خانه / دسته‌بندی نشده / واردات ۷۰ درصدی لوازم آرایش از خارج به همراه توضیحات

واردات ۷۰ درصدی لوازم آرایش از خارج به همراه توضیحات

واردات ۷۰ درصدی لوازم آرایش از خارج ، لوازم آرایش سرطان زا ، آسیب شدید دختر خردسال بر اثر هـستفاده از لوازم آرایش+ تصاویر ، زمانی برای دور ریختن لوازم آرایش ، الهه حصاری در مرنام جشن بزرگ برند لوازم آرایش بورژوآ ، باکس لوازم آرایش دیواری ساده و کاربردی بسازید .
خبرگزاری مهر: علیرضا کیانی، گفت: به طور قطع برخورداری از هـستانداردهـای جهانی و وحدت رویه مورد پذیرش کشورهـای جهان اعم از مسلمان و غیرمسلمان ، قوت قلبی برای مصرف‌کنندگان خواهد بود؛ ایـن در حالی هـست کـه ترویج فرهنگ هـستفاده از محصولات حلال در داخل و خارج از کشور نیز مهم بوده …

واردات ۷۰ درصدی لوازم آرایش از خارج

خبرگزاری مهر: علیرضا کیانی، گفت: به طور قطع برخورداری از هـستانداردهـای جهانی و وحدت رویه مورد پذیرش کشورهـای جهان اعم از مسلمان و غیرمسلمان ، قوت قلبی برای مصرف‌کنندگان خواهد بود؛ ایـن در حالی هـست کـه ترویج فرهنگ هـستفاده از محصولات حلال در داخل و خارج از کشور نیز مهم بوده و هدف نهـایی آن‌ هـست کـه نگاه ویژه به معرفی هـستاندارد حلال در محصولات آرایشی و بهداشتی به‌عنوان یک هـستاندارد به‌روز و دانش‌محور هـست؛ آن‌چنان کـه مهمترین هدف ما تولید و حمایت از کالای داخلی، صادرات کالای ایرانی حلال به کشورهـای مسلمان و غیرمسلمان هـست.

وی در خصوص پیش بینی سهم ایـن صنعت بر مبنای قیمت مصرف کننده در داخل کشور در سال جاری را معادل ۲۳ الی ۲۴ هزار میلیارد دلار اعلام کرد و ادامه داد : نیمی از ایـن عدد به حوزه آرایشی و ۵۰درصد باقی مانده نیز به شوینده و پودرهـای تمیزکننده تعلق می گیرد.

همـه چیز در مورد آرایش خارج خوراکی درصدی لوازم لوازم آرایش مصرف واردات

کیانی در پاسخ به پرسشی مبنی بر ایـنکـه سهم صنعت مذکور در سال گذشته از نظر قیمت مصرف کننده چه رقمی را به خود اختصاص داده هـست، گفت: ایـن عدد در سال گذشته حدود ۲۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به عبارتی کمتر از ۲۱ میلیارد تومان بر مبنای قیمت مصرف کننده بود .

عضو هیات مدیره انجمن صنایع شویند، آرایشی و بهداشتی ادامه داد : ۳۰ درصد لوازم آرایشی و بهداشتی تولید داخل و ۷۰ درصد از کشورهـای خارجی وارد می شوند.در خصوص شوینده ها نیز ۸۰ درصد محصولات داخلی بوده کـه شامل تولید کننده هـای داخلی با برندهـای ایرانی و بین اللملی هـستند .

جزییات مطلب آرایش و خارج و خوراکی و درصدی و لوازم و لوازم آرایش و مصرف و واردات را میخوانید .

همچنین محمدبقایی نیز گفت: حمایت از کالای ایرانی زمانی میسر می شـود کـه تمام تلاشمان بر محور توسعه و پیشرفت تکنولوژی و دانش مرتبط به کالای ایرانی قرار بگیرد. در ایـن مسیر دانشگاه ها باید به کمک حوزه‌ی حلال در لوازم آرایشی و بهداشتی بیایـند؛ چراکـه بدون کمک دانشگاه ها ایـن صنعت توان پایداری در بازارهـای جهانی را ندارد و حضور در بازارهـای جهانی نیازمند توسعه هـست و ایـن امر با تلاش و کوشش دانشمندان ایرانی در دانشگاه ها ایجاد می شـود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره واردات ۷۰ درصدی لوازم آرایش از خارج

وی اظهار داشت : موضوع حلال در کازمتیک موضوع جدیدی نیست. هرچند شاید برای مردم و صنایع و بازار ما مقوله‌ی جدیدی باشد. چون ما در یک کشور اسلامی با محصولات حلال زندگی می کنیم و به طور طبیعی انتظار چیز غیرحلال را نداریم، اما امروزه کالاهـای حلال و صنعت حلال در دنیا به ‌شدت در حال توسعه هـست. به نحوی کـه کل صنعت حلال دنیا را حدود ۲/۵ (پنج و دو دهم) میلیارد دلار شامل می‌شـود کـه یک صنعت بسیار گسترده و وسیع هـست.

پرسپولیس برای اولین بار خارج از تهران شکست خورد

بقایی گفت: در حال حاضر حجم بازار صنعت آرایشی بهداشتی حلال در دنیا حدوداً ۲۰ میلیارد دلار هـست کـه ایـن رقم در هفت سال آینده یعنی در سال ۲۰۲۵ به ۵۲ میلیارد دلار خواهد رسید. از ایـن رو، تصمیم گرفتیم اولین کنفرانس بین‌المللی حلال در کازمتیک را در تهران برگزار کنیم کـه با هـستقبال خوبی مواجه شده هـست.

وی از برگزاری همایش حلال در صنعت آرایشی و بهداشتی خبر داد و افزود : هفت سخنران علمی ایـن همایش از کشورهـایی همچون آلمان، انگلستان، فرانسه، ترکیه، امارات و اندونزی حضور خواهند داشت . به طوری کـه اساتیدی همچون پروفسور جوشیتا از اندونزی – رئیس انجمن متخصصین شیمی کازمتیک اندونزی و هـستاد دانشگاه داروسازی جاکارتا، خانم برگیت هابر از آلمان – عضو کمیته‌ قانون‌گذاری اتحادیه‌ی اروپا در زمینه‌ی کازمتیک و قائم‌مقام انجمن صنایع شوینده‌ی آلمان، پزشک ارچین اوزون تُرک رئیس انجمن متخصصین شیمی کازمتیک ترکیه و رئیس سابق انجمن پزشکان زیبایی اروپا و خانم آن‌جیشکا از انگلستان – ارزیاب سلامت و ایمنی محصولات کازمتیک در اتحادیه اروپا از جمله سخنرانان برجسته ایـن همایش هـستند

توضیحات بیشتر در موردآرایش خارج خوراکی درصدی لوازم لوازم آرایش مصرف واردات
شما مطلب واردات ۷۰ درصدی لوازم آرایش از خارج را می خوانید .

لوازم آرایش سرطان زا

دكتر محمدعلی نیلفروش‌زاده متخصص پوست، رییس مرکز پوست و سلول‌هـای بنیادی بررسی‌هـای انجام‌شده نشان داده هـست بیش از ۸۰۰ ماده شیمیایی در لوازم آرایش و عطرهـای صنعتی وجود دارد و هـستفاده مدام از ایـن مواد باعث می‌شـود به مرور ترکیب‌هـای مضرشان جذب بدن شـود و ایـن امر می‌تواند در درازمدت عارضه‌هـای متعددی ایجاد ‌كند.
مهم‌ترین عارضه هـستفاده طولانی‌مدت از ایـن ترکیب‌هـای سمی ابتلا به برخی از انواع سرطان هـست. علاوه بر سرطان، احتمال ابتلا به پیری زودرس پوست و آکنه و حتی برخی از بیماری‌هـای عفونتی مانند ایدز و هپاتیت وجود دارد…
از میان ترکیب‌هـای مضر موجود در لوازم آرایش، پارابین‌ها یکی از رایج‌ترین‌ها هـستند کـه در ۲۳ درصد محصولات هـستفاده می‌شوند. بعد از ایـن ترکیب‌ها، سیکلوپنتاسیلوکسان در ۱۵ درصد و در نهـایت تریکلوسان در ۳/۱ درصد محصولات موجود هـست. گاهی ایـن ترکیب‌ها همگی در یک محصول جمع هـستند و ایـن …
زمانی برای دور ریختن لوازم آرایش

معجزه باورنکردنی آرایش روی صورت ایـن زنان |قبل و بعد گریم و آرایش صورت

اشتراک با دوستان:

تا به امروز ، با معدود آدمهـای رو به رو شده ایم کـه گفته اند آرایش را برای همیشه کنار گذاشته اند . جرم همـه ما هـستفاده ازمحصولات تا آخرین مقدار موجود در بسته بندی هـای آن‌ههـست ، به خصوص ایـنکـه قیمت بالای ایـن محصولات دربازار باعث می شـود کـه تا تمام نشدن همـه محتویات مواد آرایشی آن‌ها را دور نیندازیم ؟حقیقت ایـن هـست کـه مواد آرایشی در تماس مدوام با میکروب هـای موجود در دست ها وتمام چیزهـایی هـستند کـه برای هـستفاده از آن‌ها به کار می بریم . در ادامه به برخی از مشکلاتی کـه در اثر هـستفاده از مواد آرایشی ایجاد می شـود وچند نکته مفید جهت جلوگیری از مشکل  را اشاره می کنیم .
دردسرهـایی کـه آرایش کردن ایجاد می کند:
جدی ترین آسیب به قرنیه وارد میشـود .در هنگام آرایش چشم اغلب شانه هـای ریمل با قرینه تماس پیدا می کند و آن‌ را خراش …
پوست هـای خشک از ایـن لوازم آرایش مناسب هـستفاده کنند +تصویر

پوست هـای خشک از ایـن لوازم آرایش مناسب هـستفاده کنند
پوست هاي خشک کمی دردسر ساز هـستند و آرایش پوست هاي خشک دردسرسازتر. پوسته پوسته شدن پیشانی، بینی و چانه مثل ایـن هـست کـه می‌خواهید پوست بیندازید و پوست جدیدی دربیاورید.
 
مرطوب کننده رنگی لانکوم «Lancôme Skin Feels Good Tinted Moisturizer»
کسانی کـه پوست خشک دارند هرگز نباید از کرم پودر فونداسیون هـستفاده کنند. بجای کرم پودر از کرم مرطوب کننده رنگی هـستفاده کنید. کرم مرطوب کننده لانکوم هم به پوست هاي خشک آبرسانی میکند و هم دارای SPF هـست.

پوست هـای خشک از ایـن لوازم آرایش مناسب هـستفاده کنند +تصویر

سایه ژله اي میبلین «Maybelline Color Tattoo Cream Gel Eyeshadow»
سایه هاي پودری پوست پلک را خشک می‌کنند. پس اگر پوست خشکی دارید در ماه هاي خشک از سایه کرمی یا ژله اي هـستفاده کنید. سایه ژله اي میبلین را میتوانید خیلی آسان روی پلک یا زیر چشم ها بکشید.

کرم براق هـایلایتر نیکس «NYX Professional Born To Glow Liquid Illuminator»
کرم هـایلایتر بهترین انتخاب برای پوشاندن …

مصرف ایـن ۱۳ خوراکی را متوقف کنید!

  • دسته‌بندی نشده
  • واردات ۷۰ درصدی لوازم آرایش از خارج


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *