیز برای مدیریت رویدادهای تقویم خود از دستیاران هوشمند بهره می برند. در حالی که‌ منشی های هوشمند هنوز راه درازی برای بهتر شدن پیش رو دارند، اما در برخی موارد اسـتفاده از آن‌ها باعث صرفه جویی در زمان می شـود که‌ امری مهم به نظر می رسد. برای تنظیم Reminder یا رویدادهای تقویم، بهره گیری از آن‌ها بسیار کاربردی تر از وارد نمودن دستی ایـن وقایع اسـت. ایـن کار نه تنها باعث افزایش سرعت می شـود، بلکه‌ میزان کارایی را نیز بالا می برند.

در ادامه ایـن تحقیقات، به تصمیمات آینده شرکت ها نیز توجه شده اسـت. حدود ۱۳ درصد شرکت ها قصد دارند تا از دستیار هوشمند کورتانا اسـتفاده کـنند و ایـن در حالی اسـت که‌ تنها ۵ درصد از صاحبان مشاغل، قصد بهره گیری از سیری را در سر می پرورانند. آمازون الکسا با رقم ۱۵ درصدی، توانسته توجه مدیران را به خود جلب کند.

شما مطلب «کورتانا» به عنوان باهوش ترین دستیار مجازی در زمینه کسب و کار شناخته شد! را می خوانید .

اگر دقت کنیم، تقریبا تمامی تلفن های هوشمند امروزی به دستیار مجازی مجهز استند، اما بسیاری از افراد نحوه کار با آن‌ها را نمی دانند. موارد امنیتی و عدم کاربرد در بسیاری از موارد، دلایل دیگر کاربران برای اسـتفاده نکردن از دستیاران هوشمند به حساب می آید.

تگ‌ها: Amazon AlexacortanaGoogle AssistantMicrosoftsiriآمازون الکسادستیار مجازیسیریمایکروسافتمنشی هوشمندویژهگوگل اسیستنت
باهوش بیشتر تاثیر تاثیر گذار ترین خدمات دستیار زنان سلامتی سنتی فعالیت کار کسب کسب و کار مجازی
۱۰ تا از عجیب‌ترین قورباغه های جهان!

آلفابت با Chronicle به طور جدی وارد کسب و کار امنیت سایبری م

به نقل از سایت دیجیاتو و به گزارش پارس آلفابت با Chronicle به طور جدی وارد کسب و کار امنیت سایبری می شـود و هولدینگ آلفابت به عنوان کمپانی مادر شرکت گوگل با معرفی یک زیرشاخه جدید تحت برند «Chronicle» قصد دارد به صورت جدید وارد کسب و کار امنیت سایبری شـود. فعالیت های ایـن زیرشاخه آلفابت گرچه در زیر چتر حمایت آلفابت، اما کاملاً مستقل خواهد بود و هدف آن‌ نیز کمک به کمپانی های بزرگ برای ردیابی و مقابله با حملات سایبری و تهدیدات موجود در فضای مجازی خواهد بود. Chronicle از دو زیرشاخه اصلی «امنیت سایبری» و «پلتفرم تحلیل داده» تشکیل یافته و همچنین سرویسی مبتنی بر هوش مصنوعی موسوم به «VirusTotal» برای شناسایی بدافزارها در …
مقاومت فرهنگ‌سازمانی در آموزش و پرورش در برابر اصلاحات/ در ر

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به چالش اشتغال جامعه گفت: ایـن چالش یکی از مهم‌ترین مسایل کشور اسـت که‌ در حال تبدیل‌شدن به یک بحران اسـت و ممکن اسـت همـه شئون زندگی اجتماعی جامعه را در برگیرد و ابعاد اثرگذاری ایـن چالش در حوزه‌های دیگر جامعه بسیار اثرگذارتر از تأثیر اقتصادی آن‌ اسـت.
عضو کابینه دولت تدبیر و امید با اشاره به نقش مهمی که‌ آموزش‌وپرورش عمومی می‌تواند در بهبود کسب‌وکار کشور داشته باشد، اظهار کرد: در آموزش‌وپرورش تلاش‌های فراوانی انجام داده‌ایم تا نقش آن‌ را در بهبود اوضاع کسب کار بیشتر کنیم، اما هنوز نتوانسته‌ایم به آن‌ جایگاهی که‌ مدنظرمان بوده اسـت برسیم.
وی گفت: طرح «کاد» به همین منظور تدوین‌شده بود و بعد از مدتی از انجام آن‌ طرح زمانی که‌ در بررسی‌ها مشخص شد که‌ ایـن طرح به اهدافش نرسیده اسـت آن‌ را ملغی …
یک آیفون برای شما با کمک به توسعه کسب و کار آشنایان

فوت‌وفن کسب درآمد از فضای مجازی

به نقل از سایت زوم تک و به گزارش پارس یک آیفون برای شما با کمک به توسعه کسب و کار آشنایان و رپورتاژ آگهی : همـه شما حتما در دایره اطرافیان و آشنایان، حرفه‌ای هایی را می شناسید که‌ به دنبال افزایش مشتریان خود استند. از طرفی کسانی را هم سراغ دارید که‌ به دنبال دریافت خدمات با کیفیت و با قیمت مناسب استند. ایـنکارنت یک واسطه‌ی قابل اطمینان برای دریافت سرویس های سریع، با کیفیت و ارزان برای همـه‌ی افراد اسـت. در کمپین #آشناداری؟ که‌ از ۵ بهمن شروع شده، شما می توانید خدمت دهندگان حرفه‌ای و فریلنسرهایی که‌ در حوز‌های مختلفی چون ترجمه، آموزش، برنامه نویسی و… فعالیت می‌کـنند یا صاحبان کسب و کارهای مختلف را به ما و دیگران معرفی کنید و از طریق توصیه‌ی افراد مورد اعتمادتان به دیگران، هر دو در قرعه‌کشی آیفون X، جایزه‌ی ویژه کسب و کارها و دریافت اعتبار هدیه …

فعالیت بدنی؛ عاملی تاثیر گذار در سلامتی/ بطور سنتی گیرندگان خدمات سلامتی بیشتر زنان استند

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  افشین اسـتوار مدیرکل دفتر مدیریت بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت در برنامه نبض شبکه‌ خبر گفت: مردان از نظر جسمانی، روانی و غیره تفاوت هایی با زنان دارند، مردان بیش از زنان با آلودگی های محیطی مواجه استند، سوانح مردان بیش از زنان اسـت و بعضا تا ۹۰ درصد را شامل می شـود، مردان بیش از زنان به سرطان دچار می شوند، بیماری های قلبی عروقی بیشتر در مردان دیده می شـود و بیماری های عضلانی و اسکلتی نیز به همین صورت اسـت، مردان به لحاظ سبک زندگی بیش از زنان در خطر استند، غذای ناسالم، اسـتفاده از دخانیات در مردان بیش از زنان اسـت.
مدیرکل دفتر مدیریت بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت گفت: به طور سنتی گیرندگان خدمات سلامتی بیشتر زنان استند که‌ ایـن میزان در بین مردان تنها ۳ درصد اسـت.
وی گفت: مصرف نمک در مردان بیش …

  • دسته‌بندی نشده
  • «کورتانا» به عنوان باهوش ترین دستیار مجازی در زمینه کسب و کار شناخته شد!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *